Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-10, 22:25   #2971
Reese
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
z tej radości zapomniałam, żem zmęczona i głodna
pomaziałam się po dłoni, w sztucznym świetle mało co widzę, (maczków prawie w ogóle, w dodatku jakiś twarde są, nic takiego nie pamiętam z testów ), ale zakochałam się w linerze, nawet tym patykiem, co go dodają, można sobie postopniować efekt, bardzo ładny ciemny brąz, niezwykle wygodna, miękka, nie lejąca się konsystencja;
szachownica wychodzi mi dość ciemna, na dłoni złoto, na policzku brąz... ale może to nie pora na testy
racja, szachownica jest dość ciemna, trzeba bardzo delikatnie Moim zdaniem najlepszy efekt będzie na opalonej buzi. Na teraz marzy mi się shimmering sweets
Reese jest offline  
Stary 2008-03-10, 22:52   #2972
alkapone
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
racja, szachownica jest dość ciemna, trzeba bardzo delikatnie Moim zdaniem najlepszy efekt będzie na opalonej buzi. Na teraz marzy mi się shimmering sweets
my chcemy więcej szachownic!
ale to posty do wątku klinikowego raczej...
może uda mi się wreszcie obfocić zbiorek

a, i opieram się ciągle Almond Blossom
(nie ma się czym chwalić, bo w drodze jest Bambus i Pink Truffle )
alkapone jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:16   #2973
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też chodzi o te suche skórki
jaki masz kolorek ? Bo ja się zastanawiałam nad tymi:

1. http://eu.strawberrynet.com/productD...76209&goChar=C
2. http://eu.strawberrynet.com/productD...76210&goChar=C

Lub może chociaż testowałaś te kolory i możesz je opisać ? Byłabym wdzięczna.

I jeszcze ten Dior mi się podoba, może go znasz ?

http://eu.strawberrynet.com/productD...72401&goChar=C
Mariola nie bież żadnych beżów, ani brązów w błyszczykach, wyglądają paskudnie na ustach. Najlepszy jest jasny róż, albo łosoś, coś mieszanego z różem - wtedy ożywia. Beże i brązy na ustach postarzają. A'propos Diorkiss - znam, tylko jasny pomarańcz z drobinkami, piękny ten Diorkiss załączony nie wygląda natomiast dobrze, moim zdaniem jest matowy. Zerknij na Chanel - jest kolor 104 - z gąbeczką, obecnie zakupiłam, to przezroczysty błyszczyk z różowymi drobinkami, wygląda bosko! jeżeli znajdziesz, może też być 157 Diora, ultra gloss, najnowsza kolekcja, ale on jest znacznie rzadszy od Chanela. Może też być 151 ultra gloss - opalizujący różowy. Ale błyszczyki Chanel polecam bardzo, względnie Stellars HR, ale nie wiem, jak z wyborem kolorków.

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Wizażanki mam do Was ogromną prosbę ponieważ większość z Was używa i zna się na dobrych,wysokopółkowych kosmetykach.Jaki podlad(fluid,puder) najbardziej wygładza cere.Chodzi mi o maksymalny efekt wygładzenia.widze kobiety ktore osiagaja taki efekt na swojej twarzy a nie wiem czego uzyc a wlasnie teraz bede robic zamowienie przy przyplywie gotówki.mozecie mi tez polecic jakies wysokopolkowe kosmetki pielegnacyjne-do cery tlustej.z gory dziekuje
Laura, niestety cudów nie ma. Każdy podkład będzie wyglądał idealnie na zadbanej buzi. Najpierw zainwestuj w pielęgnację, np. Seria Pureness Shiseido - niedroga na Tru, a cała linia jest świetna, łącznie z tonikiem, ale za wyjątkiem scrubu, tego nie kupuj. Możesz też postawić na Biosource Biothermu, też w normalnej cenie do cery mieszanej. Jeżeli stawiasz na dobrą pielęgnację, kup przynajmniej krem i tonik, poza tym najważniejszy jest peeling i dobry demakijaż. Żaden z tych produktów solo nie da super efektów po 5 dniach. Potrzebny będzie miesiąc, żeby cera się zmieniła. Fluid - double wear EL, mat purette YSL, Spectacular HR - te są matujące, mocniej kryjące. Potem można przerzucić się na lżejsze.
peeling Biotherm - genialne opinie na kwc, ale ja osobiście nie znam, najbardziej polecam Sisleya, wystarczy na 6 m-cy, więc najbardziej wydajny.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:23   #2974
lilivampire
Raczkowanie

A ja po powrocie do domu zastałam awizo na 4 paczuszki
Jutro polecę na pocztę odebrać, już się nie mogę doczekać.
W paczkach przyleciały do mnie:
maczek Peony,
owsiana odżywka Tigi,
krem Aquasource Biotherm,
Onyx Lancome'a.

Perfum nadal nie ma, chyba jutro zadzwonię na pocztę, jak dotąd starałam się być cierpliwa, ale teraz zaczynam się już zdrowo niepokoić
Stary 2008-03-10, 23:25   #2975
karolina1985
Zakorzenienie

Dziewczyny,
czy któraś byłaby tak miła i kliknęła mi bambusa?Wcześniej proponowała mi pomoc annmarie, ale nie ma jej a troszkę się boję,że jutro już tej promocji nie będzie

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:27   #2976
Layla79
Zakorzenienie

Lili napisz coś koniecznie o efekcie Onyxa, bo Gothic pisała, że drobinek nie ma Ja niestety jutro nic nie napiszę Wam o podkładzie ysl, bo zostawiłam w skrytce w samochodzie i jutro znów umaluję się starym poczciwiną a jestem strasznie ciekawa, czy tamten nadal mi się podoba.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:31   #2977
Mariola13
Zakorzenienie

[quote=Layla79;6861963]Mariola nie bież żadnych beżów, ani brązów w błyszczykach, wyglądają paskudnie na ustach. Najlepszy jest jasny róż, albo łosoś, coś mieszanego z różem - wtedy ożywia. Beże i brązy na ustach postarzają. A'propos Diorkiss - znam, tylko jasny pomarańcz z drobinkami, piękny ten Diorkiss załączony nie wygląda natomiast dobrze, moim zdaniem jest matowy. Zerknij na Chanel - jest kolor 104 - z gąbeczką, obecnie zakupiłam, to przezroczysty błyszczyk z różowymi drobinkami, wygląda bosko! jeżeli znajdziesz, może też być 157 Diora, ultra gloss, najnowsza kolekcja, ale on jest znacznie rzadszy od Chanela. Może też być 151 ultra gloss - opalizujący różowy. Ale błyszczyki Chanel polecam bardzo, względnie Stellars HR, ale nie wiem, jak z wyborem kolorków.

Wzięłam 07 lilac Czy dobrze strzeliłam zobaczymy

Ten Diorkiss, o którym wspominasz to ten ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...72400&goChar=C

Ale czy taki jasny kolorek by pasował do ciemnych włosów ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:37   #2978
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Wzięłam 07 lilac Czy dobrze strzeliłam zobaczymy
ale jaki lilac? czyj? no wiesz, co, człowiek tu haruje do nocy, wraca późno i nic nawet nie wiedziałam?
jak wkleiłaś link, to wygląda na ten, ale nie znam nazwy, więc nie jestem pewna, te diorkissy wyglądają na bezdrobinkowe, w rzeczywistości pięknie rozświetlają i ogólnie są bardzo dobre.
nie ma znaczenia, jaki masz kolor włosów, tylko jaki zrobisz makijaż, zerknij na makijaże agabil1 - przy ciemnych oczach, ciemnych włosach, zawsze robi jasne usta. I taka jest zasada, chociaż ja kompletnie nie wiem, jak Ty się malujesz.. napisz coś
Layla, etatowy doradzacz
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:39   #2979
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To Cils Booster XL Lancome:
http://eu.strawberrynet.com/productD...39133&goChar=L
Zużywam już kolejne opakowanie - jest fajna. To taka biała maź, którą nakładasz na rzęsy przed tuszem. Pogrubia rzęsy i utrwala makijaż - maskara się nie kruszy i nie rozmazuje. W czasie pobytu w Hong Kongu (to naprawdę jest kosmetyczny raj - wielka bezcłówka) kupiłam sobie jeszcze inną odmianę tej bazy - triple care (nawilża i wzmacnia rzęsy) BOSKA Nigdzie jej niestety nie spotkałam poza HK. Po nałożeniu tuszu na tę bazę zyskuje się naprawdę mocny efekt - dłuższe i wyraźnie grubsze rzęsy. Mi chyba urosły jakiś milimetr odkąd używam regularnie bazy.
Miałam kiedyś coś podobnego z Estee Lauder i Clinique, ale CB XL zdecydowanie jest najlepsza.
Edit:
Niestety truskawa ostatnio wcisnęła mi z lekka podstarzałą tę bazę- z marca 2005
Senk ju wery macz. Kusi, kusi... Ale jeszcze nie wiem, jaki będzie jej los bo widzę na Tru Enjoya Patou, który w tej cenie podoba mi się straaaasznie.
ukrycior jest offline  
Stary 2008-03-10, 23:39   #2980
lilivampire
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lili napisz coś koniecznie o efekcie Onyxa, bo Gothic pisała, że drobinek nie ma Ja niestety jutro nic nie napiszę Wam o podkładzie ysl, bo zostawiłam w skrytce w samochodzie i jutro znów umaluję się starym poczciwiną a jestem strasznie ciekawa, czy tamten nadal mi się podoba.
napiszę, ale jutro, gdy odbiorę paczki
Stary 2008-03-10, 23:43   #2981
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
ale jaki lilac? czyj? no wiesz, co, człowiek tu haruje do nocy, wraca późno i nic nawet nie wiedziałam?
jak wkleiłaś link, to wygląda na ten, ale nie znam nazwy, więc nie jestem pewna, te diorkissy wyglądają na bezdrobinkowe, w rzeczywistości pięknie rozświetlają i ogólnie są bardzo dobre.

Sorki Clinique Superbalm 07 lilac
ten: http://eu.strawberrynet.com/productD...76210&goChar=C

A znacie ten puder Clinique ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...38354&goChar=E

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-11, 00:04   #2982
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
czy któraś byłaby tak miła i kliknęła mi bambusa?Wcześniej proponowała mi pomoc annmarie, ale nie ma jej a troszkę się boję,że jutro już tej promocji nie będzie
Karolina1985, na PW masz odpowiedz, skoro nie chcesz czekac...
zebysmy sie tylko z annmarie nie zdublowały ;-)
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-11, 00:25   #2983
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Karolina1985, na PW masz odpowiedz, skoro nie chcesz czekac...
zebysmy sie tylko z annmarie nie zdublowały ;-)
Do annmarie już wysłałam wyjaśnienie.Dziękuję za pomoc-przelew już zrobiony

Stary 2008-03-11, 00:33   #2984
Layla79
Zakorzenienie

Czy nie macie czasem wrażenia, że u nas na zakupach to trochę jak kółko wzajemnego wsparcia? Moim zdaniem, to bardzo fajne
właśnie, tylko dlaczego mi nikt jeszcze nic nie doradził?
kto miał jakąś boską maseczkę? przyznać się ja testowałam właśnie nową maseczkę chanela sublime, i prawdę mówiąc żadnych rewelacji, nawet gorsza od thalgo. ich pielęgnacja coś mnie nie przekonuje.
podobno jest natomiast jakaś super maseczka shiseido, co do skincare nawilżającej, to mogę potwierdzić - rewelacja, ale jest jeszcze jakaś inna, ta podobno zwala z nóg. Acha, i testowałam serum bio-performance, bardzo dobre, lekko napina skórę. Hm.. pifko mi ostatnio napisała, że jestem fanką Shiseido i rzeczywiście, nie zdawałam sobie z tego sprawy
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-11, 00:39   #2985
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
Czy nie macie czasem wrażenia, że u nas na zakupach to trochę jak kółko wzajemnego wsparcia? Moim zdaniem, to bardzo fajne
Mamy mamy-ja zwłaszczaPomogło mi lub zaoferowało całkiem bezinteresownie swoją pomoc już kilka Wizażanek(Geonia,Reese,Ma ggie,Annmarie)bez których wiele moich kosmetycznych "marzeń" nigdy lub jeszcze długo by się nie spełniło. Nie wspominając o Dziewczynach, które doradzająMam nadzieję,że będę kiedyś mogła się im odwdzięczyć-a jeśli nie im to jak tylko dostanę moją e-kartę chętnie pomogę innym Wizażankom, które nie mają możliwości zrobienia zakupów na Tru

Stary 2008-03-11, 07:36   #2986
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam, sporo dziewczyn pisało, że czasem datekalkulator podaje nieprawdziwą datę i nie należy mu wierzyć w 100%
Dlatego ja bym się nie martwiła, jeżeli produkty są ok i nic im się nie dzieje.

Do mnie przyleciała szachownica, Posy i walentynka z Bytomia na NU, które idzie prawie od połowy lutego
jejku ja na NU czekam od początku lutego UC oczewiście mnie oclił i powiedziano że wysłano ale nic jeszcze niemam

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-03-11 o 08:18
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-11, 07:45   #2987
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Promocje świąteczne:

http://eu.strawberrynet.com/easterSpecial.aspx

lili i jak pianka Biotherm po dłuższym stosowaniu?

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-11, 07:47   #2988
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Promocje świąteczne:

fajne paletki do makijazu....no i nasz bambus jako Easter Special
ilez oni go mają, hi,hi, już sadzilam ze my wszystko wykupiłysmy ;-)
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-11, 07:51   #2989
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie, tylko dlaczego mi nikt jeszcze nic nie doradził?
kto miał jakąś boską maseczkę? przyznać się ja testowałam właśnie nową maseczkę chanela sublime, i prawdę mówiąc żadnych rewelacji, nawet gorsza od thalgo. ich pielęgnacja coś mnie nie przekonuje.
podobno jest natomiast jakaś super maseczka shiseido, co do skincare nawilżającej, to mogę potwierdzić - rewelacja, ale jest jeszcze jakaś inna, ta podobno zwala z nóg. Acha, i testowałam serum bio-performance, bardzo dobre, lekko napina skórę. Hm.. pifko mi ostatnio napisała, że jestem fanką Shiseido i rzeczywiście, nie zdawałam sobie z tego sprawy
Ja zastanawiam się nad zakupem maseczki Chanel Precision Masque Destressant Purete Purifying Cream Mask 75ml/2.5oz
Może próbowałaś? Ja do tej pory omijałam maseczki, jakoś nie mam do nich cierpliwości
Ale teraz zastanawiam się nad czymś udoskonalającym, zwężający,m pory, wygładzającym.
Stary 2008-03-11, 07:52   #2990
izabellini
Zakorzenienie

dziewczyny jeżeli zależy Wam na drobinkach połyskujących w błyszczykach to Lancome jest naprawdę fajny, polecam
tylko delikatnie się klei
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=6581#6581
izabellini jest offline  
Stary 2008-03-11, 08:01   #2991
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
A nie możesz przesłać faksem ? Jest szybciej. W piśmie powinien być chyba podany telefon i fax. Ja zawsze wysyłam faksem to od razu mogą się zająć moją przesyłką i mam ją u siebie ekspresowo
ja do nich kiedyś wysłałam faxsem i okazało się że oni nawet nie rozpatrywali a czekali aż ja się zjawie dobrze że pojechałam tam, a na pytanie dlaczego powiedzieli nie czytelne

EDIT : Dziewczyny czy ktoś może polecić jakąś fajną maseczke pod oczy ? wczoraj dostałam krem pod oczy shsiedo i podkład Borghese jeszcze nie go nie testowałam, i czy szminki Lancoma są dobrę? właśnie koleżanka mnie odradza stanowczo ale kolor mnie strasznie pasuje i niewiem co robić

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-03-11 o 08:22 Powód: EDIT
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-11, 08:10   #2992
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
I potwierdzam to, co pisałam wczesniej.
Ja drobinek nie widzę
Ale ich nie wykluczam, może są bardzo subtelne, a ja ślepa
W każdym razie Hypnose i tak jest jednym z moich ulubionych tuszy, więc nie ma problemu, i tak go wykorzystam

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
jejku ja na nu czekam od początku lutego UC oczewiście mnie oclił i powiedziano że wysłano ale nic jeszcze niemam
Ja papiery wysłałam dzis, zobaczymy kiedy przyjdzie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad zakupem maseczki Chanel Precision Masque Destressant Purete Purifying Cream Mask 75ml/2.5oz
Może próbowałaś? Ja do tej pory omijałam maseczki, jakoś nie mam do nich cierpliwości
Ale teraz zastanawiam się nad czymś udoskonalającym, zwężający,m pory, wygładzającym.
Temat o maseczkach chętnie poczytam, bo sama jestem zainteresowana
Stary 2008-03-11, 08:19   #2993
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Promocje świąteczne:

ostrzegam przed kupowaniem czegokolwiek z Kanebo z linii IB

ja sie skusiłam, a teraz mam 2 przeterminowane produkty z 2003 roku i nawet polski dystrybutor zabronił mi ich używać, bo na pielęgnacje Kanebo są tylko 3 lata na zużycie od daty produkcji , a seria IB została wycofana z produkcji 2 lata temu, więc nawet gdyby były wyprodukowane tuż przez wycofaniem to i tak już dość stare
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-11, 08:25   #2994
izabellini
Zakorzenienie

czy to możliwe że Truskawka bierze zrzuty ze starszymi datami produkcji od tych naszych ulubionych firm i sprzedaje je dlatego w tak atrakcyjnych cenach??
do mnie nie przyszedł jeszcze żaden świeży produkt tak przynajmniej wynika z dekalkulatora
izabellini jest offline  
Stary 2008-03-11, 08:25   #2995
Katty_p13
Piers do przodu

A w tych promocjach aż trzy pozycje Kanebo IB

Mad, coś Ci odpowiedzieli?
Stary 2008-03-11, 08:48   #2996
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
A w tych promocjach aż trzy pozycje Kanebo IB

Mad, coś Ci odpowiedzieli?
na razie nic
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-11, 09:04   #2997
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny co to jest ? Cień w kremie rozświetlający ?

http://eu.strawberrynet.com/productD...ecial&goChar=S

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-11, 09:06   #2998
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:

rozświetlacz o multi zastosowaniu
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-11, 09:40   #2999
dynia18
Zakorzenienie

dziewczyny jak stosujecie ten bambusik? czy ja jasna blondynka o cerze bardzo jasnej , wprost szarej mogłabym uzywac?
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-11, 09:54   #3000
p4w
Zakorzenienie

Cytat:

właśnie! - rozświetlacz do oczu, ust i policzków
p4w jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości