brudne ubabrane smarem paznokcie faceta?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-21, 18:25   #1
lilu_lu
Przyczajenie

Exclamation

brudne ubabrane smarem paznokcie faceta?!

Dziewczyny może macie znacie jakieś lepsze sposoby na ubabrane smarem i innymi nie do końca mi znanymi chemikaliami.
Mój brat pracuje w warsztacie usmarowany po łokcie smarami rękami przychodzi przed imprezami i prosi żeby mu "coś" z tym zrobić.

Jak do tej pory wyglądało to tak: moczyłam 20 min najpierw w ciepłej wodzie z kwaskiem cytrynowym i dodatkiem oliwki bambino, następnie skórki zmiękczałam płynem do skórek odsuwałam i wycinałam mu je. (wiem, ze nie powinnam wycinać skórek metalowymi cążkami, ale nie widzę innego sposobu na jego porozcinane krwawiące skórki)

Zastanawiam się jak by wyglądało doprowadzenie w salonie kosmetycznym do porządku takich paznokci
.

lilu_lu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 10:35   #2
karolka-bobasek
Zadomowienie

GG do karolka-bobasek
Dot.: brudne ubabrane smarem paznokcie faceta?!

mysle ze jesli to co robisz jest skuteczne, i paznokcie po tym ladnie wygladaja to nie ma obaw, rob tak dalej co do cazek - w zasadzie teraz odchodzi sie juz od wycinania skorek cazkami, tylko odsuwa sie je, najlkpeiej metalowym, kopytkiem. jednakze ja np z moim chlopakiem mam taki problem, ze ma skory jak krawezniki i odrastaja mu bardzo szybko, i chocbym nie wiem jak dlugo je odsuwala, musze wyciaz, bo inaczej nie bedzie to ladnie wygladalo.... tak wiec cazki nie sa zle, pod warunkiem, ze dobrze uzyte
Stary 2007-12-07, 14:02   #3
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5
Dot.: brudne ubabrane smarem paznokcie faceta?!

Ja mam troszkę inny problem - nie z bratem, tylko z ukochanym; ) Mianowicie jego nie da się przekonać, że takie 'uciorane' dłonie nie dodają wcale męskości:} Zawsze powtarza: "jestem tylko zwykłym fizolem, to i mam łapy zwykłego fizola". I jak takiego wziąć na studniówkę?; )))))
mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości