Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-10, 21:43   #3871
lauraconti
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Mój naturalny kolor to ciemny mysi blond. Miałam już tak około 1 cm odrostu,ale farbke nałożyłam przeciągając na pozostałe niecałe- bo od połowy mam jeszcze pozostałości pasemek. Farby nie trzymałam długo- jakieś 30 minut i odrost jest ciut ciemniejszy. Nastepnym razem potrzymam troszkę dłużej i dopiero przeciagnę.
Lauraconti powodzenia z farbowaniem , napewno się uda. A na jaki kolor bedziesz kładła?
Hym, pierwsze miałam pasemka rozjaśniaczem, całość pokryłam wellatonem 12/1, no i te moje naturalne włoski wyszły minimalnie z żółtym odcieniem odrostu mam kilka mm i chce teraz całość walnąć tym garnierkiem 111 zobaczymy co to będzie na pewno wstawię zdjęcia!
Stary 2010-03-10, 22:25   #3872
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No muszę przyznać ze ten kolorek który wybrałaś jest bardzo, bardzo lady.Ale tak się zastanawiam czy był by w stanie pokryć Ci te ciemniejsze partie.Mowie tylko z własnego doświadczenia.Moim klaczkom garnier i to ten 111 nie dal rady nawet jak odrosty malowałam trzy razy pod zad i to zawsze wychodziły rudawe.A i z czasem nadal żółkły.Moze pomyśl coś o palette.Raz,dwa i na pewno dal by lepsze rezultaty.Ale to tylko moja sugestia.A loreale tez przechodziłam i lipa była.

Nie wydaje mi sie, zeby Palette ruszyla tego rudzielca skoro dwukrotnie polozony rozjasniacz nie dal sobie rady. Moze za drugim razem pasemka zlapaly, ale i to tylko gdzienie gdzie. Chciala bym miec taki naturalnie ciemniejszy bladzik mam wrazenie, ze tak jasny odcien nie pasuje do mnie.
*milka* jest offline  
Stary 2010-03-10, 22:35   #3873
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Hym, pierwsze miałam pasemka rozjaśniaczem, całość pokryłam wellatonem 12/1, no i te moje naturalne włoski wyszły minimalnie z żółtym odcieniem odrostu mam kilka mm i chce teraz całość walnąć tym garnierkiem 111 zobaczymy co to będzie na pewno wstawię zdjęcia!
Napewno się uda. Miałam taką samą historię : najpierw pasemka potem farby rozjaśniające )różne aż uzyskałam żółty blond a potem już 111 i wyszło bardzo jasno. Więc 3mam kciuki
8joja8 jest offline  
Stary 2010-03-10, 23:39   #3874
Sophe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tmak Pokaż wiadomość
Gdzie tak tanio kupujesz Majirel? Możesz polecić mi sklep internetowy? Czy mają tam oryginalne produkty? Jestem w szoku, że tak tanio. Ja kupuję Majirel, Majiblond lub Luo color tylko z Loreala profesjonalnego i za tubkę i oxydant płacę 50 zł. Zawsze w sklepie fryzjerskim. Robię tylko odrosty, więc farba starcza mi na dwa razy. Nie odświerzam, bo kolor jest świetny.
zawsze na allegro, a czasem są i za 16.90 niektóre odcienie. Do tej pory się nie zawiodłam, zresztą tak zaczęłam przygodę z farbami fryzjerskimi, na allegro, bo w sklepie np. u mnie we Wrocławiu nie wiedziec czemu liczą sobie o wiele drożej.
Sophe jest offline  
Stary 2010-03-11, 07:44   #3875
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sophe Pokaż wiadomość
zawsze na allegro, a czasem są i za 16.90 niektóre odcienie. Do tej pory się nie zawiodłam, zresztą tak zaczęłam przygodę z farbami fryzjerskimi, na allegro, bo w sklepie np. u mnie we Wrocławiu nie wiedziec czemu liczą sobie o wiele drożej.
Moja droga bo to Wrocław.Ale zawsze to tańszy niż Opole.A co do profesionalow to ja podziwiam dziewczyny za odwagę.Ja bym się bala to coś nałożyć na włosy bez wiedzy co z czym mam wybełtać i jak..A potem masakra.Ja tam sobie nie wierze w takich sprawach.Pewnie dla kogoś kto tak robi to pestka ale dla mnie nie.Pozdrawiam

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-11, 07:53   #3876
blond bunny
Zakorzenienie

kedud jak nie spróbujesz to się nie dowiesz jak ci wyjdzie
Myślę że dobrze będzie bo te z rozjaśniaczem są bardzo mocne i nie spotkałam się żeby komuś nie wyszły. Tylko licz się z tym że włosy mogą wyjść naprawdę jasne.

Ewcia jest tak jak femme ci napisała, tylko mam nadzieję że w odczuciu twojej fryzjerki poziom 9 nie jest zbyt ciemny, bo niektóre to jakby daltonistkami były
Jasne pasma masz pewnie białe więc ona je też chce wyrównać a to już nie twój problem.
Powodzenia!
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 09:44   #3877
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
wreszcie co? ciesze się, że farba którą dużo wcześniej polecałam zadowoliła kolejną wiżanke ....buźka cieszę się z Tobą.

A najlepsze, że superedzia pisała o tej farbie od stu lat i żadna z nas nie chciała słuchać
A ja mam do ciebie pytanko, na stronie 58 tego wątku dałaś zdjęcia farb które ci się sprawdziły i które na sto procent polecasz, i tam jest też farba nad którą od jakiegoś czasu się zastanawiam, Garnier Nutrisse bardzo jasny blond beżowy (z taką babą w prostych włosach) -ty ją stosowałaś, jak wychodzi, bardzo ciemno?? Rozjaśnia odrosty ciemny blond? Żółknie z czasem czy nie??
Z góry dzięki za odp...
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-11, 14:23   #3878
EwCiA000
Zadomowienie

Blon bunny i Femme:
dziękuje bardzo, zaraz zadzwo0nie do fryzjerki i się jej zapytam jeszcze jaki na myśli kolor mówiąc poziom 9 i umówię sie na wizytę

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

a uważacie że lepiej mi będzie zafarbować potem farbą blond na tych co mam i dojść do tego koloru który chce czy lepiej jak zrównam te włosy u fryzjera i dopiero potem??
najbardziej martwię się o to żeby to nie wyszło za ciemno bo szkoda mi tych kasnych pasm które już mam tak rozjaśnione:/ gdybym miała pewnośc to bym się nawet nie zastanawiała...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 15:09   #3879
agusiajnw
Zakorzenienie

wiem że wczoraj już o to pytałam ale mam wątpliwości, czy nałożyć mam palette c10 tylko na naturalny odrost czy przeciągnąć na ten odcinający się rudawy? Bo boję się że jak nie nałoże to zostanie rudawy a jak nałożę to za bardzo się rozjaśni czy coś
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-11, 15:24   #3880
lauraconti
Raczkowanie

a ja z garnierkiem 111 na głowie jak na razie nie robi mi się nic dziwnego z moimi włosami hm, za jakieś 20 minutek zmywanko i zobaczymy co to będzie
Stary 2010-03-11, 15:29   #3881
katedabandit
Raczkowanie

GG do katedabandit

lauraconti daj zdjęcie, jak wysuszysz włosy

Miałam wrzucić zdjęcia w świetle dziennym.
1 zdjęcie - włosy przed farbowaniem Palette Rozświetlony popielaty blond (trochę jaśniejsze w realu)
2 zdjęcie - po farbowaniu + parę kropelek płukanki na całą umywalkę wody (foto w półcieniu)

Edytowane przez katedabandit
Czas edycji: 2010-03-11 o 15:48
katedabandit jest offline  
Stary 2010-03-11, 15:44   #3882
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczynki odpowiedzcie bo czekam na wasza opinie
bo juz chce zadzwonic do fryzjera
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 15:50   #3883
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Blon bunny i Femme:
dziękuje bardzo, zaraz zadzwo0nie do fryzjerki i się jej zapytam jeszcze jaki na myśli kolor mówiąc poziom 9 i umówię sie na wizytę

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

a uważacie że lepiej mi będzie zafarbować potem farbą blond na tych co mam i dojść do tego koloru który chce czy lepiej jak zrównam te włosy u fryzjera i dopiero potem??
najbardziej martwię się o to żeby to nie wyszło za ciemno bo szkoda mi tych kasnych pasm które już mam tak rozjaśnione:/ gdybym miała pewnośc to bym się nawet nie zastanawiała...
Ja sama mam podobny dylemat, nie wiem czy przyciemniać włosy do koloru odrostów czy rozjaśniać do koloru końcówek
Ale generalnie poziom 9 wcale nie jest ciemny, popatrz sobie na farby loreal excellence 9.0 albo preference Hollywood to są kolorki z poziomu 9 ale nie można powiedzieć że są ciemne... po prostu bardziej naturalne
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-11, 16:21   #3884
lauraconti
Raczkowanie

Reakcja po farbowaniu garnierem 111:
O nie!!!!! wszystko by było spoko gdyby nie moje wcześniej rozjaśniane pasemka - są fioletowe! Nałożyłam farbę na odrost, a potem na ok.15 min, na resztę włosów...
Nawet nie wstawiam zdjęcia,bo nie warto...
ps. czym zmyć ten fiolet? ech, boję się, że mi się to będzie długo trzymać i nie zejdzie;(

edytowany 17:16
Godzinę później moje włosy są już lepsze;d przez pół godziny szorowałam je przeciwłupieżowym szamponem i efekty są jeszcze jedno takei mycie i włsoki będą ok, ach, a jeszcze godzinkę temu byłam załamana! nawet się pokuszę o wyprostowanie ich i zrobienie zdjęcia

Edytowane przez lauraconti
Czas edycji: 2010-03-11 o 17:18
lauraconti jest offline  
Stary 2010-03-11, 16:28   #3885
EwCiA000
Zadomowienie

no widzisz Chocolate77 mamy podobny problem, ale ja juz się umówiłam do fryzjera na piatek w przyszłym tygodniu w piątek, i powiedziała mi że przyciemni mi włosy o 1,5 tonu, będę miała o 1,5 tonu ciemniejsze niż teraz...mogłybyście wstawić jakąś obojętnie jaką fotkę żebym zobaczyła jak będzie wyglądał ten kolor?? zobaczcie na moje fotki i wklejcie zdjęcie o 1,5 tonu ciemniejsze od moich, bardzo was proszę
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:18   #3886
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia widzisz 1,5 tonu to przy blondzie może się okazać bardzo dużo. Przykładowo gdybyś miała najjaśniejszy blond czyli 10 poziom, to jakieś 2 tony ciemniej da ci ciemny blond, nie wierz w połówki tonów, raczej będzie ciemniej niż jaśniej. Dodatkowo pojawi się problem tego typu, że będziesz musiała poczekać aż ta farba się spierze czyli koło 2 miesięcy nim położysz jednolity ładny jasny blond. No i ta ciemna farba może zmywać się szybciej z tych przejaśnionych pasm, więc będziesz łaciata- niestety nigdy nie wiadomo jak się będzie ciemniejsza farba trzymać po rozjaśniaczu...

agusia nie bój się, nic się nie stanie, kładź na ten odrost i zwykły i rudy a potem reszta.

Dziewczyny powiedzcie szczerze...po cholerę wybieracie odcienie popielate i zimne jeśli nie podoba wam się fioletowy i szary odcień włosów??? Przecież jest tyle innych ładnych odcieni np. beżowych...
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:23   #3887
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=blond bunny;17803692]Ewcia widzisz 1,5 tonu to przy blondzie może się okazać bardzo dużo. Przykładowo gdybyś miała najjaśniejszy blond czyli 10 poziom, to jakieś 2 tony ciemniej da ci ciemny blond, nie wierz w połówki tonów, raczej będzie ciemniej niż jaśniej. Dodatkowo pojawi się problem tego typu, że będziesz musiała poczekać aż ta farba się spierze czyli koło 2 miesięcy nim położysz jednolity ładny jasny blond. No i ta ciemna farba może zmywać się szybciej z tych przejaśnionych pasm, więc będziesz łaciata- niestety nigdy nie wiadomo jak się będzie ciemniejsza farba trzymać po rozjaśniaczu...

no to teraz mnie załamałaś
to co ja mam teraz robić?? proszę napisz...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:26   #3888
lauraconti
Raczkowanie

Moje włosy po garnierze 111
Stary 2010-03-11, 18:29   #3889
blond bunny
Zakorzenienie

Po prostu ja nie wiem co ty chcesz ewcia osiągnąć...
Bo jak cię nie przeraża że będziesz mieć jeszcze jakiś czas ciemniejsze włoski to ok. Chyba że ty już chcesz mieć jaśniutkie, bo tym przyciemnianiem to tak jakbyś robiła krok w tył. Lepiej chyba by było dążyć do obcięcia ciemnych pasm, a resztę systematycznie rozjaśniać. Jak możesz to wstaw jakieś aktualne zdjęcia tych włosów, bo nie wiem ile ty tego ciemnego jeszcze masz...

Lauraconti bardzo ładny kolor, gdzie ty fiolet widzisz?Odrost troszkę ciemniejszy ale w granicy dopuszczenia, kolejne farbowanie wyrówna. ile trzymałaś farbę?

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-11 o 18:31
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:35   #3890
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=blond bunny;17803926]Po prostu ja nie wiem co ty chcesz ewcia osiągnąć...
Bo jak cię nie przeraża że będziesz mieć jeszcze jakiś czas ciemniejsze włoski to ok. Chyba że ty już chcesz mieć jaśniutkie, bo tym przyciemnianiem to tak jakbyś robiła krok w tył. Lepiej chyba by było dążyć do obcięcia ciemnych pasm, a resztę systematycznie rozjaśniać. Jak możesz to wstaw jakieś aktualne zdjęcia tych włosów, bo nie wiem ile ty tego ciemnego jeszcze masz...

chciałabym jasny blond mieć jak najszybciej, a aktualne zdjęcia moich włosków sa na tych poprzednich stronach a jezeli chodzi o te ciemne pasma, to jest ich trochę, ale na zdjęciu tego nie widać, i jednym zdaniem mam dużo kolorów na głowie, jedne sa prawie białe drugie żółte trzecie rudy, czwarte ciemniejszy rudy a jeszcze inne przy skórze są jasne i im niżej tym ciemniej także sama widzisz...i co?? chcę mniej wiecej taki kolor może trochę jaśniejszy...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:43   #3891
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia to ty takiego jaśniutkiego blondu po tym przyciemnianiu szybko nie uzyskasz, nie ma siły... Poza tym ja nie wierze że ona ci te włosy tak przyciemni że będą jednolite, praktycznie nie ma na to szans, na pewno będą przebijać jakieś jaśniejsze i ciemniejsze pasma... Może spróbuj sama rozjaśniać, najwyżej położysz farbę 2x i się w końcu wyrówna...
Bo jak przyciemnisz to potem też co najmniej 2 farbowania ci zejdą na wyprowadzenie koloru.
Naprawdę lepiej by było jakby ta fryzjerka ci dojaśniła kilka najciemniejszych pasm,a z resztą już byś sobie poradziła.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:50   #3892
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia to ty takiego jaśniutkiego blondu po tym przyciemnianiu szybko nie uzyskasz, nie ma siły... Poza tym ja nie wierze że ona ci te włosy tak przyciemni że będą jednolite, praktycznie nie ma na to szans, na pewno będą przebijać jakieś jaśniejsze i ciemniejsze pasma... Może spróbuj sama rozjaśniać, najwyżej położysz farbę 2x i się w końcu wyrówna...
Bo jak przyciemnisz to potem też co najmniej 2 farbowania ci zejdą na wyprowadzenie koloru.
Naprawdę lepiej by było jakby ta fryzjerka ci dojaśniła kilka najciemniejszych pasm,a z resztą już byś sobie poradziła.
też tak myślę
wklejam zdjęcia obecnych włosków, tutaj w miarę dobrze widać te "kolorowe" włosy.
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 18:57   #3893
blond bunny
Zakorzenienie

Nie no Ewcia to przy takich włoskach to aż żal przyciemniać, to byłaby kompletna głupota...
Myślałam że one są gdzieś tragicznie rude czy czarne, ale one wpadają w złoto więc spokojnie je wyrównasz farbą sama.
Tylko na twoim miejscu bym końce z 3 cm podcięła bo są tak zniszczone że ci się wyłamią.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:01   #3894
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Nie no Ewcia to przy takich włoskach to aż żal przyciemniać, to byłaby kompletna głupota...
Myślałam że one są gdzieś tragicznie rude czy czarne, ale one wpadają w złoto więc spokojnie je wyrównasz farbą sama.
Tylko na twoim miejscu bym końce z 3 cm podcięła bo są tak zniszczone że ci się wyłamią.
no właśnie tak myślałam żeby je podciąc ze trzy cztery cm ale ja mam pare pasm jeszcze czarnych i takich dość mocno rudych, ale wiekszosc mam własnie takich jak na pierwszym zdjęciu u góry po prawej stronie, taki melanż złotawo-żółtego z jasnym blondem;*
to co radzisz z tymi ciemnymi?? bo tych farba na pewno nie złapie;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:11   #3895
blond bunny
Zakorzenienie

Podejrzewam że farba rozjaśniająca rozjaśni je do rudego i żółtego a potem stopniowo albo je zetniesz albo rozjaśnisz.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:13   #3896
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Podejrzewam że farba rozjaśniająca rozjaśni je do rudego i żółtego a potem stopniowo albo je zetniesz albo rozjaśnisz.
czyli rozjaśniaczem czy farbą??;*

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

a czy mogłabyś mi jeszcze doradzić farbe która teraz bedzie dla mnie najlepsza jeśli mogłabym cię prosić??;* Twoim zdaniem...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:17   #3897
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Moje włosy po garnierze 111

Moim zdaniem bardzo ładnie... a te niechciane szarości i fioletowe przebłyski zmyją się i to bardzo szybko, zobaczysz
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:19   #3898
blond bunny
Zakorzenienie

Ewcia jak chcesz taki jasny blondzik to palette 100 deluxe. Ona ma małą ilość rozjaśniacza więc myślę że ładnie to weźmie. Tylko minimum 2 opakowania.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:20   #3899
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
też tak myślę
wklejam zdjęcia obecnych włosków, tutaj w miarę dobrze widać te "kolorowe" włosy.

Ojej Ewcia to ty już masz jaśniutkie te włoski, w takim razie nie dawaj ich sobie przyciemnić, jeśli chcesz mieć jasny blond to spróbuj rozjaśnić wszystkie te najciemniejsze pasemka! Blond bunny ma rację...
Cholercia i tak sobie myślę że ja też jednak nie będę przyciemniać, skoro już mam jasne.... przyciemnić jest łatwo a zejść z powrotem do takiego jaśniutkiego blondu będzie trudno
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-11, 19:23   #3900
EwCiA000
Zadomowienie

tylko zastanawiam mnie to co z moimi najjaśniejszymi pasmami po tej farbie...??

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ojej Ewcia to ty już masz jaśniutkie te włoski, w takim razie nie dawaj ich sobie przyciemnić, jeśli chcesz mieć jasny blond to spróbuj rozjaśnić wszystkie te najciemniejsze pasemka! Blond bunny ma rację...
Cholercia i tak sobie myślę że ja też jednak nie będę przyciemniać, skoro już mam jasne.... przyciemnić jest łatwo a zejść z powrotem do takiego jaśniutkiego blondu będzie trudno
no tylko nie wiem czy u fryzjera mi rozjaśnią tylko te ciemne pasma, nie wiem czy takie coś sie robi...
EwCiA000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości