Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-27, 19:31   #1
Soft
Wtajemniczenie

Odcienie różu dla naturalnych blondynek

Wertowałam wyszukiwarke zeby odnaleźć jakąs podpowiedz jaki kolor rózu pasuje do mojego mieszanego typu urody, ale niestety nie znalazłam nic Jestem naturalna blondynką, nie mam wogole piegów, opalam sie na brązowo, mam jasną oprawe oczu. Przegladałam wątek z typami urody i niby pasuje do opisu LATA ale nie we wszystkim i mam od dawna duzy problem z dobraniem odpowiedniego odcienia różu dla mnie.Zazwyczaj kazdy zakup konczyl sie wyrzuceniem piniązków w błoto Źle dobrany roż zazwyczaj wyglada okropnie i smiesznie dlatego moze ktos moglby mi doradzic?
Jakie odcienie rozu sa nalepsze dla blondynek, bez piegów, o raczej jasno bezowej ( nie rozowe czy zoltej ) barwie skory? Gdzies znalazłam na wizazu informacje, ze jasnowlosym dziewczynom dobrze jest w rozu w odcieniu rudosci, ale byla to tylka jakas pojedyncza wypowiedz jednej z wizazanek i nie wiem czy to prawda ?
Nie chcialabym po raz kolejny kupowac rozu i chowac do szafki bo w domku okazuje sie, ze zle w nim wygladam ;-)
Bede wdzieczna za jakies wskazówki

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 23:00   #2
gosik.s
Wtajemniczenie

Dot.: Odcienie różu dla naturalnych blondynek

Szkoda, że nie napisałaś, jakie mniej więcej były odcienie tych nietrafionych zakupów, łatwiej byłoby nam strzelać

A czy próbowałaś już odcieni jasnego, chłodnego, pudrowego różu? Myślę o czymś w stylu kultowego na Wizażu Burżujka 95... Dla lata-bledzioszka jest bardzo odpowiedni.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:03   #3
Ellie00
Raczkowanie

Mogłybyscie mi tez doradzic? Mam jasne oczy i jasna cere ale ciemne wlosy i ciemna oprawe oczu zawsze uzywalam doslownie rozowych rozy ale prawde mowiac to nie jestem pewna czy taki odcien jest dla mnie odpowiedni...
Ellie00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 23:25   #4
sine.ira
Zakorzenienie

To proste. Dobierasz odcień zbliżony do Twojego naturalnego rumieńca.
Stary 2009-02-10, 22:56   #5
Layla79
Zakorzenienie

Soft, ja to bym Tobie poleciła z Chanela róż. One są boskie i żaden inny róż, Lancome, HR, czy cokolwiek innego nie pozwoli Ci uzyskać takiego efektu, bo róż irrelle daje taki glow bez drobinek. Też jestem latem, mam blond włosy i jasno-beżową cerę, ale skłonną do zaróżowienia, jak się wkurzę z podkładów używam 030 mat lumiere albo 020 Diora, może to da jakiś ogląd

a do rzeczy to polecam odcień tea rose albo pink cloud, mógłby być też narcisse z tych jousów, ale on matowy i znacznie jaśniejszy. ogólnie polecam jasny różowo cukierkowy róż. zapomnij o rudościach, one wyglądają strasznie na każdym za wyjątkiem dziewczyn o rudych włosach z piegami.

Mój patent na super cerę to korektor hr magic nr 02, mat lumiere nr 030, na to puder LP nr 01, bronzer chanela toundra, róż tea rose i shimmer rose Diora. Taki patent, że nie przebijesz Bronzer nadaje życia twarzy, a róż tylko na kości, żeby ożywić cerę palacza tak czy inaczej cukierkowy róż - ale jasny! sprawdza się u każdego. tea rose to zresztą nie jest taki czysty róż, a łosoś bardziej, delikatny i krzywdy nie zrobi jest bardzo jasny, także placków nie będzie, a jedynie jasny różowy glow. dla mnie cudo, przetestuj
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 11:10   #6
kasiaj85
Moderator

Ja jestem naturalną blondynką i wręcz zakochałam się w różu Clinique Innocent Peach. Jest idealny, odcień pasuje genialnie, stapia się z naturalnym rumieńcem. Pomacaj go sobie jak będziesz w perfumerii. albo poproś o makijaż nim. Spodobał mi się też, choć jeszcze go nie mam, Shiseido róż pojedynczy, kolorek Rosy Beige - o ten: http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 10:33   #7
cattt
Zakorzenienie

Może komuś się przyda

Np.Srednia półka cenowa
L'Oreal Blush Delicieux
odcień 101 Hint of Rose

Idealny dla blondynek

zdjecie z sieci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c38f_1.jpg (16,5 KB, 162 załadowań)
cattt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:05   #8
maja2005
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Wertowałam wyszukiwarke zeby odnaleźć jakąs podpowiedz jaki kolor rózu pasuje do mojego mieszanego typu urody, ale niestety nie znalazłam nic Jestem naturalna blondynką, nie mam wogole piegów, opalam sie na brązowo, mam jasną oprawe oczu. Przegladałam wątek z typami urody i niby pasuje do opisu LATA ale nie we wszystkim i mam od dawna duzy problem z dobraniem odpowiedniego odcienia różu dla mnie.Zazwyczaj kazdy zakup konczyl sie wyrzuceniem piniązków w błoto Źle dobrany roż zazwyczaj wyglada okropnie i smiesznie dlatego moze ktos moglby mi doradzic?
Jakie odcienie rozu sa nalepsze dla blondynek, bez piegów, o raczej jasno bezowej ( nie rozowe czy zoltej ) barwie skory? Gdzies znalazłam na wizazu informacje, ze jasnowlosym dziewczynom dobrze jest w rozu w odcieniu rudosci, ale byla to tylka jakas pojedyncza wypowiedz jednej z wizazanek i nie wiem czy to prawda ?
Nie chcialabym po raz kolejny kupowac rozu i chowac do szafki bo w domku okazuje sie, ze zle w nim wygladam ;-)
Bede wdzieczna za jakies wskazówki
Jestem takim samym typem urody i chyba najlepiej czuję się, gdy kości policzkowe podkreślam delikatnym chłodnym brązem, bez drobinek. Niestety wciąż szukam takiego idealnego odcienia, co nie jest łatwe, bo wydaje mi się, że wszystkie są pomarańczowe

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mój patent na super cerę to korektor hr magic nr 02, mat lumiere nr 030, na to puder LP nr 01, bronzer chanela toundra, róż tea rose i shimmer rose Diora. Taki patent, że nie przebijesz Bronzer nadaje życia twarzy, a róż tylko na kości, żeby ożywić cerę palacza tak czy inaczej cukierkowy róż - ale jasny! sprawdza się u każdego. tea rose to zresztą nie jest taki czysty róż, a łosoś bardziej, delikatny i krzywdy nie zrobi jest bardzo jasny, także placków nie będzie, a jedynie jasny różowy glow. dla mnie cudo, przetestuj
Layla79, rozumiem, że brązer nakładasz na całą twarz, a nie tylko na kości policzkowe?
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 21:53   #9
Ariviel
Przyczajenie

Ja też jestem naturalną blondynką i szukam odpowiedniego odcienia. Może coś mi doradzicie Mam jasną oprawę oczu, a cerę nie jasną, tylko raczej złotawą, opalam się na brązowo, latem mam piegi.
Mam w tej chwili róż taki chłodny różowy, ale on jest dla mnie za jasny i za chłodny właśnie, kiedyś próbowałam takiego powiedzmy rudo-brązowego i wyglądał masakrycznie, już sama nie wiem...
Ariviel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 14:21   #10
madiaa
Raczkowanie

Jakie wybrać odcienie różu dla lata? Cera blada -używam podkladu buff, c zyli bardzo jasnego, rumieńce mam czerwone.
madiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości