Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 07:19   #1951
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

W styczniu moja koleżanka kupiła puder Clarins i wyszła data produkcji - 08 2002r.

Mówi że z tymi kalkulatorami dat coś jest nie tak bo puder jest rewelacyjny i taki sam jak poprzedni który jej sie skończył, a który kupowała w salonie clinique.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:18   #1952
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny pudry Clarinsa - kompakty i prasowane oraz inna kolorowka w kwadratowych opakowaniach sa podstarzale, bo to seria sprzed zmiany szaty graficznej opakowan. Od ponad 2 lat w perfumeriach obowiazuja nowe owalne puderniczki. Stad taka niska cena, ale cos za cos.

Ja kupowalam u nich sypaniec Clarinsa i data ptodukcji jest z konca 2007 roku.

Wiem tez, ze dziewczyny kupowaly kolorowke Givenchy i daty byly tez z 2007 roku, to samo tyczy sie pielegnacji Cliniqua.

Nie mozna generalizowac. Dziwne daty produkcji dotycza glownie kosmetykow z ofert promocyjnych.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:27   #1953
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mój prasowaniec Clarinsa jest z 2005 - przynajmniej wg tego kalkulatora. Cienie z 2004 i 2005.

A poza tym ten kalkulator też na pewno nie jest nieomylny i bezbłędny.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:32   #1954
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny pudry Clarinsa - kompakty i prasowane oraz inna kolorowka w kwadratowych opakowaniach sa podstarzale, bo to seria sprzed zmiany szaty graficznej opakowan. Od ponad 2 lat w perfumeriach obowiazuja nowe owalne puderniczki. Stad taka niska cena, ale cos za cos.

Ja kupowalam u nich sypaniec Clarinsa i data ptodukcji jest z konca 2007 roku.

Wiem tez, ze dziewczyny kupowaly kolorowke Givenchy i daty byly tez z 2007 roku, to samo tyczy sie pielegnacji Cliniqua.

Nie mozna generalizowac. Dziwne daty produkcji dotycza glownie kosmetykow z ofert promocyjnych.
Faktycznie jeśli już od jakiegoś czasu obowiązuje nowa szata graficzna to można sie spodziewać, że data produkcji będzie jaka będzie...
Ale dlaczego w przypadku Diora Sculpta zamówienie z tego samego dnia (Ja i Anciaak) a jeden ma datę z 03-2005 a drugi z 07-2007 i mają różne opakowania? A cena obydwu jest ta sama... No co innego gdyby ten z 2005 był w promocyjnej cenie...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:35   #1955
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
W styczniu moja koleżanka kupiła puder Clarins i wyszła data produkcji - 08 2002r.

Mówi że z tymi kalkulatorami dat coś jest nie tak bo puder jest rewelacyjny i taki sam jak poprzedni który jej sie skończył, a który kupowała w salonie clinique.
To zawsze jakieś pocieszenie.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny pudry Clarinsa - kompakty i prasowane oraz inna kolorowka w kwadratowych opakowaniach sa podstarzale, bo to seria sprzed zmiany szaty graficznej opakowan. Od ponad 2 lat w perfumeriach obowiazuja nowe owalne puderniczki. Stad taka niska cena, ale cos za cos.

Ja kupowalam u nich sypaniec Clarinsa i data ptodukcji jest z konca 2007 roku.

Wiem tez, ze dziewczyny kupowaly kolorowke Givenchy i daty byly tez z 2007 roku, to samo tyczy sie pielegnacji Cliniqua.

Nie mozna generalizowac. Dziwne daty produkcji dotycza glownie kosmetykow z ofert promocyjnych.
Kasiu, ale pozostałe komsetyki, które zamówilam, nie są z ofert promocyjnych i mają daty produkcji około 2005 roku. Dopóki jednak nie minął termin ważności - nie czepiam się. Jednak moim zdaniem nawet atrakcyjna cena nie usprawiedliwia tego, by sprzedawać towar wyprodukowany 6 lat temu. A jeśli już robi się takie rzeczy, wystarczy uprzedzić w opisie przedmiotu. poza tym kupując prasowany puder raczej kierowałam się jego parametrami niż ceną - po przeczytaniu Waszych opinii doszłam do wniosku, że on będzie lepszy. Gdybym wiedziała, że jest przeterminowany (bo rozumiem, że jest?), to wolałabym dołożyć i kupić coś nowszego.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:37   #1956
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Faktycznie jeśli już od jakiegoś czasu obowiązuje nowa szata graficzna to można sie spodziewać, że data produkcji będzie jaka będzie...
Ale dlaczego w przypadku Diora Sculpta zamówienie z tego samego dnia (Ja i Anciaak) a jeden ma datę z 03-2005 a drugi z 07-2007 i mają różne opakowania? A cena obydwu jest ta sama...

Szczerze, nie wiem Najlepiej do nich napisz i popros o wymiane lub zwrot pieniedzy. Poza tym jak ktos ma watpliwosci co do polityki sklepu, przeciez nie musi tam kupowac. Ryzyko kupienia starego kosmetyku na truskawie jest takie samo jak w naszych perfumeriach, allegro, czy ebayu

Przede wszystkim trzeba pamietac, ze truskawa to najzwyklejszy w swiecie outlet. Trafiaja tam wlasnie kosmetyki z krotkimi datami waznosci, wycofane serie, bez pudelek i itp.

Ja osobiscie podchodze to takich sklepow z rezerwa, bo wiem z doswiadczenia, za zbyt niska cena cos sie kryje. Sama tam kupowalam chyba ze trzy razy i nie trafilam na bubel.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 08:44   #1957
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szczerze, nie wiem Najlepiej do nich napisz i popros o wymiane lub zwrot pieniedzy. Poza tym jak ktos ma watpliwosci co do polityki sklepu, przeciez nie musi tam kupowac. Ryzyko kupienia starego kosmetyku na truskawie jest takie samo jak w naszych perfumeriach, allegro, czy ebayu
Ja właśnie tak uczynilam. A z ich polityką zetknęłam się po raz pierwszy, a w sumie złożyłam 4 zamówienia. I przyznam, że jakoś tak myślałam, że w normalnym sklepie ryzyko trafienia na stary towar jest wręcz niemożliwe. Zwłaszcza, że Clarins jest w sklepach dostępny w nowych opakowaniach - więc raczej jest nowszy.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 08:48   #1958
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Na Truskawie pojawiły się Superbalmy
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:07   #1959
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szczerze, nie wiem Najlepiej do nich napisz i popros o wymiane lub zwrot pieniedzy. Poza tym jak ktos ma watpliwosci co do polityki sklepu, przeciez nie musi tam kupowac. Ryzyko kupienia starego kosmetyku na truskawie jest takie samo jak w naszych perfumeriach, allegro, czy ebayu

Przede wszystkim trzeba pamietac, ze truskawa to najzwyklejszy w swiecie outlet. Trafiaja tam wlasnie kosmetyki z krotkimi datami waznosci, wycofane serie, bez pudelek i itp.

Ja osobiscie podchodze to takich sklepow z rezerwa, bo wiem z doswiadczenia, za zbyt niska cena cos sie kryje. Sama tam kupowalam chyba ze trzy razy i nie trafilam na bubel.
Ja mialam to szczeście, że trafiłam na podkład Diora z 2007 więc nie mam z tym problemu. Moje wątpliwości dotyczyły wyglądu opakowania i innych dat prod na kartoniku i butelce, braku ulotki, ale o tym pisałam wcześniej.
Faktycznie co do dat produkcji- dwa tyg temu w superpharmie kupiłam tusz Fatale z 2006, więc jak widać i w perfumerii można trafić na staruszka.
Jednak kupionego w pierwszych dniach stycznia w Douglasie - YSL EFC, nie da rady rozszyfrować przy pomocy datecelculatora - podaje ze kod jest niepoprawny bo wskazuje 2000-01 hehe...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:14   #1960
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Contax - masz rację, że Tru to outlet.
I jak w każdym outlecie można kupić coś zaciągniętego i z dziurą, albo trafić na przyzwoitą okazję. Nie wiem, czy to nie Nosek pisała o tym, że lepiej kupować ze zwykłej linii kosmetyków, a nie z gift/specials i wtedy jakość i termin powinien być dobry. Poza tym, nie zapominajcie, że to tylko my właściwie wiemy o dekoderze dat. Tak naprawdę, to nikt tego nie sprawdza. Ale z takich rzeczy, to mi również zdarzyło się kupić przeterminowany balsam soni rykiel w perfumerii bez żadnej zniżki, także trafić tak można wszędzie.
albo te tusze z perf., które czasami wysychają błyskawicznie.
Dobrze przynajmniej, że marki zmieniają opakowania, to można się jeszcze jakoś połapać.

Ze spraw, o których pisała Madlaine, to ja np. reklamowałam róż Guerlain, a to dlatego, że tester w perf. dawał ładny odcień, a produkt nie dawał żadnego odcienia, po prostu był kompletnie niewidoczny. I mimo, że im dystrybutor zwrócił nie uwzględniając reklamacji, oni mi kasę zwrócili. Tylko, że to mała perf., w której jestem stałą klientką i może dlatego. Ale dobrze, że dzielimy się tutaj takimi radami, przynajmniej wiadomo, jaki jest w różnych perf. schemat działania.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:14   #1961
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To zawsze jakieś pocieszenie.

Kasiu, ale pozostałe komsetyki, które zamówilam, nie są z ofert promocyjnych i mają daty produkcji około 2005 roku. Dopóki jednak nie minął termin ważności - nie czepiam się. Jednak moim zdaniem nawet atrakcyjna cena nie usprawiedliwia tego, by sprzedawać towar wyprodukowany 6 lat temu. A jeśli już robi się takie rzeczy, wystarczy uprzedzić w opisie przedmiotu. poza tym kupując prasowany puder raczej kierowałam się jego parametrami niż ceną - po przeczytaniu Waszych opinii doszłam do wniosku, że on będzie lepszy. Gdybym wiedziała, że jest przeterminowany (bo rozumiem, że jest?), to wolałabym dołożyć i kupić coś nowszego.
Dokładnie jestem tego samego zdania, powinni uprzedzać w opisie o dacie prod. Byłoby to uczciwsze z ich strony, a my miałybyśmy pełną świadomość na co się decydujemy.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 09:14   #1962
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

A ja byłam przekonana, że truskawa to gigantyczny sklep wolnocłowy .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:15   #1963
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja właśnie tak uczynilam. A z ich polityką zetknęłam się po raz pierwszy, a w sumie złożyłam 4 zamówienia. I przyznam, że jakoś tak myślałam, że w normalnym sklepie ryzyko trafienia na stary towar jest wręcz niemożliwe. Zwłaszcza, że Clarins jest w sklepach dostępny w nowych opakowaniach - więc raczej jest nowszy.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Ja mialam to szczeście, że trafiłam na podkład Diora z 2007 więc nie mam z tym problemu.
Faktycznie co do dat produkcji- dwa tyg temu w superpharmie kupiłam tusz Fatale z 2006, więc jak widać i w perfumerii można trafić na staruszka.
Jednak kupionego w pierwszych dniach stycznia w Douglasie - YSL EFC, nie da rady rozszyfrować przy pomocy datecelculatora - podaje ze kod jest niepoprawny bo wskazuje 2000-01 hehe...

Zawsze mozna, kupowac na truskawie limitowane serie, wtedy mniej wiecej wiadomo kiedy mogly byc wyprodukowane.


Co do sprzedawania staroci w naszych perfumeriach, to niestety czesta przypadlosc. Chociazby slynne podklady Kanebo. Ostatnio Mad tez pisala o zakupie starego chyba korektora Chanel. Reklamacji oczywisice nie uwzgledniono.

Jak widac wszedzie jest ruletka a wybor gdzie i za ile kupujemy pozostaje do nas
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:20   #1964
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Zawsze mozna, kupowac na truskawie limitowane serie, wtedy mniej wiecej wiadomo kiedy mogly byc wyprodukowane.


Co do sprzedawania staroci w naszych perfumeriach, to niestety czesta przypadlosc. Chociazby slynne podklady Kanebo. Ostatnio Mad tez pisala o zakupie starego chyba korektora Chanel. Reklamacji oczywisice nie uwzgledniono.

Jak widac wszedzie jest ruletka a wybor gdzie i za ile kupujemy pozostaje do nas
To ja w takim układzie jestem naiwna, myślałam, że atrakcyjne ceny to po prostu efekt braku cła - ot taki duży sklep wolnocłowy. I nie pomyślałam o starociach .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:22   #1965
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tak jak myślałam. Rano czekał na mnie mail od truskawki. Standardowy, proszę kliknąć w paypal i zapłacić. Już nie mam siły do nich pisać i tłumaczyć jak krowie na rowie, żeby podali jeśli mają inny adres paypal albo powiedzieli jak inaczej mogę zapłacić. Nic z tego. Jak grochem o ścianę. Ani jednego słowa odpowiedzi
A mój paypal oczywiście dzisiaj również nie puszcza zapłaty.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:26   #1966
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak jak myślałam. Rano czekał na mnie mail od truskawki. Standardowy, proszę kliknąć w paypal i zapłacić. Już nie mam siły do nich pisać i tłumaczyć jak krowie na rowie, żeby podali jeśli mają inny adres paypal albo powiedzieli jak inaczej mogę zapłacić. Nic z tego. Jak grochem o ścianę. Ani jednego słowa odpowiedzi
A mój paypal oczywiście dzisiaj również nie puszcza zapłaty.
Ja jeszcze nie dostałam odpowiedzi .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:32   #1967
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie dostałam odpowiedzi .
Hmmm, jak Ci dzisiaj nic nie odpiszą, to jutro wysyłaj powtórnie, oni tam też mają lekki bałagan.

Nie wiecie czy jest jakaś możliwość, żebym teraz za złożone wcześniej zamówienie zapłaciła kartą ? kiedy zamawiając wybrałam opcję paypal ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:40   #1968
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jest jakaś możliwość, żebym teraz za złożone wcześniej zamówienie zapłaciła kartą ? kiedy zamawiając wybrałam opcję paypal ?
A nie prościej będzie złożyć nowe zamówienie na to samo, wybrać płatność kartą i zapłacić, a tamtego nie płacić i tyle
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 09:45   #1969
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie dostałam odpowiedzi .
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A nie prościej będzie złożyć nowe zamówienie na to samo, wybrać płatność kartą i zapłacić, a tamtego nie płacić i tyle

Tak, już dawno bym to zrobiła tylko, że 1 produkt, który wtedy zamówiłam od razu zniknął z truskawki i teraz go nie ma
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 09:50   #1970
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tak, już dawno bym to zrobiła tylko, że 1 produkt, który wtedy zamówiłam od razu zniknął z truskawki i teraz go nie ma
aaa, to co innego
To niestety nie wiem, czy się da zmienić metodę płatności...
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 11:12   #1971
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ja i ak bede stałą klientką truskawy. perfumerie pczywiście proponują nowości, ale jak się porównuje ceny w stanach to aż serce boli że u nas tak drogo. A do tego tak żalują tych próbek. załamka...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 11:20   #1972
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
a ja i ak bede stałą klientką truskawy. perfumerie pczywiście proponują nowości, ale jak się porównuje ceny w stanach to aż serce boli że u nas tak drogo. A do tego tak żalują tych próbek. załamka...

Żałują, bo co by im zostało Ostatnio napuściłam męża na perfumerię, żeby przyniósł mi dosłownie po kropelce kilku wybranych podkładów - chciałam w domu w świetle dziennym sobie je obejrzeć. Dałam mu oczywiście malutkie pojemniczki. I nie chciały mu dać. Powiedziały, że mogę przyjść do sklepu i sobie wypróbować, bo oni nie dają próbek. Mąż na to zapytał, a jaka jest różnica czy pani da z tego testera kroplę na rękę czy kroplę do pojemiczka. Poza tym podkład nosi się na twarzy i tam powinien być dokładnie sprawdzony, a nie na ręku. Nie miały co odpowiedzieć, więc z bólem serca dały, tzn. wytarły na brzegu pojemniczka coś co nie miało szansy nawet spłynąć na dno Taka to była "gigantyczna" kropka podkładu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:02   #1973
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No właśnie, żałują jakby to do nich należało. z chęcią bym napisala list do firmy z prośbą o próbki nowosci. ale nie wiem czy nie zignorowaliby takiego listuu z polski.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:11   #1974
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Nie wiecie czy jest jakaś możliwość, żebym teraz za złożone wcześniej zamówienie zapłaciła kartą ? kiedy zamawiając wybrałam opcję paypal ?[/QUOTE]

Kurcze...mnie też paypal dzis nawalił...Tzn. 2 zamówienia zapłaciłam, a trzecie, dla kolezanki, zawisło...Kiedys też tak miałam, ale po 2ch godzinach się odblokowało i normalnie zapłaciłam. Bez sensu...Mogłam się wstrzymac do jutra - ale wiecie jak to jest jak się zamawia - a nuż zaraz produkt zniknie A tu kolezanki naciskają, a każda z innych stron kraju

Mariolu, zauwazyłam, ze na stronie paypal, jak juz Ci nie załapie płatności jest mozliwośc (chyba) zmiany sposobu zapłaty:
- Nie masz konta PayPal?
Płać kartą kredytową lub ze środków na rachunku bankowym (jeśli taka opcja jest dostępna). - i tu mozna kliknać kartę...
Ale mnie to nie urzadza, bo nie mam karty kredytowej
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 12:26   #1975
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja jeszcze w temacie paypal-a. Przeanalizowałam szczegóły poprzednich płatności w paypal i pojawia sie tam taka pozycja jak adres e-mail: pay@strawberrynet.com...a potem płatnośc przesłano: paypal@strawberrynet.com
I na ten adres (samo pay@...) złapałoby płatność - tylko czy ona dotrze do adresata????
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:16   #1976
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Pojawił się Lucidity 06 w nowym opakowaniu (szkoda tylko,że go nie widać! )

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=9296#9296
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:28   #1977
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Nowe opakowanie Lu jest okragle, zajrzyj na watek o trendach wiosna-lato, tam sa zdjecia albo na oficjalna strone Estee Lauder
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:46   #1978
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, tylko nie bijcie... Próbowałam przeszukać wątek, bo wiem, że to było, ale nie wiem, co wpisać w wyszukiwarkę, żeby do tej informacji dojść. Nie udało mi się więc pytam.

Czy pielęgnacja też leci z Hong Kongu tak, jak kolorówka? Bo się zastanawiam nad złożeniem zamówienia z 3 rzeczy, ale wtedy bym pewnie pomieszała kolorówkę z pielęgnacją i nie wiem czy ma to sens. W sensie takim, czy sobie nie przedłużę czekania, jeśli się okaże, że pielęgnacja skądś indziej leci.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:48   #1979
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko nie bijcie... Próbowałam przeszukać wątek, bo wiem, że to było, ale nie wiem, co wpisać w wyszukiwarkę, żeby do tej informacji dojść. Nie udało mi się więc pytam.

Czy pielęgnacja też leci z Hong Kongu tak, jak kolorówka? Bo się zastanawiam nad złożeniem zamówienia z 3 rzeczy, ale wtedy bym pewnie pomieszała kolorówkę z pielęgnacją i nie wiem czy ma to sens. W sensie takim, czy sobie nie przedłużę czekania, jeśli się okaże, że pielęgnacja skądś indziej leci.
hhmmm...chyba też z Hong Kongu ja zamawiałam kilka rzeczy z pielęgnacji i dochodziła równie szybko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 13:50   #1980
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
No właśnie, żałują jakby to do nich należało. z chęcią bym napisala list do firmy z prośbą o próbki nowosci. ale nie wiem czy nie zignorowaliby takiego listuu z polski.
Jak znasz angielski to skrobnij liścik do nich, a co Ci szkodzi Najwyżej zignorują, a jak nie to zyskasz

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy jest jakaś możliwość, żebym teraz za złożone wcześniej zamówienie zapłaciła kartą ? kiedy zamawiając wybrałam opcję paypal ?
Kurcze...mnie też paypal dzis nawalił...Tzn. 2 zamówienia zapłaciłam, a trzecie, dla kolezanki, zawisło...Kiedys też tak miałam, ale po 2ch godzinach się odblokowało i normalnie zapłaciłam. Bez sensu...Mogłam się wstrzymac do jutra - ale wiecie jak to jest jak się zamawia - a nuż zaraz produkt zniknie A tu kolezanki naciskają, a każda z innych stron kraju

Mariolu, zauwazyłam, ze na stronie paypal, jak juz Ci nie załapie płatności jest mozliwośc (chyba) zmiany sposobu zapłaty:
- Nie masz konta PayPal?
Płać kartą kredytową lub ze środków na rachunku bankowym (jeśli taka opcja jest dostępna). - i tu mozna kliknać kartę...
Ale mnie to nie urzadza, bo nie mam karty kredytowej [/quote]

Zaraz będę patrzyć czy jest u mnie ta możliwość. Ja typowo kredytowej karty nie mam, a tylko Visa z Inteligo, którą paypal przyjął jako kredytową, więc może....

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
ja jeszcze w temacie paypal-a. Przeanalizowałam szczegóły poprzednich płatności w paypal i pojawia sie tam taka pozycja jak adres e-mail: pay@strawberrynet.com...a potem płatnośc przesłano: paypal@strawberrynet.com
I na ten adres (samo pay@...) złapałoby płatność - tylko czy ona dotrze do adresata????
Dzięki Co bardzo zaraz będę pisać do tru czy na ten adres mogę wysyłać pieniądze No i sprawdzę czy przyjmie ten adres paypal Ale dzięki serdecznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.