Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-20, 21:47   #4201
lilivampire
Raczkowanie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Pewnie ten:
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3422#3422
Ja tez koło niego chodzę jak wymęczę Blended to ten kolos (56g) będzie mój
Tru, dziękuję
Stary 2008-03-20, 21:50   #4202
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

ktorys dzien z kolei dumam nad podkładem w kompakcie,czy testowałyscie moze Subli' Mine Compact Cream Foundation??
nie ma go na KWC

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-20, 21:56   #4203
dynia18
Zakorzenienie

dziewczyny już pytałam , czy teraz za pierwsze zamówienie dostaje sie cały ten komplet stila, czy jakaś konketna rzecz z tych pokazanych. niech ktos doczyta....
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:07   #4204
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
a który to dokładnie La Praire? Może na niego bym się za jakiś czas skusiła...
Cytat:
Pewnie ten:
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3422#3422
Ja tez koło niego chodzę jak wymęczę Blended to ten kolos (56g) będzie mój
dokładnie ten , sam puder rewelacyjny, jedynie dodałabym do niego opakowanie pudru Guerlain, bo piękna złota pudernica to jest to, co sroki lubią najbardziej
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:08   #4205
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
dziewczyny już pytałam , czy teraz za pierwsze zamówienie dostaje sie cały ten komplet stila, czy jakaś konketna rzecz z tych pokazanych. niech ktos doczyta....
Ja zrobiłam symulaję zamówienia nowego klienta i należy wybrać 1 z kosmetyków.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:14   #4206
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Tru, dziękuję
Alez nie ma problema
Cytat:
Nie jest dokładnie napisane czy wybierasz jedna rzecz, a każdym razie ma się mozliwość wyboru kolorów. Ale podejrzewam (tak jak widze napisała Mariola, że chodzi tylko o 1 kosmetyk, za dobrze by było)

Layla, a Ty miałaś ten jasniejszy czy ciemniejszy kolor? i zgadzam się, jam tez sroka-błyszczące opakowania są cacy
truheart jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:17   #4207
dynia18
Zakorzenienie

eee ale skąpiradła, a ja już mialam nadzieje ...ale ja pazerna.
Ale dziekuje wam bardzo.
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:18   #4208
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
moja ma datę D001 i datecalculator pokazuje ze nieprawidłowa- wyprodukowana 2008 lat temu . Czy ktoś jeszcze tak ma?

a tak poza tym to pomadka jest śliczna (mam rose refil)
nie wiem czy to co znalazłaś to data produkcji bo brakuje jeszcze jednej litery z przodu, ale jeżeli tak to D001 oznacza date produkcji 1 styczeń 2007
Stary 2008-03-20, 22:22   #4209
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Asiu, ja mam co prawda roll-on, ale mój nie zostawia białych śladów
Tak samo, jak Mad jestem absolutnie zachwycona Biothermowym antyperspirantem. Przed nim pomagał mi jedynie Etiaxil, ale za bardzo podrażniał i zbyt męczące było jego stosowanie.
Biotherm jest naprawdę rewelacyjny

Lili - dzięki raz jeszcze. Też miałam Etiaxil i nie dość że mi nie pomagał to też bardzo podrażniał. A Vichy chwalę sobie ale mam ochotę spróbować teraz czegoś innego.
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:24   #4210
aragosta
Rozeznanie

Cytat:
1 rzecz - ja dostałam cienie do powiek sypkie - wybrałam brąz i to jest najpiękniejszy rozświetlający brąz jaki miałam. Po prostu cudo Cienie te są też niesamowicie trwałe.
aragosta jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:25   #4211
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
nie wiem czy to co znalazłaś to data produkcji bo brakuje jeszcze jednej litery z przodu, ale jeżeli tak to D001 oznacza date produkcji 1 styczeń 2007

A co w takim razie znaczy kod D004?
Stary 2008-03-20, 22:28   #4212
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Layla, a Ty miałaś ten jasniejszy czy ciemniejszy kolor? i zgadzam się, jam tez sroka-błyszczące opakowania są cacy
hehehehhe bardzo cacy
to jest dość minimalistyczne.
puderek mam w odcieniu 01, używam jednak lekko opalonego odcienia podkładu, chociaż obecnie stwierdzam, że jaśniejszy jest lepszy i marzę cichaczem, że jak dojdzie moja karta to sobie zakupię ten forever w kolorze 20. Puderek jest jednak tranparentny dość i on nie nadaje koloru, jedynie wykańcza, matowi makijaż i lekko w sztucznym świetle rozświetla. Jestem zadowolona 01 wydaje mi się uniwersalna, chociaż czasem oczywiście myślałam, że 02 byłby lepszy, ale to pozory, ciemny puder może sciemnieć na twarzy i będzie klops. 01 jest bardzo dobra na cały rok.W ogóle La Prarie ma wręcz genialne produkty, w chorych cenach oczywiście, a ten puderek kosztuje dość rozsądnie
Dla pamięci napiszę sobie, że muszę kupić cienie amethyst i quartz - dzisiaj spotkałam moją ulubioną wizażystkę Chanela i tak doradziła mi a chciałam chapsnąć czwórkę 08 z fioletami, ale ponoć mogą zrobić podbite oko podbitym oczom mówimy natomiast zdecydowane nie!
a'propos, ja też chcem ten sztyfcik biothermu, jak taki dobry.
dziewczyny, tak btw, nie kupujcie nic od chanelka, dopóki moja karta nie dojdzie, nie będę czekać pół roku na dostawę. chanelki są bardzo niedobre.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:30   #4213
aga79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
A co w takim razie znaczy kod D004?
Pewnie 4 stycznia 2007
U mnie za to jest D000

Layla, mówisz,że Forever taki dobry? Muszę wybrać sobie jakiś podklad i dzisiaj moje oko spoczęło także na nim Na KWC zbyt pochlebnych opinii nie ma. Możesz napisać swoje odczucia co do niego?
Stary 2008-03-20, 22:36   #4214
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ok czekam do wieczora , teraz i tak nic nie zdziałam.....
system kodowania dat produkcji grupy l'oreal wyglada następująco:

Kazdy kod daty produkcji składa sie z dwóch liter + trzech cyfr np CC103

pierwsza litera oznacz kraj pochodzenia albo kod fabryki, nie ma nic wspólnego z datą

druga litera oznacz rok produkcji, kolejno według schematy X=2002, Y=2003, A=2004, B=2005, C=2006, D=2007, E=2008, F=2009 itd az do końca alfabetu, ale nie uzywa sie w tym systemie litery ''Z'', nie wiem dla czego nie ma ''Z'' tak jest i tyle

kolejne trzy cyfry oznaczaj po prostu kolejny dzień roku czyli ich rozpientośc to 001-366 wystarzcy podzielić liczbe przez 30 i mamy przyblizony miesiąc, dla przykładu 017 to 17stycznia, 225 to połowa sierpnia

może sie pojawić czasami na szóstym miejscu dodatkowa litera, ale co oznacza nie wiem, wiem że nie ma nic wspólnego z oznaczeniem daty produkcji

na niektórych markach, np: Garnier czy La Roche Posay podają i kod i normalną date
Stary 2008-03-20, 22:39   #4215
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
1 rzecz - ja dostałam cienie do powiek sypkie - wybrałam brąz i to jest najpiękniejszy rozświetlający brąz jaki miałam. Po prostu cudo Cienie te są też niesamowicie trwałe.
jeśli chodzi o kosmetyki stila - jakiś czas temu oglądałam na tvn style program Trinny & Susannah rozbierają W.Brytanię - i panie były charakteryzowane do tego programu właśnie produktami stila ...
ja mam cień sypki - fioletowy - jest bardzo ładny rozświetlająco ożywiający, moje uczennice są nim zachwycone. 10-12 latki zawsze komentują na bieżąco moje makijaże

jazmine jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:53   #4216
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
poza tym, dla zainteresowanych, znalazłam identycznie ścięty pędzel do cieni douglasa za 74 zł. No cóż 70 za złotą skuwkę

Maggie, ja stoję na stanowisku, że jak nie napaćkasz na buzi podkładem, to nie jesteś umalowana, ale to moje dość konserwatywne zdanie. Dzisiaj maziałam kompakty CC HR , były tłuste w dotyku i nie podobały mi się wcale. 23 był bardzo ciemny, ciemniejszy niż fluid. Polecam bardzo puder La Prairie nr 01 lub 02. Mają pojemność 60 g , wystarczą pewnie na 2 lata, matują a przy tym mają mikroskopijne drobinki rozświetlające. Minus jest taki, że opakowanie jak solniczka, trzeba się namachać, żeby puderek nałożyć, gąbka się do tego nie nadaje. Ale puder rewelacyjny. Cena 120 zł na Tru, w perf. 180 zł.
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Maggie, Clarins absolutnie nie różowi To bardzo ładny, jasny bezyk, lekko herbatnikowy.
Co do kompaktów, to ja zamierzam przerzucić się na wiosnę-lato, czyli podkład w kąt
Dziękuję dziewczyny, no to teraz albo La Prairie albo Clarins (czy ja La Prairie gdzieś w Lodzi wyhaczę do testów?-pewnie nie...)
Layla podasz coś dokładniej nt tego pędzla...żebym wiedziała który toto jest...bo w tej cenie może być kilka...

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam stick i jestem zachwycona, mój mąż ma stick w wersji Biotherm Homme i nareszcie też jest zadowolony, znacznie lepszy w moim i jego odczuciu od Vichy, który nota bene tez sobie kiedyś chwaliłam
Cytat:
Asiu, ja mam co prawda roll-on, ale mój nie zostawia białych śladów
Tak samo, jak Mad jestem absolutnie zachwycona Biothermowym antyperspirantem. Przed nim pomagał mi jedynie Etiaxil, ale za bardzo podrażniał i zbyt męczące było jego stosowanie.
Biotherm jest naprawdę rewelacyjny
czy to ten stick, i roll-on z tej linii?
http://eu.strawberrynet.com/productD...43442&goChar=B

ja Etiaxil kupilam raz w zyciu i zaczelam stosowac na 2 tyg przed ślubem, był to strzał w 10, ale później odłożyłam na półkę, bo był chyba dla mnie zbyt silny...

Cytat:
na niektórych markach, np: Garnier czy La Roche Posay podają i kod i normalną date
i tak powinni wszyscy, nie byłoby problemu
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-20, 22:55   #4217
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Pewnie 4 stycznia 2007
U mnie za to jest D000

Layla, mówisz,że Forever taki dobry? Muszę wybrać sobie jakiś podklad i dzisiaj moje oko spoczęło także na nim Na KWC zbyt pochlebnych opinii nie ma. Możesz napisać swoje odczucia co do niego?
Aga nie czytałam opinii, chociaż zaraz zerknę , natomiast dostałam próbkę w perf. i z testów w postaci lancome adaptive, chanel innocence, chanel vitalumiere, ysl mat purette - który zresztą mam - forever wypadł najlepiej. ma przyjemną konsystencję, nie za gęstą, też niezbyt lejącą, w sam raz, rozprowadza się idealnie, gładko, przyjemnie. Krycie bardzo dobre. Kolor idealny. Pozostawia lekko matowe wykończenie, ale takie w sam raz, nie tapeta. np. ysl mat purette rozprowadza się dość tępo, i trudno go rozsmarować przy linii włosów. forever przypomina mi trochę HR spectacular. Ale jakby nie było to był jeden test, jutro drugi. Przypomina mi tez trochę sense aquaradiance biothermu. w porównaniu do w/w wygrywa w rankingu, ale wiadomo, każdy ma inne wymagania co do podkładu. zaraz zerknę na opinie, czemu niepochlebne.

Ha! opinie tragiczne!! to ja nie wiem, dlaczego mi się podoba?? dziwne, muszę to przemyśleć zatem. ??
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:04   #4218
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Aga nie czytałam opinii, chociaż zaraz zerknę , natomiast dostałam próbkę w perf. i z testów w postaci lancome adaptive, chanel innocence, chanel vitalumiere, ysl mat purette - który zresztą mam - forever wypadł najlepiej. ma przyjemną konsystencję, nie za gęstą, też niezbyt lejącą, w sam raz, rozprowadza się idealnie, gładko, przyjemnie. Krycie bardzo dobre. Kolor idealny. Pozostawia lekko matowe wykończenie, ale takie w sam raz, nie tapeta. np. ysl mat purette rozprowadza się dość tępo, i trudno go rozsmarować przy linii włosów. forever przypomina mi trochę HR spectacular. Ale jakby nie było to był jeden test, jutro drugi. Przypomina mi tez trochę sense aquaradiance biothermu. w porównaniu do w/w wygrywa w rankingu, ale wiadomo, każdy ma inne wymagania co do podkładu. zaraz zerknę na opinie, czemu niepochlebne.
adaptive wziełaś próbke, boże to podkład masakra szkoda nawet czasu na testy, wiesz trudo też porównywać innocence z forever bo to kompletnie inny sort podkładów z chanel mat lumiere testowałaś może ?

a co do pudru sypkiego La prairie, to rzeczywiście, świetny, wart zakupu, aż dziwne że ma tak przystępną cene jak na tą marke
Stary 2008-03-20, 23:11   #4219
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
adaptive wziełaś próbke, boże to podkład masakra szkoda nawet czasu na testy, wiesz trudo też porównywać innocence z forever bo to kompletnie inny sort podkładów z chanel mat lumiere testowałaś może ?

a co do pudru sypkiego La prairie, to rzeczywiście, świetny, wart zakupu, aż dziwne że ma tak przystępną cene jak na tą marke
zgadzam się adaptive to masakra ale to Ty mówiłeś Kamisiu, że lancome ma same dobre , no to się skusiłam na tę próbkę
testowałam mat lumiere ale w odcieniu 06 czy 60, więc dla murzyna i nic nie zobaczyłam, czy dobry przez to. nie mieli innej w perf. zresztą po DB creme poudre jestem zrażona do podkładów chanela i mimo wielkiego uwielbienia do marki fluidu jako takiego raczej od nich nie kupię. Pudry doskonałe, brązery, róże i cienie, ale tamten fluid to było nieporozumienie.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:15   #4220
jazmine
Zadomowienie

dzięki uprzejmości kamisia mamy dekalkulator loreal w wersji beta-
proszę sie nie dziwić prostocie i ascezie .
sprawdzajcie wszystko co możecie, w razie kłopotów piszcie na PW, jeśli będzie działał bez zarzutu, możemy przystąpić do zbierania i dołączania innych kodów, oraz ubrania tego w przystępną i czytelną szatę graficzną....

http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php

jazmine jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:17   #4221
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
zgadzam się adaptive to masakra ale to Ty mówiłeś Kamisiu, że lancome ma same dobre , no to się skusiłam na tę próbkę
testowałam mat lumiere ale w odcieniu 06 czy 60, więc dla murzyna i nic nie zobaczyłam, czy dobry przez to. nie mieli innej w perf. zresztą po DB creme poudre jestem zrażona do podkładów chanela i mimo wielkiego uwielbienia do marki fluidu jako takiego raczej od nich nie kupię. Pudry doskonałe, brązery, róże i cienie, ale tamten fluid to było nieporozumienie.
są rzeczy które w lancome lubie mniej lub bardziej, ogólnie to moja ulubiona marka bo dla mnie ma najmniej kosmetyków koszmarków, albo nauczyłem sie pracować na nich tak żeby efekt był dobry ale sa dwia kosmetyki których nienawidze szczerze !!! podkładu absolue i adaptive wypróbój Teint idole ultra tak jak pisałem w mojej liście może pokochasz go jak ja

jakis tydzięn temu stałem sie posiadaczem pudru Mat Finish, dla mnie genialny
Stary 2008-03-20, 23:22   #4222
lilivampire
Raczkowanie

Cytat:
sprawdzajcie wszystko co możecie, w razie kłopotów piszcie na PW, jeśli będzie działał bez zarzutu, możemy przystąpić do zbierania i dołączania innych kodów, oraz ubrania tego w przystępną i czytelną szatę graficzną....

na moją farbę do włosów l'oreala ten dekalkulator nie działa (albo powinnam się zacząć martwić)
wyszło, że została wyprodukowana w roku 1986 co jest niemożliwe
Stary 2008-03-20, 23:26   #4223
kamisio
Zadomowienie

Cytat:

działa ok, dopisz tylko prosze że litery muszą być duże bo jak są małe to wychodzą bzdury

jest też problem z datami z rokiem X czy W, bo system odczytuje je jako przyszłe, nie da sie ich jednoznacznie określić czy to byłe czy przyszłe bo kod może być taki sam

jest to dekalculator grupy l'oreal czyli: Garnier, L'oreal, Vichy, La Roche Posay, Sanoflore, Matrix, L'oreal Professionel, Kerastase, Lancome, HR, Biotherm, Armani, Ralph Lauren, Shu Uemura, Kiehl's, nie wiem czy Body Shop już przeszedł na ten system czy jeszcze nie
Stary 2008-03-20, 23:31   #4224
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
na moją farbę do włosów l'oreala ten dekalkulator nie działa (albo powinnam się zacząć martwić)
lili, czy Ty masz ten zmywacz do buzi ?
http://eu.strawberrynet.com/productD...33360&goChar=B

Bo od kilku dni na niego się czaję, ale wydaje mi się, że na zdjęciu KWC na opakowaniu jest więcej linijek tekstu niż na tym z Truskawy. Czy ten na truskawie to mleczko jakieś, a nie płyn do mycia twarzy z wodą ?

Czy możesz rozwiać moje wątpliwości ?

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:35   #4225
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
a jaki masz kod na tej farbie ?
Stary 2008-03-20, 23:46   #4226
jazmine
Zadomowienie

ok nanosimy poprawki

edit: poprawione, akceptuje małe literki, a także system nie interpretuje symbolu jako daty przyszłej.. przykładowo, litera E oznacza rok 2009, a takze (jak cofniemy sie według schematu) rok 1984. W efekcie, poki mamy rok 2008, system wskaże zawsze rok 1984.

jazmine jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:51   #4227
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
są rzeczy które w lancome lubie mniej lub bardziej, ogólnie to moja ulubiona marka bo dla mnie ma najmniej kosmetyków koszmarków, albo nauczyłem sie pracować na nich tak żeby efekt był dobry ale sa dwia kosmetyki których nienawidze szczerze !!! podkładu absolue i adaptive wypróbój Teint idole ultra tak jak pisałem w mojej liście może pokochasz go jak ja

jakis tydzięn temu stałem sie posiadaczem pudru Mat Finish, dla mnie genialny
Czy ten geniusz pochodzi od Lancome? porównując do la prairie większy, czy mniejszy geniusz?
ultra muszę zatem przetestować jak mógłbyś go okreslić pod kątem konsystencji i niewłażenia we wlosy? Kamisiu, a tak btw, czy testowałeś ten mat purette, dlaczego u mnie jest taki gęsty?
Layla79 jest offline  
Stary 2008-03-20, 23:57   #4228
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Czy ten geniusz pochodzi od Lancome? porównując do la prairie większy, czy mniejszy geniusz?
ultra muszę zatem przetestować jak mógłbyś go okreslić pod kątem konsystencji i niewłażenia we wlosy? Kamisiu, a tak btw, czy testowałeś ten mat purette, dlaczego u mnie jest taki gęsty?
Tak Mat Finish od Lancome, inny geniusz, popierwsze prasowany, inny efekt mat plus wygładzenie, sypki la prairie to w moim odbiorze lekki puderek dający efekt satynowej skóry, ale nie do tłustych twarzy, a mat finish, matuje, ale nie na płasko, tez lekko rozświetla, ale i wygładza, jak narazie ideał, jescze czeka go test podczas zdjęć

kiedys testowałem mat purete, był niezły, ale dla mnie miał jedna wade jakis taki lepki, chociaż dużo osób go chwaliło
Stary 2008-03-21, 00:06   #4229
Madlaine
Zakorzenienie

chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-21, 00:37   #4230
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
chciałam uprzejmie donieść że Truskawka zwróciła mi pieniądze za przeterminowane produkty Kanebo, dostałam maila, że zwrot następił dzisiaj i w ciagu kilku dni powinnien pojawić się na koncie, oczywiście dołączylio standardowe przeprosiny, ale najwazniejsze, że kase zwrócili i moge bez żalu wyrzucić to świństwo

gratuluje skuteczności

ktokolwiek widział , ktokolwiek wie: czekam na informacje o pozostałych kodach - kanebo, dior itp.

jazmine jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości