Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-29, 15:10   #1
Kamiletta
Rozeznanie

Jaguar Woman

hej kobietki.mam pytanko.czy któras z Was zna zapach Jaguar Woman?moglybyscie mi go opisac?jak pachnie?czy jest świeży czy bardziej słodki,czy na dzień czy na wieczór,czy trwały i czy ogólnie się wam podobał.bardzo proszę o informację bo zastanawiam się nad jego kupnem a nie mam aktualnie możliwości jego powąchania.dzięki
Kamiletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 17:23   #2
ropuszka
Zakorzenienie

Dot.: Jaguar Woman

Dzis pozanlam w Douglasie ten zapach. Flakon calkie ciekawy. A zapach testowalam tylko na papierku: ogolnie troszke wtorny, kisielowo-budyniowy. Powiedzilabym, ze owocow-waniliowy. Trudno mi powiedziec czy jest trwaly, ale chyba tak srednio. Dosc slodki, ale tak jak wspomnialam idzie w kierunku slodyczy owocowej i minimalnej swiezosci.
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 18:08   #3
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Dzis pozanlam w Douglasie ten zapach. Flakon calkie ciekawy. A zapach testowalam tylko na papierku: ogolnie troszke wtorny, kisielowo-budyniowy. Powiedzilabym, ze owocow-waniliowy. Trudno mi powiedziec czy jest trwaly, ale chyba tak srednio. Dosc slodki, ale tak jak wspomnialam idzie w kierunku slodyczy owocowej i minimalnej swiezosci.
Mam to samo zdanie. Nie wiem, czy rozpoznałabym ten zapach, jeden z tych niecharakterystycznych. Żadnym elementem nie zapadł mi w pamięć. Flakon zaś ma fajny.
Kota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:30   #4
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

Skład ma fajny, ale jakoś nie przekładają się na zapach , dla mnie tez jest on niezapamietywalny. Na mnie nie jest specjalnie słodki.Testowałam wczoraj.

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości