Farouk chi ionic hair color - farbowanie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-30, 01:20   #211
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez taOLA Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

[/COLOR]

hej angela zrobilam całość tym 4A. niestety nie udało mi sie zdobyc additiva wiec zrobilam tylko farbe z oxydantem 6%. odrosty wyszły ok o dosc popielatym odcieniu jednak mają taką dziwną jakby zieloną czy żołtą poświate. cała reszta aż po końcówki jakby złapała troche tego popielu ale jenak czerwień z pozostałych farb przebija nadal. w sumie kolor mógłby jednak być jeszcze ciemniejszy, taki bardzo ciemny brąz. gdyby farouk miał w palecie popieli 3A to juz by było super.a tak musze sobie radzic inaczej.moze do następnego farbowania uda mi się juz zdobyć tenn niebeiski additive oraz użyję oxydantu 3% zamiast 6% tak jak pisałaś zeby ten kolor wyszedł ciemniejszy. a moze masz jeszcze jakiś pomysł jak je przyciemnić?

witaj to ze wyjda jasniejsze to byłam przekonana ze tak bedzie za silna woda jak na tak ciemny kolor ale ze niemiałas innej no to stwierdziłam ze niech na jeden raz bedzie mysle ze ta zielen niestety wybiła przez ten brak niestety addictivu miałam nadzieje ze przy tak ciemnych on niewybije tym bardziej ze swoich jasnych włosów niemasz no niestety twoje wlosy wybiły zielen wiec nastempna farba bez addictivu da tan sam efekt wybije zielen hmm zaraz pomysle nad innym kolorkiem ale to musi byc koniecznie popiel ??
dodaj zdjecie włosków jesli mozesz bym zobaczyła co dokładnie sie dzieje teraz na tych włosach

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

mam taki plan jesli chcesz miec ciemniejsze wlosy a przy okazji zielen mniej bedzie wybijac zrob taka mieszanke 4A+3N+niebieski addictiv 3N to naturalny kolor wiec on niejest cieply ale niejest tez popielaty wiec niebedzie takiego efektu jak przy 4A no ale włosy beda ciemniejsze i mniej zielone ja robiłam jakis czas temu popiel z naturą i klientka była zadowolona wiec sprubuj jak chcesz chyba ze to koniecznie musi byc popiel ale przy samej popieli bedzie strasznie ciezko pozbyc sie tej zielenihmm niewiem przemysl i powiec co sadzisz o tej koncepcji ?

Edytowane przez angela2906
Czas edycji: 2009-12-30 o 00:52
angela2906 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:28   #212
szulima
Przyczajenie

Dziewczyny, dopiero zaczynam farbowanie samodzielnie w domu. Chcę mieć ciemne włosy w zimnym odcieniu. Wybrałam 4A i woda 3%. Bardzo zależy mi na tym, by wypłukiwał się do rudego. Czy to dobry odcień?

I jeszcze pytanie do tych, co już długo farbują. Jak najlepiej dobieracie proporcje - korzystacie z wagi?
szulima jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:24   #213
justy81
Przyczajenie

angela znalazlam zdjecie na ktorym jest moj wymarzony kolor,prosze moglabys wejsc na ten link i wyrazic swoja opinie,jaki nr. farouka odpowiadal by temu odcieniowi,i czy uwazasz ze to popiel czy coz z gamy naturalnych odcieni?
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura420605.htm
justy81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:31   #214
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
Napisane przez justy81 Pokaż wiadomość
angela znalazlam zdjecie na ktorym jest moj wymarzony kolor,prosze moglabys wejsc na ten link i wyrazic swoja opinie,jaki nr. farouka odpowiadal by temu odcieniowi,i czy uwazasz ze to popiel czy coz z gamy naturalnych odcieni?
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura420605.htm

Witaj sory ze dopiero po takim czasie odpisuje ale byłam z mężem na urlopie dopiero wczoraj wróciłam co do koloru dlamnie to jest 7lub 6N chodż 6 N wydaje mi sie za ciemne tyle ze zdjecie jest robione w swietle wiec w rzeczewistości wlosy mogą byc ciemniejsze

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez szulima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dopiero zaczynam farbowanie samodzielnie w domu. Chcę mieć ciemne włosy w zimnym odcieniu. Wybrałam 4A i woda 3%. Bardzo zależy mi na tym, by wypłukiwał się do rudego. Czy to dobry odcień?

I jeszcze pytanie do tych, co już długo farbują. Jak najlepiej dobieracie proporcje - korzystacie z wagi?

farby na poziomie 4 wypłukują sie w czerwień bo jest to kolor dominujący ale to tez zależy od twojego pigmentu we włosie poziom 6 wypłukuje sie w pomarancz lub 5 w czerwony pomarancz.
co do ważenia powino sie uzywać wagi by proporcje były rzeczywiście 1:1 chyba ze masz siwe włosy to wody powino byc o 10 ml mniej od farby
Stary 2010-01-16, 21:50   #215
Reese
Zakorzenienie

Witajcie

Mam obecnie włosy w odcieniu naturalnego blondu na poziomie 9. Chciałabym taki kolor jak Marg Helgenberger Co powinnam, nałożyć
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 22:45   #216
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam obecnie włosy w odcieniu naturalnego blondu na poziomie 9. Chciałabym taki kolor jak Marg Helgenberger Co powinnam, nałożyć

Cześć co do koloru samą farbą uważam osobiście że nie uzyskasz takiego koloru bo mam wrażenie że ona ma promyki zrobione ale pewna nie jestem co do samego koloru hmm farouk nie ma identycznego koloru jedynie 9CG ale to jest stanowczo zbyd pomaranczowe z tego co pamietam ale w poniedziałek sprawdze w pracy na palecie ale wydaje mi się żę matrix ma zbliżony kolor 9CC podajże
Stary 2010-01-16, 22:53   #217
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angela2906 Pokaż wiadomość
Cześć co do koloru samą farbą uważam osobiście że nie uzyskasz takiego koloru bo mam wrażenie że ona ma promyki zrobione ale pewna nie jestem co do samego koloru hmm farouk nie ma identycznego koloru jedynie 9CG ale to jest stanowczo zbyd pomaranczowe z tego co pamietam ale w poniedziałek sprawdze w pracy na palecie ale wydaje mi się żę matrix ma zbliżony kolor 9CC podajże

będe ci bardzo wdzięczna Właśnie nie chciałabym zbyt pomarańczowego Pewnie najlepiej będzie jak oddam sie w ręce fryzjera
Zerknę na Matrixa przy okazji

edit: na palecie Matrix 9CC wyglada bosko ale czy w rzeczywistości taki by był to już nie wiadomo...

Edytowane przez Reese
Czas edycji: 2010-01-16 o 23:01
Stary 2010-01-16, 23:14   #218
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

hmm tak sie zastanawiałam nad 9CG z farouka i mi sie pomieszalo on niewpada w pomarancz nawet mniej pomaranczowy jest niż ten matrix na palecie tyle ze sądze zeby taki sam efekt osiagnąc musiała byś zrobic promyki
Stary 2010-01-17, 00:06   #219
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
hmm tak sie zastanawiałam nad 9CG z farouka i mi sie pomieszalo on niewpada w pomarancz nawet mniej pomaranczowy jest niż ten matrix na palecie tyle ze sądze zeby taki sam efekt osiagnąc musiała byś zrobic promyki

no właśnie bo 9CG Forouka to złocisto miedziany a Matrix to intensywna miedź

Mam jeszcze jedno pytanie Czy mogę zrobic sama w domu tą 9CG, a przy okazji podcinania włosów poprosić fryzjerke o promyki? Czy trzeba jednocześnie?
Stary 2010-01-17, 00:34   #220
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

możesz sobie zrobic sama w domu farbe niema problemu a jak bedziesz u fryzjera to powiesz ze chcesz tylko promyki po wierzchu zrobic i tyle nie bedzie zadnego problemu
Stary 2010-01-24, 20:00   #221
justy81
Przyczajenie

hej
niestety juz bylo za pozno zeby zmienic moje zamowienie w sklepie internetowym i zostalam przy odcieniu 6A i 5A.i do tego niebieski additiv.nastepnym razem zamowie 7N lub 6N.w piatek kolezanka nalozy mi farbe i zobaczymy.mam tylko naprawde nadzieje ze nie wyjda mi zielone.mam tylko jeszcze pytanie jak dlugo musze trzymac farbe na glowie,czy nakladac ja na suche czy mokre wlosy,i czy po czasie umyc szamponem czy tylko splukac woda?
Stary 2010-01-25, 21:42   #222
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
hej
niestety juz bylo za pozno zeby zmienic moje zamowienie w sklepie internetowym i zostalam przy odcieniu 6A i 5A.i do tego niebieski additiv.nastepnym razem zamowie 7N lub 6N.w piatek kolezanka nalozy mi farbe i zobaczymy.mam tylko naprawde nadzieje ze nie wyjda mi zielone.mam tylko jeszcze pytanie jak dlugo musze trzymac farbe na glowie,czy nakladac ja na suche czy mokre wlosy,i czy po czasie umyc szamponem czy tylko splukac woda?
Cześć
Jeśli chodzi o zielone to jeśli nawet wyjdą to pod słońcem może taki zielonkawy odcień przebijać ale niepowiem czy tak bedzie bo zimne kolory lubia takie wychodzić to zależy jaki masz pigment we włosie.
Włosy mają być słuche najpierw na 20 min połóż farbe na odrost nastepnie szczesz na całości następne 20 min zostaw ujyj szamponem ale najpierw zmalaksuj włosy kilka krotnie dobrze zmyj farbe i na końcu umuj szamponem wtedy lepiej kolor bedzie sie trzymal odżywke tez obowiązkowo nałóż. Napisz jak wyszło
Stary 2010-01-30, 17:00   #223
justy81
Przyczajenie

hej
wczoraj zrobilam sobie najpierw probe na pasemku wlosow odcieniem 6A i 5A,wyszly identyczne,ale niestety na moich rozjasnianych wlosach kolor byl bardzo wyplowialy.taki zupelnie szary.wiec poszlam do fryzjerki,i ta zrobila mi moja 6A i dodala swojej 5N,kolor odbiega od wymarzonego,nie jest chlodny,a na odrostach nawet czerwonawy.trudno,troche odczekam i napewno znowu cos poeksperymentuje.
Angela dzieki za wszystkie porady,mam nadzieje ze nie znikniesz z forum i w razie potrzeby mozna liczyc na twoja fachowa pomoc i opinie.
Stary 2010-01-30, 23:00   #224
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
hej
wczoraj zrobilam sobie najpierw probe na pasemku wlosow odcieniem 6A i 5A,wyszly identyczne,ale niestety na moich rozjasnianych wlosach kolor byl bardzo wyplowialy.taki zupelnie szary.wiec poszlam do fryzjerki,i ta zrobila mi moja 6A i dodala swojej 5N,kolor odbiega od wymarzonego,nie jest chlodny,a na odrostach nawet czerwonawy.trudno,troche odczekam i napewno znowu cos poeksperymentuje.
Angela dzieki za wszystkie porady,mam nadzieje ze nie znikniesz z forum i w razie potrzeby mozna liczyc na twoja fachowa pomoc i opinie.

Cześć jesli byly wypłowiałe mogłaś farbe zostawic na włosach np na 55min lub dodac niebieski addictiv wtedy był by chłodny odcien wszystkie kolory na poziomie 5 maja czerwony pigment w sobie wiec moga wyjsc czerwone dlatego czesto robi sie dwie inne mieszanki na odrost i reszte najlepiej jak bys dała zdjecie a powiec mi jaki masz naturalny kolor włosów??fryzjerka sama zaproponowała zeby zrobic to z 5N czy ty powiedziałaś bo jesli fryzjerka widziała włosy mogła miec inna leprza koncepcje w razie czego pisz może cos doradze jesli bedziesz chciała ja napewno nie znikne z forum o to sie niemartw
Stary 2010-02-07, 14:09   #225
taOLA
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
witaj to ze wyjda jasniejsze to byłam przekonana ze tak bedzie za silna woda jak na tak ciemny kolor ale ze niemiałas innej no to stwierdziłam ze niech na jeden raz bedzie mysle ze ta zielen niestety wybiła przez ten brak niestety addictivu miałam nadzieje ze przy tak ciemnych on niewybije tym bardziej ze swoich jasnych włosów niemasz no niestety twoje wlosy wybiły zielen wiec nastempna farba bez addictivu da tan sam efekt wybije zielen hmm zaraz pomysle nad innym kolorkiem ale to musi byc koniecznie popiel ??
dodaj zdjecie włosków jesli mozesz bym zobaczyła co dokładnie sie dzieje teraz na tych włosach

---------- Dopisano o 01:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

mam taki plan jesli chcesz miec ciemniejsze wlosy a przy okazji zielen mniej bedzie wybijac zrob taka mieszanke 4A+3N+niebieski addictiv 3N to naturalny kolor wiec on niejest cieply ale niejest tez popielaty wiec niebedzie takiego efektu jak przy 4A no ale włosy beda ciemniejsze i mniej zielone ja robiłam jakis czas temu popiel z naturą i klientka była zadowolona wiec sprubuj jak chcesz chyba ze to koniecznie musi byc popiel ale przy samej popieli bedzie strasznie ciezko pozbyc sie tej zielenihmm niewiem przemysl i powiec co sadzisz o tej koncepcji ?
Witaj angela:

zrobiłam mieszanke tak jak mi radziłas 30g 4A +30g wody 3% oraz 6g tego niebieskiego additivu ale bez 3N i jestem BLISKA IDEAŁU. tak sobie myśle ze moze kolejnym razem wogóle nie dodawać tego 4A tylko samą 3N + additive.co o tym myslisz?
czy wtedy wyjdzie taki ładny ciemny ZIMNY (obowiązkowo!!!) brąz?
bo ten 4A to zbyt jasny i może ten popiel wogóle nie jest potrzebny? Jesli uwazasz ze mozna zrobic taką meiszankę to w jakich proporcjach? może być 30g 3N +30g oxydantu 3% + 6g (czy moze wiecej??) tego additivu niebieskiego dla maxymalnego wychłodzenia???

napisz proszę czy mój pomysł ma sens, czy nie wyjdzie mi jakas ania z zielonego wzgórza hhehhhee

pozdrawiam

p.s skąd jesteś?
taOLA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:39   #226
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

a wiec tak możesz położyć 3N z addictiwem niebieski i wodą 3% kolor niebedzie popielaty ale natura do ciepłych kolorów akurat nie nalezy tyle ze poziom 3 bedzie ci sie wypłukiwał w taki brąz czerwony wiec jesli chcesz by kolor był ciemniejszy a nie koniecznie popielaty to zrób mieszanke np 3N(30g)+addictiv niebieski(powino być 6 g ale dla mocniejszego efektu czasem robie 15g) +3% woda(36ml lub 45ml) ja jestem z trójmiasta
Stary 2010-02-11, 15:59   #227
taOLA
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
a wiec tak możesz położyć 3N z addictiwem niebieski i wodą 3% kolor niebedzie popielaty ale natura do ciepłych kolorów akurat nie nalezy tyle ze poziom 3 bedzie ci sie wypłukiwał w taki brąz czerwony wiec jesli chcesz by kolor był ciemniejszy a nie koniecznie popielaty to zrób mieszanke np 3N(30g)+addictiv niebieski(powino być 6 g ale dla mocniejszego efektu czasem robie 15g) +3% woda(36ml lub 45ml) ja jestem z trójmiasta
3N wypłukuje sie do czerwonego? o nieeeeee!!!!
to co teraz mam zrobic, nie chce zadnych czerwieni chce uzyskać bardzo ciemny i na maksa zimny kolor. .angela kochana co teraz?
to może zamiast 3N jakiś inny powinnam wziąc.
A 2N, też będzie na czerwono się wypłukiwał? juz nie mam sily wychodzi na to ze powinnam robic z gamą popielatych ale one kończą sie na poziomie 4 i on jest zdecydowanie zbyt jasny.

a może wogóle inną markę? masz jakąs wiedze na temat innych farb??
mam obecnie niebeiski additive oraz wode 3% i musze teraz dokupic farbe, i wolałabym nie kupować znowu tej 4A
Stary 2010-02-11, 21:50   #228
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
3N wypłukuje sie do czerwonego? o nieeeeee!!!!
to co teraz mam zrobic, nie chce zadnych czerwieni chce uzyskać bardzo ciemny i na maksa zimny kolor. .angela kochana co teraz?
to może zamiast 3N jakiś inny powinnam wziąc.
A 2N, też będzie na czerwono się wypłukiwał? juz nie mam sily wychodzi na to ze powinnam robic z gamą popielatych ale one kończą sie na poziomie 4 i on jest zdecydowanie zbyt jasny.

a może wogóle inną markę? masz jakąs wiedze na temat innych farb??
mam obecnie niebeiski additive oraz wode 3% i musze teraz dokupic farbe, i wolałabym nie kupować znowu tej 4A

spokojnie to nie jest tak ze one beda czerwone poprostu jesli bedziesz bardzo zadko farbowac i mocno kolor sie wypłucze to moze miec pod swiatłem troche odcien brazu takiego wpadajacego w czerwien ogulnie kazda farba na poziomie 3 teoretycznie wypłukuje sie w brąz czerwony ja bym spokojnie polozyła 3N z addictivem niebieski poprostu musisz w miare regularnie farbować zeby ten kolor mocno sie nie wypłukał
Stary 2010-02-12, 23:42   #229
taOLA
Przyczajenie

Wink Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
spokojnie to nie jest tak ze one beda czerwone poprostu jesli bedziesz bardzo zadko farbowac i mocno kolor sie wypłucze to moze miec pod swiatłem troche odcien brazu takiego wpadajacego w czerwien ogulnie kazda farba na poziomie 3 teoretycznie wypłukuje sie w brąz czerwony ja bym spokojnie polozyła 3N z addictivem niebieski poprostu musisz w miare regularnie farbować zeby ten kolor mocno sie nie wypłukał
ok bede próbować
szkoda ze jestes z trójmiasta...
Stary 2010-02-13, 13:55   #230
quench
Are you talking to me?!

Teraz ja mam pytanie... Moje naturalne włosy to taki średni perłowy blond (niemal identyczny z perłowym blondem Castinga L'Oreala). Chciałam jednak, by były dużo bardziej popielate, wręcz szare. Fryzjerka użyła więc średniego blondu 8AA z oksydantem 6%. I moje włosy wyszły rudo - mahoniowe o czerwonym połysku... Jakim cudem???
Teraz wszystko przykryłam matrixem 7AV, ale ciągle marzy mi się taki zimny, szary blond... Da się to w ogóle uzyskać?
quench jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:16   #231
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

da sie uzyskac ale niestety ciezko jest uzyskac taki kolor bez dekoloryzacji poniewasz podejrzewam ze masz duzo czerwonego pigmentu we włosie
Stary 2010-02-15, 18:42   #232
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Teraz ja mam pytanie... Moje naturalne włosy to taki średni perłowy blond (niemal identyczny z perłowym blondem Castinga L'Oreala). Chciałam jednak, by były dużo bardziej popielate, wręcz szare. Fryzjerka użyła więc średniego blondu 8AA z oksydantem 6%. I moje włosy wyszły rudo - mahoniowe o czerwonym połysku... Jakim cudem???
Teraz wszystko przykryłam matrixem 7AV, ale ciągle marzy mi się taki zimny, szary blond... Da się to w ogóle uzyskać?
sorka wczoraj zle sie czułam dlatego tak w skórcie odpisałam
a chodzi ci o taki kolor 8AA jak na palecie czy jasniejszy ?? hmm troche dziwne ze wyszły rude mniej by mnie zdziwiło gdyby były zielone ale rude hmm szczerze jak nie widze tych włosów i niewiem co naprawde fryzjerka polozyła to tak cieżko mi powiedziec co sie mogło stac bo to ze fryzjer ci miał położyc 8AA to nieznaczy ze tylko z tego mieszanka sie składała czesto przy farouk miesza sie kilka farb ze soba by uzyskac dany efekt wiec albo fryzjerka złą mieszanke zrobiła lub masz zadużo pigmentu czerwonego lub w tubce znajdowała sie inna farba taka mozliwośc tez istnieje tez mi sie tak zdarzyło kiedys tyle ze to zauwazyłam przy wyciskaniu ze farba ma inny kolor nisz zawsze wiec ta fryzjerka tez powina sie zorietowac ze jest cos nie tak a miałaś może wczesniej wlosy rozjasniane??
Stary 2010-02-17, 22:10   #233
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
sorka wczoraj zle sie czułam dlatego tak w skórcie odpisałam
a chodzi ci o taki kolor 8AA jak na palecie czy jasniejszy ?? hmm troche dziwne ze wyszły rude mniej by mnie zdziwiło gdyby były zielone ale rude hmm szczerze jak nie widze tych włosów i niewiem co naprawde fryzjerka polozyła to tak cieżko mi powiedziec co sie mogło stac bo to ze fryzjer ci miał położyc 8AA to nieznaczy ze tylko z tego mieszanka sie składała czesto przy farouk miesza sie kilka farb ze soba by uzyskac dany efekt wiec albo fryzjerka złą mieszanke zrobiła lub masz zadużo pigmentu czerwonego lub w tubce znajdowała sie inna farba taka mozliwośc tez istnieje tez mi sie tak zdarzyło kiedys tyle ze to zauwazyłam przy wyciskaniu ze farba ma inny kolor nisz zawsze wiec ta fryzjerka tez powina sie zorietowac ze jest cos nie tak a miałaś może wczesniej wlosy rozjasniane??
Farbę miałam kładzioną na włosy naturalne, wcześniej nie farbowane ani nie rozjaśniane (efekt rocznego zapuszczania kłaków).
Podejrzewam, że scenariusz z czerwonym pigmentem jest bardzo realny- moje rodzeństwo ma rude włosy i tylko ja zachowałam "neutralny" kolor włosów. Może więc mam jakiś ukryty czerwony barwnik we włosach.
Kolor jaki chciałam uzyskać, to właśnie próbnikowy 8AA, może być nawet ciemniejszy (byle nie jaśniejszy). Zastanawiam się czy nie mogłabym samodzielnie sporządzić jakiejś mieszanki farb z addictivem i uzyskać chociaż w przybliżeniu szarawy odcień?
Stary 2010-02-17, 22:24   #234
quench
Are you talking to me?!

Załączam zdjęcia moich włosów...
Stary 2010-02-18, 00:05   #235
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

możesz zrobić sama mieszanke 8AA z beżowym addictivem na 10g farby 2g addictivu i 12 ml wody 20vol ale niestety niejestem w stanie zapewnic ci na 100% że czerwien niebedzie wybijać chodz addictiv powinien to w jakimś stopniu zniwelowac gdyz on ma za zadanie miedzy innymi wzmocnic popielaty ton ale tez zredukować ton miedziany i złoty ale jesli masz dużo czerwonego pigmentu to jasne farby zawsze beda wybijac w czerwony kolor jedynie przy ledkim rozjasnianiu pasta i na to nakładając kolor czerwien by nie wybiła ale uważam ze nie warto sie czegos takiego podejmowac

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
ok bede próbować
szkoda ze jestes z trójmiasta...
Daj znać po zrobieniu farby
Stary 2010-02-18, 20:27   #236
quench
Are you talking to me?!

Ogromne dzięki za odpowiedź i wskazówki
Stary 2010-02-22, 00:43   #237
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ogromne dzięki za odpowiedź i wskazówki
Nie ma za co jeśli zdecydujesz zrobic sobie farbe napisz czy czerwień nadal wybija
Stary 2010-02-26, 20:17   #238
majreg
Wtajemniczenie

Babki pomóżcie.
Czy faroukiem da się uzyskać taki kolor?
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:24   #239
angela2906
Raczkowanie

GG do angela2906

uzyskać sie da ale niewiadomo co masz teraz na włosach po za tym na kreconych wlosach nie widac czy nie ma refleksów
Stary 2010-02-26, 21:47   #240
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
uzyskać sie da ale niewiadomo co masz teraz na włosach po za tym na kreconych wlosach nie widac czy nie ma refleksów
Mam jasny popielaty blond między 8.1 a 9.1.
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farba, farbowanie, farouk

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości