Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-23, 13:08   #4321
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość

nieale czaję się na to cudeńko

Ja miałam nie kupować, ale też mnie wzięło

Chyba nie będę czekać, aż (czy w ogóle?) pojawi się na truskawie, rozejrzę się na ebayu, bo cena w naszych perfumeriach mnie przeraża.
margaretka02 jest offline  
Stary 2008-03-23, 13:11   #4322
karolina1985
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny tak z innej beczki ważna wiadomosć:

dowiedziałam się,żę w mbanku można płacić kartą zwykła debetową z delfinkiem jak karta kredytową. Sprawdziłam to na truskawie i rzeczywiście.

Jeśli ktoś ma konto w mbanku i chcę tą karta płacić na truskawie musi zadzwonic na infolinię i ustalić najwyższy dzienny- oraz miesięczny limit(kwotę) oraz maksymalną ilość transakcji w miesiącu.Po tym telefonie można od razu płacić.Jak zapłacisz odchodzi Ci z konta dana suma,ale w formie obciążenia/blokady(tak jak bywa to wprzypadku zapłaty w sklepach kartą)nie wiem po ilu dniach odbierają całkowicie z konta.Zatem masz kwotę 1111 na koncie ale dostępne środki to 11.

Na stronie truskawy płacisz jak kartą kredytową,czyli wpisujesz numer karty, datę do kiedy jest ważna i 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty na pasku magnetycznym i finał
Wielkie dzięki za infoWłaśnie założyłam sobie konto w mbanku i czekam na kartę z delfinkiem a wczoraj już miałam zamawiać ekartę, ale przelew z Inteligo jeszcze nie został zaksięgowany w mbanku,więc nie było za co zamówić karty-a tak to oszczędzam te 25 zł i jeszcze czas,bo z delfinkiem pewnie przyjdzie w tym tygodniu a na ekartę czekałabym kolejne 2...

Dziewczyny co do Diorowego pudru:radzę porządnie przetestować w perfumerii...Wizażanki już kilkakrotnie go opisywały i wszędzie to samo,że nie wart swojej ceny gadżet...Z wierzchu brokat,potem tylko rozświetlenie.Kolory niebieski,zielony nie nadają się do reklamowanego użycia jako cienie,bo są po prostu zbyt mało napigmentowane.Nie powiem też mi się podoba,ale po tych zgodnych opisach zrezygnowałam.Jeśli już to tylko w naprawdę dobrej cenie z ebay'a, bo nie za 200 czy nawet 150zł...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline  
Stary 2008-03-23, 13:26   #4323
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Ja miałam nie kupować, ale też mnie wzięło

Chyba nie będę czekać, aż (czy w ogóle?) pojawi się na truskawie, rozejrzę się na ebayu, bo cena w naszych perfumeriach mnie przeraża.
bo fajnie wyglądaale cena kosmosss

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za infoWłaśnie założyłam sobie konto w mbanku i czekam na kartę z delfinkiem a wczoraj już miałam zamawiać ekartę, ale przelew z Inteligo jeszcze nie został zaksięgowany w mbanku,więc nie było za co zamówić karty-a tak to oszczędzam te 25 zł i jeszcze czas,bo z delfinkiem pewnie przyjdzie w tym tygodniu a na ekartę czekałabym kolejne 2...

Dziewczyny co do Diorowego pudru:radzę porządnie przetestować w perfumerii...Wizażanki już kilkakrotnie go opisywały i wszędzie to samo,że nie wart swojej ceny gadżet...Z wierzchu brokat,potem tylko rozświetlenie.Kolory niebieski,zielony nie nadają się do reklamowanego użycia jako cienie,bo są po prostu zbyt mało napigmentowane.Nie powiem też mi się podoba,ale po tych zgodnych opisach zrezygnowałam.Jeśli już to tylko w naprawdę dobrej cenie z ebay'a, bo nie za 200 czy nawet 150zł...
spoko, jak dla mnie to wielki plus dla mbanku, mam tu konto od kilku lati widzę same plusya teraz zdobyli moje serce

co do Diora zaczynas zmnie przekonywać,kupić bo ładnie wygląda to szkoda,jeśli nawet na twarzy efektow nie ma, lepiej może poczaić się na fajny bronzer, mam na oku givenchy na truskawie ale nie wiem czy jest dobry
phdwao jest offline  
Stary 2008-03-23, 14:07   #4324
dynia18
Zakorzenienie

a to może i faktycznie cudo wyglądające ladnie, ale nie warte swojej ceny. Prawde mowiąc widzialam na żywo, ale nie zapytalam o cene. nałożylam troche na twarz ładnie mi rozjasnilo i jakby zakryło moje zaczerwienienia na twarzy, ale może to tylko bylo złudzenie. no i kwiatek byl w całości. ciekawa jestem jak wygląda gdy te śliczne kwiatuszki zniknął.
Dziewczyny pozdrawiam gorąco ze świętami....
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-23, 15:39   #4325
izabellini
Zakorzenienie

zamówiłam krem Clinique Repairwear, Lift Firming Night Cream z oferty specjalnej
ciekawe jaką będzie miał datę ważności i czy mnie wyliftinguje
jakby co oddam mamie
również pozdrawiam wszystkie Wizażanki z manią truskawkową
izabellini jest offline  
Stary 2008-03-23, 17:10   #4326
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
dziewczyny tak z innej beczki ważna wiadomosć:

dowiedziałam się,żę w mbanku można płacić kartą zwykła debetową z delfinkiem jak karta kredytową. Sprawdziłam to na truskawie i rzeczywiście.

Jeśli ktoś ma konto w mbanku i chcę tą karta płacić na truskawie musi zadzwonic na infolinię i ustalić najwyższy dzienny- oraz miesięczny limit(kwotę) oraz maksymalną ilość transakcji w miesiącu.Po tym telefonie można od razu płacić.Jak zapłacisz odchodzi Ci z konta dana suma,ale w formie obciążenia/blokady(tak jak bywa to wprzypadku zapłaty w sklepach kartą)nie wiem po ilu dniach odbierają całkowicie z konta.Zatem masz kwotę 1111 na koncie ale dostępne środki to 11.

Na stronie truskawy płacisz jak kartą kredytową,czyli wpisujesz numer karty, datę do kiedy jest ważna i 3 ostatnie cyfry na odwrocie karty na pasku magnetycznym i finał
Hmm... mam kartę z MBanku z delfinkiem i kiedyś próbowałam nią płacić na Tru to mi ją odrzucało w momencie, gdzie trzeba kropeczką zaznaczyć rodzaj karty. To jest karta Visa Electron a z tego co pamiętam to tam takiej opcji nie ma.
Phdwao - próbowałaś, to znaczy doszłaś do końca zamówienia i przyjęło Ci je?
Jeśli tak, to super. Muszę spróbować ponownie.
Dzięki za "cynk".
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-23, 17:32   #4327
Dziewczyna822
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Hmm... mam kartę z MBanku z delfinkiem i kiedyś próbowałam nią płacić na Tru to mi ją odrzucało w momencie, gdzie trzeba kropeczką zaznaczyć rodzaj karty. To jest karta Visa Electron a z tego co pamiętam to tam takiej opcji nie ma.
Dzięki za "cynk".

po przeczytaniu większości wątku też postanowiłam spróbować, zwłaszcza jak przeczytałam dziś o możliwości płacenia kartą z delfinkiem i udało się
Zadzwoniłam do mbanku, ustalili mi limity i udało sie zapłacić, przy wyborze rodzaju karty ma być VISA.
Dziewczyna822 jest offline  
Stary 2008-03-23, 18:01   #4328
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Dziewczyny otrzymałm Borghese błoto ( tą cudowną maseczkę) za 41 zł ale na słoiczku stoi data ważności 17 2000 chyba data ważności chociaz niema miesiąca albo kod produkcjii widzialam na stronie oficyalnej Borghese że mają wyprzedaż tych unibox ech niewiem czy pisac do truskawy? jak myslicie troche się boje nakładac na tważ
Zyczę wszystkim Wesołych świąt !!! mokrego dyngusa i smacznego jaja!!!
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-23, 19:03   #4329
dynia18
Zakorzenienie

Nie chce mi się wierzyć, że aż takie stare to błoto. napewno coś z tą datą nie tak. wyprobuj na nodze.
a ja tez chcialam kupić, ale chyba wykupili bo nie mogę znaleść go.
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-23, 19:12   #4330
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za "cynk".
tak mogło być,bo tą możliwośc musisz aktywować telefonicznie-ustalając limity
phdwao jest offline  
Stary 2008-03-23, 19:30   #4331
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
po przeczytaniu większości wątku też postanowiłam spróbować, zwłaszcza jak przeczytałam dziś o możliwości płacenia kartą z delfinkiem i udało się
Zadzwoniłam do mbanku, ustalili mi limity i udało sie zapłacić, przy wyborze rodzaju karty ma być VISA.
BOMBA!
I mam powiedzieć że chcę by ustalili mi limit płatności transakcji internetowych?

Cytat:
tak mogło być,bo tą możliwośc musisz aktywować telefonicznie-ustalając limity
Phdwao - przyniosłaś świetne wieści.
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-23, 20:07   #4332
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
BOMBA!
I mam powiedzieć że chcę by ustalili mi limit płatności transakcji internetowych?

Phdwao - przyniosłaś świetne wieści.
tak,sama ustalisz limit:
-miesięczny
-tygodniowy
-oraz ilość transakcji w miesiącu
phdwao jest offline  
Stary 2008-03-23, 21:46   #4333
izabellini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się wierzyć, że aż takie stare to błoto. napewno coś z tą datą nie tak. wyprobuj na nodze.
a ja tez chcialam kupić, ale chyba wykupili bo nie mogę znaleść go.
może czym starsze błoto to lepsze??
przeginają z tymi datami
martwię się o swój krem ....
izabellini jest offline  
Stary 2008-03-23, 23:07   #4334
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
tak,sama ustalisz limit:
-miesięczny
-tygodniowy
-oraz ilość transakcji w miesiącu

Oj... To muszę to dobrze przemyśleć, żeby ten limit nie był za mały i żeby nie był zbyt wysoki i by mnie nie kusiło.
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-24, 08:52   #4335
misia_bella
Zakorzenienie

mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały meteory na tru. Czy możecie sprawdzic ich date ważności?
misia_bella jest offline  
Stary 2008-03-24, 08:59   #4336
alkapone
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn, które zamawiały meteory na tru. Czy możecie sprawdzic ich date ważności?
ja kupiłam (dostałam w ubiegłym tygodniu) Beige Chic, wg datacalculator wychodzi że wyprodukowano w listopadzie 2007, natomiast co do daty ważności nie mam pojęcia
alkapone jest offline  
Stary 2008-03-24, 09:00   #4337
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:

Moje zostały wyprodukowane w marcu 2007r.
AsikS jest offline  
Stary 2008-03-24, 09:10   #4338
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
u mnie wyszło ze data ważności grudzien 2006 Edyt po wbiciu duzymy litreami 11.2007 hehehe ale cały zestaw HR niestety juz ma 3 lata i to po reklamacji 2004 rok
Ponawiam pytanie czy pisac z tym błotem bo jak sproboje go to juz nieda sie zwrocic
leana1 jest offline  
Stary 2008-03-24, 09:22   #4339
Mn1s1ek
BAN stały

Moje zostaly wyprodukowane w listopadzie 2007.
Mn1s1ek jest offline  
Stary 2008-03-24, 09:44   #4340
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Oj... To muszę to dobrze przemyśleć, żeby ten limit nie był za mały i żeby nie był zbyt wysoki i by mnie nie kusiło.
dokładnie ja ustaliłam..ale ciekawe na jak długo mi ten limit wystarczy
phdwao jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:17   #4341
dynia18
Zakorzenienie

A ja dziewczyny kupilam sobie biothermu deo pur. Poczytałam tutaj pozytywne recenzje i muszę powiedzieć że dolaczam do nich. nie kupowalam na truskawie, tylko w douglasie (75 zł), bo wyjezdam w czwartek i chyba by nie dosżla moja przesylka. Używalam go dwa dni i jestem bardzoo zadowolona. ladnie delikatnie pachnie, nie podrażnia, a ja jestem strasznym alergikiem, no i przede wszystkim nie pocilam sie . Polecam, chociaż wiem że każdy inaczej reaguje na kosmetyk.

a jak tam świeta mijają dziewczyny?
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:34   #4342
mag11111111
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, cieszę się że znalazłam ten wątek bo też wpadłam od niedawna w truskawkę a mam w związku z tym pytanie (moje piewsze 4 paczki właśnie są w UC - ja to mam szczęście) , gdyż kusi mnie z tej świątecznej promocji rozświetlacz Stilii. Czy jest wart uwagi i zakupu? Do tej pory używałam tylko jednego E. Arden ale mi się skończył.
mag11111111 jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:38   #4343
dynia18
Zakorzenienie

Akurat na temat tego rozświetlacza nic nie jestem w stanie powiedziec. ale moja kosmetyczka używa kosmetyków Stilla do makijazu i nie może się nimi nachwalić. ja osobiście mam jeden cień w słoiczku, i jestem nim zachwycona .
dynia18 jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:45   #4344
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja kupiłam (dostałam w ubiegłym tygodniu) Beige Chic, wg datacalculator wychodzi że wyprodukowano w listopadzie 2007, natomiast co do daty ważności nie mam pojęcia
Cytat:
Moje zostały wyprodukowane w marcu 2007r.
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
u mnie wyszło ze data ważności grudzien 2006 Edyt po wbiciu duzymy litreami 11.2007

czyli mogę smiało zamawiac?

misia_bella jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:56   #4345
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:

tak moje też z listopada 2007

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-24, 10:59   #4346
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, cieszę się że znalazłam ten wątek bo też wpadłam od niedawna w truskawkę a mam w związku z tym pytanie (moje piewsze 4 paczki właśnie są w UC - ja to mam szczęście) , gdyż kusi mnie z tej świątecznej promocji rozświetlacz Stilii. Czy jest wart uwagi i zakupu? Do tej pory używałam tylko jednego E. Arden ale mi się skończył.

4 paczki w UC
rozumiem ze jak paczka dlugonie dochodzi to dostaje sie pismo z UC??
bo na mojajuz sporo czekam

malwiiina jest offline  
Stary 2008-03-24, 11:06   #4347
alkapone
Rozeznanie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
nie mogłam się zdecydować, który kolor z tych rozswietlaczy wybrać, i w końcu mu się oparłam, ale Stila generalnie jest niezła, mam szminkę i cień w płynie, i naprawdę bardzo sobie chwalę, a i cena rozświetlaczy zachęcająca
alkapone jest offline  
Stary 2008-03-24, 11:15   #4348
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć dzięki za info
Nawet mi to nie przyszło do głowy, a szkoda, bo nie zamawiałabym ekarty

A w ogóle jak robiłam swoje pierwsze zamówienie, za pomocą ekarty właśnie, to nie wiedziałam co wpisać w pole gdzie wpisuje się te 3 cyfry z odwrotu (bo ekarta ich nie ma) i nic nie wpisałam (CVV2 też nie chcieli) i jakoś poszło i to poszło bardzo szybko.
Dziwne rzeczy z tą truskawą, loteria niemal jak z tym cłem...

Zobaczymy jak następnym razem pójdzie

A to dziwne...bo ja mam ekartę i 3 cyfrowy kod również. Nie pamiętam już czy dostałam go w przesyłce czy inaczej, ale mam kod CVV do eKarty

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-24, 11:30   #4349
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A to dziwne...bo ja mam ekartę i 3 cyfrowy kod również. Nie pamiętam już czy dostałam go w przesyłce czy inaczej, ale mam kod CVV do eKarty
kod cvv2 też mam, ale tam było napisane że trzeba wpisać kod z tyłu karty z paska magnetycznego czy coś tam, a jak wiesz na ekarcie nie ma.

Wydawało mi się że to nie chodziło o cvv2, bo inne karty mają i cvv2 i ten na pasku magnetycznym z tyłu (czy gdzieś tam). No i nie wpisałam nic- to było moje pierwsze zamówienie i stwierdziłam że najwyżej mi nie przyjmie zamówienia, czy cofnie i każe coś wpisać, ale przyjęło.

Zobaczymy jak będzie następnym razem

evitka21 jest offline  
Stary 2008-03-24, 11:40   #4350
mag11111111
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
4 paczki w UC
rozumiem ze jak paczka dlugonie dochodzi to dostaje sie pismo z UC??
bo na mojajuz sporo czekam
jeszcze pisma nie dostałam ale zadzwoniłam na pocztę (mają jeden system z UC) i pierwsze widnieją jako rozpakowane od zeszłego wtorku - ale żadnego pisma jeszcze nie dostałam. Są to moje pierwsze kroki więc zobaczę jak będzie.

Jednak zakupiłam ten rozświetlacz nr 1, najwyżej nie będzie pasował.
mag11111111 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości