Salon Kraków, Katowice Mikrodermabrazja gdzie? Błagam o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-25, 02:19   #1
Sylwusiunia22
Przyczajenie

Salon Kraków, Katowice Mikrodermabrazja gdzie? Błagam o pomoc

Witam wszystkie wizażystki
Jestem nowa na forum Moim problemem są przebarwienia po trądziku, chciałabym je jakoś usunąć. Przymierzam się do zabiegu mikrodermabrazji, ale chcę mieć pewność że zostanie on wykonany odpowiednio głęboko i profesjonalnie. W związku z tym mam pytanie gdzie w Krakowie , Katowicach mogę znaleźć dobry Gabinet kosmetyczny ?? Słyszałam o Der-Med podobno jeden z najlepszych w Polsce, ale mają megaśnie długie kolejki. na samą konsultacje czeka się miesiąc
Słyszałam też o Consensusie czy ktoś mógłby polecić tą klinikę ?? Ewentualnie jakąś inną, zależy mi na profesjonalnej konsultacji dermatologicznej przed zabiegami no i odpowiednim podejściu do klienta.
Jeśli ktokolwiek z was robił mikrodermabrazję w Krakowie lub Katowicach i był zadowolony z jej wyników lub może polecić jakiś gabinet to bardzo Bardzo proszę was o pomoc. Z góry dziękuję

Sylwia
Sylwusiunia22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 20:21   #2
Maripossa
Zakorzenienie

Dot.: Salon Kraków, Katowice Mikrodermabrazja gdzie? Błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez Sylwusiunia22 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki
Jestem nowa na forum Moim problemem są przebarwienia po trądziku, chciałabym je jakoś usunąć. Przymierzam się do zabiegu mikrodermabrazji, ale chcę mieć pewność że zostanie on wykonany odpowiednio głęboko i profesjonalnie. W związku z tym mam pytanie gdzie w Krakowie , Katowicach mogę znaleźć dobry Gabinet kosmetyczny ?? Słyszałam o Der-Med podobno jeden z najlepszych w Polsce, ale mają megaśnie długie kolejki. na samą konsultacje czeka się miesiąc
Słyszałam też o Consensusie czy ktoś mógłby polecić tą klinikę ?? Ewentualnie jakąś inną, zależy mi na profesjonalnej konsultacji dermatologicznej przed zabiegami no i odpowiednim podejściu do klienta.
Jeśli ktokolwiek z was robił mikrodermabrazję w Krakowie lub Katowicach i był zadowolony z jej wyników lub może polecić jakiś gabinet to bardzo Bardzo proszę was o pomoc. Z góry dziękuję

Sylwia
do zabiegow mikrodermabrazji nie potrzeba konsultacji dermatologa. Diagnoze i zabiegi te wykonuje kosmetyczka lub kosmetolog. Poza tym, jesli masz dosc rozlegle przebarwienia to nie wiem czy mikro ci to zlikwidujea jesli juz to chyba spora ilosc zabiegow... Moze lepsze beda kwasy? probowalas? ja coporawda nie mam problemu z tradzikiem, przebrawieniami itp., ale mam buzie b..suchcha luszczaca sie i chodze na kwas migdalowy i jest super to delikatny kwas, ale jak dla mnie super!
podaje stronke jednego z krakowskich gabinetow, poczytaj: www.dermique.pl

pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:49   #3
AniaWila
BAN stały

a ja szczerze polecam Evite na pl. Andrzeja

edit: w Katowicach oczywiscie

chodze tylko tam i nigdzie indziej....
AniaWila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 12:35   #4
dominika2
BAN stały

Witam zapraszam cie tam gdzie ja chodze pani zrobiła mi mikrodermobrazje i kwas kojowy około 4 zabiegów i zeszło. Jest z jJaworzna tel. nr telefonu usunięty przez moderatora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-22 o 14:52
dominika2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 10:37   #5
Zinadel
Przyczajenie

Smile Dot.: Salon Kraków, Katowice Mikrodermabrazja gdzie? Błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez dominika2 Pokaż wiadomość
Witam zapraszam cie tam gdzie ja chodze pani zrobiła mi mikrodermobrazje i kwas kojowy około 4 zabiegów i zeszło. Jest z jJaworzna tel. nr telefonu usunięty przez moderatora
kiedyś byłem na mikrodermabrazji z czerwonych owoców w nail&beauty center w kato i porównując efekty z opcją mechanicznej mikrodermabrazji zz grupona to efekt był o wiele lepszy. bylem też kiedyś na jakimś złuszczaniu ziołami i serii kwasów (chyba firmy bandi) i byłem równie bardzo zadowolony. w sumie za oknem pora na kwasy idealna. pozdro!
Zinadel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości