Kremik na zime:D? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-28, 14:13   #1
Dziunia18
Przyczajenie

Question

Kremik na zime:D?

Jak juz chyba wiekszosc zauwazyla zbliza sie zima i chyba czas zadbac o twarzyczke mam wiec pytanie... Mam cere mieszana ze sklonnoscia do przetluszczania w strefie "T". Jaki krem na zimie powinnam uzywac? aha no i jak go nakladac tzn.... czy na cala twarz czy strefe "T" pozostawic bez kremu?
Stary 2007-11-28, 19:48   #2
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: Kremik na zime:D?

wiesz sama bym chętnie zapytała o to samo z tym że ja mam cerę tłustą.. oglądałam na tvn style program odnośnie twojego pytania i tam mówili że raczej nie używać tłustych kremow bo jest to zbędne a tylko zapycha i podobno tłustej cerze wystarczy nałożyć na całą twarz krem nawilżający wiec ja tak robię i jest w zime ok.. ty masz cerę mieszaną ale bardziej bym ją podciągała pod tłustą niż suchą.. moze na policzki używaj bardziej tłustego kremu a na strefe T tylko nawilżającego
tancerka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 03:13   #3
Ducky Duck
Raczkowanie

Ja też mam cerę mieszaną i też moja strefa T jest bardzo niesforna. Od kilku miesięcy używam kremów Bubchen - najpierw malinowego, teraz Soft Creme. Są całkiem niezłe - mimo, że gęste i treściwe, to nie przetłuszczają strefy T i nie zapychają porów.

Ponieważ jednak potrzebuję dość intensywnego nawilżenia, kupiłam też krem nawilżający i używam go na noc. Nie wiem w końcu jak to jest z tymi kremami nawilżającymi w zimie - można je stosować, czy nie za bardzo? Słyszałam różne teorie i już sama nie wiem.
Stary 2007-11-29, 08:12   #4
iziaczek
Zadomowienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=zime
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 11:25   #5
tancerka212
Zakorzenienie

no tak wątek rzeczywiście został powielony ale pojawiło się tam wiele opinii że krem nawilżający zawiera wodę która na mrozie zamarza... cale szczeście że to zostało sprostowane bo to kompletna bzdura a woda po kontakcie ze skora wyparowuje a na powierzchni skory zostaje tylko ladna ochronna warstewka substancji odzywczych i jakis olejkow co w tych kremach siedza... ja nigdy nie uzywalam kremu zimowego tylko nawilżające i jest ok! tłusty krem do tłustych partii nie jest konieczny.. chyba że ktos lubi..
tancerka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości