Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-11, 09:58   #3001
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny polećcie jakiś dobry płyn do demakijażu oczu (płyn nie śmietankę i do tego zwykły, a nie dwufazowy) na truskawie.
Miałam już te wszystkie Loreale, Yves Rochery i itp i nie zmywają dobrze.
margaretka02 jest offline  
Stary 2008-03-11, 10:01   #3002
anciaahk
kosmitka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
racja, szachownica jest dość ciemna, trzeba bardzo delikatnie Moim zdaniem najlepszy efekt będzie na opalonej buzi. Na teraz marzy mi się shimmering sweets
Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
my chcemy więcej szachownic!
ale to posty do wątku klinikowego raczej...
może uda mi się wreszcie obfocić zbiorek

a, i opieram się ciągle Almond Blossom
(nie ma się czym chwalić, bo w drodze jest Bambus i Pink Truffle )
A porównanie szachownicy z bambusem? Lub z Platinum coś tam EL (rozświetlacz). Można prosić ?

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline  
Stary 2008-03-11, 10:02   #3003
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A porównanie szachownicy z bambusem? Lub z Platinum coś tam EL (rozświetlacz). Można prosić ?
na bambusa czekam ale chyba sie nie doczekam EL nie mam, więc tutaj pomocna nie będę, niestety
Reese jest offline  
Stary 2008-03-11, 10:16   #3004
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Zgłasza się kolejna truskawkomaniaczka

A ja właśnie dostałam maczka- posy, sliczny jest
Zamówienie robione w piątek, to się nazywa szybka dostawa

Wczoraj dostałam perfumy(nieoclone).

Czekam jeszcze na 3 paczuchy, jedną niestety przejęli kochani celnicy, ze szminką za 40 parę złotych, ciekawe czy pozostałe dwie z perfumami mi przejdą...
Hanneke jest offline  
Stary 2008-03-11, 10:28   #3005
EDAK
Raczkowanie

Dziewczyny, tak zachwalacie owsiane produkty TIGI. Poczytałam co piszecie, ale może któraś mogłaby jeszcze cos o nich napisac, po dłuższym stosowaniu. Po szamponie nie elektryzują się włosy, po odżywce i dłuższym stosowaniu nie są przyklapnięte? szukam czegoś do cienkich, rozjaśnianych włosów. dziękuję z góry
EDAK jest offline  
Stary 2008-03-11, 10:39   #3006
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
rozświetlacz o multi zastosowaniu
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
właśnie! - rozświetlacz do oczu, ust i policzków

A to pewnie może się okazać, że jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego
To pewnie coś takiego jak miał Rimmel w kasetce.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:02   #3007
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale faktem jest, ze dziewczyny z Warszawy pisały coś o faksie i xero dowodu - takie zwyczaje - każdy UC ma swoje
No to zadzwoniłam dzisiaj do Szanownych państwa z ul. Łączyny w Warszawie. Pan mi powiedział, że absolutnie żadnym mailem, faksem - zapomnij dziewczynko - list i kropka. No i jeszcze mi oświadczył, że na ten moment mają jakieś 200 (!!) zaległych paczek czyli koło tygodnia obsuwyi żebym sięnie martwiła, paczkę w końcu dostanę
Najśmieszniejsze, że w tym piśmie jest tylko wspomniane o dokumencie potwierdzającym zamówienie, nic o kserze dowodu czy kserze tego pisma od nich, a to tez trzeba dołaćzyć. Nie ma to jak precyzyjne informacje z urzędu
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
współczuję najgorsze jest to że Warszawa do Ciebie napisała a nie Łódź

Nie dostałam nic a czekam na zamówione 1 marca szachownicę i błyszczyki . W ten piątek zaś kliknęłam Lancome ale pewnie będzie pod koniec tygodnia.
Zupełnie nie rozumiem czemu urząd z Łodzi się tym nie zajmuje osobiste dostarczenie dokumentów na pewno przyspiesza mocno sprawę, a tak będę miała moje kosmetyki nie wiadomo kiedy, ja to mam pecha
truheart jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:13   #3008
pifko
Raczkowanie

Dziewczyny ja kupiłam emulsję kanebo i to nie w promocji.... i jest wyprodukowana 5 lat temu... przegieli... dotatkowo Tż kupił krem z męskiej serii clarinsa - data produkcji 2002 .
Nadmieniam , że pozostałe zakupy oki , - meteorytki i kredka chanela,.
pifko jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:16   #3009
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to zadzwoniłam dzisiaj do Szanownych państwa z ul. Łączyny w Warszawie. Pan mi powiedział, że absolutnie żadnym mailem, faksem - zapomnij dziewczynko - list i kropka. No i jeszcze mi oświadczył, że na ten moment mają jakieś 200 (!!) zaległych paczek czyli koło tygodnia obsuwyi żebym sięnie martwiła, paczkę w końcu dostanę
Też mam watpliwą przyjemność obcowania z Łączynami i też usłyszałam że nie ma mowy o faksie czy mailu (a wiem że niektóre wizażanki tak z nimi sprawy załatwiają), u nich chyba to zależy od osobistych preferencji celników
Cytat:
Najśmieszniejsze, że w tym piśmie jest tylko wspomniane o dokumencie potwierdzającym zamówienie, nic o kserze dowodu czy kserze tego pisma od nich, a to tez trzeba dołaćzyć. Nie ma to jak precyzyjne informacje z urzędu
To fakt Walentynka jest zredagowana wyjątkowo precyzyjnie
Stary 2008-03-11, 11:17   #3010
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:

Zupełnie nie rozumiem czemu urząd z Łodzi się tym nie zajmuje osobiste dostarczenie dokumentów na pewno przyspiesza mocno sprawę, a tak będę miała moje kosmetyki nie wiadomo kiedy, ja to mam pecha
Dam dobrą radę mnie pomaga to pomaga dzwonie codzienie i przypominam się w koncu po 2 dniach mają mnie dość i jak dzwonie 3 dnia już paczucha wysłana aa no i trzeba długo z nimi porozmawiać
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:18   #3011
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Pan mi powiedział, że absolutnie żadnym mailem, faksem - zapomnij dziewczynko - list i kropka.
Czyli Bytom jest bardziej cywilizowany. Nie rozumiem tych rozbieżności w wymaganiach poszczególnych oddziałów, przecież jakieś paragrafy to muszą regulować...

majade jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:23   #3012
dynia18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pifko Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja kupiłam emulsję kanebo i to nie w promocji.... i jest wyprodukowana 5 lat temu... przegieli... dotatkowo Tż kupił krem z męskiej serii clarinsa - data produkcji 2002 .
Nadmieniam , że pozostałe zakupy oki , - meteorytki i kredka chanela,.
a może ten decalkulator jest do niczego. gdyż dostalam pomadkę lancoma niby z 2003 roku, a wiec wg decalkulatora bardzo stara...ale pomadka jest pachnąca , dobra konsystencja, dobrze się trzyma ...a że mialam kiedys pomadke przeterminowaną i była smierdząca, trudno było nią się pomalować....wiec nie wiem co o tym wszystkim mysleć.
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:25   #3013
pifko
Raczkowanie

Ale ja dzwoniłam do dystrybutora kanebo w Polsce i on mi odkodował date produkcji emulsji, więc to jest raczej pewne...
pifko jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:28   #3014
dynia18
Zakorzenienie

oojej to wpółczuje ci...
ja wczoraj dostalam peeling biothermu, wiec szybko spawdzilam date, bo to na prezent i ufff 09.2007
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:30   #3015
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dizewczyny. Przyleciały moje filoeciki, Stilla i Fly Mascara. Wymaziałam oko eyelinerem Stilli, ma bardzo łądny kolor, dość zdecydowany fiolet, szkoda tylko, że ma twardą końcówkę, bo ja dotąd preferowałam elastyczne pędzelki, ale krecha wyszła mi ładna i precyzyjna. Fly ma śliczny kolor, taka dokładnie śliweczka jak chciałam, nie za jasna. Natomiast tusz jest mocno suchy, pudrowy. Wymalowałam się, rzęsy są ładne, ale teraz się zastanawiam czy konsystencja to jego uroda, czy też wina wiekowości. Czy dekalkulator rozkodowuje Givenchy? Na tuszu jest kod 5001. Ktoś wie może?
ukrycior jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:33   #3016
iizabelaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pifko Pokaż wiadomość
Ale ja dzwoniłam do dystrybutora kanebo w Polsce i on mi odkodował date produkcji emulsji, więc to jest raczej pewne...
A ja chciałam się skusić na oczyszczanie z Kanebo ale teraz to chyba zrezygnuje W naszych perfumieriach też ponoć można trafić na bardzo stare produkty Kanebo.
Ja na twoim miejscu napisałabym do truskawy o tej sytuacji.
Stary 2008-03-11, 11:34   #3017
AsikS
Zakorzenienie

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Ukrycior - wychodzi na rok 2005 ale czy to są na pewno wszystkie cyferki?
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:36   #3018
Katty_p13
Piers do przodu

Czyli z tym Kanebo to po prostu jakiś przekręt
Ja co prawda akurat nigdy nie kupowałam tej marki, a mój ostatnio nabyty kremik Clinique za 200 zł ma datę produkcji 01 2007 więc nie jest źle ... co do kolorówki też nie mogę się przyczepić ani do dat ani do jakości
Stary 2008-03-11, 11:37   #3019
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
to ja się też pochwalę dostałam dzisiaj 5 paczuszek, bez interwencji z UC! dziękuję warszawskim celnikom!

ale, aby pocieszyć tych, którzy długo czekają:
najpierw dostałam jedną paczkę z maczkiem, ale zaczęłam się martwić o resztę rzeczy zamówionych w sobotę, niedzielę i poniedziałek i stwierdziłam, że coś tu nie gra no i pozostałe 4 paczki, zadzwoniłam do głównej rozdzielni, podałam numery nadań i okazało się, że poszły do mojego oddziału poczty w zeszły czwartek! nie wiem jak to się stało (nie było żadnego włamu do skrzynki, a husband zarzeka się, że nic nie wyjmował), ale po prostu nie dostałam awizo jeszcze dziś wieczorkiem odebrałam 4 pozostałe paczuszki! a w środku same wiecie, miodzio!
Mówiłam Ci wczoraj rano, że mi kobieca intucja podpowiedażebys się nie martwiła, bo wszystko dostaniesz
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ostrzegam przed kupowaniem czegokolwiek z Kanebo z linii IB

ja sie skusiłam, a teraz mam 2 przeterminowane produkty z 2003 roku i nawet polski dystrybutor zabronił mi ich używać, bo na pielęgnacje Kanebo są tylko 3 lata na zużycie od daty produkcji , a seria IB została wycofana z produkcji 2 lata temu, więc nawet gdyby były wyprodukowane tuż przez wycofaniem to i tak już dość stare
Ciekawe czy oni w ogóle mają pojęcie o tych datach ważności imimo to sprzedają czy są nieświadomi..(choć trudno mi w to uwierzyć)
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Też mam watpliwą przyjemność obcowania z Łączynami i też usłyszałam że nie ma mowy o faksie czy mailu (a wiem że niektóre wizażanki tak z nimi sprawy załatwiają), u nich chyba to zależy od osobistych preferencji celników
To fakt Walentynka jest zredagowana wyjątkowo precyzyjnie
Już miałam na końcu języka wytknięcie tego, że faks podobno działa u nich albo żeby zadzwonili do cywilizowanech kolegów z Bytomia i nauczyli się obsługiwać maile, ale ugryzłam się w język. Jeszcze na złość by mi wstrzymali dłużej..
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Dam dobrą radę mnie pomaga to pomaga dzwonie codzienie i przypominam się w koncu po 2 dniach mają mnie dość i jak dzwonie 3 dnia już paczucha wysłana aa no i trzeba długo z nimi porozmawiać
Dzwonic będę na pewno, nie dam im spokoju
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Czyli Bytom jest bardziej cywilizowany. Nie rozumiem tych rozbieżności w wymaganiach poszczególnych oddziałów, przecież jakieś paragrafy to muszą regulować...
Tak samop niejasne paragrafy jak te mówiące, któe paczki zatrzymać,a któe mogą przejść.
Humor celnika najważniejszym paragrafem w tym kraju
truheart jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:40   #3020
ukrycior
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Ukrycior - wychodzi na rok 2005 ale czy to są na pewno wszystkie cyferki?
Wszystkie na pewno. Cholera, trzyletni tusz, to dlatego on taki suchawy...
ukrycior jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:43   #3021
pifko
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
A ja chciałam się skusić na oczyszczanie z Kanebo ale teraz to chyba zrezygnuje W naszych perfumieriach też ponoć można trafić na bardzo stare produkty Kanebo.
Ja na twoim miejscu napisałabym do truskawy o tej sytuacji.
Napisałam wczoraj- i czekam na odpowiedz, Tż-towi zwrócili za przeterminowany clarnis ja czekam zobaczymy...
pifko jest offline  
Stary 2008-03-11, 11:51   #3022
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wszystkie na pewno. Cholera, trzyletni tusz, to dlatego on taki suchawy...
wiesz ja z HR dostałam też suchawy napisałam do nich ale odpisali że odpowiedzą i muszą się zastanowić i na tym koniec. A teraz kupiłam z Griff Borghese podkład i niewiem gdzie sprawdzić datę ważności bo już się boje nakładać go na twarz
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:01   #3023
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie jakiś dobry płyn do demakijażu oczu (płyn nie śmietankę i do tego zwykły, a nie dwufazowy) na truskawie.
Dobry płyn do demakijażu oczu ma HR, jedyny niebieski, nie pamiętam tylko, czy on dwufazowy, czy nie, ale bardzo skuteczny. Ew. mógłby być bi-facil Lancome,ale ten dwufazowy. Nie ma dobrych zmywaczy jednofazowych. Ale te dwa są najlepsze i powinny być świeże, bo to chodliwy towar.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:14   #3024
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad zakupem maseczki Chanel Precision Masque Destressant Purete Purifying Cream Mask 75ml/2.5oz
Może próbowałaś? Ja do tej pory omijałam maseczki, jakoś nie mam do nich cierpliwości
Ale teraz zastanawiam się nad czymś udoskonalającym, zwężający,m pory, wygładzającym.
może z innej beczki, ale polecam maseczkę Thalgo Masque d'Oxygene, Anti Stress, żelowa, tzw. bankietowa, efekt natychmiastowy, ożywia koloryt, ujędrnia, zmniejsza pory, wygładza. Do kupienia u kosmetyczek pracujących na Thalgo. cena ok. 110 zł.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
I potwierdzam to, co pisałam wczesniej.
Ja drobinek nie widzę
Ale ich nie wykluczam, może są bardzo subtelne, a ja ślepa
W każdym razie Hypnose i tak jest jednym z moich ulubionych tuszy, więc nie ma problemu, i tak go wykorzystam
no, a YSL jest w drodze do Ciebie razem z próbką podkładu La Prarie

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
czy to możliwe że Truskawka bierze zrzuty ze starszymi datami produkcji od tych naszych ulubionych firm i sprzedaje je dlatego w tak atrakcyjnych cenach??
do mnie nie przyszedł jeszcze żaden świeży produkt tak przynajmniej wynika z dekalkulatora
datecalc. nie ma wprowadzonych wszystkich kodów, też mi wyszło 2000 r., ale po sprawdzeniu u dystrybutora - 2007 r. także nie jest pewny.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:20   #3025
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Margaretko - w wątku o NK SisleyS polecała emulsję Olay:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2274

No chyba że chcesz tylko i wyłącznie zakupić na Tru.
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:26   #3026
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Margaretko - w wątku o NK SisleyS polecała emulsję Olay:

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2274

No chyba że chcesz tylko i wyłącznie zakupić na Tru.
ja też mam emulsiję Olay i jestem zadowolona bardzo delikatna
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:27   #3027
truheart
Zakorzenienie

Takiż podkład odkopałam na Tru:
http://eu.strawberrynet.com/productD...37749&goChar=G
Ktoś używał?

Z maseczek polecam Turnaround 15-Minute Clinique:
http://eu.strawberrynet.com/productD...67705&goChar=C
Mega wygładzenie i zwężenie porów

Zerknęłam sobie gdzie mój bambusik się aktualnie znajduje. Kliknięty 07.03 dopiero dzisiaj wyleciał z HK
truheart jest offline  
Stary 2008-03-11, 12:40   #3028
Layla79
Zakorzenienie

czy ktoś zna tę multi-paletkę Chanel?

http://eu.strawberrynet.com/productD...ecial&goChar=C
czy jak kosztuje 85 zł, to będzie przeterminowana?
wygląda smakowicie
bambus 57 zeta, ale numer!
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-11, 13:08   #3029
pifko
Raczkowanie

Dziewczyny odkąd okazało się że mój kanebo nadaje się tylko do kosza, nie mam czym się smarować… Proszę polećcie coś, jakiś krem , najlepiej całą serie… Mam cerę raczej suchą, lekko naczyńkową z tendencja do wągrów i zapychania… trudno mi coś dobrać bo jeśli jest coś odżywcze to zapycha , a jeśli do skóry tłustej to mam ściągniętą skórę a ten kanebo był dla mnie dobry , no ale przecież nie będę się smarować starociami,.. a w sklepach też już go nie ma..
pifko jest offline  
Stary 2008-03-11, 13:11   #3030
lilivampire
Raczkowanie

nosku, pianka Biothermu jest bardzo fajna, świetnie myje twarz, zmywa makijaż, delikatnie pachnie (jak peeling z tej samej serii), wydaje się, że jest wydajna, skóra po niej jest bardzo świeża, a przede wszystkim wydaje się być bardzo, bardzo czysta, tak że polecam

ukrycior, zamawiałaś Eye Fly później niż ja, a dostałaś szybciej, no no no, ja się doczekać już nie mogę, mam nadzieję, że nie są przeterminowane

ja również mam wątpliwą przyjemność w kontaktach z UC na Łączyny, niby mało paczek mi oclili, bo jak dotąd tylko 2, ale za to ile się czeka na odprawioną paczkę! od jakiegoś czasu nie ma mnie w Warszawie, więc nie mogę osobiście załatwić spraw celnych i odebrać paczki i czekam, aż przyślą mi do rodzinnego domu
wciąż czekam na przesyłkę z perfumkami dla TŻ i dla mnie, zamówionymi 28 stycznia, dopuszczonymi do obrotu na terenie kraju 25 lutego, już 11 marca, a ja ciągle ich nie mam a teraz czekam na inną przesyłkę, którą zatrzymali u siebie i pewnie będę czekać pół roku
myślałam, że znajdę w necie jakiś adres mailowy do nich, przekopałam chyba wszystkie możliwe strony, fora itp. i już myślałam, że coś znalazłam (zapytanie przez stronę, niby jest jakiś mail, ale ja go nie widziałam, czekałam aż odpowiedzą), ale nikt nie odpowiada i chyba przyjdzie mi w przyszłości wszystkie dokumenty pocztą wysyłać co trwa kilka dni

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości