Spn - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-16, 09:42   #91
ewula59
Przyczajenie

Dot.: SPN Nails [Złote]

Sama jestem ciekawa tych żeli bo z tego co wiem to jest to inna firma a niżeli znana firma Sylwii Pfajfer SPN.

Gdzieś czytałam na internecie, ze te złote są marne ale nikt konkretnie o nich nie pisał czemu itd

pozdrowionka: cmok:
ewula59 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:15   #92
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays
Question SPN clear a SPN Builder

Dziewczyny, liczę na waszą pomoc i opinie... - więc krótko:

Potrzebuje żelu:
Przeźroczystego
średniogęstego,
nadającego się zarówno do budowy pazura na formie jak i tipsie
Łatwego w opracowaniu
i dobrego do zalewania wszelakich ozdóbek czy akrylowych różności.

Pracuje w technice 3fazowej i chciałabym zakupić jakiś lepszy żel niż te wszystkie bąblujące taniochy. Ze względu opinie jakie słyszłam zdecydowałam się na firme SPN.
I tu mam problem, widzę 2 żele które teroetycznie odpowiadają moim wymaganiom, jednak nie używałam jeszcze żadnego z nich. Możecie mi kochane powiedzieć jakie macie doświadczenia z tymi żelami i ukierunkować mnie bardziej na jakiś wybór? Lepszy SPN CLEAR, czy SPN BUILDER? (nadmieniam ze oba są "clear" czyli przeźroczyste - uzywam tu nazewnictwa z firmowej strony SPN)

I jeszcze jedno pytanko, czego polecacie uzywać jako podkładu (jakiego bondera, primera etc, żeby przypadkiem nie pobąblowało jak u koleżanki z innego posta , moze macie jakieś doświadczenia dotyczące tego co będzie ok, a czego napewno nie używać )

Z góry przepraszam jak nabałaganiłam na forum, ale podobnego watku nie mogłam nigdzie znalezc.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za "cenne" dal mnie informacje.

/Edit :literówki mnie sie wkradły

Edytowane przez disarrays
Czas edycji: 2009-06-16 o 16:24
disarrays jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:39   #93
Nomihi
Przyczajenie

Dot.: Spn

Witam dziewczyny zakupiłam żele SPN a dokładnie: base gel, builder gel, pink builder, mega gloss i snow white gel. Jeszcze na nich nie pracowałam a nigdy jeszcze nie robiłam frencha żelem wypróbowałam sobie i wydaje mi sie że jest troche przysłonięty. Czy to wina żelu budującego? Piszecie że do frencha są inne ale kiedy się je nakłada? pomóżcie dziewczyny... Czy tymi żelami jestem w stanie zrobić śliczne pazurki??? wcześniej pracowałam na technice jednofazowej. Możecie opisać mi tak mniej więcej ile czego się nakłada? primer 1 czy 2? już nic nie wiem... dodam tylko że jestem po szkole kosmetycznej i ukończyłam kurs tipsów 1,5 roku temu
Nomihi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:51   #94
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Żele kupiłaś dobre... A jak stosować? Nie wiem czy chcesz pracować na tipsie czy na formie... Napiszę Ci na formie. Po odtłuszczeniu primer x 2 (poczekaj aż wyschnie), później base gel (bardzo cieniutko, najlepiej wmasować go w paznokieć), przedłuż sobie pazurek na formie (pomocny tu będzie builder pink gel bo jest bardzo gęsty, nie będzie Ci spływał), następnie biała końcówka, budujemy (builder gel), opiłowujemy i na końcu mega gloss Ot cała filozofia
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:56   #95
Nomihi
Przyczajenie

dzięki za szybką odpowiedz jednak będę pracowała na tipsie. Chciałabym tez na formie ale to za jakiś czas bo teraz muszę mieć dobrze opracowaną chociaż jedną technikę bo rozpoczynam pracę;D napisz jak możesz jak to wygląda względem tipsa no i co z tym frenchem? czy on właśnie taki powinien być czy żel nie ten?
Stary 2009-06-16, 20:56   #96
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: SPN clear a SPN Builder

Jeśli nie będziesz potrafiła poprawnie pracować pędzelkiem to każdy, nawet najdroższy i najlepszy żel będzie Ci bąbelkował.
Co do produktów SPNu Albertyna na pewno pomoże.
Stary 2009-06-16, 20:57   #97
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Oba żele możesz stosować zarówno przy technice jednofazowej i trzyfazowej, więc teoretycznie nie potrzebujesz bazy (base gel). Ale primer by się przydał.
Clear i builder zasadniczo różnią się od siebie gęstością. Ja osobiście lubię robić szkielet na formie za pomocą clear'a ale w związku z tym, że żel jest dość rzadki może Ci się po prostu rozlewać jeśli nie pracujesz odpowiedno szybko. Budować później pazurka też można clear'em, szczególnie frencha. Clear ma fioletowawy odcień, przez co french nie żółknie.
Generalnie wszystko zależy od umiejętności, wydaje mi się, że im będziesz bardziej wprawiona, coraz bardziej będziesz doceniać rzadkie żele. Jednak na początku proponuję Ci builder gel.
Stary 2009-06-16, 22:09   #98
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Żele ok, na tipsie postępujesz podobnie, po zmatowieniu tipsa odtłuszczasz, primer na naturalną płytkę 2x, base gel, możesz sobie zrobić warstwę podkładową z buildera, biała końcówka i budujesz krzywą c za pomocą builder gel
Stary 2009-06-16, 22:21   #99
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: SPN clear a SPN Builder

Madziulka czysta prawde prawi.
Hihihi jednak ja troszkę zamącę, bo w przeciwieństwie do Madziulki poleciłabym clear gel. Jest on rzadszy i dzięki swojej konsystencji osobie, która pracowała dotychczas na średniogestych żelach na nim może sie łatwiej pracowac. Szybciej sie poziomuje i mniej bąbluje w mniej sprawnych raczkach, łatwiej go cieniutko nałożyc itp...

a zeby było ciekawiej- ja pracuje na builderze.

Z wyborem żeli to jest tak jak z wyborem ciucha, zapytasz sie mnie "Lepsza spódnica mini, czy maxi, ja Ci powiem maxi, bo ja uwielbiam maxi, a inna osoba powie Ci, że mini, bo tak piekne nogi jak Twoje to trzeba prezentowac" i kazda bedzie miała racje.

Pisząc tego posta wpadłam na pomysł- w SPN jest teraz ciekawa promocja, poniewaz nie mozna robic na wizazu reklamy, to nie napisze jaka, ale zakręc sie i dowiedz, a bedziesz miec okazje wypróbować taniej oba żele.
To chyba fajna mysl
Stary 2009-06-16, 22:23   #100
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

Dzięki dziewczyny za rady. Przyznam się, że (DAWNO!) jak jeszcze nie wiedziałam co do czego służy, miałam zel, który był źle opisany i nim uczyłam się budować pazura.. Pozniej okazało się ze był to żel finish, więc chyba najrzadszy Więc raczej skłonie się ku żelowi clear
Dzięki jeszcze raz!
Stary 2009-06-16, 22:25   #101
Albertyna
Zakorzenienie

Talking Dot.: SPN clear a SPN Builder

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za rady. Przyznam się, że (DAWNO!) jak jeszcze nie wiedziałam co do czego służy, miałam zel, który był źle opisany i nim uczyłam się budować pazura.. Pozniej okazało się ze był to żel finish, więc chyba najrzadszy Więc raczej skłonie się ku żelowi clear
Dzięki jeszcze raz!
a toś sie musiała nieźle napracowac. Clear gel jest stanowczo gestszy od finisha, zatem bedzie Ci ławiej.
Stary 2009-06-16, 22:41   #102
Nomihi
Przyczajenie

dzięki jestem już spokojniejsza że dam sobie rade i że dobre żele kupiłam

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

a mam jeszcze jedno pytanko;P mam primer kwasowy czy to ma jakieś znaczenie? tez 2 warstwy nakładam?
Stary 2009-06-16, 23:18   #103
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

To dobrze
Primer kwasowy nakładasz punktowo na naturalną płytkę dwa razy... czekasz do wyschnięcia
Stary 2009-06-16, 23:22   #104
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Dobry wybór jak pracowałaś nabłyszczaczem to masz wprawę z rzadkimi żelami
U mnie po szkoleniu kursantki zaopatrują się w builder gel, bo inne im się rozlewają na skórki. Ale co osoba to inne upodobania. Na szczęście mamy dużo żeli do wyboru
Stary 2009-06-16, 23:44   #105
ulala10
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Dobry wybór jak pracowałaś nabłyszczaczem to masz wprawę z rzadkimi żelami
U mnie po szkoleniu kursantki zaopatrują się w builder gel, bo inne im się rozlewają na skórki. Ale co osoba to inne upodobania. Na szczęście mamy dużo żeli do wyboru
Ja ukonczyłam kurs w Spn i tez po kursie zakupiłam sobie buldera i dobrze mi sie na nim pracowało.A jezeli chodzi o clear to byłam zmuszona go kupic poniewaz skonczył mi sie bulder a nie było na stanie i gdyby nie szczypał tak strasznie w lampie to nie zraziłabym sie do nigo bo tez jest ok.Polecam oba zeliki i napewno jak je wyprobujesz to niepozałujesz wyboru
ulala10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:55   #106
Nomihi
Przyczajenie

Dzięki

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

zamówiłam sobie jeszcze natural nail gel SPN i teraz mam kilka pytań;P czy stosuje go jak jednofazowy (wszystkie 3 warstwy nam) ? czy może nakładam pod niego base gel i 2 warstwy natural nail? poradzcie prosze
Stary 2009-06-17, 13:14   #107
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

Faktycznie skorzystam z tej promocji, zmaówienie juz złożone więc wyprobuje oba, a nawet 3 Dzięki Albertynko za namiar ;D
Stary 2009-06-18, 08:50   #108
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Jeśli masz bazę - użyj jej. Jak nie, zrób bez. Żele SPN są też żelami zarówno jednofazowymi jak i trzyfazowymi
Stary 2009-07-17, 00:24   #109
AllTheTime
Przyczajenie

Nie wiem czy mogę tak sobie napisać takie pytanie....ale może chciałby ktoś kupić nowe żele Spn? Builder Clear, Angel White i Gloss. Pojemności 15 g. Użyte dosłownie raz...
AllTheTime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 13:02   #110
katarzyna0000
Przyczajenie

dziewczyny a czy mozna łaczyc SPN z Sun Flower?
ja poszukuje zelu gestego aby ladnie zbudowac linie C a z SF jest za zadki pracuje na jednofazówkach mozecie mi cos polecic???
katarzyna0000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:06   #111
lauracrow
Rozeznanie

ja łaczyłam zele sun flower z coverem SPN i wszystko sie dobrze trzymalo
Stary 2009-08-22, 21:39   #112
katarzyna0000
Przyczajenie

dzieki za odpowiedz mam jeszce pytanie mam problem z modelowaniem krzywej C uzywam zelu SF do tego jednofazowego gestego ale musze to robic za pomoca odwruconego palca bo mi splywa wszystko jaki zel mozecie mi polecic czy moze to byc SPN i który?
Stary 2009-08-22, 23:13   #113
lauracrow
Rozeznanie

no... ewentualnie zmien jednofazowke SF na budujacy SF...
a jesli chcesz juz całkiem isc w SPN (co polecam) to uważam ze builder z SPN jest najlepszym zelem jaki widzialam nie dosc ze jest gęsty... mega prezroczysty...to jeszcze pięknie sie samopoziomuje nie spływajac na skórki
Stary 2009-08-23, 23:29   #114
katarzyna0000
Przyczajenie

jeszcze jedno pytanie czy moge polaczyc baze SF i zele SPN?
Stary 2009-08-23, 23:56   #115
lauracrow
Rozeznanie

tez laczylam... i bylo srednio ok...pry problematycne płytce podchodzilo powietrze... lepiej juz trzymalo sie w takiej kolejnosci: cienka warsta SF-jednofazowego- cover spn- wartwa budująca- tez jednofazowy SF... trzymalo sie dobrze
Stary 2009-08-24, 13:17   #116
katarzyna0000
Przyczajenie

zamowilam sobie zele SPN ale mam odtłuszczac ze SF oraz primer mozna łaczyc????
Stary 2009-08-24, 19:29   #117
lauracrow
Rozeznanie

spokojnie bez zadnego problemu nic a nic nie powuinno byc nie tak
Stary 2009-09-24, 10:39   #118
Komediaa
Przyczajenie

GG do Komediaa
Exclamation Spn?

Hej.
Niedawno ukonczylam kurs na akryle i zele i za bardzo nie orientuje sie jeszcze w dobrych firmach. Chcialabym sie Was poradzic jesli chodzi o jakies dobre, trwale proszki akrylowe i zelowe? Acha czytalam na jakims forum ze bardzo dobra marka jest SPN, co o tym sadzicie? Szukalam sklepu internetowego tej firmy i troche sie zdziwilam bo znalazlam dwie stronki jednak logo rozni sie od siebie, co mnie dosc zdziwilo. Powiedzcie mi ktore produkty sa oryginalne a ktore nie?

Oto stronki:

http://spnnails.com/
http://sklep.spn-nails.com.pl/produc...products_id=82

Z gory dziekuje za pomoc )
Pozdrawiam
Komediaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:43   #119
Patka75
Raczkowanie

Dot.: Spn?

Cytat:
Napisane przez Komediaa Pokaż wiadomość
Hej.
Niedawno ukonczylam kurs na akryle i zele i za bardzo nie orientuje sie jeszcze w dobrych firmach. Chcialabym sie Was poradzic jesli chodzi o jakies dobre, trwale proszki akrylowe i zelowe? Acha czytalam na jakims forum ze bardzo dobra marka jest SPN, co o tym sadzicie? Szukalam sklepu internetowego tej firmy i troche sie zdziwilam bo znalazlam dwie stronki jednak logo rozni sie od siebie, co mnie dosc zdziwilo. Powiedzcie mi ktore produkty sa oryginalne a ktore nie?

Oto stronki:

http://spnnails.com/
http://sklep.spn-nails.com.pl/produc...products_id=82

Z gory dziekuje za pomoc )
Pozdrawiam

http://spnnails.com/ - tylko z strona z Dodzią jest oryginalnym SPN firmy Beautica
Patka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:00   #120
DiamondDust
Raczkowanie

Dot.: Spn?

obie marki sa ok
polecam złota
rózowa przereklamowana
DiamondDust jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości