Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-03-10, 16:42   #2911
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Mariolu - ja sobie strzeliłam na Tru błyszczy YSL i jestem z niego bardzo zadowolona
A którego wzięłaś ?

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mam identyczną sytuację, też takie info wyskakuje. Trzeba znaleźć dystrybutora YSL i odczytać datę. z jednej strony niuch mówi, że a może rok 2007, bo mam inny tusz ysl, napewno świeży i na początku też jest 7. ale oni mają tak skomplikowane systemy, że nie wiadomo do końca. zadzwonię do mojej perf., może mają kartę dat.
No właśnie, może to tylko zawiłość kodu, bo jak widać i u mnie i u Ciebie dekalkulator kręci się z datą koło 2000 roku, to musi być chyba jakiś inny sposób na rozczytanie tych dat.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przyszły 4 paczki z Tru, czyli to na pewno maczki! Ale dopiero po 19 mogę odebrać
Prosta rada dla tych które chcą bambusa taniej... zamówić jeszcze raz a tamtego nie odebrać, jak wróci do Tru to oddadzą kasę
A jak nie wróci do truskawy ? Wszystko możliwe. Podobno nic w przyrodzie nie ginie,......ale od czasu do czasu zmienia właściciela i mogło by się okazać, że nic do truskawy nie wróciło, a głupio byłoby pytać czy wrócił coś co celowo nie odebraliśmy. Z drugiej strony musielibyśmy podpisać listonoszowi (w moim przypadku, bo przynosi mi do domu), że odmawiam przyjęcia To już chyba lepiej odebrać i pokusić się o sprzedaż na all...chociaż nie wiem kto by kupił, skoro wszyscy zaopatrują się na Truskawie
Żeby nie okazało się w efekcie, że chytry 2 razy traci

EDIT:
Layla79 masz wielgaśnego całusa

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:42   #2912
Maggie
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny dostałam dziwnego maila od Tru
Proszą mnie o podanie kodu CVV2 i adresu żeby potwierdzić zamówienie. I dopóki nie podam im tych danych nie zrealizują zamówienia.. Nigdy nie miałam takiej sytuacji.
Jakoś nie uśmiecha mi się podawanie takich danych mailem.
Proszę o pomoc.
ja juz pamietam,ze kogos tez o to prosii,ale czytalam chyba o tym na forum perfumy GW, dziwne?
a nie podałas przy zamowieniu w momencie placenia na tej ich szyfrowanej stronie SSL128BIT?
moze napisz maila,ze sie boisz tego podawac taka droga, maja twoj e-mail,maja pewnie tel.kontaktowy...
Maggie jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:43   #2913
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Proszą mnie o podanie kodu CVV2 i adresu żeby potwierdzić zamówienie. I dopóki nie podam im tych danych nie zrealizują zamówienia.. Nigdy nie miałam takiej sytuacji.
Proszę o pomoc.
ja bym nie podawał, moja koleżanka miała takiego niby maila z LOT-u, jak zadzwoniła do call center okazało sie ze nikt żadneogo maila nie wysyłał, skontaktuj sie z tru mailowo lub telefonicznie
Stary 2008-03-10, 16:44   #2914
vril
Zakorzenienie

Nosek - placilas nowa karta? Jezli zawsze robilas zakupy ta sama, to cos jest nie w porzadku, jakby chcieli cie sprawdzic, to zrobiliby to na samym poczatku, a nie nagle po kilku zamowieniach. Sprawdz dobrze adres mailowy, liera po literze czy sie zgadza z tym oficjalnym. Nie podawaj takich danych, najlepiej napisz do nich na orders albo info - w zadnym razie nie odpowiadaj na ten adres, z ktorego dostalas maila i zapytaj dlaczego cie nagle chca sprawdzic. Lepiej byc ostroznym niz potem zalowac.
vril jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:46   #2915
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Nosku, coś tu śmierdzi, nic nie podawaj - napisz do nich.
A ten mail z prawidłowego adresu??

Layla no to super, mówię Wam ze ten kalkulatorek zazwyczaj tylko krew psuje:P
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ja juz pamietam,ze kogos tez o to prosii,ale czytalam chyba o tym na forum perfumy GW, dziwne?
a nie podałas przy zamowieniu w momencie placenia na tej ich szyfrowanej stronie SSL128BIT?
moze napisz maila,ze sie boisz tego podawac taka droga, maja twoj e-mail,maja pewnie tel.kontaktowy...
No właśnie napisałam im, że przecież podawałam te dane przy zakupie i nie widzę potrzeby ponownie, ale nie wiem po co im to?

Majade, mail z adresu billing@strawberrynet.com ..

vril, kamisiu - oczywiście nie podałam, ale aż się dziwie o co chodzi. Płaciłam tą samą kartą co zwykle.. Podpisane przez Kitty Wong, czyli normalne. Macie rację napiszę jeszcze na info..

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:46   #2916
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nosek - placilas nowa karta? Jezli zawsze robilas zakupy ta sama, to cos jest nie w pozrdaku, jakby chcieli cie sparwdzic, to zrobiliby to na samym poczatku, a nie nagle po kilku zamowieniach. Sprawdz dobrze adres mailowy, liera po literze czy sie zgadza z tym oficjalnym. Nie podawaj takich danych, najlepiej napisz do nich na orders albo info - w zadnym razie nie odpowiadaj na ten adres, z kotrego dostalas maila i zapytaj dlaczego cie nagle chca sprawdzic. lepiej byc ostroznym niz potem zalowac.
A ja nawet dodam, ze takich danych nie podaje się nawet na oficjalny truskawkowy mail a tylko na szyfrowanych, bezpiecznych stronach, bo inaczej moga byc szkody, szczególnie z kredytową...

Doczytałam maila- Nosku nic bym im nie podawała

majade jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:48   #2917
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mart28 Pokaż wiadomość
Hej! Właśnie znalazłam coś, czego jeszcze nie było : Ta stronka działa dopiero od tygodnia – ale już całkiem sporo się tam dzieje- i przede wszystkim jest za darmo. Bardzo fajna, spróbuj !
A TEJ CO DOLEGA????
CHYBA ŹLE TRAFIŁA...

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-10 o 20:39
kasiaoli2001 jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:49   #2918
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
A TEJ CO DOLEGA????
CHYBA ŹLE TRAFIŁA...
Na wypadek gdyby ktoś między zamówieniami poczuł chuć

Nosku skoro podpisała Kotka Wong to może poproś o anulowanie zamówienia skoro coś nie tak i zrób nowe

majade jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:51   #2919
kamisio
Zadomowienie

chyba na wypadek jakby nas truskawa przestała pociągać
Stary 2008-03-10, 16:52   #2920
kasiaoli2001
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Inu, Mariola 13, majade - odwołuję Allert
zadzwoniłam właśnie bezpośrednio do dystrybutora YSL na Polskę, jakby co mam maila i tel - podam na priv., i ustaliłam, co następuje:
w moim kodzie 7FBA:
7 - oznacza rok produkcji,
F - oznacza miesiąc produkcji, czyli ABC.. F=czerwiec

7F - czerwiec 2007!
reszta dot. nr partii etc.

Także Mariola, jesteśmy w domu, nasze kosmetyki są świeże, Twój tusz to listopad 2007. Datecalculator jest do kitu.
Mariola i Layla!
Szybko wszystko wypróbujcie i zdajcie relację!!! mnie otóż ten Enriched badzo interesuje..
kasiaoli2001 jest offline  
Stary 2008-03-10, 16:55   #2921
noseknosek

Cytat:
Na wypadek gdyby ktoś między zamówieniami poczuł chuć

Nosku skoro podpisała Kotka Wong to może poproś o anulowanie zamówienia skoro coś nie tak i zrób nowe
Napisali, że jeśli nie podam to je anulują, więc w sumie nic takiego się nie stanie. Tylko nie wiem co z następnymi?

EDIT:

Odpisali:

Cytat:
Dear Customer,

Thank you for your e-mail.

Being asked for the security code is similar to being asked for your signature when purchasing in a shop and helps verify that the billing details are correct and that payment can be received.

The charge that has appeared on your account is only temporary and has to be confirmed by us before payment can be transacted, to do this we require the security code to ensure the transaction has been verified.

Please note that sending the security code by e-mail is totally safe as long as the credit card number itself is kept secure.

We hope this answers your questions and we look forward to receiving your security code so we can process payment for your order.
pytałam PO CO... a odpisali o wszystkim tylko nie o tym.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:08   #2922
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Mariola i Layla!
Szybko wszystko wypróbujcie i zdajcie relację!!! mnie otóż ten Enriched badzo interesuje..
To jutro specjalnie testy rozpocznę od niego, żeby zdać Ci relację jak najszybciej

Cytat:
Napisali, że jeśli nie podam to je anulują, więc w sumie nic takiego się nie stanie. Tylko nie wiem co z następnymi?
Najlepiej daruj sobie to zamówienie i korespondencję z tru na wyjaśnianie tego i złóż kolejne zamówienie.
Ja ostatnio (jakieś 2 tygodnie temu) też miałam dziwne maile z adresu billing. Pisali mi również takie rzeczy, żeby podać dane, kod CV. Tylko, że ja wtedy nic nie zamawialam Na mojego maila o jakie zamówienie chodzi była cisza, więc szkoda zachodu.

Ostatnio, kilka dni temu dostałam info o zwrocie na mój paypal jakichś 12 USD. Nic nie przyszło i dalej ciekawe za co, bo nie było z mojej strony zakupów na w/w kwotę.

Ja to akurat wszystko skrzętnie spisuję i wiem dokłądnie począwszy od 1-go zamówienia jakie miałam zamówienia, kiedy i wszelkie numery zamówień, płatności i wysyłki.

Trzeba uważać niestety, bo trudno przewidzieć co się dzieje i od kogo te dziwne maile ?

Secure Code podać w NIE SECURE e-mailu nonsens.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:10   #2923
majade
Zakorzenienie

Cytat:

może to ryzykowne co napiszę i nieprawdziwe ale zastanawiam się, czy popularność strony nie powoduje wzrostu niebezpieczeństwa transakcji i w ogóle ujawniania naszych danych?
Zastanawiałam się nad postem sprzed kilku stron o hurtowych zakupach i potencjalnych "partnerach handlowych" (a co ich to obchodzi?) , teraz te problemy z kodem (no przeciez kto jak kto ale oni się na poufności tych danych powinni znać). A może to jakieś hackerskie zagrywki??
Może mam urojenia ale moim zdaniem coś jest nie do końca tak...

No i Mariola też ma takie odczucia jak widzę...

majade jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:12   #2924
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
może to ryzykowne co napiszę i nieprawdziwe ale zastanawiam się, czy popularność strony nie powoduje wzrostu niebezpieczeństwa transakcji i w ogóle ujawniania naszych danych?
Zastanawiałam się nad postem sprzed kilku stron o hurtowych zakupach i potencjalnych "partnerach handlowych" (a co ich to obchodzi?) , teraz te problemy z kodem (no przeciez kto jak kto ale oni się na poufności tych danych powinni znać). A może to jakieś hackerskie zagrywki??

Też uważam, że guzik im do tego jakie ilości kupujemy.

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:17   #2925
noseknosek

Cytat:

to absurdalne, żeby pytać o takie rzeczy mailem, taką informację może przechwycić każdy

Mariolu, masz rację daruję sobie zamówienie i złożę nowe

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:27   #2926
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
to absurdalne, żeby pytać o takie rzeczy mailem, taką informację może przechwycić każdy

Mariolu, masz rację daruję sobie zamówienie i złożę nowe
Nie daj się nosku

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:32   #2927
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa kiedy dostanę walentynkę na Onyxa i szampon Tigi. Nie mieli, kurka, czego łapać, tylko szampon za 24zł, który w dodatku najpilniej będzie mi potrzebny
Faktycznie, chyba zamykają oczy i wybierają paczki
Ja po powrocie do domu zastałam awizo na polecony.i teraz pytanie czy 2 paczka dotarła później czy uc...za godzinę będe wiedzieć.
Cytat:
Proszę o pomoc.
Jeśli CVV2 zostało potwierdzone przy płaceniu i wtedy było ok, tonie wydaje mi się żeby była potrzeba ujawniania tego kodu jeszcze raz maile. Może dobrze byłoby zadzwonić do banku i się poradzić?
Cytat:

Ojej, to byłoby niedobrze na początku mojej truskawkowej przygody...
truheart jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:32   #2928
MagJa
Zakorzenienie

Dziewczyny, nasza kochana Tru odpisała mi już, że im przykro i takie tam bla bla bla i że wyślą nowego maczka najszybciej, jak to możliwe
Ależ ja ich kocham
MagJa jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:44   #2929
Mariola13
Zakorzenienie

Dziewczyny poradźcie mi jakiś fajny pielęgnacyjny błyszczyk, bo mi usteczka wysychają

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:45   #2930
noseknosek

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie mi jakiś fajny pielęgnacyjny błyszczyk, bo mi usteczka wysychają
a Superbalm Clinique?

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2008-03-10, 17:52   #2931
vril
Zakorzenienie

Mariola - pomadka pielegnacyjna Oeparol z apteki za 4 zl Design opakowania sredni ale zawartosc sie liczy Daj odpoczac Tru
vril jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:02   #2932
Reese
Zakorzenienie

Nosku, ja w piatek kliknęłam bambusa i zapłaciłam kartą. Do dziś nie wysłali a płatność jest pending, z konta mi oczywiście ściągnęło. Jak zapytałam co jest grane to dostałam maila o podanie tego kodu, nie wiem teraz co mam zrobić?
Reese jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:05   #2933
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
a Superbalm Clinique?
On tak się nazywa ? zaraz będę czytać

Cytat:
Mariola - pomadka pielegnacyjna Oeparol z apteki za 4 zl Design opakowania sredni ale zawartosc sie liczy Daj odpoczac Tru
Naprawdę działa ? Lubiłam bardzo masełko do ust Inglota, ale już go nie ma
Truskawce dam odpocząć jak....kurs podskoczy A podskoczy na pewno bliżej lata jak sezon urlopowy się zacznie. W ubiegłym roku podskoczył właśnie w lecie jak musiałam dużo towaru sprowadzić do firmy- brrr, straciłam wtedy sporo

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:12   #2934
vril
Zakorzenienie

Dziala przyzwoicie, pachnie truskawkami, kosztuje 4 zl i jest ogolnie dostepna, czego chciec wiecej
Superbalma nie polecam niestety - i to mowie ja, obsesjonistka klinikowa
vril jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:20   #2935
Madlaine
Zakorzenienie

dziewczyny, odnośnie tego maila o dane karty itp. ja tez takiego dostałam jakiś czas temu - nie odpowiedziałam nawet na niego, doszłam do wniosku, że co najwyżej anulują zlecenie i kropka,

po pewnym czasie sprawdziłam na koncie, czy ściągnięto pieniądze i płatność zeszła mi z eKarty, więc czekałam na zamówienie, z ewentualną możliwością, że będę do nich musiała pisać, okazało się, że zamówienie zrealizowali mimo, że niczego im nie podałam i nie odpisałam na maila i paczka dotarła jak wszystkie inne,

nigdy nikomu nie podawajcie takich informacji - nieważne, kto i skąd do Was pisze !!!
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:28   #2936
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Dziala przyzwoicie, pachnie truskawkami, kosztuje 4 zl i jest ogolnie dostepna, czego chciec wiecej
Superbalma nie polecam niestety - i to mowie ja, obsesjonistka klinikowa

Czyli rozumiem, nie spełnia obietnic producenta ?

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:31   #2937
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
dziewczyny, odnośnie tego maila o dane karty itp. ja tez takiego dostałam jakiś czas temu - nie odpowiedziałam nawet na niego, doszłam do wniosku, że co najwyżej anulują zlecenie i kropka,

po pewnym czasie sprawdziłam na koncie, czy ściągnięto pieniądze i płatność zeszła mi z eKarty, więc czekałam na zamówienie, z ewentualną możliwością, że będę do nich musiała pisać, okazało się, że zamówienie zrealizowali mimo, że niczego im nie podałam i nie odpisałam na maila i paczka dotarła jak wszystkie inne,

nigdy nikomu nie podawajcie takich informacji - nieważne, kto i skąd do Was pisze !!!

To pięknie - czyli jednak coś jest nie tak. No cóż , trzeba uważać

majade jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:32   #2938
vril
Zakorzenienie

Wiecej napisze po kilku dniach stosowania ale na wstepie powiem, ze krotko sie trzyma, a po "zjedzeniu" zostaja mi suche skorki
vril jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:38   #2939
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:

To pięknie - czyli jednak coś jest nie tak. No cóż , trzeba uważać
ja bym obstawiała, że to po prostu wina opóźniających sie płatności,

czyli np. składamy zamówienie, płacimy, oni mają zamówienie w systemie, a nie ma do niego przyporządkowanej płatności - więc piszą maila, tyle tylko, że trzeba by być kompletnym idiotą, żeby im takie dane mailowo podawać oraz o takie dane w mailu prosić
Madlaine jest offline  
Stary 2008-03-10, 18:41   #2940
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość

czyli np. składamy zamówienie, płacimy, oni mają zamówienie w systemie, a nie ma do niego przyporządkowanej płatności - więc piszą maila, tyle tylko, że trzeba by być kompletnym idiotą, żeby im takie dane mailowo podawać oraz o takie dane w mailu prosić
No ja własnie w tym sensie. Nie powinni prosic o takie rzeczy, to niepoważne dla mnie - słabo dbają o bezpieczeństwo transakcji w takim razie

majade jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości