Jak sie tego pozbyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-10-14, 23:52   #1
palomino
Zakorzenienie

Jak sie tego pozbyc?

Moze zaczne od poczatku. Dotychczas z moimi naczynkami, a w szczegolnosci tymi na nogach bylo wszystko ok. W tym roku przeszlam mononukleoze. Niestety - "dzieki" niedouczonemu lekarzowi pierwszego kontaktu, ktory podejrzewajac tę chorobę zapisal mi jakis antybiotyk - dostalam wysypki uczuleniowej. Kto widzial to wie jak to wyglada Po chorobie wysypka stopniowo ustapila z calego ciala, natomiast wrazliwosc skory na zmiany temperatury /np cieply prysznic/ pozostala. Po kazdym prysznicu mam na nogach widoczne czerwone plamki. Co mozna z tym zrobic? Od choroby minelo juz kilka miesiecy - czy wrazliwosc skory ustapi z czasem sama?

ssmoki
Stary 2004-10-16, 01:00   #2
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca
Re: Jak sie tego pozbyc?

Miałam podobne problemy ze skórą właśnie po reakcji alergicznej na leki. U mnie przeszło samo po pewnym czasie

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 10:44   #3
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah
Re: Jak sie tego pozbyc?/ do palomino

Ja tak troche off-topic.

Pal, lekarz leczyl monoukleoze antybiotykami...? Przeciez to wirusowa choroba, a wirusowych chorob nie leczy sie antybiotykami..? Chyba, ze ja o czym nie wiem...?
Ale z tego co sie orientuje to monoukleozy nie leczy sie antybiotykami..? To musial byc jakis bardzo niedouczony lekarz...

Cheetah
cheetah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-16, 20:00   #4
palomino
Zakorzenienie

Re: Jak sie tego pozbyc?/ do palomino

dzieki Smoczyca za pocieszenie - tylko ma nadzieje ze nie bede musiala czekac do emerytury

cheetah napisał(a):
> Ja tak troche off-topic.
>
> Pal, lekarz leczyl monoukleoze antybiotykami...?

hmmm wlasciwie nie leczyl. Ale rozpoznal mononukleoze i zamiast od razu skierowac mnie do szpitala to "na wszelki wypadek przepisal mi antybiotyki na zapalenie wezlow chlonnych".
W szpitalu jak juz tam dotarlam /na szczescie wczesniej niz "zaordynowal" lekarz "jakby ten antybiotyk nie pomogl"/ byli bardzo zdziwieni (lagodnie mowiac) tym "sposobem leczenia" i antybiotykami, oraz tym ze nie dotarlam do szpitala wczesniej

> Przeciez to wirusowa choroba, a wirusowych chorob nie leczy sie antybiotykami..? Chyba, ze ja o czym nie wiem...?

teraz i ja to wiem i gdybym wiedziala o tym jak padlam na gorączkę i jeszcze nie wiedzialam co to, to zwymyslalabym lekarza na wstepie To byla z reszta (powiem ku ostrzeżeniu) lekarka z Centrum Damiana. Nie polecam. Tym bardziej ze pozniej tak mi schrzanili badania krwi, ze w trybie pilnym wzywali mnie do szpitala /dalam tam do obejrzenia wyniki/ bo wynikalo z tego ze mi po chorobie szpik przestal dzialac i juz mnie chcieli na hematologie brac Na szczescie w szpitalu powtorzyli badania i wyszly dobrze /no dobra - nie dobrze, ale przeszczepu nie trzeba bylo robic /
> Ale z tego co sie orientuje to monoukleozy nie leczy sie antybiotykami..? To musial byc jakis bardzo niedouczony lekarz...

No nie leczy sie No ale na szczescie juz to z glowy - tylko te cholerne plamki mnie wkurzaja

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości