liqiud bezwonny czy ktos wie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-23, 17:54   #1
Stepkowska
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to Stepkowska
Exclamation

liqiud bezwonny czy ktos wie??

Czy ktoś uzywał liquidu bezwonnego nsi?Nie moge na jego temat nic znaleźć na forum. Chodzi mi o liquid spa nsi. Czy bezwonny on jest w nazwie czy na żywo tez? Na stronie jednej z hurtowni wyczytałam że można go łączyc ze wszystkimi proszkami ale czy będzie mi się dobrze łączył z proszkami SPN-U. Ktoś wie???
Stepkowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 20:11   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: liqiud bezwonny czy ktos wie??

Znam dobrze ten liquid, też kiedys na niego trafiłam w poszukiwaniach czegoś bezwonnego
Rzeczywiście nie smierdzi, a nawet ma delikatny zapach lasu iglastego- badz miły.
Jest to liquid baaardzo wolno schnący i wymaga nieco innej technii pracy niz SPN.
Co do łaczenia sie z proszakami akrylowymi, to łaczy sie on ZE WSZYSTKIMI PUDRAMI NSI, a jak z innyi firmami trudno powiedzieć. Musiałbys wypróbowac.
Wadą tego produktu jest dośc szybkie żółkniecie, trudnośc dobierania proporcji między puderm, a liquidem, no i dośc kiepsko sie poziomuje, oraz specyficznie piłuje...
Stary 2007-11-23, 20:43   #3
Stepkowska
Raczkowanie

Albertynko znalazłam jeszcza bass-a tez bezwonny jak myślisz może ten warto. Chce robic paznokcie aby nauka u Kasi nie poszła w las A SPN zostawie na wiosnę kiedy bede mogła robic sobie przy otwartym oknie paznokcie. Jak myślisz spróbowac z bezwonnym nsi klub bassa??pozrowienia dla KAsi i dla ciebie.
Stary 2007-11-23, 21:07   #4
Albertyna
Zakorzenienie

Tego, z Bass-a niestety, nie znam.
Spróbuj i opisz wrazenia, to i ja czegos sie od Ciebie dowiem?
Ciebie tez pozdrawiamy- obie!
Na wszelki wypadek cmokne od Ciebie tez Agnieszke, z która poznałyście sie u nas na szkoleniu- Agnieszka jutro ma ostatni dzień szkolenia
Stary 2007-11-23, 21:20   #5
Stepkowska
Raczkowanie

jasne cmokaj jutro Aga ma mój ulubiony dzień kolorowe kwiatuszki -agnieszka bedzie zachwycona) Albertynko czy uważasz że poradze sobie z tym nsi? a jak łapac te proporcje? Ma być rzadko czy gęsto? skąd bede wiedziała czy ok? a na to żółknięcie cos da rade zrobić ? czy moge mieszac wasze primery i clean& prep z nsi lub bassem?
Stary 2007-11-23, 23:30   #6
Albertyna
Zakorzenienie

Zasypałas mnie pytaniami, a na część nie znam odpowiedzi ale jest tu duzo wizażanek, moze któras robiła takie próby, bo ja po prostu zawsze pracowałam "linowo"- NSI- to wszystko z NSI, SPN- to wszystko z tej marki.

Co do konsystencji, to kulka nie może byc zbyt mokra, bo wtedy moze zacząć żółknąć. Powinna byc okragła i utrzymywac sie w kształcie kuli na końcu pędzelka (tak sie kiedys pracowało), a jej powierzchnia powinna byc jak skórka pomarańczy. Nie uzywaj zbyt duzo liquidu. Biorąc po uwagę, ze ten liquid kiepsko sie poziomuje, możesz miec probem z "ułożeniem akrylu"- nasz połozony sam stanie sie gładki- ten- nie- musisz go odpowiednio ułozyc pędzelkiem i ugłaskac....
Prawda jest taka, ze tez niezbyt pamietam jak sie na nim pracowało- to było dobre pare lat temu.... moze ktos ma swieższe doświadczenia?
Stary 2007-11-24, 11:14   #7
Extraordynaryjna
BAN stały

Na NSI nie pracowałam ale miałam bzwonny liquid INM - rzeczywiście zapach znikomy, ale jak wszystkie akryle bezwonne bardzo wolno schnie. Ale jeśli Ci ten fakt nie przeszkadza - a moze nawet bedzie pomocny, to polecam
Extraordynaryjna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 07:46   #8
Stepkowska
Raczkowanie

extra czy ten który opisywałas to taki?
http://www.elegance.pl/modules/Sklep...roducts_id=238
i czy zółkł tak jak pisała albertynka o nsi czy nie?jak z proporcjami liquidu??dało rade?
Stary 2007-11-26, 19:16   #9
Stepkowska
Raczkowanie

podnosze do góry. czy któraś z wizazanek wie czy bezwonny ten co podawala extra... to ten w zawartym powyzej linku??
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości