Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-12-10, 21:57   #2761
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dobranoc, pchły na noc

Idę sie zabawić w zębowa wróżkę Mój syn stracił dziś pierwszego mleczaka
tymena jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:04   #2762
kokakola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość

kolu - katar pokonany?

trening mnie uleczył (i unik od antybiotyków )
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:06   #2763
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Takie jest życie pokręcone, że nie da sie cofnąć pewnych wydarzeń, ja żałuję tego co było dokładnie rok temu. Za dużo wspomnień..za dużo..
Czasem wspomnienia potrafią dostarczyć samych przykrości...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ja od ponad miecha slucham smetow a jak juz wykopuje sobie mega dol to ogarnia mnie wk...w i wtedy slucham piosenek naladowanych zloscia
Czasem też tak robię.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Zapiski też prowadzę, Myszka widziała część (uwielbiam te moje zeszyciki, to takie moje pamiętniki zapachowe)
Widziałam, widziałam

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Wieczor jakis dolujacy mam. Za duzo chyba mysle.
Ja miałam taki dzień...

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Myszko
I wyłącz jęczącą Beatkę. Ja łapię doła jak ją słyszę nawet jeśli mój "wyjściowy" nastrój był szampański...
Kochana Truskawciu
Wyłączyłam, wyłączyłam.
Przerobiłam dzisiaj wiele smutnych piosenek, ale nie tylko w wykonaniu Beaty, aczkolwiek przyznaję rację - niektóre, spokojne utwory Bajmu, rzeczywiście potrafią przygnębić.

Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
Myszeczko... Chodź, Rózia przytuli
Różyczko , jesteś kochanym kwiatuszkiem

Do spania wypsiakam sie L De Ciastko - może będę miała równie słodkie sny ?
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:07   #2764
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Agaataaa...
Ha! Wywołałam uśmiech na (zdołowanej ostatnio) Gryxiowej paszczy Tylko skąd Ty wiesz jak mam na imię

Papugo, ja dziś widziałam białe perłowe kozaki i drugie różowe z falbanką i koronką zestawione z białą mini... Musiałam odreagować

Święta lubię, spędzam je tylko z najbliższą rodziną (rodzice i rodzeństwo) i nie muszę udawać, że ich lubię, bo lubię ich naprawdę. Prezenty uwielbiam kupować, uwielbiam wymyślać, co komu kupić (chociaż czasem mam problem, głównie z facetami) i uwielbiam wyskakiwać na nie z całej kasy . Pod koniec roku zawsze jestem spłukana na wesoło . Piosenki świąteczne za to wnerwiają mnie niezmiernie, na szczęście radio zawsze mogę wyłączyć, w sklepie gorzej...

Diesel Plus Plus na nadgarstku

Jeśli ktoś zna się na cechach tętna i może mi powiedzieć, co oznacza jego równość, to będę niezmiernie wdzięczna. Nigdzie nie mogę znaleźć

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:08   #2765
ropuszka
Zakorzenienie

Ja dzis pachnialam Tresor. Na noc nic.
ropuszka jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:09   #2766
hecate
Zakorzenienie

GG do hecate

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Do spania wypsiakam sie L De Ciastko - może będę miała równie słodkie sny ?
a mnie tak leb boli 2gi dzien, ze dzis ledwo wyzylam majac na sobie HP wiec slodsze L de LL na jakis czas odpada.

dzis bylam w robocie zlosliwa bo umierajac na globusa...

Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:17   #2767
Agia*
Rozeznanie

Ja bardzo lubię świąteczny okres Prawie wszystkie swoje Święta spędzałam ze swoimi rodzicami i bratem - żadnych spędów rodzinnych, żadnego udawania, tylko najbardziej bliscy i ukochani ludzie u boku Teraz Święta spędzę bez rodziców i brata, jednak mimo wszystko z ukochaną osobą u boku. "Kocioł" świąteczny też raczej mnie nie przeraża, ma on dla mnie swój urok. Święta nie są dla mnie czasem religijnych wzruszeń, tylko czasem radosnego spokoju wypełnionym dobrym jedzonkiem - już czuję ich atmosferę

Pachnę Habanitą
Stary 2007-12-10, 22:20   #2768
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Aggie 125, Eenax O jasny gwint , gdzie ja przypełzłam , jedna pisze pracę magisterską po włosku inna napisała w dwóch językach, a ja …tylko po „polskiemu” udało mi się coś sklecić. Za wysokie to progi dla kijanki, za wysokie. Ale jestem pełna uznania.
No, Eenax należy się uznanie, bo napisała, ale mnie? Jeszcze nie napisałam, chociaż mam powazny zamiar skończyć. Ale gratulacje przyjmuję dopiero po obronie... i oczywiście cały Wizaz będzie powiadomiony o tym doniosłym fakcie

Cytat:
Napisane przez kijanka Pokaż wiadomość
Aggie 125. ty jesteś temu winna., bo to Twoja poezja sprawiła ,ze sięgam po bardzo przykurzone tomiki w mojej biblioteczce. Jeszcze na stare lata przejdę transformację osobowości i zostanę marzycielką- romantyczką i będę na Wizażu zamęczać innych sporą dawką patosu A wtedy jak nic wykurzą mnie z forum, Rachelcia da mi bana i gdzie ja biedna pójdę

Aggie, a tak mi jakoś polonistką, humanistką zapachniało, gdy czytałam twoją poezję na wątku baśniowym założonym przez E.
O Boże, ktoś poszedł w moje ślady... Dziewczyno, przemyśl to dobrze, nie wiesz, w co sie pakujesz. Popadniesz w nałóg grafomaństwa i będziesz pisac takie gnioty jakimi ja sie popisałam w wątku bajkowym...

A humanistką faktycznie jestem, mam nawet w komputerze moja wielotomową powieść o szesnastowiecznej czarownicy, która miała być dziełem mojego życia... ale nie wyszło, nikt jej nie opublikował... może to i dobrze.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:26   #2769
irkax
Zakorzenienie

Cytat:

Święta lubię, spędzam je tylko z najbliższą rodziną (rodzice i rodzeństwo) i nie muszę udawać, że ich lubię, bo lubię ich naprawdę. Prezenty uwielbiam kupować, uwielbiam wymyślać, co komu kupić (chociaż czasem mam problem, głównie z facetami) i uwielbiam wyskakiwać na nie z całej kasy . Pod koniec roku zawsze jestem spłukana na wesoło .
Truskawo mam dokładnie tak samo!
Uwielbiam święta. I to właśnie ze względu na rodzinę, z którą mogę je spędzić. Jak sobie liczę teraz, to takiej najbliższej rodziny (mama, babcia, rodzeństwo z dziećmi i ja z mężem) będzie nas przy stole wigilijnym 14 osób

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A humanistką faktycznie jestem, mam nawet w komputerze moja wielotomową powieść o szesnastowiecznej czarownicy, która miała być dziełem mojego życia... ale nie wyszło, nikt jej nie opublikował... może to i dobrze.
poka, poka

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:30   #2770
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
poka, poka
Nie ma mowy, wstydam się.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:32   #2771
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma mowy, wstydam się.
E tam, no poka
Jak Ci wizażanki powieść zrecenzują, to zapewniam Cię, że wydawcy zaczną się bić, żeby ją wydać.
A jakie później będzie miała wzięcie na allegro (popatrz na Theoremę, o niej pewnie też nikt by na allegro nie słyszał )

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:35   #2772
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Margot, pachniałyśmy dziś tak samo, czułyśmy się chyba również podobnie czyli kiepsko, mam nadzieję, że chociaż wieczór masz bardziej udany niż ja
Takuś, dziękuje, wieczór super - dopiero do domu wróciłam co prawda usłyszałam, że czarna Coco jest babciowa no ale de gustibus... etc. mam nadzieję, że jutro i Tobie się nastrój poprawi

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
ps. wywalam swój av bo sama siebie nie poznaję
To teraz mogę się juz przyznać, ze i ja Cię na początku nie poznałam...

Jeśli chodzi o święta to musze szczerze przyznac, ze mam je w bardzo głębokim poważaniu doskonale wiem, z czego to podejście wynika ale ta sytuacja ma też swoje plusy - mam po prostu pare dni wolnych tylko dla siebie. Owszem, czasami mnie dołuje, ze nie ma się z kim podzielić symbolicznym opłatkiem ale pociąć się z tego powodu nie zamierzam.

Niczym nie pachnę i dam sobie dziś odpocząć od perfum - a może jutro Smok przyleci...?

(powyższe oznacza, że bredzę i stanowczo powinnam pójść spac - jak nie przyleciał przez ostatnie 10 dni to nie przyleci i jutro )
Stary 2007-12-10, 22:35   #2773
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
E tam, no poka
Jak Ci wizażanki powieść zrecenzują, to zapewniam Cię, że wydawcy zaczną się bić, żeby ją wydać.
A jakie później będzie miała wzięcie na allegro (popatrz na Theoremę, o niej pewnie też nikt by na allegro nie słyszał )
O kurka wodna! Ty to masz głowę na karku!

Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:38   #2774
mariolasl
Zakorzenienie

Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Douce Amere na poprawe nastroju
---------------------------
U mnie w domu Swieta byly zawsze rodzinne, cieple, bliskie. Bez zbednych rodzinnych spedow, tylko w gronie najblizszych. Bez wielkich szalenstw prezentowych, czasami bywalo tak, ze tylko moj brat, jako najmlodszy, mial prezent pod choinka, bo nie bylo nas stac. Dlatego teraz, zawsze robie na Swieta prezenty, takie wymarzone i niezwykle, aby wybnagrodzic im ten czas, kiedy bylo inaczej. Jednak nigdy nie brakowalo niczego na stole, oczywiscie bez iosciowej przesady, ale zdecydowanie bylo swiatecznie. Dla mnie zapach choinki, Wigilia, oplatek i wspolne pojscie na Pasterke wiele znaczy. Szczegolnie nie wyobrazam sobie Swiat bez Pasterki, tylko raz zdarzylo mi sie byc w pracy i bardzo to przezylam. Swieta to dla mnie przede wszystkim czas zblizen do siebie na nowo, to czas rozmow i wyjatkowego wspolnego "bycia".
Dwa ostatnie Swieta spedzilam bez rodziny, tutaj, gdzie mieszkam. Pierwsze byly bardzo smutne, drugie juz nieco lepsze, bo zorganizowalam TZ i sobie prawdziwa polska Wigilie i byl to wyjatkowy czas... Jednak zawsze mowilam mu o magii polskich Swiat i niezmiernie sie ciesze, ze w tym roku bedzie mogl mogl sie przekonac, co mam na mysli. Tutaj Swiat sie nie "czuje", blichtr i komercja, nijakosc, czasami mam wrazenia, ze Swieta to tylko prezenty, ktore dla mnie osobiscie bie byly nigdy takie wazne.
Tak wiec te Swieta beda dla nas wszystkich wyjatkowe, takze z innego powodu. I mam nadzieje, ze moj TZ zobaczy snieg po raz pierwszy w zyciu .
Stary 2007-12-10, 22:39   #2775
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
O kurka wodna! Ty to masz głowę na karku!
się wie

A tak serio to chętnie przeczytałabym co tam namodziłaś

edit:
Mariolu - za to co napisałaś mam ogromną ochotę Cię uściskać

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:43   #2776
czarnazuzia1
rude jest piękne:)

Wpisy w blogu: 1

Hekate wiem co to znaczy miec globusa po majatku szlacheckim i błekitnej krwi zostal mi tylko globus ( mowiono , że to choroba szlachcianek)
czarnazuzia1 jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:43   #2777
Kattarina
Zakorzenienie

Po trzech dniach z Dzongkha (i bez dostepu do netu), pora na Lucifera 3

Zycze wszystkim spokojnej nocy
Kattarina jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:43   #2778
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Wiesz co, Irkax, kiedyś Ci prześlę. Ale na Twoje własne ryzyko. Grafomaństwo okraszone dużą dawka historii, magii, czarów i wielkiej miłości.

Aggie125 jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:45   #2779
mskladaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli ktoś zna się na cechach tętna i może mi powiedzieć, co oznacza jego równość, to będę niezmiernie wdzięczna. Nigdzie nie mogę znaleźć
Pulsus aequalis
To o miarowosc tetna chodzi.... Tetno jest rowne, gdy fale tetna wystepuja w jednakowych odleglosciach. Czyli nie przyspiesza, nie zwalnia, nie ma niemiarowosci oddechowej itd.

Wykapalam sie i juz mi troche lepiej, chociaz podejrzany kaszel mam
Gloria na dobry sen.
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:46   #2780
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Na pewno wąchałaś z korka, przyniosłam flaszkę na spotkanie w ZT
Na mnie TRA nie ma absolutnie nic z Theoremy, bliżej mu do Shalimara i Miyako, ale ten ostatni jest jednak piękniejszy, ach to kadzidło...

Zapraszam do mnie
Przyznaję, coś takiego własnie mi majaczyło, z okolicznościami włącznie.
Dziękuję za przypomnienie i... za zaproszenie. Jutro będę miała drzwi w kiblu. Z klamką! Co za rozpusta!

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość

Edit:
Sabbath - źle mnie zrozumiałaś, nie mam zamiaru karać psa. Tym bardziej, że wina jest raczej nasza niż jej (a zresztą i tak nie jestem za karaniem psa, bo wiem że on rozumuje inaczej niż ludź). Ona tylko sobie pobiegła (a gdzie to już zostanie chyba jej słodką tajemnicą).
Wybacz Agnysko, nie miałam nawet na myśli klapsów, tylko reprymendę (pisałas o "pogadance"). najlepiej jest wzmacniać miłość, zamiast wymuszać pożądane zachowania... Same wiecie.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Troche nie na temat...
Jest wiele pieknych zapachow, ktore poznalam (czy czekaja w kolejce do testowania). Uwielbiam samo poznawanie, bez wzgledu na marke, czy sklad. Lubie wiedziec. Bardzo czesto wystarcza mi sama wiedza, nie musze koniecznie miec. Lubie moje zapiski na temat zapachow, lubie koncowki perfum w testowych fiolkach. Lubie sobie przypominac, porownywac moje spostrzezenia obecne z przeszlymi.
Tak, czesto mam tak, ze to po prostu kolejny zapach, ktory znam, ale niekoniecznie musze miec,
za to koniecznie musze wiedziec...
IMHO na temat, tyle, że mój.
Ja sobie czesto wyobrażam jakiś butelkowy orgazmotron i niestety zwykle okazuje się, że... no sama wiesz. Większośc perfum to tylko perfumy. Piękne, ale nie rozwalające człowieka na strzępy. To chyba to, co pisałaś o pięknym, ale jednak nie metafizycznym Sandalo. Tak przynajmniej u mnie to wygląda.

Dziś jednak zdarzyło mi się jedno z nielicznych "spotkań z absolutnym pięknem": czystym i potężnym. CHENE.

Niniejszym Chergui i Rousse zleciały na łeb na szyję z top of the tops. Czasem warto się "napalać' .

Cytat:
Sabbath, witaj z powrotem
Witaj moja ulubiona Truskawko (a ja bardzo lubię truskawki. Tyle, że niektóra Truskawkę jeszcze bardziej ).

Cytat:
Kiedys konczylo sie to kupowaniem flaszki w ciemno i wielkim rozczarowniem. Teraz staram sie jak moge tego unikac. I inwestuje w probki, zaoszczedzilo mi to duzo pieniedzy
Teraz lubie czytac takie opisy, ale najbardziej juz po moich testach, porownuje wrazenia, ze zdziwieniem czytam, ze ktos wyczul jakies nuty, o ktorych moj nos nie mial pojecia... Bardzo lubie takie testy porownawcze
O tak!
Lubię jeszcze te sytuacje, kiedy dla odmiany mój nos wyczuwa nuty, których w danych perfumach po prostu nie ma.
Cytat:
Teraz gdy czytam o jakims ciekawym zapachu, wrzucam go na liste "do przetestowania", a ze jest bardzo dluga, wiec czesto nie pamietam kompletnie, dlaczego dany zapach sie na niej znalazl.
To chyba w pewniej mierze problem wszystkich nas...

A co do Anuschki i MR - to nie jedyna Jej recenzja, która mnie zachwyciła.

Cytat:
Napisane przez tharoon Pokaż wiadomość

Sabbath witaj "Królowo"remontów
Ja nie chcę być królową remontów.
Chcę być królową wałkonienia się i imprezowania do upadłego naprzemiennie.

Tym nie mniej Tharoon - pięknie witam.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Sabbath, miło Cię "widzieć"

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Nie miałam wiele czasu na doczytanie...
Cieszę się, że sunia się znalazła

Cieszę się też z powrotu Sabbath

I to już byłoby na tyle z tym cieszeniem się... Po dzisiejszym dniu w pracy kolejny raz doszłam do wniosku, że z taką samooceną to ja wszędzie i zawsze będę się czuć jak zużyta ścierka do podłogi

Pachnę Smokiem EDT i chce mi się ryczeć.
Może zresztą powinnam dać sobie spokój z trzymaniem się w karbach i wyryczeć się porządnie, ot, dla higieny psychicznej
Aragonte - dobrze napisałaś: to problem Twojej samooceny, widzenia siebie, a nie rzeczywistości. Wiem, że to niewiele ułatwia, ale może stanowi pewien dobry punkt wyjścia...
Jesteś silna. I masz mnóstwo uroku - nie wierzę, żeby w końcu nie dotarło to także do Ciebie.
Trzymaj się Niezwykła Kobieto.

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Sabbath, witaj z powrotem. Jakoś pusto tu było bez Twoich długaśnych postów
O tak, złapałaś mnie.
Gaduła ze mnie i nawet na klawiaturze "dryfuję". Choć wolę wersję, że szanuję swoich rozmówców i staram się wszystkim odpowiedzieć nawet jesli niezbyt często udaje mi się wysmażyć posta.
Cytat:
Napisane przez Szara Róża Pokaż wiadomość
... ach! ... ależ On Cię kocha...... Taki Księżniczka to skarb
No normalnie skarb taki... że czasem najchętniej zamknęłabym go na trzy spusty w sejfie.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Idę sie zabawić w zębowa wróżkę Mój syn stracił dziś pierwszego mleczaka
Ooo! Wielka rzecz!
Wedle moich doświadczeń w Zebowróżkę lepiej zabawiać się nad ranem. Cokolwiek włożysz mu pod podusię wieczorem - w nocy zostanie wysłane w kosmos.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:47   #2781
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, Irkax, kiedyś Ci prześlę. Ale na Twoje własne ryzyko. Grafomaństwo okraszone dużą dawka historii, magii, czarów i wielkiej miłości.
Nie bój, nie bój ja zaprawiony czytacz jestem
A magia i czary mogą mnie tylko zachęcić

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:52   #2782
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Grafomaństwo okraszone dużą dawka historii, magii, czarów i wielkiej miłości.
Tu! Tu jestem! Mnie wybierz!
Ja też chcę!

---

Na noc "Human Nature" Madonny... czym by tu pachnieć?
Przydałoby się coś czarnego i smolistego.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:54   #2783
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
Tu! Tu jestem! Mnie wybierz!
Ja też chcę!
siooooooooooooo
a poszła !
Ja byłam pierwsza

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:56   #2784
rachela
Zakorzenienie

No co. To by było tak w ramach... prezentu urodzinowego dla mię?

---

Padło na Tea for Two. Mrrrrr. Mrrrrr!

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:58   #2785
mskladaczek
Zakorzenienie

Dziewczny, o co chodzi z 'zębowróżką' ?
Mi nikt z zeba nie wrozyl
mskladaczek jest offline  
Stary 2007-12-10, 22:58   #2786
irkax
Zakorzenienie

Cytat:
No co. To by było tak w ramach... prezentu urodzinowego dla mię?
Nooo dooobra niech stracę, ale pamiętaj, że to JA Aggie odkryłam

irkax jest offline  
Stary 2007-12-10, 23:00   #2787
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No normalnie skarb taki... że czasem najchętniej zamknęłabym go na trzy spusty w sejfie.
Moja dzisiejsza dziura w mózgu (wzmocniona na wieczór czerwonym winem) pozwala mi na skojarzenie z Heyem, ale jak to szło ? W złotej klatce?
Stary 2007-12-10, 23:00   #2788
MARTECZKA
Rozeznanie

Dziś znowu Trussardi by Trussardi plus nadgarstkowo - "Soir de lune" - jak dla mnie mocno wytrawny szypr - ładny, ale trzeba mieć na karku ciut więcej niż moje 29 wiosen...chyba.
Stary 2007-12-10, 23:53   #2789
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:
Ja teeeeeeż chcę! Pod choinkę, prooooooszę :robi oczy Kota w Butach ze Shreka:

Cytat:
E tam, no poka
Irkax dobrze mówi Nie pożałujesz Pożałujesz jak nie wyślesz

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Takuś, dziękuje, wieczór super - dopiero do domu wróciłam co prawda usłyszałam, że czarna Coco jest babciowa no ale de gustibus... etc. mam nadzieję, że jutro i Tobie się nastrój poprawi

Niczym nie pachnę i dam sobie dziś odpocząć od perfum - a może jutro Smok przyleci...?

(powyższe oznacza, że bredzę i stanowczo powinnam pójść spac - jak nie przyleciał przez ostatnie 10 dni to nie przyleci i jutro )
Czyżbyś przeczytała najnowszą recenzję Coco w KWC? Ja czytałam: "No cóż, widocznie w pewnym wieku po prostu gust się zmienia" No i ja kurka w "ten" wiek wkroczyłam jakoś około 20 wiosny życia No chyba, że teza Olik o próchnieniu po dwudziestych urodzinach jest słuszna
Ta sama recenzentka wszystkim niepochlebnie oceniającym Allure zaleca przetestowanie oryginału a nie podróbek... Słodkie.

A prawdopodobieństwo dotarcia Smoka rośnie z każdym dniem

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Pulsus aequalis
To o miarowosc tetna chodzi.... Tetno jest rowne, gdy fale tetna wystepuja w jednakowych odleglosciach. Czyli nie przyspiesza, nie zwalnia, nie ma niemiarowosci oddechowej itd.

Wykapalam sie i juz mi troche lepiej, chociaz podejrzany kaszel mam
Gloria na dobry sen.
Dziękuję
Tylko, że nie o to chodzi... Mam wymienionych siedem (!) cech tętna, które muszę opracować na kolokwium: częstość (wszystko jasne), miarowość/regularność - o niej piszesz, wypełnienie, napięcie, siłę, chybkość i tą przeklętą równość - w podręczniku nie mam, w necie nie ma, na ćwiczeniach doktor omówił wszystkie cechy poza tą - kazał opracować ją samodzielnie. No super! Spyta o nią na pewno (bo na ćwiczeniach grupa z cech tętna ani be ani me), a ja się chcę ładnie przygotować, bo jako jedna z trzech osób w grupie mam wciąż szansę na zwolnienie z egzaminu... Tak mi świta, że może chodzić o jednakową wartość każdej cechy w każdej z fal tętna, ale to tylko moja niczym niepotwierdzona koncepcja... Na szczęście mam jeszcze czas do piątku.

No i nie choruj!

Sabbath

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2007-12-11, 00:08   #2790
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Ja mam "koszmaru pracowego ciag dalszy" i pachne (?) choc to nienajlepsze okreslenie maslem Ziajowym dla grubasow. Jakos jednak nie przepadam za anyzkiem.

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości