Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-21, 22:12   #4861
neonka28
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Hmm..zawsze mozna fajnie porozmawiać, tak wewnętrznie, poanalizować, dostrzec i rozwinąc myśl, zagłępić się, wygłupiac się też, bez fochów

A nie tylko o ciążach, penisach, sexie,plotach.

Angel brakuje mi socjologa. Dagna mam ochote na kolczyk w jęzorku-bojam się
Stary 2007-12-21, 22:13   #4862
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Wiecie co ja przeczytałam? "Zapal". I myślę sobie, co ta Mysza radzi biednej Tymenie?

Tulip, ale mnie rozbawiłaś
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:14   #4863
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

AGNYSKOMYSZKO:k ciuki: TYMENKO dasz rade jak juz tyle wytrzymalas , IRKAX przyjemnej podroż
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:15   #4864
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Wiem, będe dzielna Mąż mi powiedział, że jak zacznę jarać to mnie przeniesie z tymi petami do piwnicy a ja tam nie chce bo tam mieszkają duże pająki - Mariany sie zwą Jak je się zabija to syczą i piszczą a ja dostaję paraliżu jak je widzę

no jak dla mnie motywacja mistrzowska.
ja jak widze pajaka to mi skora cierpnie.

nie pal.

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Hmm..zawsze mozna fajnie porozmawiać, tak wewnętrznie, poanalizować, dostrzec i rozwinąc myśl, zagłępić się, wygłupiac się też, bez fochów

A nie tylko o ciążach, penisach, sexie,plotach.
no to chyba ok

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:16   #4865
neonka28
Zakorzenienie

Tymenko wzięłam dziś macha po 13 latach

Tylko jednego bez zaciągania, odstresującego macha
Stary 2007-12-21, 22:18   #4866
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Tymenko wzięłam dziś macha po 13 latach

Tylko jednego bez zaciągania, odstresującego macha

I jak? Pewnie nie dobry fuj

Kasiu a paliłaś kiedyś nalogowo?

Czasami śni mi sie, że palę, wtedy budzę się spłoszona jak mała dziewczynka
Ale tak ostatnio popatrzyłam na kobiety palące na ulicy i tak niesmacznie mi się zrobiło Jakieś takie nienaturalne wydało mi się wciaganie dymu i wypuszczanie nieprawdopodobnej ilości kłębów. To chyba dobrze
tymena jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:19   #4867
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Więc już po głównym bólu
Super, że jesteś zadowolona Mogę zadać głupie pytanie ? (nie jestem pewna czy właściwie wyobrażam sobie ten piercing) Zrobiłaś je sobie po obu stronach kości miednicy (tzn sztuk dwa ?
wcale nie głupie pytanie chciałam po obu, jednakowoż rodzice się na dwa nie zgodzili w związku z czym mam jeden.
zdjęcie troszkę rozmazane, w dresie i z wystającą metką - aczkolwiek na lepszą jakość warunki nie pozwoliły
http://img235.imageshack.us/img235/6529/piercingbh3.jpg
obiecałam, więc daję

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:20   #4868
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Jutro :P

Na Ciebie nie mogłabym nakrzyczeć

Twoja sprawa jeśli chcesz śmierdzieć kurzem, kamforą i zeschnięto - zgniłymi różami

Na następnym zlocie po prosu usiądę najdalej od Ciebie i będę trzymać przed sobą Shalimar Black Mystery Edition co by stanowiło zaporę przed odorem
Phi, to se trzymaj tego Shalimara, myślisz, że ktoś Ci będzie zazdrościł? (no ja na pewno nie, bo Shali nie lubię ). Ale Pereł nie kupuję, na pewno nie w najbliższym czasie. One wcale nie pachną zgniłymi różami, żebyś wiedziała jaki miły, ciepły pieprz się w nich pojawia Wiem, że nawet gdybym kupiła, to i tak bym ich nie nosiła, to bez sensu jutro nie będę za nimi tęsknić
Więc tipsy możesz sobie darować (chyba, że odczuwasz wewnętrzną potrzebę, to się nie krępuj, dawaj dawaj )
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Tulip, ale mnie rozbawiłaś
cieszę się niezmiernie

Idę. Dzisiaj już na pewno. Zrobię jeszcze ciut notatek, wpadę zobaczyć co napisałyście i czas spać. Jutro do pracy na 8
tulipanka jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:20   #4869
your Angel
czyli Endżi

Neo, ja Cię błagam Słońce - nie rób takiej głupoty Bo przyjadę do Ciebie, przełożę przez kolano i wybiję Ci z głowy takie mądre pomysły

Socjologiem jeszcze nie jestem, chociaż cały czas nad tym pracuję Ale wiesz, że jeśli tylko jakkolwiek mogę pomóc to dla Ciebie (prawie) wszystko

Lea, myślałam, że ten kolczyk będzie minimalnie bliżej środka brzuszka. Ale mimo wszystko - bardzo fajnie to wygląda

Zastanawiam się tylko czy Ty w liceum nie będziesz miała takich pewnych ćwiczeń gimnastycznych na drażku Robiłas kiedyś przewroty na trzepaku ? To będzie właśnie coś takiego. I wtedy będziesz musiała wyjać kolczyk, bo sobie krzywdę zrobisz. Od razu tak mi się skojarzyło

Ale generalnie - super

Mówisz, że Misiek sympatyczny ...

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:22   #4870
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez Lea93 Pokaż wiadomość
wcale nie głupie pytanie chciałam po obu, jednakowoż rodzice się na dwa nie zgodzili w związku z czym mam jeden.
zdjęcie troszkę rozmazane, w dresie i z wystającą metką - aczkolwiek na lepszą jakość warunki nie pozwoliły
http://img235.imageshack.us/img235/6529/piercingbh3.jpg
obiecałam, więc daję
uaaa
ale az sie prosi po drugiej stronie
bolalo??
ciekawe jak sie bedzie goilo...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:23   #4871
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Phi, to se trzymaj tego Shalimara, myślisz, że ktoś Ci będzie zazdrościł?
Sama sobie zazdroszczę

Cytat:
(Więc tipsy możesz sobie darować (chyba, że odczuwasz wewnętrzną potrzebę, to się nie krępuj, dawaj dawaj )
Czuję ogromną potrzebę, śni mi się take różowo - srebrno - niebieskie brokaty

I do tego białe sztuczne futerko

Dobra, koniec, obiecuję

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:23   #4872
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
I jak? Pewnie nie dobry fuj

Kasiu a paliłaś kiedyś nalogowo?

Tak cale liceum i potem na studiach.

Rzucilam bo powiedzialam sobie pewnego dnia "co ja kuźwa robie?""dlaczego daje się marnować za pieniądze" , "po co męcze się, dym wdychanie"

Nie pale ale lubie dym z Malboro Light bo takie paliłam tylko i wyłącznie. Dziś machnęłam się slimem L&M menthol taki dziwny posmak starości.

Nałóg zamieniłam w inny bardziej bezpieczny
Stary 2007-12-21, 22:25   #4873
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem, będe dzielna Mąż mi powiedział, że jak zacznę jarać to mnie przeniesie z tymi petami do piwnicy a ja tam nie chce bo tam mieszkają duże pająki - Mariany sie zwą Jak je się zabija to syczą i piszczą a ja dostaję paraliżu jak je widzę
(...)
Brrrrr Oczyma wyobraźni widzę włochate, tłuste, czarne pająki i aż mi się słabo robi :mleje:
A czemu Marian ? To przecież takie miłe imię - Jak słyszę Marian to od razu przypomina mi się ten kabaret "Koń Polski" i słowa: "Marian ! A kochasz TY mnie ? "

Do wzbudzającego strach kosmatego pająka bardziej pasowałoby imię Igor - zawsze mi się jakoś tak mrocznie kojarzyło...

Cytat:
cieszę sie niezmiernie

Cytat:
Idę. Dzisiaj już na pewno. Zrobię jeszcze ciut notatek, wpadę zobaczyć co napisałyście i czas spać. Jutro do pracy na 8
Tak, tak, na pewno czyli pójdziesz spać dopiero za kilka godzin

Stary 2007-12-21, 22:26   #4874
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Matkokochana, farba oszalała i mam na głowie "buraka".
Jeśli to burak, to baaaardzo fajny. Ufam, że utrzyma Ci się na łebku do kolejnego sabatu (chyba trzeba już zacząć myśleć o styczniowym zlocie warszawianek)?
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kupilam sobie ladny komplet bielizny i ponczochy oraz top coat Inglota. Dziewczyny- jestescie boskie, dzieki temu mam perfekcyjne paznokcie, jak nigdy
O ile do lakierów Inglota mam mieszane uczucia - raczej szybko odpryskują - to top-coat Inglota kupiłam przypadkiem i uważam, że to naprawdę genialny produkt. Zamiast 1-2 dni lakiery utrzymuja mi się 3-4 dni, a czasem nawet około tygodnia (to też zależy od samego lakieru). Natomiast jesli chodzi o odzywki i lakiery Sally Hansen to jest to tragedia - gęstnieja tak szybko, że kupisz odżywke, ledwo ja odkręcisz, a ona zgęstnieje Ci tak szybko, że nie zdążysz nawet położyć 1 warstwy... Ostatnio znalazłam w głębi komody top-coat Inglota kupiony jakiś rok temu. Bezbarwny płyn przybrał kolor żółty, czyli świetny w przypadku odrywania chorej na żółtaczkę albo nałogowej palaczki, ale na Boga, nie do użytku!
Cytat:
weszłam dzisiaj do Inglota i byłam taka zakręcona, że zapomniałam po co po tego Top Coat właśnie... a zapatrzyłam się we fioletowe cienie i nic nie kupiłam, bo ekspedientka mi wszystko zasłaniała pokazując kosmetyki innej kobiecie
Dlatego ja wszystko zapisuję w notesie, który nosze przy sobie. Jak mam cos do kupienia, to robię sobie wstępna liste z kilkoma propozycjami (oczywiście bez przeczytania KWC nie ma mowy) i ruszam na miasto z listą. W ten sposób w 2 rzutach kupiłam prezenty gwiazdkowe kilku osobom i z lekkim pobłażaniem słuchałam jęków ludzi z pracy, że oni musza jeszcze prezenty kupić... Ale zanim nie zaczęłam spisywac sobie list zakupowych, to wiecznie o czymś zapominałam. Albo wchodziłam do Rossmana i nagle... kompletnie nie wiedziałam, po co ja tu przyszłam.
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Dobra pisze bez kropki ,zobaczymy jak wyjdzie,bo u was to tak ladnie ,a u mnie sie jakos tak zlewa HUUUUUUUUUUUUUURA WYSZLO ,WYSZLO
Super! I widzisz, jaka zdolna jesteś?
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
To książka, można by powiedzieć, niszowa
Czyli rozumiem, że do zakopania głęboko w ziemi? Tylko coby świnki nie wykopały jej jak trufli
Cytat:
Mój mąż biedaczysko zjeździł wszystkie perfumerie w trójmieście za linia uzupełniającą BC - chciał zanabyć pod choinkę Biedak nie wiedział, że nie dostanie A pytał się pań nawet o puder do ciała
Cytat:
Dokładnie Tulip, niektóre nie wiedziały o czym on mówi

Ale pamiętam, że w zeszłym roku tak o tej porze wyszedł z domu i wrócił po godzinie z setą BC Ale to nie było takie proste bo nie nabył jej w perfumerii ale zdobył telefon do laski która handluje perfumami, poprosił o sprowadzenie BC bo nie miała na składzie i umówił sie na odbiór osobisty Strasznie byłam z niego dumna i z całej tej akcji
No i to się nazywa kochający mąż! Wyobrażam sobie ten wrzask, jak zobaczyłaś jego łup. A szanowny mąż pewnie dumny był jak jaskiniowiec z upolowanej zdobyczy?
Cytat:
Napisane przez tymena;6094072[B
Agnysko [/B], na pewno tak jest a ja taka niedobra byłam dla niego dziesiaj Cały czas fukam i szukam zaczepki. Palić mi sie chce okrutnie
Nawet nie próbuj. To jest właśnie najgorsze, że wydaje sie, że już jesteś wolna od nałogu, a on dorywa nas w najodpowiedniejszych momentach. Ja sie w miarę trzymam, tzn. nie kupuje wlasnych fajek, ale od czasu do czasu pozwalam sobie wydębić od kogoś jednego. I o dziwo, 1-2 papieroski na dzień w pracy mi wystarczają. W domu jakoś nie mam ochoty wychodzić na balkon, bo zimno. I o dziwo, az tak strasznie mnie nie ciągnie, a jak czuję pokusę, to rzucam się w wir pracy i jakoś to idzie.

Kciukasy dla wszystkich rzucających! Tymenko, wierze w Ciebie i Twoją niezłomna wolę!

Ja już po firmowej Wigilii. Było fajnie, posiedzieliśmy, najedliśmy sie, pośmieliśmy. Czarne paznokcie i mnóstwo Messe jakos nikogo nie zaszokowało Przytargałam do domu ogromny kosz świąteczny z wiktuałami, az ludzie się za mną oglądali. A Gemmę-czarownicę powysyłałam, większość jeszcze po południu, a kilka niedawno, bo dopiero zasiadłam na kompie. Jak się komuś spodoba, to może ktoś jeszcze sie odważy i zaprezentuje wytwory własnej wyobraźni? Mogłoby być ciekawie...
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:26   #4875
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Tak cale liceum i potem na studiach.

Rzucilam bo powiedzialam sobie pewnego dnia "co ja kuźwa robie?""dlaczego daje się marnować za pieniądze" , "po co męcze się, dym wdychanie"

Nie pale ale lubie dym z Malboro Light bo takie paliłam tylko i wyłącznie. Dziś machnęłam się slimem L&M menthol taki dziwny posmak starości.

Nałóg zamieniłam w inny bardziej bezpieczny

Ja też lubie dym z dobrych papierosów ale taki lekki, w przelocie, nie jak mi kopci kilka osób nad glową
tymena jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:27   #4876
rachela
Zakorzenienie

Matkokochana, szczebiot na 4 strony. Ledwo przebrnęłam.
Cytat:
To książka, można by powiedzieć, niszowa
Świetne określenie

---

Pachnę orzeszkami z papryką, w głowie szumią zatoki i białe winko.
Zmarzłam jak pies, więc czeka mnie cudna kąpiel z pianką (bo farbowania, malowania paznokci, peelingi kawowe i całą tę cielesną orkę mam już na szczęście za sobą) i ciepłe łóżko. Ciekawe, czy znowu zasnę podczas naświetlania zatok.

A na noc... może tym razem Dune?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:34   #4877
agnyska81
Zakorzenienie

Też pierwsze słyszę, że takie pająki to Mariany. Ale imię fajne Igor zresztą też dobre

Lea - piercing bardzo mi się podoba, tak samo zresztą jak Twój brzuszek

Tak czytam o tych Perłach... Myślę sobie "mam próbkę, nie znam, to spróbuję". Myśl wprowadziłam w czyn i ... sama nie wiem. Czuję w nich maść tygrysią (czyli chyba kamforę). Zapach ciekawy, dziwny, ale elegancki. Trochę słabo go czuję.

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:35   #4878
neonka28
Zakorzenienie

tymeno też lekki tak tylko wyczuć dobry tyton. Zobacz tak dlugo nie pale ale ciągle podoba mi się ten zapach. Zobacz jakie to niebezpieczne, lepiej czekolade zjeć, pójść na allegro niż myśleć o pociąganiu.

Z rugiej strony ile teraz dostrzegam, brudne firanki w oknach palaczy, żółte zęby, brzydki głos, zaniki węchu i smród z ust
Stary 2007-12-21, 22:35   #4879
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Dobranoc Wam !

Wstaje o 5 rano i ruszamy do PL!

Truskawko - dziekuje...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:36   #4880
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Brrrrr Oczyma wyobraźni widzę włochate, tłuste, czarne pająki i aż mi się słabo robi :mleje:
A czemu Marian ? To przecież takie miłe imię - Jak słyszę Marian to od razu przypomina mi się ten kabaret "Koń Polski" i słowa: "Marian ! A kochasz TY mnie ? "

Do wzbudzającego strach kosmatego pająka bardziej pasowałoby imię Igor - zawsze mi się jakoś tak mrocznie kojarzyło...

Małż je tak nazwał, własciwie nie wiem czemu ale powiem Ci Myszko, że jest czego się bać - taki Marian ma cielsko trzycentymetrowe i grube nogi I jest wszedzie - w piwnicy za moimi doniczkami i słoikami i w ogródku w ciemnych i wilgotnych miejscach, brrrr...

Aggie, nie popalaj Jak juz palić to całą paczke a nie marne dwie fajeczki

Neonko, świeta racja Przejdę się jeszcze na allegro Buźka
tymena jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:37   #4881
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Tymenko, trzymam kciuki za walkę z paskudnym nałogiem
Cytat:
Lecę po Perły, kiedy idziesz brokacik na pazury naklejać?
Jak tylko zobaczyłam Twojego nicka od razu pomyślałam, że na mnie nakrzyczysz za te Perły. Ba, nawet w Douglasie przeszło mi przez myśl, kiedy sięgałam po flakon, "Szugar to by mnie w tym momencie nie pochwaliła znać by mnie nie chciała "
Ja kcem zdjęcia tych brokatowych tipsów na pewno będą słitaśne. O TAKIE zrób!

Cytat:
Otóż to - nieludzki, właśnie taką opinię usłyszałam w Sephorze o BC
Właśnie to mi zapadło w pamięć

Hecate, nie ma za co

A od Igorów to radzę Wam się odczepić

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:37   #4882
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Lea, myślałam, że ten kolczyk będzie minimalnie bliżej środka brzuszka. Ale mimo wszystko - bardzo fajnie to wygląda

Zastanawiam się tylko czy Ty w liceum nie będziesz miała takich pewnych ćwiczeń gimnastycznych na drażku Robiłas kiedyś przewroty na trzepaku ? To będzie właśnie coś takiego. I wtedy będziesz musiała wyjać kolczyk, bo sobie krzywdę zrobisz. Od razu tak mi się skojarzyło

Ale generalnie - super

Mówisz, że Misiek sympatyczny ...
Kolczyk jest idealnie tak jak chciałam
do takich ćwiczeń oczywiście, że będę wyjmować. Poza tym w ogóle na wf będę wyjmować jak się już w pełni zagoi, bo bym się bała zbytnio o niego

no i dziękować za komplemenciochy dotyczące piercingu.

Misiek sympatyczny naprawde

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
uaaa
ale az sie prosi po drugiej stronie
bolalo??
ciekawe jak sie bedzie goilo...
no prosi się, ale rodzice się na dwa nie zgodzilu
bolało przez jakieś 2 sekundy, potem już było oki warto
mam nadzieję że się dobrze będzie goił

Cytat:
Napisane przez Agnyska
Lea - piercing bardzo mi się podoba, tak samo zresztą jak Twój brzuszek
dziękuję

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:37   #4883
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czyli rozumiem, że do zakopania głęboko w ziemi? Tylko coby świnki nie wykopały jej jak trufli
Powiem Ci w sekrecie że w pewnych kręgach jestem zwana Truflołowem Gemmy przede mną nie ukryjesz

P.S. Czekam na odpowiedź na maila

Edycja - Lea, klawy ten Twój piercing Ja sie sama zastanawiam czy sobie czegoś nie przekłuć
Stary 2007-12-21, 22:37   #4884
neonka28
Zakorzenienie

hecate-Madziu jejku trzymaj się, milego lotu
Stary 2007-12-21, 22:40   #4885
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Małż je tak nazwał, własciwie nie wiem czemu ale powiem Ci Myszko, że jest czego się bać - taki Marian ma cielsko trzycentymetrowe i grube nogi I jest wszedzie - w piwnicy za moimi doniczkami i słoikami i w ogródku w ciemnych i wilgotnych miejscach, brrrr...
Faktycznie jest się czego bać... Dlatego nie lubię piwnic - nigdy niewiadomo w którym kącie czyha taki Marian Nie cierpię pająków... Mam dreszcze na ich widok...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Właśnie to mi zapadło w pamięć
Domyśliłam się

Stary 2007-12-21, 22:42   #4886
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, tak, na pewno czyli pójdziesz spać dopiero za kilka godzin
Chciałabym, ale niestety rano do pracy, dwie zmiany na kasie, muszę je jakoś przeżyć. Obym tylko głosu nie straciła
tulipanka jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:45   #4887
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Strachulcu - odpisałam na maila I powoli zaczynam padać na pysk. Na szczęście do roboty 2 stycznia wracam, więc mam 10 dni odpoczynku. JUHU.
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:46   #4888
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość

Super! I widzisz, jaka zdolna jestes.
Dziekuje bardzo teraz bede probowala otworzyc plik i przeczytac
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-12-21, 22:47   #4889
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Chciałabym, ale niestety rano do pracy, dwie zmiany na kasie, muszę je jakoś przeżyć. Obym tylko głosu nie straciła
Powodzenia Dasz sobie radę

Stary 2007-12-21, 22:51   #4890
Lea93
Zadomowienie

Cytat:
Lea, klawy ten Twój piercing Ja sie sama zastanawiam czy sobie czegoś nie przekłuć
dziękuję
przekłuj, przekłuj, to świetna sprawa jest

jeszcze jedno, wyraźniejsze -
http://img45.imageshack.us/img45/7866/piercing3qg5.jpg

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości