Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-13, 09:21   #3931
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - podjęłam decyzję - idę do fryca - mam ochotę na mały misz-masz na głowie już sobie upatrzyłam taki baleage z zimnych blondów, mam już dosyć moich odrostów, a mój kolor jest wyblakły i matowy. Przez tego loreala zakatowałam swoje włosy i wpadłam w depresję. Jak zrobię już to coś na głowie, wstawię fotki.
No widzę ,ze już straciłaś cierpliwość.Powodzenia życzę no i oczywiście pochwal się jak już będziesz po.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-13, 09:39   #3932
becia23
Raczkowanie

chyba nikt mi nic nie podpowie:/
Stary 2010-03-13, 10:57   #3933
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Moje włosy po garnierze 111
chyba jesteś zadowolona bo wyszło super
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-13, 11:17   #3934
lauraconti
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
chyba jesteś zadowolona bo wyszło super
Tak, jestem myłam głowkę dwa razy od tego czasu i szorowałam przeciwłupieżowym (lekki fiolecik był) i teraz jest super
Stary 2010-03-13, 12:20   #3935
blond bunny
Zakorzenienie

Becia no co my możemy ci poradzić... Takiego brązu farbą nie rozjaśnisz trzeba zrobić dekoloryzację, a to bardzo inwazyjny zabieg i nie polecam robić go samodzielnie... Jak już zrobisz dekoloryzację w fryzjera to potem możesz położyć jakąkolwiek wybraną farbę przez siebie i każda powinna ci wyjść.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-13, 14:15   #3936
asinkaa
Raczkowanie

Beciu ja kiedys na takie ciemne nałozyłam farbe srebrny pył z joanny i rozjasnil troche ale miałam rudawy ciepły odcien brązu ,mysle ze troche w domku je rozjasnisz ale zawsze bedzie pod rudawy podchodził,ja mam koleżanke ktora z czerni domowym sposobem schodziła i w koncu doszła do blondu ale włosy wyniszczone jak nie wiem najpierw rozjaśniacze który co 2 tygodnie powtarzała a po tem jakies inne experymenty,ja ogólnie nie jestem zwolennikiem fryzjerów bo dam 200zł a i tak nie będe miała tego o czym marze wiec wole zniszczyc za grosze niz zniszczy za tyle ile biorą fryzjerzy,to tylko moja opinia kazdy ma inne zdanie a czasem farba za 20 zł jest lepsza od tej duzo drozszej
asinkaa jest offline  
Stary 2010-03-13, 14:35   #3937
meggi3231
Przyczajenie

Mam pytanie czy któraś z Was używała może farby Palette odcień Mroźny Blond? Chcę właśnie wysłać chłopaka po tę farbę bo jest w promocji po 9zł. a ja potrzebuję dwie. zastanawiałam się nad Garnier 111 ale ona chyba kosztuje ok.2ozł. Wiem, nie powinnam na to szczędzić ale obecnie jestem bez pracy więc szczędze na wszystkim.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Ale ze mnie sierota już sobie znalazłam, niestety nie ma dobrej opinii
meggi3231 jest offline  
Stary 2010-03-13, 15:24   #3938
asinkaa
Raczkowanie

hmm ja paletty sie wystraszylam bo ja kupiłam i chciałam sprawdzic jak wyjdzie na ciemniejszych włosach ale jak dotknełam palcami tej "papki" to miałam uczucie pieczenia i cos jak cukierki musujące ,czytałam ze pare osob wypaliło włosy ta farbka i miały strupy na skórze głowy ,ja oddawna słyszałam ze palette niszczą jak nie wiem włosy ,ale wiadomo kazdy inaczej sie wypowiada ,garnier sa lepsze moim zdaniem zalezy jaki masz odcien włosów
asinkaa jest offline  
Stary 2010-03-13, 16:43   #3939
snowhitee
Zakorzenienie

lauraconti i 8joja8 ślicznie wyszły Wam włoski

adzi07 fajnie, że w końcu znalazłaś swoją farbkę ja sama na nią poluję od jakiegoś czasu, bo teraz jeśli nie wyjdzie mi stockhlom to chciałabym właśnie nią spróbować, tylko, że jak narazie nie mogę jej nigdzie dostać.. Ale jeszcze troszkę czasu mam, bo odrost dopiero co kiełkuję

blond bunny wspomniałaś coś, że jest wiele ładnych odcieni blondu z beży, czy mogłabyś polecić jakąś konkretną farbę która da efekt jaśniutkiego beżowego blondu bez żółci i dodatkowo ładnie i równo pokryje odrost w kolorze średniego blondu na poziomie 7 ? Pozdrawiam

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-13, 17:57   #3940
HopeMAGDA
Rozeznanie

hej dziewczyny minęło prawie 3 tyg od mojego ostatniego farbowania zamierzam użyć teraz loreala stockholm ale mam dylemat dośc mocno wypłukał mi sie ten wellaton i mam ciepły odcień włosów a jak nałoże ten loreal to mi wyjdzie taki zimny???pytanie do tych dziewczyn co używały stockholm!!!pozdrawiam!
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-03-13, 18:16   #3941
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej dziewczyny minęło prawie 3 tyg od mojego ostatniego farbowania zamierzam użyć teraz loreala stockholm ale mam dylemat dośc mocno wypłukał mi sie ten wellaton i mam ciepły odcień włosów a jak nałoże ten loreal to mi wyjdzie taki zimny???pytanie do tych dziewczyn co używały stockholm!!!pozdrawiam!
ja farbowałam mamie stockholmem, miała ciepły odcień niestety po farbowaniu się nie ochłodził. Rozjaśnił trochę, ale nadal był ciepły. Z tym, że mama miała raczej ciemniejsze od Ciebie, bo takie na poziomie 9.
femme13 jest offline  
Stary 2010-03-13, 19:48   #3942
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:

Mi Stockholm wyszedł dość zimny ale tak dziwnie, bo np. na zdjęciach z fleszem wyglądał jak ciepły beżyk a dopiero w świetle dziennym, normalnie, był baaaardzo chłodny - jak dla mnie aż za bardzo, taki szarawy...
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-13, 20:12   #3943
maajjaa88
Zadomowienie

dość długo farbuje włosy na blond w wielkim skrócie napiszę czego ja zawsze używałam i używam, i jakie były efekty
Zawsze używałam garnier belle color nr 11 (mimo, że na opakowaniu jest dosyć ciemny to u mnie na włosach wychodził jasno i to bardzo ), gdyż wpierw rozjaśniałam odrosty i zawsze ratował moje pomarańczowe efekty
Kiedy wycofali tą farbe w drogeriach to zaczęłam używac garnier jasny popielaty blond (nie pamiętam dokładnie nazwy i numeru), jednak juz nie był tak dobry jak poprzedni. Ochładzał odrosty ale była różnica a długość włosów wychodziła bardzo szara (po czasie się wypłukiwał).
Próbowałam jeszcze wellatonu ale nie byłam zadowolona. Już lepsze efekty były bo natural& easy (nr 522 i 532)
Ostatnio nie używam rozjaśniaczy tylko farb rozjaśniających. Tydzień temu użyłam palette skandynawski blond nr 100. I musze powiedzieć, że jestem zachwycona. Odrost prakltycznie nieodróżnia sie od reszty włosów. Nie wiem czy taki efekt zawdzięczać temu, że do farby zapomniałam dodać aktywatora rozjaśniania ().
Zapomniałam napisać, że mój naturalny kolor to taki ciemny blond/jasny brąz.

Trochę się rozpisałam ale może komuś przydadzą sie moje doświadczenia

Wklejam fotki po rozjaśniaczu joanny i następnie po nałożeniu belle color( na 2 zdjęciu kolor wyszedł bardziej beżowy ale kolor na żywo bardziej przypominał ten z 3 zdjęcia)

Edytowane przez maajjaa88
Czas edycji: 2010-03-13 o 20:14
maajjaa88 jest offline  
Stary 2010-03-13, 20:52   #3944
karojen24
Raczkowanie

Cytat:

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1258500324
Efekt na moich wlosach (dodam,ze stockholm trzymalam tylko kilka minut!)
karojen24 jest offline  
Stary 2010-03-13, 21:14   #3945
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
http://wizaz.pl/forum/attachment.php...5&d=1258500324
Efekt na moich wlosach (dodam,ze stockholm trzymalam tylko kilka minut!)
ojej no bardzo jasno i chłodno Ci wyszedł. A powiedz mi kładłaś go może też na odrost cyz tylko na wcześniej rozjaśnione już włosy? I jakie w ogóle masz naturalne włoski?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-13, 21:19   #3946
karojen24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ojej no bardzo jasno i chłodno Ci wyszedł. A powiedz mi kładłaś go może też na odrost cyz tylko na wcześniej rozjaśnione już włosy? I jakie w ogóle masz naturalne włoski?

Kladlam tylko na rozjasnione rozjasniaczem, bo chodzilo o ochlodzenie zoltego odcienia. Naturalne mam b. ciemny blond popielaty, ktory trudno sie rozjasnia, zawsze na rudo.
karojen24 jest offline  
Stary 2010-03-13, 21:21   #3947
snowhitee
Zakorzenienie

a czy kolor szybko się wypłukiwał?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-13, 21:25   #3948
karojen24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a czy kolor szybko się wypłukiwał?
normalnie powinien, ale mi jakos swintuch nie chcial zejsc. Prawde mowiac wlosy byly dla mnie za chlodne po nim i w koncu wspomoglam je slonecznym blndem, szamponetka bo ten niebieskawy odcien mnie denerwowal.
karojen24 jest offline  
Stary 2010-03-13, 22:00   #3949
mrowka004
Raczkowanie

Mam ogromną prośbę, proszę o doradzenie mi jakiego koloru jakiej firmy powinnam użyć, żeby otrzymać podobny kolor jak na zdjęciu. Aktualnie mam jaśniejszy popielaty blond. Może wyjść nawet troszkę ciemniejszy. A z farb to chciałabym użyć albo loreala albo garnier.
mrowka004 jest offline  
Stary 2010-03-13, 22:03   #3950
meggi3231
Przyczajenie

No i mam palette C10.
Pewnie masz racje Asinkaa, że niszczy włosy ale Garnier u mnie za bardzo nie chwyta. Kiedys dawno temu stosowałam Palette chyba właśnie C10 (farba w każdym razie była taka fiołkowa po rozrobieniu) i zawsze mialam ładny kolorek super jasny i ani cienia żółci, ale rozdwojone końcówki tylko, że nawet jak nie farbuję, nie suszę, nie prostuję, odżywiam, kupuje im drogie odżywki kuupę czasu... tez się rozdwajają
Teraz trochę sie obawiałam takiego jasnego koloru, jestem duuużo starsza Ale jak w końcu wysłalam tego mojego to chwycił tą i juz nie chciałam mu za bardzo truć, a co tam, raz kozie śmierć! Teraz mam dość ładny jasny (a może średni, to zależy od światła) blond i odrosty, może jutro zrobię fotki przed i po.
meggi3231 jest offline  
Stary 2010-03-13, 23:13   #3951
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mrowka004 Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbę, proszę o doradzenie mi jakiego koloru jakiej firmy powinnam użyć, żeby otrzymać podobny kolor jak na zdjęciu. Aktualnie mam jaśniejszy popielaty blond. Może wyjść nawet troszkę ciemniejszy. A z farb to chciałabym użyć albo loreala albo garnier.
hmm myślę, że podobny efekt uzyskałabyś np po loreal excellence 01 tyle, że on jest jaśniutki ale właśnie taki słoneczny ciepły tak mi się wydaję a jak nie to jakiś jasny złocisty blond może.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-14, 07:51   #3952
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
hmm ja paletty sie wystraszylam bo ja kupiłam i chciałam sprawdzic jak wyjdzie na ciemniejszych włosach ale jak dotknełam palcami tej "papki" to miałam uczucie pieczenia i cos jak cukierki musujące ,czytałam ze pare osob wypaliło włosy ta farbka i miały strupy na skórze głowy ,ja oddawna słyszałam ze palette niszczą jak nie wiem włosy ,ale wiadomo kazdy inaczej sie wypowiada ,garnier sa lepsze moim zdaniem zalezy jaki masz odcien włosów
Ja czasami mam dość stwierdzeń, że Palette niszczy włosy. Mi osobiście garnier siano zrobił na głowie takie, że szczotka w miejscu stawała a uratowało mnie ponowne zafarbowanie palette. Blondy palette dopiero testuje ale nic złego narazie się nie dzieje. Jak ktoś ma słabe włosy i poniszczone to może palette agresywniej zadziałać, poza tym każdy ma inne włosy, skórę i musi znaleźć farbę dla siebie jak jedna źle się z nimi obeszła.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meggi3231 Pokaż wiadomość
No i mam palette C10.
Pewnie masz racje Asinkaa, że niszczy włosy ale Garnier u mnie za bardzo nie chwyta. Kiedys dawno temu stosowałam Palette chyba właśnie C10 (farba w każdym razie była taka fiołkowa po rozrobieniu) i zawsze mialam ładny kolorek super jasny i ani cienia żółci, ale rozdwojone końcówki tylko, że nawet jak nie farbuję, nie suszę, nie prostuję, odżywiam, kupuje im drogie odżywki kuupę czasu... tez się rozdwajają
Teraz trochę sie obawiałam takiego jasnego koloru, jestem duuużo starsza Ale jak w końcu wysłalam tego mojego to chwycił tą i juz nie chciałam mu za bardzo truć, a co tam, raz kozie śmierć! Teraz mam dość ładny jasny (a może średni, to zależy od światła) blond i odrosty, może jutro zrobię fotki przed i po.
No powinnaś mieć platynke po tej frabie. Dziewczynom w ogóle ta farba świetnie wychodziła.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-14, 10:52   #3953
Catherine_
Raczkowanie

Dziewczyny, a co sadzicie o tej farbie?
Pisze o niej: Rozjaśniacz to bardzo jasny odcień blond, który zapewni delikatny efekt rozjaśnienia, naturalny wielowymiarowy efekt kolorystyczny i zdrowy połysk.
Czy ktoras z Was probowala?
Catherine_ jest offline  
Stary 2010-03-14, 11:05   #3954
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Catherine_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sadzicie o tej farbie?
Pisze o niej: Rozjaśniacz to bardzo jasny odcień blond, który zapewni delikatny efekt rozjaśnienia, naturalny wielowymiarowy efekt kolorystyczny i zdrowy połysk.
Czy ktoras z Was probowala?
ale to na zdjęciu to chyba szampon koloryzujący. Na opakowaniu napisali, że rozjaśnia?
femme13 jest offline  
Stary 2010-03-14, 11:21   #3955
Catherine_
Raczkowanie

to szampon koloryzujacy i jestem ciekawa jaki bylby po nim efekt.

COLOR SHAMPOO
CZYSTY KOLOR. BEZ AMONIAKU.
TERAZ ŁAGODNIEJSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK!*

Produkt do koloryzacji półtrwałej Palette łagodnie pielęgnuje włosy dzięki innowacyjnemu kremowi koloryzującemu z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MAKADAMIA

Naturalny, ale i pełen ekspresji, zdrowo wyglądający kolor o pięknym połysku!
Catherine_ jest offline  
Stary 2010-03-14, 11:26   #3956
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczyny jak myslicie...jaka farba dałaby mi taki efekt??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-14, 11:38   #3957
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
doradzcie jak pozbyc sie tego ciepłego odcienia na popiel ale nie przyciemnic wloski?unikając wizyty u fryzjera
Powiedz mi prosze czym malujesz wloski ?
*milka* jest offline  
Stary 2010-03-14, 12:28   #3958
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Catherine_ Pokaż wiadomość
to szampon koloryzujacy i jestem ciekawa jaki bylby po nim efekt.

COLOR SHAMPOO
CZYSTY KOLOR. BEZ AMONIAKU.
TERAZ ŁAGODNIEJSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK!*

Produkt do koloryzacji półtrwałej Palette łagodnie pielęgnuje włosy dzięki innowacyjnemu kremowi koloryzującemu z OLEJKIEM Z ORZECHÓW MAKADAMIA

Naturalny, ale i pełen ekspresji, zdrowo wyglądający kolor o pięknym połysku!
Dalej tego nie rozumiem .Czytam i ogladam strony z ta ""farbka"" i cały czas mi się wyświetla ze to rozjaśniacz wiedz już sama nie wiem.A jaki jest numer tej twojej farbki.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-14, 13:21   #3959
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
dość długo farbuje włosy na blond w wielkim skrócie napiszę czego ja zawsze używałam i używam, i jakie były efekty
Zawsze używałam garnier belle color nr 11 (mimo, że na opakowaniu jest dosyć ciemny to u mnie na włosach wychodził jasno i to bardzo ), gdyż wpierw rozjaśniałam odrosty i zawsze ratował moje pomarańczowe efekty
Kiedy wycofali tą farbe w drogeriach to zaczęłam używac garnier jasny popielaty blond (nie pamiętam dokładnie nazwy i numeru), jednak juz nie był tak dobry jak poprzedni. Ochładzał odrosty ale była różnica a długość włosów wychodziła bardzo szara (po czasie się wypłukiwał).
Próbowałam jeszcze wellatonu ale nie byłam zadowolona. Już lepsze efekty były bo natural& easy (nr 522 i 532)
Ostatnio nie używam rozjaśniaczy tylko farb rozjaśniających. Tydzień temu użyłam palette skandynawski blond nr 100. I musze powiedzieć, że jestem zachwycona. Odrost prakltycznie nieodróżnia sie od reszty włosów. Nie wiem czy taki efekt zawdzięczać temu, że do farby zapomniałam dodać aktywatora rozjaśniania ().
Zapomniałam napisać, że mój naturalny kolor to taki ciemny blond/jasny brąz.

Trochę się rozpisałam ale może komuś przydadzą sie moje doświadczenia

Wklejam fotki po rozjaśniaczu joanny i następnie po nałożeniu belle color( na 2 zdjęciu kolor wyszedł bardziej beżowy ale kolor na żywo bardziej przypominał ten z 3 zdjęcia)

Belle Color nie został wycofany, tylko zmienili mu skład na trochę lepszy (ponoć) i opakowanie troszkę inne, ale farbka cały czas jest w sklepach tj. ja ją tu widzę w Gdańsku - nie wiem jak sytuacja wygląda gdzie indziej...

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dalej tego nie rozumiem .Czytam i ogladam strony z ta ""farbka"" i cały czas mi się wyświetla ze to rozjaśniacz wiedz już sama nie wiem.A jaki jest numer tej twojej farbki.

A bo te farby bez amoniaku zawierają ponoć coś innego co utlenia włosy, czyli rozjaśnia, zapomniałam co... i wcale nie są takie "zdrowe i bezpieczne" jak reklamują

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak myslicie...jaka farba dałaby mi taki efekt??;*

Ja miałam kiedyś identyczny kolor po Palette C10
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-03-14, 14:39   #3960
iz123ka123
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie
Moje włosy do połowy są jasno rude a dalej żółte tragedia
A ja pragnę takiego kolorku : http://www.exposay.com/celebrity-pho...als-Iiv5rW.jpg
Jaka farba jest w stanie to uzyskac? I blagam nie mowcie mi nic o rozjasniaczu
iz123ka123 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości