Farouk chi ionic hair color - farbowanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-19, 16:42   #121
maud1106
Raczkowanie

Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

KasiaxQ- moje naturalne włosy to średni popielaty blond, takie miałam odrosty. Reszta włosów była w kolorze jasny popielaty blond. Chciałam pomalować włosy na kolor coś jak mój odrost,czyli na pewno miał to być kolor popielaty, chłodny, mógł być o ton jaśniejszy, ale tak by odrost był mniej widoczny. Jasno wyraziłam się czego oczekuje, panie fryzjerki na pewno zrozumiały i na pewno się starały tak mi się wydaje, bo fajne kobietki to były No i że odrost miałam spory, to łatwo można było dojrzeć jego kolor

Efekty- kolor włosów zdecydowanie ciepły blond, koloru miodowego, którego nie znoszę i w którym jest mi źle. Kolor utrzymywał się bardzo krótko, do kilku myć-co do włosów jasniejszym jeszcze można to zrozumieć, ale że z odrostu tak szybko kolor zszedł :/ Po zafarbowaniu powiedziałam pani fryzjerce, że kolor jest za ciepły, powiedziała, że tak się wydaje ale że mogę przyjśc poprawić, nie ma problemu z tym. Nie zrobiłam jednak tego, bo po kilku myciach kolor zszedł, z czego akurat ja się cieszyłam Poszłam zafarbować włosy wellą profesjonals i włosy są takie jak mają być-kolor tylko o to jaśniejszy od naturalnych, chłodne, popielate.

Moja siostra też farbowała włosy Faroukiem, farbą rozjaśniającą miały być popielate, były żółtawe. I też szybko sie spłukał kolor. Może to wina naszych włosów, nie wiem, ale po innych farbach nie zdarzają mi się takie sytuacje. Dodam, że farbowałyśmy w innych salonach, więc wydaje mi się, że to wina farb a nie fryzjerów. Szkoda, bo bardzo liczyłam na te farby. Następnym razem stawiam na Majirel pzdr
maud1106 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:17   #122
KasiaxQ
Zakorzenienie

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź maud1106
Zmartwiłaś mnie, bo mam podobną sytuację. Włosy naturalne ciemny zimny blond. Poszłam do fryzjera z odrostami (również widocznymi) i końcami w kolorze bardzo jasnego blondu z zamysłem powrotu do naturalnego koloru. Zrobiła mi Diacolorem, ale efekt mnie nie zadowolił - włosy mam za ciemne, jakiś taki ciepły brąz I już się nastawiłam na tego Farouka, bo spodobał mi się jeden kolorek w palecie. A zależy mi też na tym, żeby nie męczyć włosów...
KasiaxQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:55   #123
maud1106
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź maud1106
Zmartwiłaś mnie, bo mam podobną sytuację. Włosy naturalne ciemny zimny blond. Poszłam do fryzjera z odrostami (również widocznymi) i końcami w kolorze bardzo jasnego blondu z zamysłem powrotu do naturalnego koloru. Zrobiła mi Diacolorem, ale efekt mnie nie zadowolił - włosy mam za ciemne, jakiś taki ciepły brąz I już się nastawiłam na tego Farouka, bo spodobał mi się jeden kolorek w palecie. A zależy mi też na tym, żeby nie męczyć włosów...

KasiaxQ- Hmm, może to tylko moje i siostry włosy tak reagują na te farby. To, że się szybko zmywają słyszałam juz od kilku osób, ale co do koloru, to może tylko nam włoski aż tak źle reagują. Może warto spróbować Tzn ja Cię oczywiście nie namawiam na Farouka bo mnie on nie pasuje zdecydowanie i nie doradzałabym go nikomu, ale jeśli się tak nastawiłaś, to może zaryzykuj? Może akurat Tobie spasuje Pozdrawiam
Stary 2008-11-20, 12:41   #124
KasiaxQ
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maud1106 Pokaż wiadomość
KasiaxQ- Hmm, może to tylko moje i siostry włosy tak reagują na te farby. To, że się szybko zmywają słyszałam juz od kilku osób, ale co do koloru, to może tylko nam włoski aż tak źle reagują. Może warto spróbować Tzn ja Cię oczywiście nie namawiam na Farouka bo mnie on nie pasuje zdecydowanie i nie doradzałabym go nikomu, ale jeśli się tak nastawiłaś, to może zaryzykuj? Może akurat Tobie spasuje Pozdrawiam

Chyba rzeczywiście zaryzykuję Nie mam nic do stracenia, bo włosy i tak mają ciepły odcień, więc najwyżej nic się nie zmieni. Najważniejsze, żeby nie wyniszczać dalej czupryny.
Stary 2008-12-17, 14:48   #125
KasiaxQ
Zakorzenienie

I zaryzykowałam. Tylko nie wiem, czemu poszłam do fryzjera... Ostatnie 2 fryzjerki mnie zawiodły i ta również. Ale sama farba godna polecenia Niedługo miną dwa tygodnie jak mam ją na włosach, a ona ani drgnie. Wcale się nie zmywa. Owszem, widziałam podczas pierwszych 3 myć, że spływa jakaś ciemniejsza woda, ale kolor na głowie wciąż ten sam. Nareszcie moje włosy mają na długościach prawie idealny odcień. Gorzej przy skórze - fryzjerka nie posłuchała mojej prośby o pozostawienie odrostów bez farbowania i teraz mam tam rudawy brąz . Ale kupiłam już odpowiedni odcień farbki Farouka i mam nadzieję, że uda się to naprostować.
A włosy po tej farbie są miękkie i ładnie się błyszczą.
Stary 2008-12-18, 17:19   #126
maud1106
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
I zaryzykowałam. Tylko nie wiem, czemu poszłam do fryzjera... Ostatnie 2 fryzjerki mnie zawiodły i ta również. Ale sama farba godna polecenia Niedługo miną dwa tygodnie jak mam ją na włosach, a ona ani drgnie. Wcale się nie zmywa. Owszem, widziałam podczas pierwszych 3 myć, że spływa jakaś ciemniejsza woda, ale kolor na głowie wciąż ten sam. Nareszcie moje włosy mają na długościach prawie idealny odcień. Gorzej przy skórze - fryzjerka nie posłuchała mojej prośby o pozostawienie odrostów bez farbowania i teraz mam tam rudawy brąz . Ale kupiłam już odpowiedni odcień farbki Farouka i mam nadzieję, że uda się to naprostować.
A włosy po tej farbie są miękkie i ładnie się błyszczą.
To świetnie, że jesteś zadowolona z koloru Dobrze, że zaryzykowałaś-hm, jak to czasem dobrze zrobić coś, co inni odradzają hihi A mogę zapytać, jakim odcieniem farbowałaś?
Stary 2008-12-18, 17:33   #127
KasiaxQ
Zakorzenienie

maud1106, to był 6N, ale zdaje się, że z domieszką jakiegoś kryjącego odcienia, żeby pokryć mój nieładny kolor.
Stary 2008-12-22, 11:02   #128
eveline7
Raczkowanie

Farba szybko się wypłukuje, ale ja miałam miedź więc na pewno dlatego, kolor nie ten co na palecie.Zamiast miedzi, wyszedł czerwony
Zaletą jest to, że ładnie pachnie i jest delikatna, naprawdę nie niszczy włosków, może ja miałam po prostu pecha. Pozdrawiam

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-04-07 o 17:49
eveline7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 01:20   #129
Sz.
Rozeznanie

Planuję zafarbować włosy na 10B. Mam naturalne na oko coś w rodzaju 9N, ciepły średni blond. Myslicie, że da radę? Jakiej wody użyć?
Sz. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 01:39   #130
goldange
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Planuję zafarbować włosy na 10B. Mam naturalne na oko coś w rodzaju 9N, ciepły średni blond. Myslicie, że da radę? Jakiej wody użyć?
9-to poziom bardzo jasnego blondu a nie średniego.
Średni blond to oznaczenie 7.
goldange jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 00:57   #131
abraxas2871
Wtajemniczenie

Mam takie małe pytanie - czy ktoś farbował kolorem z palety Beige (6B, o ile pamiętam). Chodzi mi o to jak sprawdza się na poziomie 6 czyli włosów jednak dość ciemnych (no w każdym razie nie blond). Ja mam obecnie ciepły brąz tak mniej więcej na poziomie 5. Sądzicie, że ten beige się u mnie sprawdzi? A tak przy okazji, może ktoś wie dlaczego w tym odcieniu są tylko 3 poziomy? Bo generalnie w żadnej innej farbie nie zauważyłam w gamie zimnych odcieni takiego beżowego...
abraxas2871 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 01:09   #132
goldange
BAN stały

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Mam takie małe pytanie - czy ktoś farbował kolorem z palety Beige (6B, o ile pamiętam). Chodzi mi o to jak sprawdza się na poziomie 6 czyli włosów jednak dość ciemnych (no w każdym razie nie blond). Ja mam obecnie ciepły brąz tak mniej więcej na poziomie 5. Sądzicie, że ten beige się u mnie sprawdzi? A tak przy okazji, może ktoś wie dlaczego w tym odcieniu są tylko 3 poziomy? Bo generalnie w żadnej innej farbie nie zauważyłam w gamie zimnych odcieni takiego beżowego...
6-to poziom ciemnego blondu, więc to jeszcze blond. Blond to nie tylko włosy bardzo jasne, złociste, czy białe, ale też te ciemniejsze odcienie.
goldange jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 23:18   #133
abraxas2871
Wtajemniczenie

Jasne Goldange, masz rację Miałam na myśli taki jaśniutki blond. Przepraszam, że tak natarczywie, ale czy nikt nie miał styczności z tym odcieniem beige? Kusi mnie on, ale nie wiem czy nie wychodzi zbyt ciemno (moje włosy strasznie mocno łapią farby farouka, więc boję się czarnego
Stary 2009-03-24, 09:33   #134
Gagulina
Przyczajenie

hej, jakiego oxyadntu powinnam użyć farbując farbą 6B przy naturalnych włosach ciemny blond lekko mysi (w chwili obecnej nie mam na nich żadnej farby). Kiedyś już miałam ten kolor i byłam zachwycona. Zawsze jednak włosy farbowałam w salonie i trochę boje się sama. Jak długo powinnam trzymać farbę na włosach??
Gagulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:25   #135
abraxas2871
Wtajemniczenie

Moim zdaniem powinnaś użyć wody 6%, nie ma potrzeby katowania włosków 9 skoro jest to brąz. Trzymasz około pół godziny (powinno być napisane na instrukcji - to zresztą zależy od włosów - ja trzymam zawsze troche dłużej bo moje włoski słąbo biorą kolor) Masz może fotki tego kolorku? Ostatecznie się na niego nie skusiłam, ale ciągle mi chodzi po głowie... Jaki odcień daje ta gama beży? Taką mleczną poświatę, może?
Stary 2009-03-25, 10:35   #136
Gagulina
Przyczajenie

Fotek niestety nie mam. Ten kolor na głowie miałam bardzo dawno temu i na pewno nie miał on nic wspólnego z brązami (przynajmniej na mojej głowie), nie był też czarny. Hmm niestety trudno mi go dokładniej opisać bo jednak pamięć zawodzi. Jednego jestem pewna, że byłam zadowolona. Przykro mi że nie potrafię nic więcej Ci pomóc
Gagulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:55   #137
Lasti
Przyczajenie

Witajcie,

Chciałabym przeskoczyć na nieco jaśniejszy kolor włosów. Farbuję od kilku lat na ciemny brąz, który wygląda "prawidłowo" tylko pod światło lub przy lekkim wypłukaniu/spłowieniu, a poza tym przypomina zwyczajną czerń. Przeglądając paletki w sklepach pomyślałam o jakimś średnim brązie, który nie dawałby wrażenia czerni.

Zapytałam wczoraj fryzjerkę, jak to zrobić i czy w grę wchodziłaby dekoloryzacja. Powiedziała, że tak - że należałoby chociaż na 15 min. położyć rozjaśniacz. Chyba, że wypróbowałabym farbę Farouka z linii Chi Ionic - pozwala przefarbować nawet na jaśniejsze tony bez konieczności dekoloru.

Farouk znam tylko z fantastycznego jedwabiu w płynie, chętnie wypróbowałabym wreszcie jakąś profesjonalną farbę. Ale czy któraś z Was mogłaby potwierdzić, że faktycznie jest tak dobra, iż obejdzie się bez dekoloryzacji?
Lasti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 14:58   #138
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Mmrrr.....kolorek 6C, 7C jest genialny Czy ktoras zwas uzywala tych kolorow
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:45   #139
eveline7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Mmrrr.....kolorek 6C, 7C jest genialny Czy ktoras zwas uzywala tych kolorow
Tak, ja miałam 7c, u fryzjera, wyszedł czerwony, nie mam pojęcia dlaczego, fryzjer też nie. Chciałam obłędną miedź, a tu lipa
eveline7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 17:44   #140
goddog
Przyczajenie

witam, mam problem

kupiłam właśnie chi ionic 7C i chi ionic Gold Additive. do tego 20 vol. color generator.
muszę wymieszać te farby tak, żeby wyszedł mi pomarańcz. absolutnie nie wiem, jak to zrobić. potrzebuje dokładnej instrukcji co z czym mieszać, ile to mam trzymać na włosach, na jakie włosy nakładać i co tam jeszcze muszę wiedzieć. ratunku!
goddog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 21:35   #141
micca
Przyczajenie

GG do micca
Question Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Hej,
mój monitor trochę przekłamuje kolory - może Wy mogłybyście mi pomóc, poradzić w doborze farby

Mam teraz kolor bardzo ciemny brąz na końcach, jaśniejszy ale też dość ciemny brąz od głowy około 5 cm + ok. 1 cm odrosty ciemny blond mysi [różnica kolorów to efekt 2 różnych farb: na górze loreal casting brąz, na dole farouk ale nie mam pojęcia jakie odcienie - brąz z fioletowym chyba był ostatnio].
Różnicę w odcieniach widać pod światło - nie jest drastyczna, ale jest

No i mam zamiar kupić teraz farbę Farouka [a właściwie dwie: albo brąz i jakiś fiolet, tak żeby uzyskać kolor bakłażana/burgund, albo ciemny brąz z jakimś innym, żeby uzyskać ciemny brąz z odcieniem mlecznej czekolady albo orzecha laskowego]

Przyglądałam się palecie wstawionej przez green-eyed, ale na moim monitorze słabo widać kolory - niektore wyglądają identycznie, mimo że inaczej się nazywają.

Może lepiej się orientujecie, macie już doświadczenia z kolorami tych farb i mogłybyście mi doradzić?

I aktywator 3%?
micca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:19   #142
wiolkam
Przyczajenie

Hej dziewczyny potrzebuje porady..... moje włosy robiłam najpierw sklepowym lorealem orzechowy bez ale po jakims czasie wyszedl zbyt rudawy pozniej polozyłam popielaty blond tez wydal mi sie zbyt mało ładny i trwały ...nastepnie byłam u fryzjera i nałozyłam jakis jasny brąz ale ta farba tez okazała sie mało trwała i bez ładnego połysku....tydzien temu połozyłam znowu popielaty blond bo chcialabym stopniowo rozjasnic włosy czy mogłabym uzyć z Farouka 9A z wodą 6% wyjdzie mi ładny sredni bląd bez rudego połysku? pokryje mi rownomiernie bo przewaznie jasniejsze wychodza mi na czubku głowy a ciemniejsze na koncach? ile trzeba trzymac taka farbe? a moze polecicie mi inny kolor?
wiolkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:34   #143
paulcia666
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

hej dziewczyny już od dawna przeglądam różne wątki na tym forum, najbardziej jednak interesują mnie te dotyczące pielęgnacji włosów, a co za tym idzie, jak najmniej szkodliwe farbowanie włosów. Na początku lutego farbowałam włosy tej firmy w salonie fryzjerskim na taki rudy brąz, kolor był świetny, włosy miękkie, jednak dosyć szybko się zmył, choć nadal wyglądał ładnie wczoraj jednak pofarbowałam włosy farbą L'oreal Excell 10' kolorem 7.13- ciemny lodowy blond i kolor wcale mi sie nie podoba... Wyszedl ciemny pomimo tego, ze czytajac wlasnie te forum i korzystajac z rad Wizazanek, trzymalam ja krocej, bo tylko5 min... teraz gdy tylko moje wlosy troche odpoczna mam zamiar znowu je pofarbowac farba chi, ale w domu. Wybralam juz nawet kolor, ktory mi sie marzy, jednak prosilabym o pomoc. Czy ktoras z Was moglaby mi podpowiedziec jakiej wody powinnam uzyc skoro moje wlosy sa teraz na odrostach troszke rude, reszta podchodzaca pod braz a koncowki ciemne jesli chcialabym uzyskac kolor 8W? wiem, ze 3% to ton w ton, 6% rozja

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Hej dziewczyny już od dawna przeglądam różne wątki na tym forum, jednak najbardziej interesują mnie te dotyczące pielęgnacji włosów, a co za tym idzie jak najmniej niszczące farbowanie włosów. Pierwszy raz zafarbowałam włosy na złocisty brąz L'oreala i później eksperymentowałam już z kolorami tego producenta, jednak w lutym farbowałam włosy właśnie tą farbą w salonie fryzjerskim. Kolor jaki wyszedł był prześliczny- wreszcie taki o jakim marzyłam, do tego włosy były miękkie i lśniące. Niestety po ponad miesiącu z mojego ślicznego brązu podchodzącego pod rudy, może kasztan (nie wiem jak go określić) zostało już nie wiele, choć musze przyznać, że mimo tego, że farba się zmyła kolor i tak był ładny. Wczoraj zafarbowałam włosy farbą L'oreal Excell 10' w kolorze 7.13-ciemny lodowy brąz, korzystając z rad Wizażanek trzymałam ją krócej, bo tylko 5min, a kolor i tak wyszedł dużo ciemniej niż na opakowaniu... Do tego chyba nie do twarzy mi w zimnych odcieniach, dlatego proszę Was o rade! Gdy tylko moje włosy odpoczną chcę pofarbować je znowu farbą chi, ale tym razem w domu, na kolor 8W-średni ciepły blond. Jakiej powinnam użyć wody jeśli moje włosy są teraz na odrostach podchodzące pod rudy, reszta pod brąz a końcówki ciemne? czytałam na tym wątku, że 3% to do farbowania ton w ton, więc dla mnie potrzebna byłaby woda 6%, tak? Czy dziewczyny, które robiły sobie włosy tą farbą w domu? Czy uzyskałyście taki efekt o jakim marzyłyście?
Sorka, że sie tak rozpisałam, ale już kilka razy farbując włosy nawet u fryzjera nie miałam zamierzonego efektu i troche boje się już eksperymentować... Mam nadzieję, że mi pomożecie
paulcia666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 13:58   #144
toosiak
Przyczajenie

witam

prosze Was o rade...jestem za granica, nie ufam tutajszym fryzjerom, ale znalazlam sklep gdzie maja te farbym wiec zamierzam kupic...ALE

wczesniej farbowalam wlosy marijel'em cynamon a po 2 tygodniach zrobilam decolor plukanke i na glowie nadal mam cyamon(nie jest to rudy, ale tez nie jasny braz...patrzac na palete moj kolor moge porownac pomiedzy 7G i 7W) i chce zostac w klimacie, tylko nieco przyciemnic...

CZy wybor: 6w plus 3 % to odbra mieszanka? czy uderzyc od razu w 5W i dac sie mu lekko splukac w myciach???dodam, ze jestem w kraju gdzie jest mocne slonce wiec w redsy boje sie wskoczyc - chociaz loreal nie zrudzial w tym klimacie

dzieki za kazda rade

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

sorry za literowki
toosiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 01:08   #145
toosiak
Przyczajenie

nikt nie farbuje juz CHI ??
Stary 2009-07-02, 20:23   #146
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez toosiak Pokaż wiadomość
witam

prosze Was o rade...jestem za granica, nie ufam tutajszym fryzjerom, ale znalazlam sklep gdzie maja te farbym wiec zamierzam kupic...ALE

wczesniej farbowalam wlosy marijel'em cynamon a po 2 tygodniach zrobilam decolor plukanke i na glowie nadal mam cyamon(nie jest to rudy, ale tez nie jasny braz...patrzac na palete moj kolor moge porownac pomiedzy 7G i 7W) i chce zostac w klimacie, tylko nieco przyciemnic...

CZy wybor: 6w plus 3 % to odbra mieszanka? czy uderzyc od razu w 5W i dac sie mu lekko splukac w myciach???dodam, ze jestem w kraju gdzie jest mocne slonce wiec w redsy boje sie wskoczyc - chociaz loreal nie zrudzial w tym klimacie

dzieki za kazda rade

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

sorry za literowki
hej, ja wlasnie zamowilam farbe 6w i wode 3?% za jakies dwa dni powinna przyjsc, mysle, ze to byl dobry wybor i Twoim przypadku tez
Stary 2009-07-08, 17:52   #147
majreg
Wtajemniczenie

Ja zrobiłam 7G i wyszedł okropny rudy kasztan. Nie polecam!!! Myłam już 4 razy i farba ani drgnie. Okropnie wyglądam w tym odcieniu. Może wiecie co się stanie jesli położę na to jaśniejszy odcień np. z poziomu 8 ale z amoniakiem. Przykryje mi ?
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:14   #148
paulcia666
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam 7G i wyszedł okropny rudy kasztan. Nie polecam!!! Myłam już 4 razy i farba ani drgnie. Okropnie wyglądam w tym odcieniu. Może wiecie co się stanie jesli położę na to jaśniejszy odcień np. z poziomu 8 ale z amoniakiem. Przykryje mi ?
Wydaje mi się, że powinna Ci ta farba zakryc, ale chyba musiałabyś wziąć silniejszą wode skoro ma być ona jaśniejsza.
Stary 2009-07-09, 16:45   #149
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że powinna Ci ta farba zakryc, ale chyba musiałabyś wziąć silniejszą wode skoro ma być ona jaśniejsza.
Położyłam wczoraj. Byłam zdesperowana i położyłam z kadusa popielatą ósemkę. Efektu zero. Nic nie przykrył. Załamka. Żeby chociaż ta rudość była jakaś znośniejsza, a to taka jakby sprana, skasztaniała kupa końska. A feee.
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 00:45   #150
toosiak
Przyczajenie

paulcia: daj koniecznie znac jak wyszlo i co wyszlo no i jaka mialas na wlosach baze(kolor przed farbowaniem).
ja sie jeszcze nie odwazylam... :P

trzymam kciuki i pozdrawiam
Odpowiedz

Tagi
farba, farbowanie, farouk

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości