ach te plamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-01, 17:15   #1
Monika24d
Przyczajenie

GG do Monika24d

ach te plamy

Po nie calych 2 tygodniach stosowania u mnie stopniwo wszystko zaczelo znikac wiec ja jestem zadowolona z srodkow ktore mi dermatolog polecila.
Monika24d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-02, 13:03   #2
agnes01
Przyczajenie

Re: ach te plamy

a co takiego przepisal ci dermatolog na te plamy?? to sa plamy po pryszczach?
agnes01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:31   #3
gordies
Raczkowanie

Red face Ach, te plamy...

Bardzo prosze o pomoc. Stwierdzono u mnie tzw. ostudę, czyli przebarwienia, które powstały pod wpływem słońca po wieloletnim zażywaniu hormonów. Wygląda to nieciekawie, gdyż jest umiejscowione na środku czoła, pod oczami i nad górną wargą. Sa to okropne brunatne plamy. Dermatolog powiedział, że można to zlikwidować tylko przez głębokie złuszczanie i że żadne kremy tu nie pomogą. Ja tymczasem uparłam się, że spróbuję. Próbowałam już na noc Lysanel Activ, oraz Unitone 4, a także Effaclar K i efekt jest jako taki na czole (plama rozjaśniła się), natomiast nad wargą jest tak jak było! Najgorsze jest to, że te wszystkie kwasy doprowadzają moją skórę do potwornych podrażnień i nie mogę ciągle ich używać! Załamana jestem właściwie tylko tą plamą nad wargą, bo wygląda dosłownie tak, jakbym miała wąsy! Błagam, pomóżcie! Czym mam ją rozjaśnić???
Oczywiście używam na dzień Biodermy SPF100, żeby nie dopuścić do nowych przebarwień.
Z góry dziękuję za wszystkie sugestie!
gordies jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:46   #4
Rayne
Wtajemniczenie

Dot.: Ach, te plamy...

Gordies, z tego, co pisały dziewczyny na Biochemii kosmetycznej, na przebarwienia wiele z nich stosuje bądź stosowało Acnederm. Ja niestety nie znam się na tym za dobrze, bo sama się nie kwaszę, ale polecam zadanie tego pytania właśnie na Biochemii - sporo tam "kwasomaniaczek", które na pewno pomogą.
I nie smuć się mam nadzieję, że problem da się rozwiązać. Link na Biochemię załączam: http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości