Olejki - dr Hauschka, Clarins, Decleor -jakie wrażenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-20, 12:39   #1
Aranel
Raczkowanie

Question

Olejki - dr Hauschka, Clarins, Decleor -jakie wrażenia?

Moje pytanie i zainteresowanie tematem dotyczy głównie olejków regulujących dla cery tłustej. Tak jak w temacie, jakie są wasze opinie, a przede wszystkim czy ktoś ma porównanie tych 3 produktów???

Ja mogę się podzielić moimi skromnymi wrażeniami, z używania 2, mianowicie:
olejek Dr Hauschka - tłustawy i czuć dość długo ten olejek na twarzy,czasem jest to miłę uczucie jak kołderka a czasem denerwuje, wchłania sie szybko, jednak połysk i tłusty filtr zostaje. Zauwazyłam ze dzieki niemu wychodzące niespodzianki, chowają się szybciej, szybciej tez goją się te, które zdązyłam wymęczyć. Niestety nie widze efektu oczyszczenia porów. Plus niska cena w porównaniu do pozostałych i możliwosc nabycia próbki.

olejek Clarins - tłustawy, ale w mniejszym stopniu, szybciej sie wchłania i nie czuć tak długo tego tłustego osadu, jednak połysk i tłustawy filtr jest wyczuwalny. Równiez przyspiesza gojenie niespodzianek, niestety znów nie widze wpływu na pory skóry - moze są ciut mniejsze i jaśniejsze. Duzy plus po nocy cera wyglada na rozjaśnioną i o wyrówannym kolorycie, staja się bardziej promienna, a raczej mniej ziemnista i szara plus duża pojemnosc, bo aż 40ml co powoduje ze starcza na bardzo bardzo długo.

A czy ktos mi powie jak jest z Deleor?? moze ktos ma porówanie? ze względu na ilosc -15ml i cena wypada najłsabiej, ale moze warto zainwestować ze względu na działanie....

Może ktoś podzieli się opinią A moze macie propozycje jakis innych olejków regulujących, które umkneły mojej uwadze, bede wdzięczna za jakies podpowiedzi.

Pozdrawiam
Aranel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:18   #2
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Olejki - dr Hauschka, Clarins, Decleor -jakie wrażenia?

Podbijam - z chęcią poczytam porównawcze recenzje

agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 18:41   #3
Ella77
Raczkowanie

to ja polecę olejek regulujący z BiochemiiUrody
http://biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

używam go już od połowy października jako uzupełnienie kuracji Effaclarem i AD. Jestem z niego bardzo zadowolona - jako nocny olejek świetnie się spisuje - używając go razem z kwasem hialuronowym na twarzy uzyskujemy efekt delikatnej warstewki, takiego lekkiego glow, ale nie jest to jakaś tłusta nieprzyjemna warstwa - nic się nie tłuści, nie spływa - nie wiem jak to jest jeśli zastosujemy go solo, gdyż mam tłustą cerę i stosuje go tylko w duecie z HA.

Efekty rano są naprawdę miłe dla oka pory zwężone, skóra miękka i gładka, taka promienna
Stary 2007-12-26, 19:06   #4
marea
Wtajemniczenie

Ja mam Clarinsa lotus i Decleor Aromasence White...i chyba wiekszy plus w strone Decleor..rano cere wyglada ladniej niz po Lotusie...ale pouzywam dluzej to sie dopiero przekonam
marea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:42   #5
havana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
to ja polecę olejek regulujący z BiochemiiUrody
http://biochemiaurody.com/sklep/serumoilregul.html

używam go już od połowy października jako uzupełnienie kuracji Effaclarem i AD. Jestem z niego bardzo zadowolona - jako nocny olejek świetnie się spisuje - używając go razem z kwasem hialuronowym na twarzy uzyskujemy efekt delikatnej warstewki, takiego lekkiego glow, ale nie jest to jakaś tłusta nieprzyjemna warstwa - nic się nie tłuści, nie spływa - nie wiem jak to jest jeśli zastosujemy go solo, gdyż mam tłustą cerę i stosuje go tylko w duecie z HA.

Efekty rano są naprawdę miłe dla oka pory zwężone, skóra miękka i gładka, taka promienna
To brzmi zachęcająco, zachęcająca jest też cena. Jestem ciekawa jak wypada ten olejek w porównaniu do olejku Hauschki - jeśli któraś z wizażanek używała obu to bardzo proszę o opinię
havana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości