Moje codzienne makijaze . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-19, 22:08   #1
Daisy23
Zadomowienie

Talking

Moje codzienne makijaze .

Dziewczyny , po tych wszystkich eksperymentach wklejam wam swoje codziennosci Tak mozna mnie najczesciej zobaczyc. .Takie sa moje osobiste upodobania w makijazu . Im mniej tym wiecej

Pierwszy makijaz to wlasciwie nude make-up , bo nawet moj chlopak patrzac na zdjecia pytal sie czy mam makijaz Ale to chyba dobrze , bo to znaczy ,ze wygladam tak samo , gdy sie rano budze

Kosmetyki:
Podklad i puder Kryolan ,cienie Blush i Revlon , kredka Blush , Tusz Maybelline ,usta - nie pamietam Podejrzewam ,ze tez Kryolan . Roz Revlon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Day lokk 1 . 1 .jpg (54,9 KB, 562 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Day look 1 . 3 .jpg (51,6 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Day look.1.2 .jpg (43,9 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko1.jpg (50,4 KB, 314 załadowań)
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:14   #2
Daisy23
Zadomowienie

Dot.: Moje codzienne makijaze .

Drugi to dzisiejszy ,jesienny makijaz .Trudnosci ze swiatlem byly ogromne , wiec niektore fotki sa chlodne . Caly makijaz byl cieply.

Kosmetyki
Puder Revlona Skin Lights, oczy Bourjois, Paletka Revlona ,Bell,Virtual ,usta Kryolan i 17 . Tusz Bourjois . Roz - Loreal

No i zapomnialam dopisac waznej rzeczy ...Z dedykacja dla Madie

Dziekuje za komentarze i uwagi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jesiennie.jpg (64,1 KB, 341 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie.4.jpg (58,6 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie 8.jpg (51,7 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jesiennie 7.jpg (46,4 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy jpg..jpg (48,0 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2007-11-19 o 22:17 Powód: Poprawka.
Stary 2007-11-19, 22:16   #3
cuciola
Zakorzenienie

GG do cuciola

slicznie! tak delikatnie i kobieco!
cuciola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:19   #4
Daisy23
Zadomowienie

cuciola - bardzo Ci dziekuje Zadnych fajerwerkow , ale tak wlasnie lubie najbardziej .

Edytowane przez Daisy23
Czas edycji: 2007-11-19 o 22:20 Powód: I znow sie pomylilam , co za dzien :)
Stary 2007-11-19, 22:22   #5
czarnachinka
Zadomowienie

Daisy, bez żadnej przesady powiem, że jesteś tak piękna, że nie potrzebujesz mocniejszego podkreślania urody! Masz subtelne rysy i przepiękny uśmiech. A poza tym mam podobne upodobania jeśli chodzi o makijaż codzienny, no make'up, albo coś ciepłego i delikatnego
czarnachinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:28   #6
Daisy23
Zadomowienie

czarnachinka - no taki "no make-up " a lista kosmetykow wcale nie ograniczyla sie do tuszu do rzes i blyszczyka Ja na codzien lubie minimaliaz ,nie tylko w makijazu .Szaleje w weekend albo " z okazji " . Dziekuje Ci za komplementy i taki zyczliwy komentarz ... Musze Ci powiedziec , ze usmiech to rzecz obowaizkowa w mojej codziennosci Zwlaszcza w takich dniach jak dzis .
Stary 2007-11-19, 22:29   #7
Lara-21
Wtajemniczenie

Zgadzam sie w 100% z czarnachinka,że jesteś tak ładna,ze nie potrzebujesz mocniejszego podkreślenia urody Makijaże bardzo delikatne.Bardzo mi się podobają
Lara-21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:31   #8
madie
Zakorzenienie

Pierwszy bardzo delikatny, ale widać że oczy są subtelnie wycieniowane co ładnie podkreśla ich kształt. Taki lekko świetlisty odświeżający makijaż- bardzo fajny. Ja bym się w takim czuła jak golas Mnie by korciło by grubszą krechę dać lub ciemniejszy cień w zagłębieniu
Drugi- sama bym taki sobie zrobiła, jest bardzo ładny, tylko pewnie nie umalowałabym ust, bo nie lubię kolorowych błyszczyków, szminek

Fajne ciepłe, jesienne makijażyki
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:33   #9
Daisy23
Zadomowienie

Lara-21 - dziekuje Ci bardzo W takich czuje sie najlepiej...Mam wrazenie wtedy ,ze makijazu nie mam . Mysle ,ze nasza slowinska uroda niewiele potrzebuje ,zeby ja wydobyc

madie - No drugi zadedykowalam Tobie ! Nie jest to moze romantyczna piosenka ,ale w tej sytuacji sie sprawdza A nalozylam szminke ,ale mi sciagnela usta i musialam ja zaraz "poblyszczykowac " .Jestem blyszczykowa dziewczyna Kiedys w ogole nie malowalam ust ...A odnosnie pierwszego - to ja sie nawet bez makijazu nie czuje jak golasek Tylko bez filtra na buzi czuje sie jak golasek i mam wrazenie ,ze za kazdym razem na mojej buzi dokonuja sie nieodwracalne zmiany . Filozofia filtromaniaczek zrobila mi calkowite pranie mozgu
Stary 2007-11-19, 22:41   #10
czarnachinka
Zadomowienie

Daisy, bo z tymi no make'up'ami to tak jest, że trochę trzeba się postarać, żeby mimo że są, to nie było ich widać (przynajmniej w moim przypadku muszę trochę naślęczeć przed lusterkiem nie tylko z błyszczykiem i tuszem) Trochę pokręcone zdanie, wybacz:P
Kiedyś moja siostra sprzedała mi taką tajemnicę, że "najlepszy makijaż, to makijaż, którego nie widać"...Czasami się sprawdza
czarnachinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:48   #11
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość

madie - No drugi zadedykowalam Tobie ! Nie jest to moze romantyczna piosenka ,ale w tej sytuacji sie sprawdza A nalozylam szminke ,ale mi sciagnela usta i musialam ja zaraz "poblyszczykowac " .Jestem blyszczykowa dziewczyna Kiedys w ogole nie malowalam ust ...A odnosnie pierwszego - to ja sie nawet bez makijazu nie czuje jak golasek Tylko bez filtra na buzi czuje sie jak golasek i mam wrazenie ,ze za kazdym razem na mojej buzi dokonuja sie nieodwracalne zmiany . Filozofia filtromaniaczek zrobila mi calkowite pranie mozgu
Dziękuję Ci za tą dedykację
To bardzo miłe
Ja bym bardzo chętnie w ogóle bez makijażu chodziła, gdybym miała ładniejszą cerę i ciemniejszą oprawę oczu. Naprawdę często zazdroszczę koleżankom, które widzę że mają pociągnięte lekko rzęsy i wyglądają przyjemnie, żadnych przebarwień na twarzy, popękanych naczynek... ach, marzenia
A do filtra bardzo się czaję już od dawien dawna. Tylko boję się że zapcha, a nie mam kaski na testowanie coraz to nowych filtrów. W aptekach przemiłe panie zawsze ze współczuciem odpowiadają że próbek nie ma... bo mają je w domu pewnie
Stary 2007-11-19, 22:56   #12
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Oba cudnie naturalne, bardzo mi się podobają Ślicznie wygladasz
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 23:01   #13
Blue Lagoon
Raczkowanie

makijaże delikatne i bardzo starannie wykonane a Ty jesteś śliczna i w każdym Ci do twarzy
Blue Lagoon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 23:08   #14
Daisy23
Zadomowienie

czarnachinka- ja sie zgadzam z siostra

madie - taka drobnostka ! - a nie masz ciemnej oprawy ? Mnie sie wydawalo ,ze masz ...Fakt - ja troche lyso czuje sie bez tuszu ,ale o dziwo , ostatnio uslyszlam kilka komplementow od kolezanek ,ze mam ladne rzesy Kurcze, to niesamowite jak ostro i niesprawiedliwie sami siebie oceniamy...Ja uwielbiam filtry Avene , sa drogie ,ale warte swojej ceny .Zawsze nakladam go pod makijaz ,bo on sie nie gryzie z kosmetykami .Jak sie nie maluje to mam kilka innych . Moja buzia chyba wszystko wytrzyma ...no i mnie osobiscie w ogole nie przeszkadza swiecenie .

YenneferD- bardzo Ci dziekuje Naturalne ,owszem ,ale widac by bylo roznice ,gdybym wrzucila przed i po
Stary 2007-11-19, 23:25   #15
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Oba bardzo delikatne, podobają mi sie na Tobie Widać staranność wykonania, precyzję. Brawo Daisy
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 23:32   #16
madie
Zakorzenienie

No właśnie pałaszując ostatnio biochemię wyczytałam że avenki nie gryzą się z makijażem. Wybrałam sobie nawet jeden, nazwa gdzieś mi uciekła, mam zapisane gdzieś, taki w pomarańczowej tubce(50 ml i 50 SPF chyba). Jeśli już to na ten się zdecyduję.
Jak chodzi o świecenie to Ty nie masz się czym przejmować bo masz ładną skórę, a przy mojej tendencji do świecenia i bez żadnego filtra, dodatkowy błysk wyglądałby conajmniej niezdrowo I tak musiałabym się ostro matowić. Skrobi nie opanowałam, nie czułam się z nią najlepiej.
Co do moich oczu to mam cienkie rzęski i dość jasne, naturalnie mam lekko zaczerwienione powieki, więc bez makijażu wyglądam na schorowaną W brzoskwiniowych czy leciutko różowych kolorach niekorzystnie wyglądam, więc nie ściągnę od Ciebie tego pierwszego dziennego makijażu, a bardzo mi się on podoba Najbezpieczniej czuję się w brązach, ani ciepłych ani chłodnych, najlepiej neutralnych, choć ciężko mi dostać takie kolorki.
Coby nie odbiegać od tematu to powiem, że czekam na dalsze Twoje dzienne cudeńka. Będę podglądać i kopiować co się da
Stary 2007-11-20, 08:17   #17
ania_lublin
Raczkowanie

slicznie, a usta w drugiej opcji fajniutkie, bardzo Ci pasuje ten kolor
ania_lublin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 08:37   #18
Gween
Rozeznanie

W pierwszym makijażu wyglądasz tak jakbyś go w ogóle nie miała. Wyglądasz świeżo, a oczy są podkreślone delikatnie i wygląda to naprawdę fajnie. Ja się źle czuję w makijażach no make-up, muszę zawsze mieć jakieś mocniejsze akcenty na oku, bo czuję się niewyraźna. A ostatnimi czasy to już w ogóle szkoda gadać, bo mam permanentny dzień paszteta, no ale nie o mnie tutaj
Drugi makijaż też delikatny, ale tu już widać że oczy są podkreślone. Bardzo ładnie wyglądasz. Ładnie ci w wyprostowanych włosach, choć w falach też super

Gween jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 08:47   #19
guantanamera
Zakorzenienie

GG do guantanamera

ten drugi dla mnie bomba!
Stary 2007-11-20, 10:19   #20
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

No jak tak rano, po przebudzeniu wyglądasz to gratuluję! Super ten pierwszy taki delikatny, żeczywiście poprostu podkreśla urodę. Na pewno słyszysz w nim,że pięknie wyglądasz,nie że masz piękny makijaż Drugi, jest elegancki, wyważony. Też bardzo mi się podoba

A tak ot. Jak jade na uczelnie widzę bilboard z reklamą sorayi i na nim jest Edyta Herbuś, no tak podobne jesteście ona na tym plakacie, i Ty (szczególnie w jednym z ostatnich makijaży) No i jak za nią nie przepadam, to normalnie lubię ten plakat

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:34   #21
truskaffka
Zakorzenienie

obydwa bardzo ladne

ale mam wrazenie ze w pierwszym Ci lepiej.. tak swiezo... jak rusaleczka sliczna jestes normalnie
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:15   #22
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Pierwszy jest świeższy, natomiast drugi WOW, zapiera dech w piersi, cudownie wyglądasz, tak kobieco i klasycznie
Stary 2007-11-20, 12:05   #23
maja55
Zakorzenienie

Ojj, podoba mi się. Też jestem zwolenniczką takiego nude make-up. I bardzo się zaskoczyłam, ponieważ kiedy ubieram coś czerwonego wykonuje sobie niemal identyczny make up jak Ty
Stary 2007-11-20, 12:12   #24
Pyra1990
Zakorzenienie

Daisy ales ty sliczna Ten pierwszy mi sie bardziej podoba, bo wygladasz tak dziewczeco

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:25   #25
arizoona
Zakorzenienie

Bardzo ładne ...naturalne
Śliczna z Ciebie dziewczyna
arizoona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:26   #26
Daisy23
Zadomowienie

maja55 - bardzo dziekuje Mysle ,ze kiedy ubiera sie czrwone rzeczy to przesada z makijazem nie jest wskazana , bo moze wygladac to troche wulgarnie .Przynajmniej ja bym tak wygladala .

madziunia80 - mam wrazenie ,ze drugi mnie troche "postarzyl " i dodal dojrzalosci . Mam nadzieje ,ze bede tak wygladac jak bede ok 30 Bardzo Ci dziekuje za komentarz

truskaffka- bardzo mi milo Dziekuje za odwiedziny !

perelka-20 - to strzelilas w dziesiatke Jest niewielu ludzi na tym swiecie do ktorych nie czuje sympatii...Panna Herbus jest jednym z nich . Ale obiektywnie musze stwierdzic ,ze to ladne dziewcze wiec chyba wypada mi podziekowac Watpie ,ze tak wygladam po przebudzeniu , raczej pisalam to z nadzieja ,ze tak wygladam ...Na pewno nie wygladam tak jak spie po 10 godzin na dobe - przy tej pogodzie nie moge wyjsc z lozka

guantanamera - bardzo dziekuje

Gween - ja sie nie bede spierac ,ze niektore dziewczyny naturalniej wygladaja w mocniejszym makijazu .To kwestia urody ...Brunetki raczej bym tak nie pomalowala A wlosy bardzo rzadko prostuje Jak mi sie przypomni ,ze czasami tez chcialabym miec proste ...Cudowne czasy przyszly -chcesz loki masz loki , chcesz proste masz proste Dzieki za mile slowa !

ania_lublin - bardzo Ci dziekuje A usta napackalam trzema szminkami i blyszczykiem , bo nijak nie mogl wyjsc taki kolor jaki chcialam .

madie- ja uzywam "Ultra high protection Lotion 50+ " - jak dasz mu czas ,zeby sie wchlonal to w zasadzie sie nie swieci,przynajmniej na mnie Jest w pomaranczowej tubce ,tylko ,ze ja mam 100 ml...Ja teraz probuje siostry namowic na kremy z filtrem , obydwie pala , ale jakos nie chca sie dac przekonac ...

pasywno-agresywna - dziekuje Ciesze sie , ze sie podoba ! Zawsze sie staram

Blue Lagoon - dziekuje za komentarz i komplementy
Stary 2007-11-20, 12:34   #27
eweska
Moderatoreska

Swietnie wygladasz w takim no-make up i pewnie bez makijazu malo co sie roznisz od wygladu na zdjeciach.
Drugi bardzo mi sie podoba, kolorki bardzo fajne i ladnie wygladasz w takich cieplych odcieniach, technicznie jak zawsze wszystko ok.
eweska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:38   #28
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Pierwszy makijaż faktycznie tak naturalny że i mi się wydaje że jesteś bez makijażu
Drugi zdecydowanie bardziej mi sie podoba bo wydobywa Twoją urodę Usta i kolor szminki cudne - bardzo Ci pasuje

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:49   #29
aklat
Rozeznanie

no-make up jest świetny, wygladasz tak naturalnie i świeżo jakbys dopiero co wstala z łóżka bardzo mi sie podoba, chyba tez sie na cos takiego skuszę
a drugi: niby tez taki delikatny i prosty, ale szminka świetnie dopelnia calość, tak że spokojnie moglabys sie umalowac tak na wieczor,
super, jak zwykle bardzo mi sie podoba

aklat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:14   #30
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Twoja uroda zapiera dech w piersiach
Makijaże sliczne i jak zwykle baaardzo starannie wykonane i przemyślane
kasiasiar jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości