Mocny granat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-28, 21:25   #1
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Mocny granat

Pokaze Wam cos, choc ze zdjec jestem bardzo niezadowolona. Juz wczoraj robilam ten makijaz, i tam zdjecia byly jeszcze gorsze niz dzisiaj. Nie wiem czemu. Robilam w tym miejscu gdzie moj fioletowy mocny makijaz, te same ustawienia, to samo swiatlo. Dzisiaj musialam jeszcze kombinowac, zeby cokolwiek bylo widac. Szkoda moich wysilkow, wiec wstawiam mimo wszystko.
Cienie byly tylko lekko wycieniowane, mialy byc ostre, ale w rzeczywistosci nie wygladaja tak jak na zdjeciach. Na zdjeciach wygladaja jakby wcale nie byly rostarte.
W ogole robilam po raz pierwszy makijaz na mokro i nie wiem czy to jeszcze kiedys powtorze. Bardzo zle mi sie malowalo,chyba za duzo wody wzielam, ale nie wiem dlaczego, na sucho jak probowalam najpierw tez mi nie wychodzilo, gdzie normalnie nie mam zadnych problemow z tymi cieniami. Jakis dziwny ten dzien.
Duzo niepotrzebnej gadki..sami zobaczcie.

Lista:
concealer rimmel, mousse rimmel, roz berlincosmetics, baza artdeco, cienie apc, bialy cien inglota, kredka czarna, czarny tusz, blyszczyk loreal zmieszany z wibo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL12390 Kopiea.JPG (1,9 KB, 86 załadowań)

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-02-09 o 16:33
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:33   #2
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Dot.: Mocny granat

No faktycznie wyglądają na nieroztarte. Szkoda ze nie ma zbliżeń oczysk, bo tak mało widać. Ten granat na powiekach fajny, sama rozważałam jego zakup Fajnie podkreśliłaś poliki Trochę mi usta kolorystycznie nie pasują, mogłyby trochę w róż wpadać, chociaż z drugiej strony równoważą trochę zimny granat na powiekach, więc Świetne brwi Na pierwszej focie ślicznie wyglądasz
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:10   #3
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Kolor zdecydowanie dla Ciebie, technika absolutnie nie. Cień wygląda jak wycięty, ostre granice niestety nie prezentują się dobrze przy tym zestawieniu. Wiem jednak, jak trudno cieniować cienie na mokro (zwłaszcza APC). W innej technice makijaż byłby na Tobie olśniewający.
pasywno-agresywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:19   #4
Daisy23
Zadomowienie

No faktycznie sie jakos posypalo , choc najgorzej nie jest Rozumiem ,ze cienie mogly byc bardziej roztarte niz to wyglada .Sama czesto obserwuje ,ze aparat jakos wyostrza granice.A wcale nie jest zle , bo wygladasz przeslicznie - tak czy siak Usta i policzki sa idealne .
Daisy23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 22:44   #5
fruity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
No faktycznie wyglądają na nieroztarte. Szkoda ze nie ma zbliżeń oczysk, bo tak mało widać. Ten granat na powiekach fajny, sama rozważałam jego zakup Fajnie podkreśliłaś poliki Trochę mi usta kolorystycznie nie pasują, mogłyby trochę w róż wpadać, chociaż z drugiej strony równoważą trochę zimny granat na powiekach, więc Świetne brwi Na pierwszej focie ślicznie wyglądasz
Usta specjalnie wybralam w takim cieplejszym/neutralnym kolorze, poniewaz uzylam cieplej zieleni. Nie chcialam miec calkiem cieplych ust, ale tez nie zimnych. Dlatego wymieszalam taki lekko zimny morelowy kolor z bezowo-metalicznym. Kolor na zdjeciach i tak tego jak zwykle nie oddaje w calosci. Na 2 monitorach to inaczej wyglada. Na jednym policzki tak wygladaja jakbym tone rozu nalozyla, a tak nie bylo. Dziekuje za komentarz!

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna Pokaż wiadomość
Kolor zdecydowanie dla Ciebie, technika absolutnie nie. Cień wygląda jak wycięty, ostre granice niestety nie prezentują się dobrze przy tym zestawieniu. Wiem jednak, jak trudno cieniować cienie na mokro (zwłaszcza APC). W innej technice makijaż byłby na Tobie olśniewający.
Granice byly ostre, ale nie tak jak na zdjeciach. One tego niestety kompletnie nie oddaja. Granatowy byl na mokro-tego tez nie dalo sie cieniowac, dlatego zielony dalam na sucho i troche wycieniowalam. No ale tu nie widac. Dziekuje!

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
No faktycznie sie jakos posypalo , choc najgorzej nie jest Rozumiem ,ze cienie mogly byc bardziej roztarte niz to wyglada .Sama czesto obserwuje ,ze aparat jakos wyostrza granice.A wcale nie jest zle , bo wygladasz przeslicznie - tak czy siak Usta i policzki sa idealne .
Bede to niestety musiala powtarzac w kazdym makijazu, ze zdjecia nie oddaja rzeczywistosci, bo tak szybko sie nic z aparatem nie zmieni. Nie stac nas na nowy i dlugo nie bedzie. Juz jestem tak zniechecona przez to wstawianiem makijazy, ze nie wiem kiedy i jaki wstawie nastepny. Dziekuje za mily komentarz!
Stary 2007-11-28, 22:52   #6
madie
Zakorzenienie

Owszem, widać jakby cienie nie były w ogóle roztarte, ale co tam. Czy zawsze musimy robić wedle schematu? Wierzę jednak że roztarcie było no i wyobrażam sobie efekt w rzeczywistości. Masz taki kształt oczu że taki graficzny bardziej makijaż pasowałby Tobie super.
Całość prezentuje się czadowo.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 09:05   #7
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Owszem, widać jakby cienie nie były w ogóle roztarte, ale co tam. Czy zawsze musimy robić wedle schematu? Wierzę jednak że roztarcie było no i wyobrażam sobie efekt w rzeczywistości. Masz taki kształt oczu że taki graficzny bardziej makijaż pasowałby Tobie super.
Dokładnie tak. Madie ma rację, granat prezentuje się świetnie na Twoich oczach, a taki graficzny rysunek oka ładnie podkreśla jego kształt. Mi się podoba
Stary 2007-11-29, 09:11   #8
KOKAINA
Zadomowienie

Cytat:

KOKAINA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 17:04   #9
fruity
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Madie ma rację, granat prezentuje się świetnie na Twoich oczach, a taki graficzny rysunek oka ładnie podkreśla jego kształt. Mi się podoba
Cytat:
Napisane przez KOKAINA Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam! Wlasnie chcialam zapytac, co macie na mysli mowiac o graficznym makijazu. Chyba dobrze zrozumialam, ze chodzi Wam o nierostarcie cieni?
Stary 2007-11-29, 17:11   #10
dissolved__girl
Zadomowienie

No właśnie,szkoda że aparat nawalił ale nie ma wątpliwości, że cudnie Ci w tym kolorze,no w ogole ślicznie wygladaszkwiatuszek tez czadowy
a potem lizać bąble

dissolved__girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 18:42   #11
kosmita77
Zakorzenienie

ładnemu we wszystkim ładnie jest pieknie
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 20:38   #12
iziz08
Zadomowienie

GG do iziz08

wygladasz pieknie

iziz08 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 20:56   #13
samarah
Wtajemniczenie

a mnie się podoba... bardzo lubię Cię w takiej kolorystyce wyglądasz zjawiskowo...
Stary 2007-11-30, 11:07   #14
coldold
Proszkonizatorka

Mi też się podoba, kolor idealnie do Ciebie pasuje, technika też jest fajna.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 11:24   #15
fruity
Wtajemniczenie

Dziekuje bardzo! Ciesze sie, ze sie podoba mimo tych zdjec.
Stary 2007-11-30, 11:30   #16
czarnachinka
Zadomowienie

A u mnie jak zwykle - cały makijaż przyćmiewa Twoja uroda
czarnachinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 19:22   #17
fruity
Wtajemniczenie

Dziekuje za komplement!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości