czy to działa ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-01, 12:48   #1
dominikanaa
Przyczajenie

czy to działa ?

Witajcie dziewczyny !
Od dawna juz prostuje włosy i po prostu jestem od tej strasznej prostownicy uzalezniona. Moje wlosy wygladaja juz jak siano, wiec chcialabym im dać odpocząć. Dlatego bardzo chcialabym się dowiedzieć czy znacie jakis kosmetyk, ktory napraprawde bedzie prostował włosy bez prostownicy. Czy np ta nowa seria Nivea do prostowania, przynosi dobre efekty ?

A i jeszcze jedno pytanie. Ponieważ zastanawiam się nad kupnem suszarki do prostowania włosów i nie wiem czy jej szkodliwe dzialanie na wlosy jest takie samo jak prostownicy czy moze trochę mniejsze ?

Pozdrawiam
dominikanaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 13:04   #2
Blondyneczka17
Raczkowanie

Dot.: czy to działa ?

też miałam problem z uzależniem . Do tego rozjaśniałam włosy. Były już w tak fatalnym stanie, że powiedziałam DOść! Ufarbowałam się na brąz i rzuciłam prostownicę. Teraz moje włosy są śliczne, błyszczące i nikt nie odważyłby się powiedziec, że są zniszczone. Początkowo próbowałam prostować na serię Nivea ale to szczerze mówiąc NIC mi nie dawało . Wiec rzuciłam wszystko, nawet zwykłe suszenie. początkowo było tragicznie, ale teraz, po prawie 3 miesiącach bez prostownicy jest super . Do tego zauwazyłam, że z każdym farbowaniem moje włosy są coraz bardziej wyprostowane ;D. Naprawdę warto się troche pomęczyć, a z czasem Twoje włoski napewno Ci się odwdzięczą
Blondyneczka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości