Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-12, 13:31   #3211
jazmine
Zadomowienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
dzis od rana przeczytalam watek Shiseido..w poszukiwaniu czegos o pielegnacji, tutaj na watku truskawkowym pamietam jak Sis zachwalała linie Pureness i chyba czesc tej Scincare
ktos tez wspominal kiedys ze Shiseido rzeczywiscie dobrze nawilza...

)
Maggie odpisałam Ci w wątku shiseido- jak chcesz więcej danych o skincare to służe pomocą

jazmine jest offline  
Stary 2008-03-12, 13:48   #3212
Hawa
Zakorzenienie

GG do Hawa

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jest chyba niemożliwe by zobaczyć na żywo szachownicę

To był produkt limitowany, w Polsce już dawno nie ma....
Sisley gdzie Twój fajny Awatarek z modelką ? Adriana Lima o ile się nie myle;-)
Maczki są śliczne, kupowałam ostatnio na prezent;-) Aż żal było oddawać;-)
Hawa jest offline  
Stary 2008-03-12, 13:56   #3213
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Muszę się trochę pozachwycać maczkiem
Jest cuuudooownyy! Nie wiem, jak mogłam nie wiedzieć o jego istnieniu zanim przeczytałam Wasze pochwalne komentarze na jego temat
Piękny kolor, piękne podkreślenie kości policzkowych i wspaniałe rozświetlenie Jestem absolutnie zachwycona
A to wszystko dzięki Wam
Lili - a jakiego Ty wzięłaś maczka? Almond?

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam nowe odkrycie tym razem nie kosmetyczne ale truskawkowe. ptasie mleczko truskawkowe....
polecam gdy zakupy na truskawce za bardzo ciągna do nałogu ...
już teraz wiadomo gdzie sie przeniosly świstaki do honk kongu pakowac nasze paczuszki. same zauważcie że prezenty zapakowane w srebrny czekoladowy papier.....
Dynia, proszę nie kuś, niektórzy są na diecie i ćwiczą codziennie, żeby wyglądać jak Cindy, eh.. no może kto inny..i ptasie mleczka są absolutnie niewskazane btw - mam minus 5 kg!

Cytat:
dzis od rana przeczytalam watek Shiseido..w poszukiwaniu czegos o pielegnacji, tutaj na watku truskawkowym pamietam jak Sis zachwalała linie Pureness i chyba czesc tej Scincare

chcialabym zainwestowac w pielegnacje, potrzebuje nawilzenia na pewno, ale mam tez mieszana cere z duza tendencja do tlustej (zaskorniaki,pory) i oczywiscie problem z swieceniem, wiec nie wiem, czy zaczac od pureness czy od scincare? no i latka juz tez na karku, wiec nie wiem, czy pureness dla ponad 30-tki bedzie ok?
a skoro dolar tani i ceny shiseido na tru mega przyzwoite to dlaczego nie?
tylko którą linię?
tutaj wiecej dziewczyn zagląda, może coś doradzą...
chcialabym tak kompleksowo (oczyszczanie, kremik na dzien,i na noc) - a moze zmieszac te 2 linie? bede wdzieczna za kazda radę...

mam nadzieje,ze pielegnacja shiseido jest swieza na tru,nie tak jak Kanebo...bo cena b.okazyjna
właściwie to o pureness ja pisałam i o skincare też. pureness to leciutkie emulsje nawilżająco-matujące, miłe w aplikacji, świetne pod makijaż. bardzo dobry tonik i kremy, beznadziejny peeling. podobno niezły produkt do mycia twarzy.
skincare - to podstawowa pielęgnacja nawilżająca, relaxing mask - jest rewelacyjna, b.mocno nawilża, obecnie 82 zł, w perf. 180. krem pod oczy w tubce dobry, ale bio-performance - lepszy. ogólnie wszystko z shiseido można brać w ciemno, oprócz wspomnianego peelingu nie znam żadnego ich produktu, który nie byłby conajmniej dobry. mają rewelacyjną pielęgnację. tylko ok. 30 potrzebujesz czegoś więcej niż matowienia, również zapobiegania pierwszym oznakom starzenia się skóry, także seria pureness może się okazać zbyt słaba w tym znaczeniu. postawiłabym raczej na skincare albo prędzej bio-performance, to linia dla 30-50 lat. ja mam 28 i też używam kremu pod oczy. bardzo wydajny, mam już prawie 3 m-ce. na wątku chanel, jedna z dziewczyn napisała, że nowa seria chanela beate initiale - krem healthy glow jest wspaniały, cena 192 / w perf. 250, to będzie mój kolejny zakup. daje efekt wypoczętej cery.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:11   #3214
inu
Raczkowanie

no to sprawa z truskawą rozwiązana po wymianie kilku mailiw końcu napisali, że skoro nie chcę podać tego kodu, to jedyne co mogą zrobić to anulować zamówienie. Jeszcze raz kliknęłam helenkę i od razu miałam komunikat sales order is processing, teraz tylko muszę pilnować, czy na pewno przy tym bałaganie kaska za tusz zejdzie mi z karty tylko raz, a że mam kartę w PKO SA, to poczekam sobie kilka dni, bo u nich jest jakieś cholerne opóźnienie w aktualizacji danych karty

moim zdaniem system płatności on-line na tru im ostatnia nawala, szkoda, tylko, że nie uprzedzili od razu, to człowiek wiedziałby od samego początku co jest grane
inu jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:25   #3215
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Maggie odpisałam Ci w wątku shiseido- jak chcesz więcej danych o skincare to służe pomocą
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
właściwie to o pureness ja pisałam i o skincare też. pureness to leciutkie emulsje nawilżająco-matujące, miłe w aplikacji, świetne pod makijaż. bardzo dobry tonik i kremy, beznadziejny peeling. podobno niezły produkt do mycia twarzy.
skincare - to podstawowa pielęgnacja nawilżająca, relaxing mask - jest rewelacyjna, b.mocno nawilża, obecnie 82 zł, w perf. 180. krem pod oczy w tubce dobry, ale bio-performance - lepszy. ogólnie wszystko z shiseido można brać w ciemno, oprócz wspomnianego peelingu nie znam żadnego ich produktu, który nie byłby conajmniej dobry. mają rewelacyjną pielęgnację. tylko ok. 30 potrzebujesz czegoś więcej niż matowienia, również zapobiegania pierwszym oznakom starzenia się skóry, także seria pureness może się okazać zbyt słaba w tym znaczeniu. postawiłabym raczej na skincare albo prędzej bio-performance, to linia dla 30-50 lat. ja mam 28 i też używam kremu pod oczy. bardzo wydajny, mam już prawie 3 m-ce.

Jazmine, Layla79 b.dziekuje

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
no to sprawa z truskawą rozwiązana po wymianie kilku mailiw końcu napisali, że skoro nie chcę podać tego kodu, to jedyne co mogą zrobić to anulować zamówienie. Jeszcze raz kliknęłam helenkę i od razu miałam komunikat sales order is processing, teraz tylko muszę pilnować, czy na pewno przy tym bałaganie kaska za tusz zejdzie mi z karty tylko raz, a że mam kartę w PKO SA, to poczekam sobie kilka dni, bo u nich jest jakieś cholerne opóźnienie w aktualizacji danych karty

moim zdaniem system płatności on-line na tru im ostatnia nawala, szkoda, tylko, że nie uprzedzili od razu, to człowiek wiedziałby od samego początku co jest grane
eh, i teraz nie wiem,czy czekac czy tez od razu anulowac i zamowic po raz kolejny, ale mnie o CVV nie pytali mailem,moze jeszcze poczekam....eh, do 5 dni, mam nadzieje,ze nie zdrozeja produkty jakby co przez ten czas
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:36   #3216
LauraS.
Rozeznanie

A jakie maseczki wygładzajace,zwężające pory polecacie?
LauraS. jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:40   #3217
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość

Jacy oni sa bez sensu raz piszą, że bez kody ani rusz, nie ma zamówienia i koniec, a za chwilę składa się nowe i już wszystko jest OK. Ludzie!
Nie martw się, pieniążki nie zejdą Ci 2 razy z konta na pewno
truheart jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:43   #3218
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dziewczyny, u mnie do wszystkich zamówień wysyłają prośbę o kod

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:46   #3219
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
A możliwe
Trzeba wybrać się do Krakowa i zajrzeć do perfumerii na Placu Mariackim. Z niemalym zdziwieniem oglądalam ją tam w polowie lutego, a pani twierdzila, że jeszcze są w hurtowni, w której się zaopatrują...
Wszystkie miala też w szafie (wszystkie - w rozumieniu te, do których byly testery)

Testery byly do Bare Bronze na pewno i do jakiś dwóch jeszcze (różowa i ciemniejsza brązowa, ale które to dokladnie to nie pamiętam).
Ale jaja
Super To muszę u siebie je gdzieś poszukać, ale coś czuję, że nie znajdę.... Fajnie masz

Cytat:
tutaj na watku truskawkowym pamietam jak Sis zachwalała linie Pureness i chyba czesc tej Scincare
W życiu nie zachwalałam linii Pureness tylko ją skrytykowałam.

Maggie to jest niemożliwe bym cokolwiek dobrego napisała o tej linii bo miałam niektóre kosmetyki i jak dla mnie to jest badziewie Jak już to musiałam pisać o innej linii....

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
A jednak, nawet w Poznaniu jeszcze maja
Maggie, jak sądzisz jakie mam pytanie???

Błagam mów zaraz gdzie mają te szachownice

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Sisley gdzie Twój fajny Awatarek z modelką ? Adriana Lima o ile się nie myle;-)
Adriana Lima jest na wakacjach i postanowiłam ją zastąpić
Stary 2008-03-12, 14:48   #3220
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a może oni już mają dość wysyłek do Poland, hi,hi, i tym sposobem chcą nas ograniczyć !!!!??????
btw, jak sie robi te ikonki jak w gg, jest gdzies instrukcja, tez chcialabym wstawic takiego lezacego i ryczącego ze smiechu człowieczka.....

edit:
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
W życiu nie zachwalałam linii Pureness tylko ją skrytykowałam.

Maggie to jest niemożliwe bym cokolwiek dobrego napisała o tej linii bo miałam niektóre kosmetyki i jak dla mnie to jest badziewie Jak już to musiałam pisać o innej linii....
Sisleys ok,pomyliłam Ciebie z jaz...juz dostalam 2 opinie, i z Pureness rezygnuje totalnie, eh, tyle czytam,czytam i juz mi sie wszystko kręci, sorki ;-)
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:49   #3221
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lili - a jakiego Ty wzięłaś maczka? Almond?

Dynia, proszę nie kuś, niektórzy są na diecie i ćwiczą codziennie, żeby wyglądać jak Cindy, eh.. no może kto inny..i ptasie mleczka są absolutnie niewskazane btw - mam minus 5 kg!

skincare - to podstawowa pielęgnacja nawilżająca, relaxing mask - jest rewelacyjna, b.mocno nawilża, obecnie 82 zł, w perf. 180. krem pod oczy w tubce dobry, ale bio-performance - lepszy. ogólnie wszystko z shiseido można brać w ciemno, oprócz wspomnianego peelingu nie znam żadnego ich produktu, który nie byłby conajmniej dobry. mają rewelacyjną pielęgnację. tylko ok. 30 potrzebujesz czegoś więcej niż matowienia, również zapobiegania pierwszym oznakom starzenia się skóry, także seria pureness może się okazać zbyt słaba w tym znaczeniu. postawiłabym raczej na skincare albo prędzej bio-performance, to linia dla 30-50 lat. ja mam 28 i też używam kremu pod oczy. bardzo wydajny, mam już prawie 3 m-ce. na wątku chanel, jedna z dziewczyn napisała, że nowa seria chanela beate initiale - krem healthy glow jest wspaniały, cena 192 / w perf. 250, to będzie mój kolejny zakup. daje efekt wypoczętej cery.
może ja jesce z pyaniem bo kupiłam krem pod oczy skincare nawilzjące i własnie zastanawiam się czy nie powinam byłam wziąć perfomance mam 27 lat ale dzieki wodoodprnemu tushu pojawily mi się zmarszczki , zastaniawam się nad kremem dla 27 lat jaka lepsza seria ? bo gdzie nie pójde co innego doradczyni mówią

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2008-03-12 o 15:31
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:20   #3222
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ok, to czekamy

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny (te co dostały bambusy) - napiszcie proszę jak macie wrażenia? czy już testy były?
A która jeszcze dostała bambusa? Bo wczoraj zdaje się, że tylko Mariolka o tym pisała, ale coś Jej dzisiaj nie widzę. Oj... żeby chora nie była.

Moja pani kontrolerka sobie poszła, pochwaliła mnie za porządek w papierach. Uff... Pracuję od niecałego roku w urzędzie i jak ją dzisiaj zobaczyłam to nogi się pode mną ugięły.
Dzięki Dziewczyny za kciuki. Pomogły.

AsikS jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:31   #3223
dynia18
Zakorzenienie

dziewczyny ja dostalam cos takiego We are delighted to inform you that your payment has been received, but is still pending clearance through Paypal. Once payment clears, we will process your order immediately and an update with shipping information for your order will be sent once your order has been shipped.

If you have any further queries, please do not hesitate to contact us again.
czy ktoś mi pomoże ?
i jak się anuluje zamówienie?
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:36   #3224
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Jazmine : możesz podać link do tego wąteku bo jakoś nie mogę go znaleś dzięki
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:39   #3225
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Jak któraś ma ochotę, to na Tru są róże Bourjoisa
Stary 2008-03-12, 15:40   #3226
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Jazmine : możesz podać link do tego wąteku bo jakoś nie mogę go znaleś dzięki

proszę uprzejmie

http://http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6877838# post6877838

jazmine jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:47   #3227
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Jak któraś ma ochotę, to na Tru są róże Bourjoisa
tez widzialam jest spory wybór kolorów (na allegro po 25 zł ale mniejsza paleta)...
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:50   #3228
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

I Beige Chici też są

Cytat:
tez widzialam jest spory wybór kolorów (na allegro po 25 zł ale mniejsza paleta)...
Na A. ciut mniej, ale trzeba doliczyć przesylkę, a tu przesylka za 0
Stary 2008-03-12, 15:52   #3229
dżiza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
ja własnie dostałam po raz drugi aby zapłacic, wiec wyslalam im potwierdzenie z paypala. coś im chyba w systemie szaleje. może jakiś haker siedzi na ich stronie. ale ten haker zapewne chłop , nie wie że tu kobiety czekają na swoje cacka a on nam takie świństwo robi...
Czy przesłałaś im ten mail, który dostałaś od paypal - Potwierdzenie zapłaty dla firmy Strawberry Limited ?
Tylko to im przesłać? Bo i do mnie się czepiają
I na jaki adres? Na orders... ?

Ale za to przyleciała do mnie już moja biała baza Givenchy
dżiza jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:55   #3230
dynia18
Zakorzenienie

tak wyslalam z ich listem do mnie potwierdzenie z paypala, bo czym dostalam od nich list ktory wczesniej cytowałam..zalamka sszczególnie jak sie ne zna angielskiego
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:11   #3231
lilivampire
Raczkowanie

dżiza, najlepiej wyślij im sam numer zamówienia, po co cały mail z PayPala?

dynia18, oni mówią w tym mailu, że otrzymali zapłatę, ale czekają jeszcze na potwierdzenie z PayPala i gdy je dostaną to wyślą produkt, dostałam dziś to samo, wydaje mi się, że nie ma się czym przejmować...
Stary 2008-03-12, 16:20   #3232
dynia18
Zakorzenienie

wielkie dzięki, nie znam angielskiego na tyle żeby zrozumiec dokladnie. w takim razie czekamy....ja zamówiłam tego bambusa ...no zobaczymy jak się sprawdzi na mojej skorze. jak oczywiście dojdzie domnie.....hihi
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-12, 16:21   #3233
dżiza
Raczkowanie

Właśnie tak zrobiłam-wysłałam im numer. Mam nadzieję, że szybko mi zmienią status, bo chcę coś zamówić, a dopóki tamto nie pójdzie to nie naliczą mi zniżki za kolejne zamówienie
dżiza jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:13   #3234
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Słuchajcie, a może oni już mają dość wysyłek do Poland, hi,hi, i tym sposobem chcą nas ograniczyć !!!!??????
btw, jak sie robi te ikonki jak w gg, jest gdzies instrukcja, tez chcialabym wstawic takiego lezacego i ryczącego ze smiechu człowieczka.....
no mnie niestety nie jest do śmiechu

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:20   #3235
agnieszka1970
Zadomowienie

Nam się wydaje, ze tak nas duzo zamawia, bo obracamy się w gronie wizazowym, ale tak naprawdę to np. wsród moich znajomych to nikt o truskawie nie słyszał, więc myślę ze w skali ogolnej sprzedazy truskawy to jednak Polska wcale nie przoduje. przecież oni obrabiają straszne ilości zamówień dziennie - moze im system sfixował przed świętami....a potem wszystko wróci do normy.
agnieszka1970 jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:36   #3236
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Cos mi przyszło do głowy...
Poczytałąm w necie o tym kodzie CVV2. Wg wszystkich źródeł (łacznie ze stroną Visy, gdzie napisałam już pytanie co zrobić w naszej sytuacji) kod jest umieszczony albo na końcu numeru karty albo z tyłu koło paska do podpisu.
No i teraz tak:
E-karta z tylu nie ma nic (przynajmniej ważnego), a jak patrze na mój numer karty, to owszem cyfry z kodu są, ale w innej kolejności. Słowem-może oni tak zdecydowanie proszą o ten kod, bo im się nie zgadza z numerem nie wiem, tak kombinuję, może wasze numery się zgadzają, ale tak mi zaświtało..
truheart jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:37   #3237
iza72
Raczkowanie

Laya, bardzo dziekuje za odpowiedź dot. błyszczyka i konturówki ale szczerze mówiac mam metlik w głowie i nie wiem na który błyszczyk sie zdecydować. Lili też zachwalała błyszczyk z Diora i który wybrać -masz babo placekchyba kupie w ciemno bo testowac w perf nie lubie
iza72 jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:43   #3238
dżiza
Raczkowanie

Cytat:
no mnie niestety nie jest do śmiechu
Współczuję, naprawdę, ale nie mam żadnej rady

A ja nie wiem co zrobić - zamawiać nie czekając na shipment poprzedniego zamówienia? Policzą mi to zamówienie później i rabat mi nie przepadnie?

No i boję się, że jak dwie paczki razem wyjadą to spotkają się w uc...
Może na inny adres ewentualnie zamówić?
dżiza jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:57   #3239
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Laya, bardzo dziekuje za odpowiedź dot. błyszczyka i konturówki ale szczerze mówiac mam metlik w głowie i nie wiem na który błyszczyk sie zdecydować. Lili też zachwalała błyszczyk z Diora i który wybrać -masz babo placekchyba kupie w ciemno bo testowac w perf nie lubie
zarówno Diora, jak i Chanela są bardzo dobre miałam kilka diora i są super, tylko chciałam coś zmienić. Zatem bierz to, co Ci wpadnie w oko polecam ultra glossy z diora , 157 - różowy, 151 - z nowszej linii z pędzelkiem, albo poczekaj, aż dojdą do Marioli, ona zamówiła coś fajnego, ale już nie pamiętam z jakiej firmy, może clinque. jak znajdziesz, wrzuć kilka propozycji i obejrzymy razem
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-12, 18:00   #3240
vril
Zakorzenienie

Truheart jesli piszesz o e-karcie mBanku, to ona tez ma swoj kod CVV2 - mozna go obejrzec na swoim koncie podajac haslo jednorazowe.
vril jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości