jak samemu pokryć odrosty???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-30, 11:34   #1
*sweet dreams*
Rozeznanie

jak samemu pokryć odrosty????

Witam więcej jak miesiąc temu zrobiłam sobie na moich takich ciemnych brązowych włosach,włosy blond z pasemkami(pasemka to jasny bląd i taki brąz) oczywiście byłam u fryzjera.Teraz mam już odrosty;/ i nie wiem jak je moge pokryć? na moje włosy fryzjerka kłada rozjaśniacz i pasemka czy moge sama go w domu nałożyć i ile on kosztuje? i czy pasemka też jakoś moge nalozyc? czy na tych odrostach tylko blad?bo jak sie wczoraj pytalam fryzjerki to mówiła ze pokrycie odorstow kosztuje 80 zł;/ niestety nie stać mnie więc bardzo prosze o jakieś rady czy mogłabym sama w domu zrobić
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 12:46   #2
Dezzire
Zadomowienie

Dot.: jak samemu pokryć odrosty????

samej ci bedzie bardzo ciezko zrobic pasemka zwlaszcza jesli masz dluugie wlosy ewentualnie mozesz poprosic kolezanke zeby ci zrobila pasemka na folie ale naprawde odradzam mozesz popalic wlosy wiec chyba nic innego ci nie pozostaje jak isc do fryzjera lub pomalowac wlosy na jednolity kolor ( pochodz po fryzjerach i popytaj o ceny ,bo w roznych salonach sa rozne ceny i wcale nie znaczy taniej to zle )
Dezzire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:06   #3
truskaffka
Zakorzenienie

sa specjalne farby do robienia pasemek.. podobno jakos ulatwiaja ta sztuke..ale ja kiedys robilam kolezance na folie- nic sie nie stalo a z odrostami nie powinno byc problemu..trzeba tylko dobrze dbrac kolor.
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 13:33   #4
Dezzire
Zadomowienie

w sumie masz racje tylko ze jesli sweet kolezanka bedzie ci robic wlosy na folie to niech zaczyna od tylu glowy (czubek ) i w dol nasteppnie boki na koniec przod (dlatego ze to najcieplejd\sze miesce na glowie i najszybciej sie rozjasniaja wlosy) zaraz ci poszukam farbe jaka ja robilam dla siostry i wyszly bardzo ladne pasemka

http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/i...nd_roz_bal.jpg tym robilam na jasnych

a ta robilam na ciemnych
http://images.google.pl/imgres?imgur...&tbnw=85&prev=
http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/i...tr_blond_S.jpg
Stary 2007-11-30, 14:46   #5
*sweet dreams*
Rozeznanie

dzięki za wypowiedzi włosy mam gdzieś do ramion,tylko właśnie boje się,że mi sie włosy popalą ;/ a jak znow bede dorabiac pasemka to tak co miesiac? ile to kasy na to wyjdzie;/ tak sobie pomyślałam ze moze bym sie przefarbowała na blond platynowy wtedy byłby jeden kolor ,czy na pasemkach które mam jeśli położe jeden kolor blad platynowy to mi wyjdzie? (rozjasniuaczem chyba tzrzeba?)i czy moze mi kolezanka pomalowac wdomu czy musze isc koniecznie do fryzjera?i czy bardzo sie włosy zniszczą? bo z tymi pasemkami to mam kłopot bo nie dość ze mi strasznie pociemniały to jeszcze te odrosty;/

Jeśli Ktoś Ma Fotki Platynowego Blondu To Bardzo Bym Prosiła O Wklejenie Fotek Z Góry Dzięki

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-11-30 o 15:21 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
Stary 2007-11-30, 15:48   #6
Dezzire
Zadomowienie

ciezko jest z brazowych wlosow przejsc na platynowy blond i powiem ci ze to niszczy wlosy bardzo je wysusza pierwsze takie malowanko zrobilabym u fryzjera a juz dalej farbowalabym sama odrosty
moze kolezanka ci pofarbowac czemu nie tylko zaopatrz sie w dobre farby
Stary 2007-11-30, 22:26   #7
*sweet dreams*
Rozeznanie

ale ja mam teraz te pasemka i chce na tych pasemkach zrobić ten platynowy blond i potem wlasnie sama w domu pokrywac odrosty to bedzie mi łatwiej bo z pasemkami to troche kłopot jest tylko boje sie ze mi sie zniszcza!! ;/ ale dobra raz sie zyje :D wlasnie boje sie troche kolezance dawac moze jak nazbieram kase to pojde do tego fryzjera albo tak jak mowilas wczesniej dezzire popytam u innych moze jest taniej...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości