Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-09, 10:07   #3721
magdalenka3
Raczkowanie

GG do magdalenka3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kurcze nie moge znalezc kabla do aparatu dlatego nie widać tego tak bo telefonem robilam zdjęcia. Najgorsze że na górze mam biała skóre pozniej marchewke a pozniej ciemne hehe . Wszystkie kolory tęczy porażka wklejam zdjęcia

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110625040117.html

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvnmifb2sj.png
magdalenka3 jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:32   #3722
blond bunny
Zakorzenienie

oj magdalenka... a powiedz co ty chciałaś uzyskać kładąc wszędzie rozjaśniacz? bo raczej nie rozjaśnić te czarne pasma bo joanna to raczej nie da rady... kładź teraz na całość zimną farbę jakąś która ci się spodoba i trzymaj aż kolor zrobi się żółtawo biały nawet ponad czas. a potem jeszcze szampon fioletowy. najlepiej jakbyś parę dni przeczekała i pamiętaj kładź na tłustawe włoski nie myte!

seniorita możesz poprosić niech ci kładzie rozjaśniacz z wodą 9% i lepiej trzymaj dłużej niż 12%...a w ogóle to lepiej próbuj schodzić na coraz niższą wodę a dłużej trzymać, nawet ponad godzinę, mniej włosy i cebulki to odczują.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:39   #3723
magdalenka3
Raczkowanie

GG do magdalenka3

Sama juz nie wiem co ja chciałam Niestety będę musiała troche odczekać bo już mam malo włosów. A jaką farbe radzisz? Czy mogę dziś zrobić sobie jeszcze szamponem koloryzującym czy też może zaszkodzić ?

magdalenka3 jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:45   #3724
Jazzlyn
Zadomowienie

Wiecie może jaką wodę ma Hollywood? Bo z tego co widzę jest nierozjaśniająca a 01 pewnie będzie za mocna :P
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:46   #3725
blond bunny
Zakorzenienie

magdalenka szampon koloryzujący to nie bardzo... możesz spróbować fioletowym szamponem złagodzi trochę neonowość tych włosów lub niebieską płukankę. Ale bez farby się nie obejdzie... a co byś chciała daj jakieś foty aktorek itp. bo tak ciężko mówić... właściwie to teraz można prawie wszystko dalej z tym stopniowo robić...

jazzlyn jak jest nierozjaśniająca to pewnie ma wodę 6%, bo 3% przyciemnia.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:48
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:49   #3726
spinnerette
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie taką sama historię jak Ty (Ja dekoloryzowałam na początku grudnia). Czarny-rudy-pasemka-garnier 111-a teraz mogę sie pochwalić, że mam już prawie wymarzony blond Uzyskałam go dzięki Palette c12, ale niestety jej nie polecam bo popaliła mi strasznie końcówki mimo tego, że trzymałam ją niecałe 30 minut i strasznie szczypała mnie skóra głowy Gdzie w efekcie mam teraz małe strupki Ale myję szamponem fioletowym z Joanny i naprawdę są coraz jaśniejsze No i oczywiście standardowo maseczka z WAX'a po każdym myciu 30 minut Czego to się nie robi Dalej Ci nie pomogę niestety bo Wellatonu 12/1 nie próbowałam - a miałam go juz w ręce i nie wiem co mnie na tą Palette c12 pokusiło Ale chciałam żebyś wiedziała,że też to przechodzę i zapewniam Cię, że będzie dobrze Powolutku, powolutku i wyjdziesz z tych rudości na wymarzony blond Dołączam fotki z moimi etapami

pięknie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź przez około 3 miesiące stosowałam WAXA do włosów zniszczonych, ale przerzuciłam się na maseczkę Dove ( taką srebrną ) i nie żałuję, bo włoski są o niebo ładniejsze i delikatniejsze, no i ten zapach
A co do farbowania to sama już nie wiem... męczy mnie to dochodzenie do zimnego blondu, ale nie poddam się nim nie uzyskam upragnionego odcienia do czerni już nigdy nie wrócę ile czasu, nerwów i kasy poświęciłam na wychodzenie z czerni, szkoda gadać...
Chyba jednak spróbuję zafarbować tym wellatonem 12/1, może nieco zniweluję tą rudość i włoski rozjaśnią się chociaż o 1-2 tony
spinnerette jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:56   #3727
blond bunny
Zakorzenienie

Do rozjaśnianych włosków lepsza dove taka różowawa maseczka, na niej pisze że do rozjaśnianych dostępna w rossmann.
Z profesjonalnych masek polecam wam dolce anti age dostępna w sklepach fryzjerskich lub allegro ale naprawdę odbudowuje strukturę włosów! Wbudowuje się we włosy są grubsze, lepiej się czeszą i wyglądają na wcale nie zniszczone, jest silnie regenerująca i na efekty trzeba trochę poczekać ale warto.
Wax u mnie zażółcał kolor, nie lubiłam...
Polecam też kallosa, inebrya, mil mil, ale to allegro lub hurtownie fryzjerskie.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 10:57   #3728
katedabandit
Raczkowanie

GG do katedabandit

Dziękuję blond bunny za radę. Włosów nie mam zniszczonych, ale dużo mnie to kosztuje (odżywki, maski, jedwab itp). Znasz jakąś farbę, która zrobi włosy na jasnoszary? Jedyną farbę jaką znalazłam to Joanna Gołębi Popiel. Nie wiesz jak ten odcień wyjdzie moich włosach?

Edytowane przez katedabandit
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:59
katedabandit jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:01   #3729
spinnerette
Raczkowanie

blond bunny,
dzięki za info. Tej różowej maseczki nie widziałam w markecie, następnym razem napewno się nią zainteresuję. Zresztą ta dolce anti age też brzmi ciekawie. W domu mam też zestaw z kerastase z cementem i szczerze mówiąc, cena nie przekłada się do jakości, bo nie zauważyłam wielkiej różnicy w strukturze włosa...
spinnerette jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:09   #3730
magdalenka3
Raczkowanie

GG do magdalenka3

Szamponem fioletowym zrobiłam zaraz po spłukaniu tego rozjaśniacza. A jaką farbe radzicie ? Jakąś nie mocna bo boje sie o włosy nie chce być jeszcze łysa. To, że jakiś zimny kolor to juz wiem . A marka? Ostatnio miałam loreala ale zrobilam pasemko i oddałam teściowej. Ale chyba na niej pisało ze nie jest tak fest szkodliwa.

magdalenka3 jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:13   #3731
blond bunny
Zakorzenienie

katedabandit ta joanna wychodzi szaro babcina i fiolet pasma. Osobiście mi nie podeszła.
Już ładniejszy kolor da ci palette C9 z tym że ona znów ci odrostu nie rozjaśni. No i nie trzymaj na całości tyle co w ulotce bo masz jasne włoski po A10 i będziesz fioletowa.
Ogółem to teraz musisz uważać co kładziesz bo będziesz fioletowa lub zielona.
A płukanką srebrną lub szarą próbowałaś? Tylko właśnie też niektóre pasma mogą trącić fioletem... nie wiem czy warto masz śliczny kolorek.
Może spróbuj płukaneczką ale taką leciutką...

spinnerette mam podobne uczucia co do loreal i kerastase Niestety cena przeważa nad jakością i efektem. Dolce jest tańsza i naprawdę extra, nawet się pokuszę że najlepsza z jaką miałam do czynienia, tylko śmierdzi męskimi perfumami...
Jak włosy są szorstkie po rozjaśnianiu, wręcz sztywne takie wytrawione to ona zrobi z nich mięciutkie jak plusz. I nie zmienia koloru.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:18   #3732
katedabandit
Raczkowanie

GG do katedabandit

Mam płukankę do włosów, parę stron wcześniej napisałam jak wyszedł mi taki kolor. Normalnie są trochę mniej szare. Tak wyglądają po delikatnej płukance (parę kropelek na całą umywalkę wody). Chciałam ta Joanne dać na włosy tak na 5-10 minut, ale nie wiem jak wyjdzie.
Oczywiście na początku sprawdzę jak wychodzą - nałożę gdzieś miedzy włosami, żeby nie było widać ;p

Oglądałam te Palette C9 i coś mi się zdaję, że nie wyjdzie tak jak na opakowaniu (musiałabym ją dłużej trzymać)

Czas edycji: 2010-03-09 o 11:31
Stary 2010-03-09, 11:22   #3733
kate12345
Raczkowanie

blond bunny
super że zawitałaś tu do wątku .Może mi pomożesz
Ja jak na razie palette nigdy nie kładłam na głowę.I ogólnie nie mam za bardzo doświadczenia.Zazwyczaj chodziłam do fryzjerki ale jak wiadomo jeśli chodzi o kolor nie byłam zadowolona do końca.
Więc teraz zaczęłam sama Zawsze to też taniej
A więc tak mi fryzjerka jak robiła długi czas to najpierw kładła mi dużo pasemek po umyciu tego kładła mi coś jak szampon koloryzujący tyle że mówiła że to jest mocniejsze trochę.Ale mnie bardzo denerwowało to że kiedy ten szampon się zmywał i dodać z czasem moje odrosty to wglądało jak bym miała z 5,6 cm odrostów a w rzeczywistości były 3
bo tamto już się sprało
Więc ostatnio poprosiłam żeby mi położyła normalną farbę na głowę po całości pokazując zdjęcie jaki chcę uzyskać kolor.
Wyszlam rudo zlota 'zdjecie 1'
Wiec po 4 tygodnich zrobiam sobie wlosy juz sama farba loreal preference bardzo jasny naturalny blond 01
wyszlo nadal rudo zloto 'zdjencie 3' bylam zlamana ale postanowiam dac farbie druga szanse i po dwoch dniach naloyzlam tom sama.
I wysylo tak 'zdjecie4' to nizej jest przy oknie robione
Moje naturalne wlosy to szatynka srednia
Moj wymarzony kolor to ten co ma ta dziewczyna na filmiku
http://www.youtube.com/user/Foxylocksextensions
Moze byc nawet ta palette tzlko kora Prosze pomoz
Napisz mi rowniez ile wedlog Ciebie powinnam trzymac taka farbe na odrostach i na calosci.
Ps.sorki ze tak z bledami ale klawiatura mi szwankuje i tam gdzie ma byc y jest z i odwrotnie jak i tez nie moge dac u z kreska i wogole z tymi kreseczkami literki.
Mam nadzieje ze zrozumiale napisalam

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:34   #3734
blond bunny
Zakorzenienie

katedabandit to już musisz sama próbować. Z mojej strony to tyle jeszcze że jak będziesz rozważać C9 czy joanna to weź w ręce dwie palety kolorów- te książki z pasemkami i porównaj kolory. Który ładniejszy. Potem obczytaj farby która ile rozjaśnia czy nie rozjaśnia i do jakich włosów. Ja myślę że C9 by ci wyszło spokojnie bo ona mało rozjaśnia max 2 tony. A joanna to już nie pamiętam.
Możesz też spróbować szamponetkami na kilka myć, mniej ryzykowne, a łatwiej kolor dobierzesz bo palette i joanna też mają takie.
Próbuj. Nie sugeruj się pudełkami.

Kate ta dziewczyna ma taki żółty rozjaśniaczowy blond więc wyjdzie ci taki deluxe palette 100, skandynawskim naturals lub londą nie pamiętam jaki numerek ale skandynawski blond. Problem masz tylko taki że ten loreal zrobił ci chłodny odcień, a ta dziewczyna ma taki neutral lekko ciepły, ale możliwe że po prostu jej pożółkły. Moja siostra robi właśnie londą i tak jej wychodzi-trochę ciemno było ale zapewniam cię że kolor jest identyczny

Załącznik 2932257

Czas edycji: 2010-03-09 o 11:55
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:49   #3735
katedabandit
Raczkowanie

GG do katedabandit

I tak chciałam zobaczyć jak wychodzi C9, więc jak co to kupie tą. Nałożę w niektórych miejscach miedzy włosami, gdzie wyszedł mi trochę ciemniejszy kolor i zrobię jedno pasemko na normalnych.
Potem napiszę co i jak.

Stary 2010-03-09, 11:55   #3736
EwCiA000
Zadomowienie

Blond bunny:
ja już sama nie wiem co mam robić...mam koleżankę która ma praktykę u fryzjera, ale wolę jednak pójść do profesjonalengo fryzjera
i już sama nie wiem co mam robić... najbardziej mi zależy na tym, aby wyrównać te pasma,bo potem farbę na odrosty postaram się sama dobierać tylko najgorsze żeby to wyrównać...topowiedz co ty byś radziła zrobić na moim miejscu, no ja właśnie tak myślałam że pójdę za niedługo do fryzjera to wyrównać, apotem przy następnym farbowaniu już dawać na odrosty...ale ja się nie za bardzo na tym znam, więc wiesz...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-09, 11:55   #3737
Kachula82
Zakorzenienie

kate12345 jakie ona ma boski kolor!!!!!!!!!! Może i tam żółtawy ale super!

A ja znalazłam fajne zdjęcia. Możecie same ocenić jak gwiazdy nie zawsze mają idealny odcień i taki sam blond. No i z czarnych czy brązó uda sie w końcu dojść do blondu

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:07
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:00   #3738
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia to idź do profesjonalnego fryzjera, tylko na starcie dokładnie mu wytłumacz czego oczekujesz co potem chcesz robić z włosami, że tylko odrosty itd. Bo fryzjer nie jest wróżką i nie wie co ci po główce chodzi
Daj foty jak wrócisz.

Dziewczyny no to ja mam taki kolor na palette 100 jeśli nie daje płukanki ani szamponiku fiolet...moje foto było robione podczas mgły i po dużej ilości płukanki dlatego zdawały się białe.podoba wam się naprawdę? to najprostszy blond jaki może wyjść ale spójrzcie jakie ma odrosty...blee...

Czas edycji: 2010-03-09 o 12:04
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:10   #3739
EwCiA000
Zadomowienie

a ty co byś zrobiła na moim miejscu??
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:13   #3740
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
kate12345 jakie ona ma boski kolor!!!!!!!!!!
Oj bardzo na jednym z jej filmików jest pokazane że robi sobie fryzurkę taką jak ma Jessica Simson właśnie to zdjęcie co mi pokazałaś ostatnio.
A ja zakochałam się w tym kolorze
I koniecznie chcę taki

blond bunny bardzo dziękuje za odpowiedz
Ten załącznik który załączyłaś coś mi nie wyświetla ale może za chwilę.
Kolorki które mi zaproponowałaś zaraz obejrzę bo nie jestem
obeznana
A kolor to ja właśnie chcę taki cieplejszy dokładnie jak ma ona w filmiku

każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:15   #3741
spinnerette
Raczkowanie

Kachula82,
gwiazdy mają kupę forsy i sztab specjalistów, którzy są na ich każe kiwnięcie palcem :P
spinnerette jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:19   #3742
blond bunny
Zakorzenienie

Spróbuję jeszcze raz z tym załącznikiem...

Załącznik 2932299

Ewcia to idź do fryca na wyrównanie koloru a już odrost dasz radę sama- ja bym tak zrobiła.

Podobnie wychodzą tez te nowe blondy deluxe migdałowy i miodowy. trochę inny blask mają.
Ale zawsze mówię w sklepie przejrzeć palety kolorów i wtedy decydować.
Pudełka kłamią bo pokazują najczystszą możliwą opcję koloru przy najjaśniejszych zalecanych włosach. No i u tej laski efekt wzmacnia też to że ma wyprostowane włosy i mocną opaleniznę.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:20   #3743
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Oj bardzo na jednym z jej filmików jest pokazane że robi sobie fryzurkę taką jak ma Jessica Simson właśnie to zdjęcie co mi pokazałaś ostatnio.
A ja zakochałam się w tym kolorze
I koniecznie chcę taki

blond bunny bardzo dziękuje za odpowiedz
Ten załącznik który załączyłaś coś mi nie wyświetla ale może za chwilę.
Kolorki które mi zaproponowałaś zaraz obejrzę bo nie jestem
obeznana
A kolor to ja właśnie chcę taki cieplejszy dokładnie jak ma ona w filmiku

Jejku, też bym chciała taki słoneczny blondzik uzyskać
Albo taki, albo troszkę ciemniejszy i bardziej naturalny - beżowy... Ale jak na razie to mam słoneczny blond na odrostach i białawo - szarawe końcówki bleeee
No nic chyba musimy kombinować tak długo, aż wyjdzie i tyle, co robić...
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:38   #3744
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spinnerette Pokaż wiadomość
Kachula82,
gwiazdy mają kupę forsy i sztab specjalistów, którzy są na ich każe kiwnięcie palcem :P
No i właśnie nie zawsze mają taki sam kolor czy nawet jednolity. Mi fryzjer tez wmawiał że to takie zamierzone

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:49   #3745
Adzi07
Zakorzenienie

blond bunny Szczerze czy ten odrost weźmie mi ta farbka?Aby był jednolity kolor?Chyba zgrzeszę ale dziś kupiłam ta farbkę.Az nie wierze własnym oczom ze będę się traktować palette.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:54   #3746
Sophe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
blond bunny Szczerze czy ten odrost weźmie mi ta farbka?Aby był jednolity kolor?Chyba zgrzeszę ale dziś kupiłam ta farbkę.Az nie wierze własnym oczom ze będę się traktować palette.

ciekawy kolorek, dałaś fotkę przed farbowaniem? a czym bbyły robione? też paletą? tylko ciekawe czy zżółknie, wypłuka się po jakimś czasie, czy zachowa swoje właściwości, nie zniszczy włosków i kolorek pozostanie na dłużej...może daj fotkę za np. 2 tyg
śliczne, naprawde.

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2010-03-09 o 12:56
Sophe jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:54   #3747
kate12345
Raczkowanie

blond banny deluxe palette 100 tą sobie zrobie ale to za jakiś miesiąc może szybciej Nie mieszkam w Polsce ale ta właśnie tu od niedawna weszła na rynek I jest o połowę tańsza niż Loreal
Napisz mi proszę jak powinnam ją trzymać na odroście i po całości.
Na pewno będę się przyglądać więc myślę że do 60 min to góra czy można dłużej ?
Ale bardziej to się zastanawiam jak na pozostałych 5 min wystarczy?
Ale my Cię tu wymęczymy
Zdjęcie rzeczywiście nie pokazuje dokładnie ale zawsze coś
Dziękuje za wszelką pomoc

Chocolate popatrz na jej filmiki różne w nie których ujęciach zdają się ciemniejsze zależy od światła. Tak mi się wydaje

kate12345 jest offline  
Stary 2010-03-09, 12:57   #3748
katedabandit
Raczkowanie

GG do katedabandit

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Złapie Ci ta farba bez problemu - masz jasne odrosty a ta farba rozjaśnia 2-4 tonów. A poza tym jeżeli po farbowaniu odrosty mają trochę inny odcień to i tak po paru myciach kolor się wypłucze - zrówna się z resztą (piszę to po moim doświadczeniu z Palette)

Czas edycji: 2010-03-09 o 13:00
Stary 2010-03-09, 12:58   #3749
DolceGabbana
Raczkowanie

blond bunny
Kochana gdzie Ty wcześniej byłaś?!?!?! Tylu osobom potrafisz pomóc Dzięki za cenne rady
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-03-09, 13:01   #3750
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
ciekawy kolorek, dałaś fotkę przed farbowaniem? a czym bbyły robione? też paletą? tylko ciekawe czy zżółknie, wypłuka się po jakimś czasie, czy zachowa swoje właściwości, nie zniszczy włosków i kolorek pozostanie na dłużej...może daj fotkę za np. 2 tyg
śliczne, naprawde.
Wiesz tu już używała jedna wizaznka a mianowicie Superedzia i twierdzi ze to jest naprawdę super farbka i ze ratowała już ja w ciężkich przypadkach jak inne kolorki zawiodły.Wiedz ja chyba tez będę musiała spróbować bo jak widzi się mój odrost farbowany trzy razy lorealem to mam dość ze nadal ten skunks tam jest.Włosy są pomalowane loreal 10.21 a odrosty nie chce chycic ta farbka dlatego walczę i szukam czegoś (jakiejś farbki)bez wstępnego rozjaśniania.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez katedabandit Pokaż wiadomość
Złapie Ci ta farba bez problemu - masz jasne odrosty a ta farba rozjaśnia 2-4 tonów. A poza tym jeżeli po farbowaniu odrosty mają trochę inny odcień to i tak po paru myciach kolor się wypłucze - zrówna się z resztą (piszę to po moim doświadczeniu z Palette)
No nie wiem ten odrost jest już trzy krotnie traktowany jasnymi loreal farbami.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-09 o 13:07
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości