po pigułkach..:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-06, 10:21   #1
miaugosia
Raczkowanie

GG do miaugosia

po pigułkach..:(

Błagan pomózcie, w lutym rego roku odstawiłam pigułki anty, wcześniej jako nastolatka mialam problemy z tradzikiem, stosowalam rozne, diane35 mi nie pomogły wręcz przeciwnie, wreszcie najlepszy okazał się Logest.Ale lekarz kazał mi zrobić przerwę i odstawić. no i zaczęło się, w zastraszającym tempie zaczęła mi sie zanieczyszczać cera, mam masę zaskórnikow zwłaszcza na skroniach( nigdy ich tam nie było)na brodzie czole nawet na szyi, jestem zalamana, nigdy nie mialam rewelacyjnej cery, ale teraz to naprawdę wyglądam strasznie,zmienilam wszystkie kosmetyki, stosuję maseczki i inne pierdoły i juz w końcu nie wiem , chyba wrócę do tych pigułek, ale czy mam je brać całe życie?Może ktoś ma podobny problem i może cos doradzić? czy sa jakies inne leki?
miaugosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-06, 12:38   #2
berry
Raczkowanie

Re: po pigułkach..:(

wiem cos o tym, bo pare lat temu po zrobieniu sobie przerwy w braniu Cilestu mialam na twarzy wszystko U mnie to byly male czerwone syfki zlewające sie ze soba i tylko w okolicach brody i nosa. Dermatolog przepisal jakies masci, nie pamietam juz jakie, ale srednio skutkowaly. Do teraz biore tabletki (wlasnie Logest) i boje sie dnia, kiedy bede musiala odstawic...
berry jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości