Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-04-01, 21:51   #4891
Layla79
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Chanel Ruban Perle - #31 Moonlight
Macal to ktos?
http://us.strawberrynet.com/productD...42723&goChar=C
Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to jest limitowanka sprzed 3 lat, kremowy rozświetlacz o multi zastosowaniu
co kto lubi
wygląda ekstra, ale 3-letnim staruszkom mówimy zdecydowanie - nie!
a dlaczego w ogóle nikt nie powiedział, że takie nowe cuda chanelkowe się pojawiły? czy miałyście może którąkolwiek multipaletkę Chanela, czy kolorystyka jest w porzo? i co to za cień taki w łaty różowy?
http://us.strawberrynet.com/productD...56369&goChar=C
chyba po zmieszaniu i tak zawsze wychodzi różowy?
Layla79 jest offline  
Stary 2008-04-01, 21:52   #4892
dor6
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Thank you for your reply with your billing address and security code.

Unfortunately the bank has advised that the security code does not match what is on record. Please kindly check with the correct security code on your credit card (for Visa and Mastercard, the last 3 digits on the signature strip on the back of the card; or for Amex the four printed digits on the front of the card) and let us know so we can process your order.

Alternatively, please fax or e-mail a copy of a utility bill (such as electricity, telephone or gas bill) so we can verify your identity and that your address is valid.

You can fax a copy to us at +852 2811 5138.

Please understand that this information is needed to confirm that you are the correct cardholder. By helping us confirm this you will help ensure our credit card system stays secure for you and other users.

We apologise for the inconvenience and we look forward to your reply.

Podałam im wcześniej kod i moje dane teleadresowe i nie rozumiem co dalej oczekują ? Może ktoś dostał takie pismo? Proszę o pomoc. Dzięki.
Dostali informację z banku, że nie ma zgodności kodu bezpieczeństwa, który podałaś z tym który jest zapisany. proszą, abyś dokładnie sprawdziła swój kod na karcie - 3 cyfry podane na pasku do podpisu z tyłu karty i przefaksowała im je lub wysłała mailem. Podaj ci numer faksu i przepraszają za niedogodności . To tak w skrócie
Stary 2008-04-01, 21:57   #4893
Layla79
Zakorzenienie

a'propos lakierów, pojawiły się dwa kolory Chanelkowe, one są bardzo dobrej jakości. odradzam natomiast kupowanie lakierów Diora z każdej serii - pomalowane wieczorem nie przetrwają nawet jednego dnia
lepsze są burżujki, so laque to naprawdę mali geniusze.
pojawił się też utwardzam chanelkowy.
co do złotego odcienia, moja mama chyba go ma, i wygląda bardzo ładnie, kryje dokładnie na złoto, jak ktoś lubi beżyki, to ładnie pasuje.

edit: co do kodu CVV, to mądrale z mbanku stwierdzili, że kod można podać, ale tylko zaufanemu sprzedawcy, na moje ale, że strona może być sklonowana, argumentów nie było. Nie dowiedziałam się zatem nic.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:00   #4894
Olaola
Zadomowienie

A ja widzę cienie w płynie Chanel - nie wiem, czy były wcześniej, czy nie, w każdym razie podoba mi się ten beżowo-brązowy... one są BARDZO błyszczące, mają setki takich lodowych iskierek. Testowałam biały; rozprowadzał się i trzymał fantastycznie
Olaola jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:03   #4895
lilivampire
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Lili jakie lakiery zamawiałaś?
opalizujący szary niny ricci i czerwony (niestety też opalizujący) pierre cardin - był z pasującą szminką, dlatego wzięłam
wolałabym jednak krwistoczerwony mat
Stary 2008-04-01, 22:16   #4896
jazmine
Zadomowienie

no widzę że jest wrzucona spora porcja limitowanek chanel z lat ubiegłych....

jazmine jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:16   #4897
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mariolu, miałam z Biothermu Source Therapie i jest super Mogę z czystym sumieniem polecić Do tego jest wydajne
Czy o tym mowa?
http://eu.strawberrynet.com/productD...31551&goChar=B

Polećcie dziewczynki coś mega nawilżającego... plizzz
Może właśnie biotherm albo shiseido??
Jestem suchotnik na maxa...buuu!!!
kasiaoli2001 jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:17   #4898
katerina_w
Raczkowanie

Witam.
O co chodzi z ta akcja back 2 mac, o ktorej pisal kamisio? Bo mam taki napis na pudelku pigmentu..
katerina_w jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:18   #4899
Madlaine
Zakorzenienie

Layla, Pink Lama to w sumie gadżet, z tego co słyszałam nie wart swojej ceny
Madlaine jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:20   #4900
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Czy o tym mowa?

Lierac Hydra Chrono balsam do skóry odwodnionej, podobno działa cuda, na dodatek ma właściwości wypychające zmarszczki dzięki zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
Madlaine jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:26   #4901
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
A ja w czwartek dostałam paczuszkę z lakierami do paznokci, a dzisiaj już do mnie przyszła paczka z HI Clinique'a i Plastikiem Diora.
Plastik ma inny kolor, niż był pokazany na Tru. Chciałam ciemny róż, a przyszedł raczej średni róz, zupełnie nie w moim stylu:/ Numer odcienia się zgadza - te kolory są totalnie przekłamane:/
Ale może jakoś ujdzie
jakbys miała foto tego blyszczyka to wklej prosze

malwiiina jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:28   #4902
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Lierac Hydra Chrono balsam do skóry odwodnionej, podobno działa cuda, na dodatek ma właściwości wypychające zmarszczki dzięki zapewnieniu odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry
Że to ten??
http://eu.strawberrynet.com/productD...48222&goChar=L

Czy z tej serii ale coś innego? Bo napisałaś balsam a to jest krem...
Mam takie magiczne ampułki Lieraca, całkiem niezłe.

EDIT juz znalazlam!! dzieki
Stary 2008-04-01, 22:30   #4903
lilivampire
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
jakbys miała foto tego blyszczyka to wklej prosze
nie ma sprawy, ale zdjęcie zrobię jutro w dziennym świetle
Stary 2008-04-01, 22:31   #4904
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Czy o tym mowa?

może poczekaj, aż Mariola zamówi to serum z Biothermu, bo może być niezłe albo, wiem, że to już nudne, weź maskę nawilżającą shiseido skincare. doskonała. nawilża od środka i cera jest taka jędrna, że tak powiem

Cytat:
Layla, Pink Lama to w sumie gadżet, z tego co słyszałam nie wart swojej ceny
tak w sumie pomyślałam, dzięki Mad wracając do tej maski kanebo, co byś poleciła takiego super na zrujnowane rozjaśnianiem włosy? nie mogę kurcze stosować non stop tych ampułek.

edit: jejku, to opakowanie to istna żarówka ;-)
ja tak sobie marzę natomiast, że już za 2 tyg. zamówię sobie może takie super serum la prarie tylko kurcze, kwiecień jest do kitu, bo trzeba zapłacić podatek :-( więc chyba nici narazie z serum. nadal czaję się na tego innocenta w mojej perf., ogólnie jakaś mania, cwaniaki wypożyczają mi testery, jestem zatem u nich prawie codziennie i cały czas coś kupuję,no nie wytrzymam, i jak na złość porobili rabaty po 20 proc.!
a'propos, jak ktoś jest z W-wy, to w panoramie w perf. wszystkie zestawy kosmetyków są przecenione o 20 proc., ale świeże, z grudnia 07. np. komplet krem plus pełnowymiarowy tonik plus pianka Biothermu- 100 zł.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:39   #4905
lilivampire
Raczkowanie

właśnie sprawdziłam datę produkcji tuszu i błyszczyka
tusz wg dekalkulatora Jazmine jest z października 2007
błyszczyk wg starego dekalkulatora jest z 2005 roku
nie śmierdzi, ale nie znałam tego błyszczyka wcześniej i nie wiem jaka powinna być konsystencja itp. - ten, który mam jest gęsty, troszkę się klei i krótko się trzyma na ustach
mam nadzieję, że to nie ze starości, bo nie chce mi się walczyć z Tru o zwrot kasy, czy coś w tym stylu
poza tym może on nie jest aż tak stary
Stary 2008-04-01, 22:42   #4906
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
właśnie sprawdziłam datę produkcji tuszu i błyszczyka
tusz wg dekalkulatora Jazmine jest z października 2007
błyszczyk wg starego dekalkulatora jest z 2005 roku
nie śmierdzi, ale nie znałam tego błyszczyka wcześniej i nie wiem jaka powinna być konsystencja itp. - ten, który mam jest gęsty, troszkę się klei i krótko się trzyma na ustach
mam nadzieję, że to nie ze starości, bo nie chce mi się walczyć z Tru o zwrot kasy, czy coś w tym stylu
poza tym może on nie jest aż tak stary
zamawiałaś plastic, prawda? one są bardzo gęste, lekko klejące, ale bardzo trwałe. dziwne mój był rocznik 2007.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:42   #4907
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Że to ten??
http://eu.strawberrynet.com/productD...48222&goChar=L

Czy z tej serii ale coś innego? Bo napisałaś balsam a to jest krem...
Mam takie magiczne ampułki Lieraca, całkiem niezłe.
nie , to jest krem do cery suchej, a ja mam na myśli balsam do twarzy do skóry odwodnionej

http://www.apteka-centrum.pl/hydrach...ej-p-1970.html

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

wracając do tej maski kanebo, co byś poleciła takiego super na zrujnowane rozjaśnianiem włosy? nie mogę kurcze stosować non stop tych ampułek.
jak się rozjaśniałam na blond 2 lata, to jedyne co mi pomagało to:
Rene Furterer Karite - maska w słoiczku, stosowałam raz na tydzień, bo częściej mogłaby obciążyć włosy, przy tej masce wszystkie inne były do dupy,
właśnie ! sama ja dodałam do KWC, a wciąż nie oceniłam

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15452
Madlaine jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:49   #4908
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
może poczekaj, aż Mariola zamówi to serum z Biothermu, bo może być niezłe albo, wiem, że to już nudne, weź maskę nawilżającą shiseido skincare. doskonała. nawilża od środka i cera jest taka jędrna, że tak powiem

tak w sumie pomyślałam, dzięki Mad wracając do tej maski kanebo, co byś poleciła takiego super na zrujnowane rozjaśnianiem włosy? nie mogę kurcze stosować non stop tych ampułek.

ja tak sobie marzę natomiast, że już za 2 tyg. zamówię sobie może takie super serum la prarie tylko kurcze, kwiecień jest do kitu, bo trzeba zapłacić podatek :-( więc chyba nici narazie z serum. nadal czaję się na tego innocenta w mojej perf., ogólnie jakaś mania, cwaniaki wypożyczają mi testery, jestem zatem u nich prawie codziennie i cały czas coś kupuję,no nie wytrzymam, i jak na złość porobili rabaty po 20 proc.!
a'propos, jak ktoś jest z W-wy, to w panoramie w perf. wszystkie zestawy kosmetyków są przecenione o 20 proc., ale świeże, z grudnia 07. np. komplet krem plus pełnowymiarowy tonik plus pianka Biothermu- 100 zł.

Widzę, że szukasz podkładu Biothermu, czy one naprawdę takie dobre są?? Mariola nabyła droga truskawkową i bardzo chwaliła. Jest kilka rodzajów na tru ale wszystko dla N/C a nie dla suchej. Były też dla suchej??
Myślę o lecie i takim podkładzie na wakacje na luzie
... A jak z kolorami, miałaś okazję próbować??

Dzięki Madlaine! po chwili znalazlam w necie.
Stary 2008-04-01, 22:51   #4909
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
jak się rozjaśniałam na blond 2 lata, to jedyne co mi pomagało to:
Rene Furterer Karite - maska w słoiczku, stosowałam raz na tydzień, bo częściej mogłaby obciążyć włosy, przy tej masce wszystkie inne były do dupy,
właśnie ! sama ja dodałam do KWC, a wciąż nie oceniłam

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15452
dzięki Mad, wstawiłabyś swoją ocenę, bo jest tylko jedna, a jestem bardzo ciekawa wydajności produktu i jego konsystencji. chociaż teraz tak się zastanawiam, że miałam chyba miniaturkę tego szamponu i maski, czy one mają żółtą barwę? rzeczywiście było coś rewelacyjnego z RF, tylko taka próbka starczy u mnie na jedno mycie i już o niej zapomniałam
ha! dobrze, że mi przypomniałaś, bo używam hektolitry masek i mam wrażenie, że to ciągle nie to.

kasiaoli - nie bierz podkładu na Tru, Mariola pisała, że data prod. to 2005. miałam tylko jedną próbkę na 2 użycia i to było naprawdę super. teraz mam forever Diora i już nie szukam, a podpis został. niedługo wyjeżdżam na parę dni do Aten i może tam uda mi się go znaleźć, bo naprawdę dobry, nawet na zapas.
Layla79 jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:51   #4910
jazmine
Zadomowienie

Cytat:
ja mogę zaproponować maskę do włosów farbowanych OKARA Rene Furterera - niestety niedostępna na tru- ok 70 pln w perfumeriach sieciowych, czasem tez na allegro.
maska jest genialna!!!
wczoraj moja pani fryzjerka była zaszokowana miękkością i połyskiem moich włosów, a przecież dobrze wie co z nimi robię

jazmine jest offline  
Stary 2008-04-01, 22:53   #4911
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
a dlaczego w ogóle nikt nie powiedział, że takie nowe cuda chanelkowe się pojawiły? czy miałyście może którąkolwiek multipaletkę Chanela, czy kolorystyka jest w porzo? i co to za cień taki w łaty różowy?
pink lame jest beeeeeeeeeee nie kupuj

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
Witam.
O co chodzi z ta akcja back 2 mac, o ktorej pisal kamisio? Bo mam taki napis na pudelku pigmentu..
oddajesz 6 kartoników w salonie firmowym MAC i masz pomadke gratis
Stary 2008-04-01, 23:13   #4912
Ajsun
Rozeznanie

Cytat:

Tez mam rozjasniane wlosy i to dlugie i nic sobie z nimi nie radzi tak jak maska z oliwek srodziemnomorskich z Avonu. Ale przyznam, ze nie stosowalam nic drozszego bo mam dlugie wlosy i szybko schodza mi odzywki i maseczki. A kosmetykow z Avonu wrecz nie cierpie poza tym jednym produktem, no moze jeszcze krem do rak z blota czy czegos tam jest na cztery (jesli ktos toleruje jego zapach). Co do tej maski, to na stale Ci jej nie polecam, tylko jakbys tak chciala przejsciowo sobie zmienic jakis kosmetyk. I nie uzywaj do niej innych odzywek ani przed ani po, tylko szampon. No i nie nakladaj jej u nasady gdyz ona bardzo obciaza wlosy. Ja zaczynam od koncowek i koncze gdzies ponad linia szyi. Aha, i nigdy nie kupuje jej po normalnej cenie tylko czekam na promocje. Czasem mozna ja zlapac nawet za 14zl a na bank jest lepsza od odzywek w tej cenie. Tylko nie w polaczeniu z innymi odzywkami w tym samym myciu.
Ajsun jest offline  
Stary 2008-04-01, 23:22   #4913
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Cytat:

czaisz sie na podklad innocent w kompakcie?ja zamowilam,czekam wlasnie na paczke

a co do wlosow to mialas juz kerastase cement?
mi matrix biolege zregenerował ładnie włosy

malwiiina jest offline  
Stary 2008-04-01, 23:24   #4914
jazmine
Zadomowienie

w sprawie odzywek- mam włosy do pasa, wielokrotnie farbowane maska RF starcza mi na minimum 2 miesiące

jazmine jest offline  
Stary 2008-04-01, 23:24   #4915
kamisio
Zadomowienie

CIEKAWE KOMU PRZYPADNIE POST N'5000 W NASZYM WĄTKU, TEN MOMENT JUZ ZA CHWILE
Stary 2008-04-01, 23:42   #4916
Madlaine
Zakorzenienie

tak, maseczka jest żółta, jest rewelacyjna na 6+ , nic lepszego nigdy nie miałam, zawsze mam ją w łazience, nawet w chwili obecnej
maskę stosowałam raz na tydzień, w zupełności wystarczało, używałam jej w weekend, potem w środę myłam włosy i stosowałam lekką odżywkę zakwaszającą Biosilk lub fioletowe mleczko Kerastase i w kolejny weekend znowu maska RF,

teraz stosuję ją 1-2 razy w miesiącu, bo włosy farbuję w odcieniach brązów i rudości, więc są mniej zniszczone niż przy rozjaśnianiu
Madlaine jest offline  
Stary 2008-04-01, 23:46   #4917
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Mariola, te dwa serum co wybrałaś z Biothermu, to mogą być fajne
rzuć okiem również na serum Shiseido Bio-Performance Essence, miałam próbkę tego, to seria od 30-50 lat, i jest bardzo dobre. W perf. kosztuje na przecenie 265 zł, normalnie ok. 330 zł, polecam, bo na Tru pielęgnacja Shiseido jest za ułamek tej ceny, a to bardzo dobra seria. A jeżeli weźmiesz Biotherm, to koniecznie daj znać, jak się sprawuje, sądzę, że to powinny być mocne nawilżacze.

na tru nie wpadła mi w oko żadna baza, ale poza Tru, to wszyscy bardzo chwalą MAC-a. jakbyś jednak trafiła na taką bazę, daj znać
A to chyba wezmę sobie te 3 rzeczy, bo coś mnie ręka świerzbi
1/ Helena Rubinstein - Collagenist Night Serum 30ml/1oz
2/ Biotherm - Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector 30ml
3/ Biotherm - Aquasource Superserum - Intensely Moisturizing Oligo-Thermal Concentrate 30ml
To Shiseido jest nieco droższe, to może na jakąś okazję najbliższą mężowi szepnę do ucha

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Mariolu, miałam z Biothermu Source Therapie i jest super Mogę z czystym sumieniem polecić Do tego jest wydajne
No to już siedzi w koszyku Dzięki

Cytat:
Skoro już mowa o cudach chanelowskich to czy ktoś może miał w rękach i obmacał ich biały róż ? Wygladał w gazecie ślicznie:0 Na tru go nie ma, ale może ktoś na żywca widział ?

Cytat:
Czy o tym mowa?

To ja tym razem biorę 2 Biothermy

Cytat:
No i kolejny do golenia

Cytat:

Jak to od środka ?

A jakie kremy ? Męża siostra mieszka w wawie, to mogłabym ją wykorzystać troszeczkę

Cytat:
Widzę, że szukasz podkładu Biothermu, czy one naprawdę takie dobre są?? Mariola nabyła droga truskawkową i bardzo chwaliła. Jest kilka rodzajów na tru ale wszystko dla N/C a nie dla suchej. Były też dla suchej??
Myślę o lecie i takim podkładzie na wakacje na luzie
... A jak z kolorami, miałaś okazję próbować??

Dzięki Madlaine! po chwili znalazlam w necie.
Ja już swój podkład Biotherm puściłam w daleki świat Był niemal identyczny jak HR - CC to nie chciałam go trzymać

Cytat:
czaisz sie na podklad innocent w kompakcie?ja zamowilam,czekam wlasnie na paczke

A ja tak długo czaiłam się na Innocenta w kompakcie. Nie miałam jak sprawdzić koloru i wydawało mi się, że nr 40 będzie za ciemny dla mnie. Na dodatek w perfumerii sprawdziłam tylko konsystencję pierwszego lepszego koloru tego podkładu i był jakiś ciężki i toporny i nie kupiłam na tru. Teraz dostałam próbeczkę nr 40 od Wizażanki i stwierdzam, że kolor dla mnie super, konsystencja również. Po całym dniu buzia wygląda super. Tylko, że do tej pory nr 40 zniknął z Tru z refill'ów, a nie chcę przepłacać za kasetkę

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-04-02, 00:02   #4918
malinadas
Raczkowanie

GG do malinadas

Witam wszystkie forumowiczki..
Ja jestem tu nowa wiec nie orientuje sie wogole w tych waszych rozmowach o Truskawce. Czytam to forum i jestem zaskoczona, ze tak duzo kobitek kupuje na Truskawce.
Mozecie mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie robi sie zakupy, czy trzeba sie rejstrowac itd.
o ile kosmetyki sa tansze niz w sklepach. czy to razem z przesylka, oplaca sie kupic, poniewaz doliczajac koszty czy nie wychodzi na jedno i to samo co zakup w perfum.
Z gory dziekuje za odp.
pozdrawiam Malina
malinadas jest offline  
Stary 2008-04-02, 00:06   #4919
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malinadas Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki..
Ja jestem tu nowa wiec nie orientuje sie wogole w tych waszych rozmowach o Truskawce. Czytam to forum i jestem zaskoczona, ze tak duzo kobitek kupuje na Truskawce.
Mozecie mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie robi sie zakupy, czy trzeba sie rejstrowac itd.
o ile kosmetyki sa tansze niz w sklepach. czy to razem z przesylka, oplaca sie kupic, poniewaz doliczajac koszty czy nie wychodzi na jedno i to samo co zakup w perfum.
Z gory dzikuje za odp.
pozdrawiam Malina
Wiesz, w tym wątku tłumaczyliśmy to już dobre kilkanaście razy Przeszukaj ten wątek poprzez funkcję o tej samej nazwie, a wszystkiego się dowiesz

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-04-02, 00:15   #4920
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
pink lame jest beeeeeeeeeee nie kupuj
dzięki

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A kosmetykow z Avonu wrecz nie cierpie poza tym jednym produktem, no moze jeszcze krem do rak z blota czy czegos tam jest na cztery (jesli ktos toleruje jego zapach). Co do tej maski, to na stale Ci jej nie polecam, tylko jakbys tak chciala przejsciowo sobie zmienic jakis kosmetyk. I nie uzywaj do niej innych odzywek ani przed ani po, tylko szampon. No i nie nakladaj jej u nasady gdyz ona bardzo obciaza wlosy. Ja zaczynam od koncowek i koncze gdzies ponad linia szyi. Aha, i nigdy nie kupuje jej po normalnej cenie tylko czekam na promocje.
Dzięki Ajsun, ale to musi być maska torpeda, avon może nie dać rady wielkiemu kołtunowi na głowie

Cytat:

już się nie czaję na innocenta, tzn. tak się czaję ale jakby zza krzaka, właśnie zakupiłam podkład forever i jestem super zadowolona. dokupię do niego puder lub kompakt mówisz cement? też o nim myślałam, ale Mad i Jazmine rzeczywiście mi przypomniały, że jest taka żółta maska, tylko muszę zlokalizować, czy to była okara czy karite, która jest ekstra! w każdym razie wielkie dzięki za podpowiedź, słyszałam dużo dobrego o tych produktach

Cytat:
tak, maseczka jest żółta, jest rewelacyjna na 6+ , nic lepszego nigdy nie miałam, zawsze mam ją w łazience, nawet w chwili obecnej
maskę stosowałam raz na tydzień, w zupełności wystarczało, używałam jej w weekend, potem w środę myłam włosy i stosowałam lekką odżywkę zakwaszającą Biosilk lub fioletowe mleczko Kerastase i w kolejny weekend znowu maska RF,

teraz stosuję ją 1-2 razy w miesiącu, bo włosy farbuję w odcieniach brązów i rudości, więc są mniej zniszczone niż przy rozjaśnianiu
ok, czyli już wiem, że to była karite. Mad, ogromne dzięki

Jazz - również bardzo dziękuję

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Skoro już mowa o cudach chanelowskich to czy ktoś może miał w rękach i obmacał ich biały róż ? Wygladał w gazecie ślicznie:0 Na tru go nie ma, ale może ktoś na żywca widział ?
A jakie kremy ? Męża siostra mieszka w wawie, to mogłabym ją wykorzystać troszeczkę
A ja tak długo czaiłam się na Innocenta w kompakcie. Nie miałam jak sprawdzić koloru i wydawało mi się, że nr 40 będzie za ciemny dla mnie. Na dodatek w perfumerii sprawdziłam tylko konsystencję pierwszego lepszego koloru tego podkładu i był jakiś ciężki i toporny i nie kupiłam na tru. Teraz dostałam próbeczkę nr 40 od Wizażanki i stwierdzam, że kolor dla mnie super, konsystencja również. Po całym dniu buzia wygląda super. Tylko, że do tej pory nr 40 zniknął z Tru z refill'ów, a nie chcę przepłacać za kasetkę
Mówisz o Lunie Chanelkowej? Oczywiście miałam tester łącznie z białą bazą co do bazy, to jakoś nie potrafię jej ocenić, nie widzę efektu. Biały róż natomiast lekko pobiela, ale mgiełką, jest opalizujący na biało i efekt byłby niezły, ale u mnie po brązerze i różu wykańczaczu nie ma na niego miejsca, a bez tych dwóch produktów nie wychodzę z domu. Nałożony zaś na szczyty kości policzkowych na ten komplet tworzy coś jakby lekką skorupę, także odpada. Cera traci świeżość. Myślę, że on mógłby się sprawdzić tylko na jasnej cerze z tendencją do różowienia. wtedy byłby efekt pt. królowa śniegu, zatem boski
co do zestawów, to różne są. Dużo Biothermu, multi recharge, jakaś niebieska seria biopur, jest zestaw innocent 50 ml perfum i dodatki za 200 zł, podczas gdy 25 ml kosztuje 175 zł. naprawdę jest tego od groma, staram się nie patrzeć
Layla79 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości