Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 20:19   #3421
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Dzięki Layla79 za podpowiedzi.. no właśnie przez to, że ten wybor jest tak ogromny tak cieżko się na coś zdecydować dostałam co prawda ostatnio Double Wear EL ale doswiadczenia mam z nim póki co traumatyczne kolor nie ten...juz nawet sie doopalałam do niego ale jest w nim jakiś dziwny pierwiastek pomarańczu co przy moich bardzo jasnych włosach...ghhhh a jak na to dam jeszcze prasowany Clarinsa, i mój rózyk to mam wrażenie, że okrutnie wypacykowana jestem:/

Sisleya próbowalam ale dla mnie jego konsystencja jest jakas taka..niby nietłusty a miałam wrażenie jakbym sie olejem smarowała chociaż co do efektu nie mam wiekszych zastrzeżeń.

Marzy mi sie taki delikatny bardzo hmmm... taki woal na twarz, rozświetlajacy, odświeżający, nie musi byc bardzo kryjący bo ta baza MAC to czysta rozkosz)no i leci do mnie korektor Diora a i z cerą jakis strasznych problemów nie mam... jeszcze sobie tu pobuszuję i poczytam bo boje się znowu kula w płot...
To ja myślę, że powinnaś być zadowolona z HR Color Clone. Nie ma mowy o uczuciu, że masz go na buzi, albo, że jesteś wypaćkana podkładem. Nic się go nie czuje, świetny.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:20   #3422
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


Gosiu, kiedyś wklejałam w wątku o zbiorach kosmetycznych ale dawno temu . Daje taki jasny beżowy kolor, nie jest ani zimny ani ciepły no i piękny połysk, nie drobinkowy tylko bardziej gładki
Przekonałaś mnie!jak zdam w sobotę egzamin , to go kupię! Jak nie zdam to.....też kupię , na pocieszenie
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:20   #3423
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
deep brown był ostatnio

Neoniu, mam ten sam problem. Zaczyam myślec o Shiseido, a wszystko przez Maję
Dziewczyny, ja bez bicia powiem ze mam trzy lewe ręce do kresek - no nie potrafię nic sensownego namalować. Udaje mi się to tylko i wyłącznie pędzelkiem Shiseido. On jest jak brzytwa, pięknie wyprofilowany i do tego składany

A sam tusz to też bajka - trwały, super konsystencja. Nęcę Was zatem, zresztą dziś zmusiłam siostrę żeby sobie go nabyła na tru

I jak lubię klinika tak po oględzinach ich pędzelków dałam spokój choć co do samego tuszu nie mam zastrzeżeń -nie próbowałam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:25   #3424
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Całość włosia jest sztywna a tylko sama końcóweczka lekko się poddaje.
Pędzelek jest naprawdę świetnie zaprojektowany - mam dla porównania skośny sephorowy do kresek i nim po prostu nie da się zrobić kreski.
Shiseidowy robi kreski od cieniutkiej jak włos po grube, nie rozaczapierza się na boki - maluje precyzyjnie i dokładnie. Fantastyczny - warto mieć ten liner dla samego pędzelka
Widziałam też pędzelki do linerów klinikowych i zupełnie mi się nie podobały - takie pomierzwione, dośc szerokie szczoteczki, właściwie z shiseido nie ma co ich porównywać.
Wielkie dzięki Chyba się skuszę Przez Ciebie
Zastanawiam się tylko czy wziać brązowy czy czarny. Brązowych kredek mam ze 3, czarnej żadnej, bo niby nie używam, ale znów wyczytałam właśnie, że można go i jak khol stosować, a i czarna kredka czy liner chodzi za mną od jakiegoś czasu, więc może czerń... Sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
deep brown był ostatnio
Dzięki W takim razie ten mnie nie interesi

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Neoniu, mam ten sam problem. Zaczyam myślec o Shiseido, a wszystko przez Maję
Właśnie, majade zbyt sugestywnie odpowiada na zadane jej pytania
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:26   #3425
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
jeżeli płacisz pay palem to pieniądze zwracają na twoje konto przyporządkowane do pay pala. kolega mnie uświadomił właśnie że można w paypalu podać jeszcze numer konta, i podprządkowac je do płatnosci paypala. wtedy bezpośrednio pieniądze wplynął na twoje konto. bo ponoć przelew pienidzy na konto w polsce z paypala sporo kosztuje./..ale ja nie bardzo wiem, on mi tak to przedstawił. ale jak zamierzasz płacić jeszcze kiedys paypalem to te pieniadze ze zwrotu jak znalazł, jak zostaną ci na tym peypalu. mam nadzieje że wyjasniłam w miarę jasno, choć dla mnie to kołomyja...chociaz ja już wiem o co chodzi.


Dobrze, że to napisałaś, właśnie dodałam swój nr konta w PayPal'u
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:29   #3426
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja bez bicia powiem ze mam trzy lewe ręce do kresek - no nie potrafię nic sensownego namalować. Udaje mi się to tylko i wyłącznie pędzelkiem Shiseido. On jest jak brzytwa, pięknie wyprofilowany i do tego składanyten linerek dla siebie

A sam tusz to też bajka - trwały, super konsystencja. Nęcę Was zatem, zresztą dziś zmusiłam siostrę żeby sobie go nabyła na tru

Kurcze Felek kusicielka z Ciebie. Powiedz czy ilość Shiseido jest zużywalna?


Jestem w transie chcielskim...ratunku Aga nie kuś dodatkowo
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:29   #3427
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przekonałaś mnie!jak zdam w sobotę egzamin , to go kupię! Jak nie zdam to.....też kupię , na pocieszenie
kupuj to mój ukochany rozświetlacz, a mam ich trochę

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja bez bicia powiem ze mam trzy lewe ręce do kresek - no nie potrafię nic sensownego namalować. Udaje mi się to tylko i wyłącznie pędzelkiem Shiseido. On jest jak brzytwa, pięknie wyprofilowany i do tego składany

A sam tusz to też bajka - trwały, super konsystencja. Nęcę Was zatem, zresztą dziś zmusiłam siostrę żeby sobie go nabyła na tru
będziesz miec mnie na sumieniu jak mąz mnie z domu wyrzuci

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Właśnie, majade zbyt sugestywnie odpowiada na zadane jej pytania
tia... pamiętam jej opowieści o trójkolorowcu Shi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 20:31   #3428
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Kurcze Felek kusicielka z Ciebie. Powiedz czy ilość Shiseido jest zużywalna?


Jestem w transie chcielskim...ratunku Aga nie kuś dodatkowo
Nie jest zużywalna. Ciapię juz kilka miesięcy i zrobiłam dopiero mały rowek. Dziewczyny 50 zł to mało za takiego cudaka Kredki na Truskawie są po 40-50 zł
Bierzta, naprawdę, mam czyste sumienie - bo to cudeńko

Ja mam ten 02 brąz - powiem tak: żaden to kasztan ani typowy ciepły brązik. U mnie na oku wygląda jak szarawy brąz - chyba uniwersalny do róznych typów kolorystycznych, kolor zupełnie nic nie narzucający i pasuje do różnych makijaży. Daje zdecydowany ale nie do końca określony kolor. Dla mnie bofki.

Jego kolor po nałożeniu to niemal odpowiednik Smoke Grey Klinika
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:33   #3429
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

To kto mi weźmie bo sama nie umiem

majade Ty masz czarne cudenko z Shiseido? Czy ta czern jest mocno czarna jeśli moge tak określic??

Odpowiem sobie sama..chyba poprosze Mariolke o czerń w razie czego przyprusze pudrem
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:33   #3430
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nie jest zużywalna. Ciapię juz kilka miesięcy i zrobiłam dopiero mały rowek. Dziewczyny 50 zł to mało za takiego cudaka Kredki na Truskawie są po 40-50 zł
Bierzta, naprawdę, mam czyste sumienie - bo to cudeńko
czarny posiadasz?

edit-doczytałam brąz. Ciekawe jaka jest ta czerń...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:43   #3431
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
czarny posiadasz?

edit-doczytałam brąz. Ciekawe jaka jest ta czerń...

Moja koleżanka też bardzo zachwala ten eyeliner Shiseido. Posiada ten brązowy. I też zawsze podkreśla że ona nigdy nie umiała zrobić prostej kreski. A przyznaję że zawsze ma nienaganny makijaż oczu.

Kamisio by się przydał. Hej, hej Kamisio. Jesteś?
Sądzę że mógłby nam coś szerzej powiedzieć o tej czerni.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 20:45   #3432
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też bardzo zachwala ten eyeliner Shiseido. Posiada ten brązowy. I też zawsze podkreśla że ona nigdy nie umiała zrobić prostej kreski. A przyznaję że zawsze ma nienaganny makijaż oczu.

Kamisio by się przydał. Hej, hej Kamisio. Jesteś?
Sądzę że mógłby nam coś szerzej powiedzieć o tej czerni.
Asiuuuuuuu Ty już nie kuś znowu koleżanką co?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:51   #3433
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez justipe Pokaż wiadomość
Dzięki Layla79 za podpowiedzi.. no właśnie przez to, że ten wybor jest tak ogromny tak cieżko się na coś zdecydować dostałam co prawda ostatnio Double Wear EL ale doswiadczenia mam z nim póki co traumatyczne kolor nie ten...juz nawet sie doopalałam do niego ale jest w nim jakiś dziwny pierwiastek pomarańczu co przy moich bardzo jasnych włosach...ghhhh a jak na to dam jeszcze prasowany Clarinsa, i mój rózyk to mam wrażenie, że okrutnie wypacykowana jestem:/

Sisleya próbowalam ale dla mnie jego konsystencja jest jakas taka..niby nietłusty a miałam wrażenie jakbym sie olejem smarowała chociaż co do efektu nie mam wiekszych zastrzeżeń.

Marzy mi sie taki delikatny bardzo hmmm... taki woal na twarz, rozświetlajacy, odświeżający, nie musi byc bardzo kryjący bo ta baza MAC to czysta rozkosz)no i leci do mnie korektor Diora a i z cerą jakis strasznych problemów nie mam... jeszcze sobie tu pobuszuję i poczytam bo boje się znowu kula w płot...
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja bez bicia powiem ze mam trzy lewe ręce do kresek - no nie potrafię nic sensownego namalować. Udaje mi się to tylko i wyłącznie pędzelkiem Shiseido. On jest jak brzytwa, pięknie wyprofilowany i do tego składany

A sam tusz to też bajka - trwały, super konsystencja. Nęcę Was zatem, zresztą dziś zmusiłam siostrę żeby sobie go nabyła na tru

I jak lubię klinika tak po oględzinach ich pędzelków dałam spokój choć co do samego tuszu nie mam zastrzeżeń -nie próbowałam
Bardzo Ci dziękuję. Dzięki cynkowi jaki mi dałaś rano, chociaż byłam strasznie zakręcona, bo śpieszyłam się do lekarza, dziecko marudziło, na wizażu fama, że na tru pełno cudów rzucili, to kupiłam sobie ten liner Shiseido brązowy. Za 3 minuty było potwierdzenie, a za 3 godziny Shipment status To dzięki Tobie Dzięki raz jeszcze Tak się zastanawiam czy nie kupić sobie czarnego...bo do jutra na mojej karcie nie ma środków na cokolwiek innego Sama nie wiem, co robić...
Na dodatek tak strasznie mnie kusi podkład Diviniora i nie wiem co mam zrobić, choć dzisiaj na niego mnie nie stać


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


Dobrze, że to napisałaś, właśnie dodałam swój nr konta w PayPal'u
A w jakim miejscu podaje się numer konta ? przecież karta jest powiązana z kontem ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:54   #3434
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czy nie kupić sobie czarnego...bo do jutra na mojej karcie nie ma środków na cokolwiek innego Sama nie wiem, co robić...
Na dodatek tak strasznie mnie kusi podkład Diviniora i nie wiem co mam zrobić, choć dzisiaj na niego mnie nie stać
proszę bardzo
Mariolu - nie kupuj drugiego bo i tak będziesz musiała być dość mężna, zeby zużyć jeden (ze względu na wydajność)
A Divinory od siebie zdecydowanie nie polecam - co prawda miałam ta drugą, matującą ale zupełnie mi nie podpasiła. Była zwykła i byle - jaka. Był podkład a jakby go nie było - smużyła, niemal nie kryła, siedziała w porach, spływała (jak nie przymierzając podkład lirene), fu.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:55   #3435
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Asiuuuuuuu Ty już nie kuś znowu koleżanką co?

Hihi. Aguś, ja sama czuję się wodzona na pokuszenie.

Ale czerni nie znam, więc milczę.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 20:58   #3436
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
proszę bardzo
Mariolu - nie kupuj drugiego bo i tak będziesz musiała być dość mężna, zeby zużyć jeden
A Divinory od siebie zdecydowanie nie polecam - co prawda miałam ta drugą, matującą ale zupełnie mi nie podpasiła. Była zwykła i byle - jaka
To może źle zrobiłam, że wzięłam brązowy kolor co Tak nie miałam czasu się jakoś zastanowić i pomyślałam, że brąz bdzie lepszy, ale może źle zrobiłam..

Ja myślałam o tym Diviniora, Ty też ? http://oth.strawberrynet.com/product...29252&goChar=G
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:01   #3437
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Kto mi kliknie shiseido czarny eyelinier? Please
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:02   #3438
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To może źle zrobiłam, że wzięłam brązowy kolor co Tak nie miałam czasu się jakoś zastanowić i pomyślałam, że brąz bdzie lepszy, ale może źle zrobiłam..

Ja myślałam o tym Diviniora, Ty też ? http://oth.strawberrynet.com/product...29252&goChar=G
EE, brąz jest cudowny, będziesz zadowolona. Pamiętam jak się opisywałaś i moim zdaniem brąz będzie idealny..

Podkład ten sam, miałam dokładnie ten i przeklinam, nic ciekawego
Początkowo myślałam ze on taki cudowny i lekki ale po kilku godzinach od nałożenia wyglądał paskudnie, większośc podkładów klinika go bije na głowę
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:06   #3439
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A w jakim miejscu podaje się numer konta ? przecież karta jest powiązana z kontem ?[/quote]
a tego nie wiem, trzeb awejsc n aswoją strone paypala i znalesc, mi cos sie kojarzy że jak zakładałam konto w paypal to mi proponowali jakas opcje rezszerzoną....ale ja w wielkim stresie byłam, wiec nie bardzo pamietam. tzreba tam doczytać.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 21:08   #3440
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
EE, brąz jest cudowny, będziesz zadowolona. Pamiętam jak się opisywałaś i moim zdaniem brąz będzie idealny..

Podkład ten sam, miałam dokładnie ten i przeklinam, nic ciekawego
Początkowo myślałam ze on taki cudowny i lekki ale po kilku godzinach od nałożenia wyglądał paskudnie, większośc podkładów klinika go bije na głowę
Dobrze, że nie używam eyelinerów (mam dwa Inglota, których użyłam max 2 razy), ani cieni do powiek (moje zielone poczwórne Lancome są prawie nie ruszone zresztą dziś nałożyłam na powieki maczka i bardzo fajny, naturalny, świeży efekt), bo bym tylko zamawiała i zamawiała

dynia, faktycznie jest możliwość rozszerzenia konta na PayPalu, ale z tego co pamiętam trzeba za to zapłacić kilka złotych
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:09   #3441
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny Gdzie Mozna Sprawdzic Status Swojego Zamowienia
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:10   #3442
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Jejku chce shiseido

Aniolek dla mnie próbuje wsadzić do koszyczka i cisza..nie wpada
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:17   #3443
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też bardzo zachwala ten eyeliner Shiseido. Posiada ten brązowy. I też zawsze podkreśla że ona nigdy nie umiała zrobić prostej kreski. A przyznaję że zawsze ma nienaganny makijaż oczu.

Kamisio by się przydał. Hej, hej Kamisio. Jesteś?
Sądzę że mógłby nam coś szerzej powiedzieć o tej czerni.
Kamisio coś wspominał o jakimś wyjeździe chyba Pewnie obławia się teraz kosmetykami, żeby nam później ślinka ciekła

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
EE, brąz jest cudowny, będziesz zadowolona. Pamiętam jak się opisywałaś i moim zdaniem brąz będzie idealny..

Podkład ten sam, miałam dokładnie ten i przeklinam, nic ciekawego
Początkowo myślałam ze on taki cudowny i lekki ale po kilku godzinach od nałożenia wyglądał paskudnie, większośc podkładów klinika go bije na głowę
No to mnie skutecznie wyleczyłaś z tego podkładziku Odpuszczam sobie

neonka28
Czarny nie wchodzi do koszyczka To znaczy, że go nie ma Brązowy wchodzi normalnie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:17   #3444
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez galeczka83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Gdzie Mozna Sprawdzic Status Swojego Zamowienia
Na stronie glownej, pod logiem truskawki masz biale pole - tam wpisujesz swój numer zamówienia, klikasz poniżej i już
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:24   #3445
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

neonka28
Czarny nie wchodzi do koszyczka To znaczy, że go nie ma Brązowy wchodzi normalnie
No to póki co mam problem z głowy. Bo jednak jak mam go mieć, to czarny Będę czekać aż będzie dostępny.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:25   #3446
galeczka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Na stronie glownej, pod logiem truskawki masz biale pole - tam wpisujesz swój numer zamówienia, klikasz poniżej i już
dzieki .... gapa ze mnie
galeczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:27   #3447
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

kiszka z makiem
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:31   #3448
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki za relację Te fiolety brzmią zachęcająco, ale póki co i tak nie mogę sobie pozwolić na żaden tusz. Mam w użyciu HI Clinique i Hypnose Onyx w drodze, a dokładniej w UC


Następna wstrętna kusicielka


Kolor to on ma faktycznie super, ale ta szczoteczka mnie odstrasza. Jakbyś się skusiła, to daj znać, czy na rzęsach też taka piękna śliwka wychodzi, bo jeśli tak, to może bym się kiedyś odważyła na niego.


Ooo, no proszę, chyba się przejdę z ciekawości, zobaczyć czym się tak wszystkie zachwycają Bo szczerze mówiąc to szachownica mnie nie kusi, podobnie jak bambus. Brązerowo jestem spełniona Wystarczą mi moje czekoladki Bourjois i brązerek Nivea


Prawie oplułam monitor


Też się w EL zakochałam


A który to brązowy dokładniej bywa na Tru

Ja póki co () marzę tylko o czwóreczce Choco-Latte albo Polar Blue albo Plum Seduction (a dlatego " albo-albo", bo najpierw zamówię jedną na próbę) i o cieniu Shu Uemura ME 850. Ale i ten słoiczkowy eyeliner Clinique Honey Black czy jak mu tam, kusi. Ten, co ma Reese. O innych moich pragnieniach (jeszcze) nie wiem

A powiedzcie mi czy ten pędzelek dołączony do słoiczkowych eyelinerów Shiseido to jest taki dość sztywny? Bo w sumie mam zamiar sprawić sobie pędzelek z Sephory, ale skoro mówicie, że ten taki super, to może lepiej kliknąć eyeliner i mieć i pędzelek i eyeliner
Ależ proszę bardzo. Akurat dziś użyłam tuszu Stilli. Ma jasniejszy i intensywniej fioletowy kolor na rzęskach niż Fly, taki radosny, chłodny kolor Fiołka. Nie daje aż takich firaneczek jak Fly, ale kolor jest fantastyczny. Ale pewnie i tak skuszę się na ten oryginalny grzebyczek Fatale, właśnie z powodu tak ślicznego koloru. Na pewno nie w tym miesiącu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:36   #3449
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
kiszka z makiem
Przykro mi
Ale dziś zniknąl już brąz, a teraz znów jest, więc może i czarny wróci później, albo jutro.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 21:44   #3450
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czarny nie wchodzi do koszyczka To znaczy, że go nie ma Brązowy wchodzi normalnie
To to cudo tak polecacie?
http://eu.strawberrynet.com/productD...70683&goChar=S

moze klikne i sprawdze czy mi pojda kolejne platnosci, bo dzis zenny i emelyn sie na mnie uwzieli i chyba dostalam 4 maile z prosba o kod CVV na zmiane raz od jednego raz od drugiej, a wysylalam im info,ze mi zeszlo z konta i bank autoryzowal platnosc, nawet zrobilam printscreena z bank statement dot.VISA...cholera, a oni jakby nic...podaj kod,podaj kod, to tak jak prosba o podpis...
niech sie w d... pocaluja- sorki,ale juz mi nerwy puszczają i szczerze zaczynam się martwić o bezpieczeństwo mojej karty i dostepnego tam limitu...trzeba bylo sie usmiechac po karte mBanku, a nie uzywac swojej VISY, eh, madra po fakcie...

Kasiuoli mam nadzieje,ze tym razem bambusik dla Ciebie przejdzie, a moze to znak,zebys go nie kupowala, hi,hi...

Thru a jak tam kochana u Ciebie z tym "pending"?
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.