Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-11-23, 11:31   #241
kropka75
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Zycze szybkiej premii na karcie tzn. na obu kartach.

Ze Mna natomiast jest juz chyba bardzo źle. Na karcie jest nie jedna premia a ja nie mam ochoty na zakupy. Nawet mój TŻ ostatnio sie "niepokoił" ze to już 3 miesiąc a ja nic nie kupowałam.
Dziękuję.
A ja bym taki stan chciała mieć. Bo obecnie mam taki, że moja lista zakupowa jest dłuższa od możliwości finansowych. Wówczas, gdy na koncie zostaje jakieś coś, zaraz znajduje swoje przeznaczenie. W ten sposób na rach. bieżącym ciągle na koniec miesiąca mam nic.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
do mnie codziennie listonosz ostatnio przychodzi, juz niedlugo bedziemy sobie po imieniu mowic:P dzisiaj sie mnie zapytal czy ja zawsze w domu jestem hyy
A może on ma ochotę na kawkę w Twoim towarzystwie?

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
no popatrz o takiej opcji nie pomyślałam i dumam jak wysępić na czarnego kamyka
Coś wymyślimy.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:35   #242
khy
Zadomowienie

Cytat:

tylko dopiszę, że moja teściowa mnie swego czasu uświadamiała, że żona jest od tego, żeby bezwzględnie i pod każdym względem być (czytaj służyć!!) mężowi, któremu jak ma ochotę na skok w bok to się należy i trzeba facetowi wybaczać, odwrotna opcja nie istnieje

Hłe hłe.
Bjeato, czuje, ze Twoja tesciowa bylaby dla mnie nieustannym zrodlem radosci ;PP.

A pachne AoD Givenchy, ma taki jeden skladnik, ze... ale moze nie bede opowiadac ;P.
khy jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:37   #243
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
do mnie codziennie listonosz ostatnio przychodzi, juz niedlugo bedziemy sobie po imieniu mowic:P dzisiaj sie mnie zapytal czy ja zawsze w domu jestem hyy
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Oby to nie był taki lotnik-oblatywacz, co to tu na kawkę, tam na coś innego, i tak od mieszkania do mieszkania
Cytat:
i dumam jak wysępić na czarnego kamyka
No to może poszukaj kogoś do wspólnego zakupu?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:42   #244
Afterburn
Raczkowanie

LouLou
Moja skóra doskonale się komponuje z tym zapachem.Nie dusi,jest żywiczno-orientalny.Żadnych ``zgryzliwych``nutek;)
Afterburn jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:42   #245
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Theorema
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:48   #246
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Pieńkowa Damo, byłaś może w Guerilla Store na Koszykowej? Wiem, że się jakiś czas temu wybierałaś. Jak wrażenia, jaki wybór?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-11-23, 11:58   #247
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Pieńkowa Damo, byłaś może w Guerilla Store na Koszykowej? Wiem, że się jakiś czas temu wybierałaś. Jak wrażenia, jaki wybór?

Agnieszko, byłam w dniu otwarcia. Krótko opisałam swoje wrażenia tutaj

Co do wyboru, to wtedy mieli wszystko co jest w ofercie CdG. Naprawdę warto tam zajrzeć.
Stary 2007-11-23, 12:03   #248
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Hłe hłe.
Bjeato, czuje, ze Twoja tesciowa bylaby dla mnie nieustannym zrodlem radosci ;PP.
Prawda? Mnie też bawi nieustannie. Przeurocze poczucie humoru.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:04   #249
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

O, dziękuję za info. To prawda co znalazłam na ich stronie, że od poniedziałku do piątku otwarci są od 1-szej do 8-ej?

Aggie125 jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:07   #250
Miśka.S.
Raczkowanie

Jak czytam o waszych Tz-etach to swojego zaczynam doceniać sprząta, pranie wiesza, zakupy robi- i to sam z siebie,od wielu lat-praktycznie od pierwszego dnia wspólnego życia Ciuchy po sobie sprząta, potrafi ugotować to i owo, w kuchni po nim jest błysk, bo na bieżąco myje, do zmywarki chowa.. Co prawda domowa "złotą rączką " nie jest, wiertarka to moja zabawka w razie potrzeby,a i remontów nie kocha,ale i tak na co dzień nie mogę narzekać. Jak zapieprzamy, to wspólnie, potem wspólna laba Nadzwyczajny jakiś mi się trafił, czy co ??? To jak 6 w Totka
Z trudem nadganiam to, co napisałyście, zwłaszcza,że weekend miałam koszmarny-moja sunia po ubiegłotygodniowej operacji w sobotę dostała jakiegoś udaru mózgu, zakrzepu, diabli wiedza czego, w każdym razie wróciła z bardzo dalekiej podroży. Wyglądało to przez całą sobotę bardzo nieciekawie, miała paskudne problemy krążeniowe i jeszcze siadła neurologicznie... Na szczęście po prawie dobie wszystko się unormowało, jest na lekach nasercowych, sprawna prawie na 95 % ( czasami ciut nieregularnie zadem idzie ..) A strach został...

a w pracy przez 2 dni kontrola PIP-y jak dobrze,że za 2 godziny weekend

Strachulcu, trzymam kciuki za twoją Kotę...

W temacie-Wish ..
Stary 2007-11-23, 12:17   #251
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
O, dziękuję za info. To prawda co znalazłam na ich stronie, że od poniedziałku do piątku otwarci są od 1-szej do 8-ej?
Tak mniej więcej wyglądają godziny otwarcia. W soboty chyba do ok 17-18. Tylko to są godziny umowne. Może się zdarzyć, że wybierzesz się i drzwi będą zamknięte. W końcu to partyzantka
Stary 2007-11-23, 12:20   #252
yoona
Zakorzenienie

Cytat:

myslisz? hmmm

Cytat:
Oby to nie był taki lotnik-oblatywacz, co to tu na kawkę, tam na coś innego, i tak od mieszkania do mieszkania
no za takiego pana podziekuje musze TŻtowi powiedziec,moze chociaz troszke zazdrosny bedzie?

a ja w końcu wydumałam czym by tu sobie popachnieć- Idole de Lubin z próbeczki. ah ah

Blogowy świat

yoona jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:33   #253
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
no za takiego pana podziekuje musze TŻtowi powiedziec,moze chociaz troszke zazdrosny bedzie?
Tylko wybadaj wpierw, czy pan ma np. wszystkie ząbki, bo ja raz widziałam listonosza będącego na zastępstwie za naszego stałego. Jak się uśmiechnął, to się przekonałam, że jego uzębienie jest typu "ząb, poczekaj chwilę". Twój TŻ prędzej polałby się ze śmiechu niż oszalał z zazdrości

Aggie125 jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:34   #254
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Phiii, debile i kropka. Pamiętasz, jakie pytanie zaproponowałam jako końcowe, kiedy wymieniałaś o co Cię maglowali? Chyba miałam rację

I uściski dla kotka
Nie pamiętam Ja z ostatnich dni pamiętam niewiele, wszystko mi się jakoś zlewa
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Biedna kicia Może to przewlekłe zapalenie?
Wada wrodzona nerek Znów ją płuczemy kroplówkami - na razie w klinice a później pewnie będziemy kontynuwoać w domu. Mój TŻ mdleje na widok igieł więc to spadnie na mnie
Cytat:
W ogóle jakoś jest zły czas dla zdrowia zwierzaków. Mojemu myszolowi "coś" wyrosło na uchu (pewnie to jakaś zmiana nowotworowa... Na razie zachowuje się jak zwykle, radosny, ruchliwy, ma apetyt... Mam nadzieję, że tak będzie jak najdłużej...), a królika mojego chłopaka dziś musiałam zastrzyknąć i namaścić - okazało się, że ma zapalenie skóry nad ogonkiem. Na szczęście skubaniec zdrowieje w oczach.
Dużo zdrowia dla zwierzaków
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
dopiero doczytałam. Marta, czy Ty coś ode mnie chcesz ?
Nie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
A ja do tej pory jak mam wygłosić jakieś szkolenie wole jak słuchacze bawią sie w statki lub krzyżówkami. Nie będą przynajmniej zadawać głupich pytań.
Ja nienawidzę szkoleń

Kiedyś podczas szkolenia zadano mi pytanie spoza omawianego zakresu, na które nie byłam pewna odpowiedzi. Powiedziałam że to poza zakresem, ale że pytanie zapisuję, sprawe wyjaśnię i odpowiem na piśmie osobie zainteresowanej.
Zostało to uznane za szczyt braku kompetencji, afera na sali, ktoś wyszedł ze szkolenia i za moimi plecami zadzwonił gdzie tylko mógł z awanturą że sobie nie radzę i mam niewystarczającą wiedzę A ponieważ było to szkolenie dla klienta, nad którym mój przełożony się trząsł jak kwoka, nie mogłam nawet walnąć pięścią w stół i zaprowadzić porządku.
Szkolenia to zdecydowanie nie jest coś co strachulce lubią najbardziej...

Cytat:
Napisane przez Miśka.S. Pokaż wiadomość
Strachulcu, trzymam kciuki za twoją Kotę...
A ja za Twoją sunię

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2007-11-23 o 13:09
Różowy Strachulec jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:44   #255
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Cytat:
Prawda? Mnie też bawi nieustannie. Przeurocze poczucie humoru.
Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Hłe hłe.
a ja unikam jej jak się tylko da
jej teksty może i są boskie a i z wiekiem coraz bardziej ........

Cytat:
No to może poszukaj kogoś do wspólnego zakupu?
też dobra myśl

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-11-23, 12:46   #256
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
też dobra myśl
A już na pewno tańsza...

Aggie125 jest offline  
Stary 2007-11-23, 13:13   #257
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

Własnie był Pan paczkonosz i wreczył mi LIBERTE Siedze sobie w oparach tych perfum i jest mi bardzo przyjemnie Chyba na stare lata polubie wytwory Cacharel. Amor Amor tez mam w planach niebawem, ale ciiiiiii.Dobrze, ze pasja kupowania perfum troszke mi mija, niestety nasila sie faza zakupów kolorówki.
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-11-23, 13:16   #258
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Własnie był Pan paczkonosz i wreczył mi LIBERTE Siedze sobie w oparach tych perfum i jest mi bardzo przyjemnie Chyba na stare lata polubie wytwory Cacharel. Amor Amor tez mam w planach niebawem, ale ciiiiiii.Dobrze, ze pasja kupowania perfum troszke mi mija, niestety nasila sie faza zakupów kolorówki.
gratuluje i zazdraszczam bo ja jeszcze czekam na przesylki i cos mnie sie wydaje, ze dzisiaj sie nie doczekam.........
Stary 2007-11-23, 13:27   #259
ishtar4
Rozeznanie

Anais Anais Eau Legere. Wiosna
Stary 2007-11-23, 13:32   #260
agnyska81
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję.
A ja bym taki stan chciała mieć. Bo obecnie mam taki, że moja lista zakupowa jest dłuższa od możliwości finansowych. Wówczas, gdy na koncie zostaje jakieś coś, zaraz znajduje swoje przeznaczenie. W ten sposób na rach. bieżącym ciągle na koniec miesiąca mam nic.
Kropo - to i tak nieźle, bo ja w tym miesiącu już mam wielki minus, a jeszcze trza tydzień przeżyć (oby bez niespodziewanych wydatków) i prawie dwie stówy na bilety miesięczne dojdą. Nie wiem kiedy my ten minus wyrównamy, bo grudzien wiadomo jaki jest a w styczniu też duże wydatki rodzinne.
Kurczak, mam wyrzuty sumienia, że sobie na OI pozwoliłam. Ale fakt faktem, że mąż po konsultacjach (nie chciałam go brzydko zaskoczyć) mi przyklasnął i niejako namówił do zakupów. Uhm, tak to sobie tłumacz. Chyba musisz iść na odwyk

Pachnę Ambre Sultan, nie mogłam się powstrzymać. Wczoraj był piękny, coś z OI, coś z Musta, coś z kadzidlaków... I do tego tak specyficznie słodki, miodowy. A dziś rano myślałam, że padnę! Maggi! Maggi i rosół! Ale już się uspokoił i znowu się słodko snuje. Zwalam wszystko na temperaturę: wczoraj w domu było cieplutko, a dziś w biurze... hmm niekoniecznie
Agia - GC wąchałam tylko przez koreczek, teraz to tym bardziej się boję że się zauroczę. Rozumiesz, jeden Lutek to jeszcze, ale dwa

Jestem wykończona, dziś w pracy fatalny dzień. Zamieszanie takie, jakby conajmniej kilka dni w jednym się zgromadziło. Mieliśmy kradzież, policję i tysiąc innych spraw na głowie. Teraz, jak już wszystko minęło czuję się jak przebity balonik. W domu sobie chyba coś golnę i pójdę spać.

Edit:
Pamiętam, że w Narciso ktoś czuł rosół. Coś się kiedyś naczytałam na temat kuchni, ale to chyba nie było o AS tylko o Arabie. Zaraz zmykam czytać KWC. Czy ktoś jeszcze czuł w AS rosół ?

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-11-23, 13:33   #261
nefernefer35
Zakorzenienie

GG do nefernefer35

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
gratuluje i zazdraszczam bo ja jeszcze czekam na przesylki i cos mnie sie wydaje, ze dzisiaj sie nie doczekam.........

Trzeba wierzyc, ze dotra cało i szczęsliwieMoja wiara w Poczte ostatnio mocno upadła.Perfumy wysłane paczka priorytetowa szły ponad miesiac i znalazły sie tylko dzieki reklamacji.Ostatnio z duzym niepokojem oczekuje przesyłek.
nefernefer35 jest offline  
Stary 2007-11-23, 13:38   #262
Miśka.S.
Raczkowanie

Może mam dobry urząd pocztowy,ale przesyłki dochodzą błyskawicznie. Aniołek zapłacony w poniedziałek, wysłany we wtorek, gdy doszedł przelew, przyleciał już w środę po południu książki dla córki tez po 2-3 dniach były. Popołudniami ,specjalny paczkowy przynosił. rewelacja .
Stary 2007-11-23, 13:48   #263
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

irkax, zazdroszczę że Magnetism na Tobie ładnie pachnie był moim ulubieńcem, prawie zrównywał się z Flowerbombem i nagle... zaczął na mnie śmierdzieć po prostu kawał metalu w cukrze, ohyda.

pachnę Envy me
Na mnie pachnie obłędnie
Żeby nie było, to nie tylko moja opinia - usłyszałam dużo komplementów na temat tego jak pachnę w ciągu zaledwie 3 dni

Dziewczyny z Krakowa byłyście dzisiaj w Galerii Krakowskiej?
Przy stoisku MAC paradował GOŁY koleś, no prawie goły, bo miał złote majtki i białe skrzydełka
Normalnie padłam.
A jakie emocje wzbudzał
Widziałam kolesia, który nakrzyczał na swoją dziewczynę, żeby nie patrzyła na golasa

irkax jest offline  
Stary 2007-11-23, 13:56   #264
maja79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Krakowa byłyście dzisiaj w Galerii Krakowskiej?
Przy stoisku MAC paradował GOŁY koleś, no prawie goły, bo miał złote majtki i białe skrzydełka
Normalnie padłam.
A jakie emocje wzbudzał
Widziałam kolesia, który nakrzyczał na swoją dziewczynę, żeby nie patrzyła na golasa
takie widowisko mnie omineło - golas ze skrzydełkami!
maja79 jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:00   #265
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Kota jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:01   #266
martwa papuga
Zakorzenienie

Pachnę Rousse, a na łapskach testowo wszystkim, co przyszło w paczce od Street-Spirit. Przydałoby się jeszcze kilka rąk.

Cytat:
tylko dopiszę, że moja teściowa mnie swego czasu uświadamiała, że żona jest od tego, żeby bezwzględnie i pod każdym względem być (czytaj służyć!!) mężowi, któremu jak ma ochotę na skok w bok to się należy i trzeba facetowi wybaczać, odwrotna opcja nie istnieje
Osz fak wydawało mi się, że tak myślący ludzie wyginęli 200 lat temu
martwa papuga jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:22   #267
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
takie widowisko mnie omineło - golas ze skrzydełkami!
Szkoda, że nie miałam aparatu

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
A to ponoć kobiety są zazdrośnicami

irkax jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:36   #268
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Mój delikatny małżonek pojechał wieczorem do mamy wyspać się w czystym łóżeczku zostawiając mnie z opróżnianiem pokoju. Przed wyjazdem zdążył zjeść obiad, poleżeć w łóżku i jeszcze obrazić się o to, że mi kumpel przyjechał pomóc... Nie tknął nawet jednego zasmolonego kartonika.
Sabbath, spytam dosadnie - jak Ty z taką mimozą wytrzymujesz?
U mnie facet za takie zachowanie miałby krechę jak stąd do Sopotu, brrrr.
Cytat:
Zabawne
Ja z teściową nie będę miała żadnych problemów, ale co mój biedny Konrad ma powiedzieć... Cóż, jaka moja matka jest, wiele osób miało okazję przeczytać; więc możecie się domyślić jaka bywa "uprzejma".
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Mój TŻ mdleje na widok igieł więc to spadnie na mnie
A nie wygląda

---

Dzisiaj jestem bardzo nie w sosie, nawet nie usiłuję zacierać śladów po kapiącym ze mnie jadzie. Lewy jajnik przypomina o swoim istnieniu. Nie pachnę.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:55   #269
szugarbejb
Zakorzenienie

Fendi Palazzo i L'Instant Magic.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2007-11-23, 14:58   #270
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A nie wygląda
Tylko takich do tatuowania się nie boi

Nie moge sobie jakoś dzisiaj znależć miejsca w domu. Mam masę sprzątania, jutrzejszą imprezę na głowie i nic mi nie idzie. Wszędzie źle, wszystko źle.
Do wczoraj się martwiłam jakie aperitify jutro podać i czy mam odpowiednie szkło. Dziś podjęłam decyzję że będzie po prostu bourbon; bez kiru, martini i manhattanów.

Gloria w sporej ilości. Może pomoże.

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości