Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-24, 18:21   #3091
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
to jeszcze palette
Ładny kolorek, mozesz powiedziec ktory to odcien A jak wyglada w swietle dziennym?
*milka* jest offline  
Stary 2010-02-24, 18:40   #3092
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No to przecież już chyba wszystkie Ci doradzałyśmy co byśmy kładły naszym zdaniem Teraz decyzja należy do Ciebie
no wiem, ale nie umiem się zecydować, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie przejrzeć cały wątek i wybrać się do sklepu i zobaczyć na żywo te farby...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-24, 18:53   #3093
Adzi07
Zakorzenienie

EwCiA000
A co ty masz w planie teraz położyć jeszcze raz farbe na wlosy??Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam ze nadal szukasz kolejnej? Nie robisz przerwy po miedzy farbowaniem??

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:06   #3094
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no wiem, ale nie umiem się zdecydować, chyba najlepszym rozwiązaniem będzie przejrzeć cały wątek i wybrać się do sklepu i zobaczyć na żywo te farby...
Jak to kiedyś ktoś pisał i ja się z tym teraz zgodzę też. Otóż każda z nas ma inne włosy. Niby odrosty te same a jednak farby inaczej wychodzą. Aby znaleźć farbę odpowiednią dla swoich należy metodą prób i błędów dążyć do wymarzonego blondu. W końcu znajdzie się taką, która będzie idealna. To niestety nie brąz czy czerń, który zawsze wychodzi a różnica taka, że czasem jest za jasny a czasem za ciemny.
Ja jutro jednak jadę po Wellaton. Palette (mocniejszą) zostawiam sobie już w rezerwie jak tym razem nic nie wyjdzie. Nadal tylko waham się pomiędzy 12/0 a 12/1. Musze jeszcze poczytać nasz wątek i może w końcu zdecyduję którą.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
EwCiA000
A co ty masz w planie teraz położyć jeszcze raz farbe na wlosy??Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam ze nadal szukasz kolejnej? Nie robisz przerwy po miedzy farbowaniem??
O ile się nie mylę to chyba jeszcze nie kładła farby tylko szuka odpowiedniej.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:09   #3095
snowhitee
Zakorzenienie

To ja wkleję fotki tak jak obiecałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5097.jpg (41,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5099.jpg (34,4 KB, 34 załadowań)

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-12-07 o 23:24
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:17   #3096
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jak to kiedyś ktoś pisał i ja się z tym teraz zgodzę też. Otóż każda z nas ma inne włosy. Niby odrosty te same a jednak farby inaczej wychodzą. Aby znaleźć farbę odpowiednią dla swoich należy metodą prób i błędów dążyć do wymarzonego blondu. W końcu znajdzie się taką, która będzie idealna. To niestety nie brąz czy czerń, który zawsze wychodzi a różnica taka, że czasem jest za jasny a czasem za ciemny.
Ja jutro jednak jadę po Wellaton. Palette (mocniejszą) zostawiam sobie już w rezerwie jak tym razem nic nie wyjdzie. Nadal tylko waham się pomiędzy 12/0 a 12/1. Musze jeszcze poczytać nasz wątek i może w końcu zdecyduję którą.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

O ile się nie mylę to chyba jeszcze nie kładła farby tylko szuka odpowiedniej.
A no tak pomylilam osobki.Sorki

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

[QUOTE=snowhitee;17424880]To ja wkleję fotki tak jak obiecałam Pieknie Super to wyglada.Bardzo mi sie podoba.Oj nie moge za duzo tu przesiadywac bo tylko sie napalam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:18   #3097
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Laseczki a wiecie co wykombinowałam na mój odróżniający się odrost Już dawno kupiłam farbkę natural&easy 522 srebrzysty jasny blond, miałam ją użyć ale nie było o niej zbyt wielu komentarzy, wahałam się no i tak wybrałam jednak tego l'oreala 10.21..I teraz żeby odrost jeszcze mniej rzucał się w oczy, zrobiłam sobie u góry wzdłuż samego przedziałka, i jeszcze jedną warstwę pod nim, taki mini baleyage właśnie tym natural&easy Wyszło super, fajnie zlało się to wszystko z tymi moimi starymi pasemkami rozjaśniaczem, teraz mam taki dziecięcy blondzik na głowie Jutro wstawię fotkę w świetle dziennym. Aha chciałam jeszcze dodać, że mogę tą farbkę w odcieniu 522 spokojnie polecić dziewczynom z jasnym żóltkiem na główce (ale raczej nie z jasnym rudym-z tym farba może sobie nie poradzić), na pewno wyjdzie fajnie chłodno tak srebrzyście jak obiecuję producent
Czy to zdjęcia po tym co opisywałaś, tak?

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:19   #3098
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:

przepiękny kolorek , a jak kondycja włosków? wyglądają zdrowo

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:29   #3099
lourose
Wtajemniczenie

Mnie to się marzy taki kolor jak ma J.Koroniewska (znalezione na pudelku;p) Kiedyś w liceum miałam takie i dobrze się czułam w jasnych włosach, potem eksperymentowałam, nawet zdążyłam wrócic do naturalnych mysich włosów, a teraz znów wciągnął mnie blond. Tyle że mam niebieskie oczy, nie takie sarnie jak Joanna z poniższego zdjęcia

Odnośnie do szczypania - ostatnio jak miałam robione pasemka+kolor, farba tak mnie szczypała, a opary z farby uderzyły do głowy że prawie mnie zemdliło.

PS. nie mam aparatu, a z kom. kabelka do kompa zdjęc nie będzie ale na pewno napiszę jak mi poszło - w sobotę
lourose jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:34   #3100
Stephanie19
Przyczajenie

Hey
Może wy mi pomożecie. Planuję zafarbować sobie włosy na taki kolor jak na zdjęciu. Bardzo mi sie podobai może będziecie wiedziały jaka farba będzie najodopowiedniejsza? Dodam, że mam włosy w kolorze ciemny blond.
Stephanie19 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:40   #3101
EwCiA000
Zadomowienie

do Adzio:
jeszcze nie wybrałam odpowiedniej...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-24, 19:59   #3102
snowhitee
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny Kachula tak to efekt moich eksperymentów tj. farba lorea'l 10.21 i na nia po kilku dniach małe pasemka natural&easy 522. A kondycja włosków OK, po l'orealu trochę się przestraszyłam bo wysuszył nieco ale uratowała je moja super ekstra maska hehe i teraz jest dobrze

Lourose taki blond jak ma Koroniewska to jest raczej jakiś super-jasny beżowy tak myślę Po 111 nie będzie takiego efektu, będzie bardziej chłodno popielato, ale po kilku myciach się zmyję i trochę ociepli

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-24 o 20:08
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-24, 20:09   #3103
Jowitka061987
Raczkowanie

znalazłam (dość stary wątek) o metamorfozie dziewczyny z ostro rudego (miedzianego) koloru na prawie biały blond...
zainspirowała mnie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196262

szok cudny efekt

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-24, 20:26   #3104
aiwlys88
Raczkowanie

Snowhitee śliczny kolor
Ja jednak nic nie kupiłam, bo nie było żadnego odcienia, który by mnie interesował.. farbowanie poczeka..

aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-24, 20:33   #3105
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
znalazłam (dość stary wątek) o metamorfozie dziewczyny z ostro rudego (miedzianego) koloru na prawie biały blond...
zainspirowała mnie

szok cudny efekt
Wiem czytałam kiedyś Szkoda tylko, że ścinała jednocześnie włosy bo chciałabym zobaczyć ich stan po czymś takim

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-24, 20:44   #3106
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
zainspirowała mnie

szok cudny efekt
ta dziewczyna jest niesamowita
świetny kolorek
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-24, 20:57   #3107
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Ładny kolorek, mozesz powiedziec ktory to odcien A jak wyglada w swietle dziennym?
tak samo wygląda w dziennym ,,czysty blond palette 218.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
ładnie choć myślałam, że będzie jaśniej.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
to moje zdjęcia ja jestem zadowolona pozbyłam sie rudego może nie jest do końca super ale cudów nie mozna oczekiwac miałam rozjaśniane tylko farbami z ciemnego koloru wiec jak dla mnie moze być,pierwsze dwa zdjęcia w domku kolejne dwa na dworze...myśle ze jak nałoże za jakiś czas ponownie ten sam odcień to sie juz napewno wyrówna.
te dwa pierwsze ok ale to co ty robisz z tymi kłakami laska ołysiejesz
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-24, 21:02   #3108
snowhitee
Zakorzenienie

[QUOTE=superedzia;17428325]

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

ładnie choć myślałam, że będzie jaśniej.

Oj w świetle dziennym jest dużo jaśniej dla mnie aż za jasno

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-24, 21:32   #3109
superedzia
Raczkowanie

no to super
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-24, 21:37   #3110
elunia_r
Rozeznanie

Cytat:
swoją drogą ciekawe jakie elunia_r teraz ma włoski i jak jej idzie dalej z rozjasnianiem..(str.57) robiła własnie wellatonem 12.1 i palette c10
hmm Jowitka ja pokombinowałam bo jednak nie byłam z tych zółtawych zadowolona, z każdym myciem coraz bardziej żółkły, więc zrobiłam jak planowałam odrost rozjaśniaczem profesjonalnym goldwella i potem na całe włosy farbę garniera 111, efekty zdjęciowe na stronce 98, teraz tez tak będę robić myślę że co 6 tyg.
a co do zastanawiania się czy paletta czy wellaton, mój kolor jest na tyle ciemno mysi, że farby te nie dłay rady zrobić blondu jaki chciałam i dlatego użyłam rozjaśniacza który dał mi mój wymarzony popielaty kolorek, następnym razem muszę tylko parę rudych pasemek przeciągnąć i już całe włoski będę mieć w wymarzonym kolorku
elunia_r jest offline  
Stary 2010-02-24, 22:42   #3111
Chocolate77
Rozeznanie

Z tego co widzę to większość z was tutaj chce mega - chłodne platynowe odcienie blondów... a nie wiecie może co by tu zrobić żeby lekko ocieplić kolor?? Ja mam teraz na łbie Stockholm Loreala (jak na załączonych fotkach), ale jak dla mnie on jest trochę za chłodny, bo jestem dość blada i kiepsko to razem wygląda... poza tym nie rozjaśnił zbyt dobrze odrostów, to też mi się nie podoba :/
Tak się zastanawiam, może by spróbować położyć na to Loreal Recital Preference b.b. jasny blond 01 ?? Wyszłoby coś waszym zdaniem??

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-02-24 o 22:46
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-02-24, 22:50   #3112
EMdz
Zakorzenienie

Jest taka odżywna z Timoteya do włosów blond, która nadaje im złotych refleksów i działa.
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:03   #3113
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to większość z was tutaj chce mega - chłodne platynowe odcienie blondów... a nie wiecie może co by tu zrobić żeby lekko ocieplić kolor?? Ja mam teraz na łbie Stockholm Loreala (jak na załączonych fotkach), ale jak dla mnie on jest trochę za chłodny, bo jestem dość blada i kiepsko to razem wygląda... poza tym nie rozjaśnił zbyt dobrze odrostów, to też mi się nie podoba :/
Tak się zastanawiam, może by spróbować położyć na to Loreal Recital Preference b.b. jasny blond 01 ?? Wyszłoby coś waszym zdaniem??
Jak chcesz ocieplić to może 02 z tego loreala? bo myślę, że 01 na takie jasne włoski jak masz też wyjdzie bardzo jasno i niekoniecznie ciepło. A przy okazji chciałam się Ciebie zapytać Planowałam następnym razem farbować się właśnie stockholmem, mówisz, że słabo łapię odrost? A jaki jest Twój naturalny kolor? Z góry dzięki za odp

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:12   #3114
emilusia12
Przyczajenie

hej laski, chciałabym rozjaśnić włosy, aktualnie mam coś w stylu złóty blond, ale nie są zbyt jasne chciałabym je rozjaśnić troche i żeby już nie były takie złoto żółte. Chce rozjaśnić ale żeby mi platyna nie wyszła bo już raz tak miałam ;p
emilusia12 jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:12   #3115
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no ja własnie teraz też jestem w trakcie...tylko wiesz większość dziewczyn tutaj ma mniej wiecej rowny kolor, chyba że odrost się wyróżnia, a ja mam kilka kolorów na głowie, dlatego aż tak mi zależy na tym abyście zerknęły na zdjęcia moich włosów i napisały która farba będzie dla mnie najlepsza
to nie dla tego że mi się nie chce przeszukiwać wątku;*
No ja też niestety nie mogę się pozbyć tej cholernej rudości z moich włosów Ale mam jeszcze trochę cierpliwości i za ok. miesiąc farbuję Garnier Color Naturals 111 bo mam jeszcze jedno opakowanie w domq Niestety do blondu trzeba dochodzić długo i cierpliwie
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:12   #3116
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Jak chcesz ocieplić to może 02 z tego loreala? bo myślę, że 01 na takie jasne włoski jak masz też wyjdzie bardzo jasno i niekoniecznie ciepło. A przy okazji chciałam się Ciebie zapytać Planowałam następnym razem farbować się właśnie stockholmem, mówisz, że słabo łapię odrost? A jaki jest Twój naturalny kolor? Z góry dzięki za odp

Sztockholm kładłam na mój naturalny ciemny "mysi" blond z gęstymi pasemkami robionymi u fryzjera... w pewnym momencie tych pasemek zrobiło się tyle, że praktycznie całą głowę miałam platynową. No i Stockholm w sumie ładnie wszystko wyrównał, tylko że ciemny odrost (a był on dość spory he he) rozjaśnił do takiego jasnego ciepławego blondu (na szczęście nie rudego więc tragedii w sumie nie ma). No ale miałam nadzieję że rozjaśni ten odrost trochę lepiej ... a trzymałam go na odroście długo bo ok. 55 minut.
Ale generalnie z farby jestem zadowolona, jest wydajna, fajna, włosy są miękkie i w lepszej kondycji niż kiedy miałam pasemka
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:24   #3117
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Sztockholm kładłam na mój naturalny ciemny "mysi" blond z gęstymi pasemkami robionymi u fryzjera... w pewnym momencie tych pasemek zrobiło się tyle, że praktycznie całą głowę miałam platynową. No i Stockholm w sumie ładnie wszystko wyrównał, tylko że ciemny odrost (a był on dość spory he he) rozjaśnił do takiego jasnego ciepławego blondu (na szczęście nie rudego więc tragedii w sumie nie ma). No ale miałam nadzieję że rozjaśni ten odrost trochę lepiej ... a trzymałam go na odroście długo bo ok. 55 minut.
Ale generalnie z farby jestem zadowolona, jest wydajna, fajna, włosy są miękkie i w lepszej kondycji niż kiedy miałam pasemka

Wiesz ja kilka dni temu kładłam loreal excellence 10.21 i odrost też wyszedł cieplejszy od reszty, nie rudo ale jednak inaczej.. I też trzymałam na odroście ok 55min. I też kładłam na sporawy odrost w sumie Poprostu te farbki nie są super rozjaśniające i dlatego nam nie wyszło.. Szkoda bo naprawdę fajne ma te blondy loreal

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-24, 23:58   #3118
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Chocolate77 ja też chcę uzyskać taki kolor jak Ty czyli ciepły blond i zastanawiasz się nad farbką którą w weekend ja będę farbować włosy czyli Loreal preference bardzo bardzo jasny naturalny blond 01 Jak już sobie włoski zrobię to wstawię zdjęcia.Moje aktualne włosy są ciemniejsze niż Twoje jeśli chcesz możesz je zobaczyć na 85 stronie wstawiłam je około dwóch tygodni temu robiłam u fryzjera ale wyszły zbyt ciemno nie dogadałam się z nią

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-25, 00:08   #3119
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emilusia12 Pokaż wiadomość
hej laski, chciałabym rozjaśnić włosy, aktualnie mam coś w stylu złóty blond, ale nie są zbyt jasne chciałabym je rozjaśnić troche i żeby już nie były takie złoto żółte. Chce rozjaśnić ale żeby mi platyna nie wyszła bo już raz tak miałam ;p
To może tą Loreal preference bardzo bardzo jasny blond naturalny 01 ja nią w weekend będę farbować włosy to wstawie zdjęcia do obejrzenia

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-25, 09:24   #3120
femme13
Raczkowanie

Cytat:
bardzo bardzo ładnie, tak naturalnie i nie sztucznie, na prawdę mi się podoba
femme13 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości