Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-16, 17:40   #4021
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Femme13:
ślicznie ci wyszły te włoski))

Kachula82:
juz mam
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-16, 19:07   #4022
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
Śliczne!! i bardzo mało zapłaciłaś rzeczywiście.. u mnie niestety taka przyjemność kosztuję sporo więcej, w jakichś mniejszych salonikach cena wacha się między 110-130zł a w bardziej "ekskluzywnych" dochodzi do grubo ponad 200zł.. Dlatego ja jednak będę dalej się upierać przy swoim i sama farbować

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-16, 19:10   #4023
Kachula82
Zakorzenienie

Czasami i ja myślę już o fryzjerze ale szlag mnie trafia gdy o coś proszę i zawsze albo nie da się zrobić albo po co to robić skoro nie będzie widać zbytnio różnicy ( w tym przypadku prosiłam o balejaż z dwóch blondów - b. jasnego i złotego). Poza tym fryzjer przy dwójce małych dzieci to dla mnie już luksus będzie. Zostają mi farby.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-16, 19:10   #4024
lasicakocica
Przyczajenie

Cześć dziewczyny

Jestem zupełnie nowa ale śledze regularnie ten wątek. Macie spore doswiadczenie z tymi "blond" farbami , więc może mi doradzicie Mój obecny kolor to bardzo jasny rudy z żółtymi pasemkami, istne cudo Wynik zchodzenia z czerni. Obecnie chce położyć na moje włosy jasną blond farbę i mam problem...mianowicie nie wiem czy lepsza będzie farba o złotawym odcieniu, żeby to wyrównac czy może popiel? Bardzo proszę o rade i z góry dziękuję

Edytowane przez lasicakocica
Czas edycji: 2010-03-16 o 19:13
lasicakocica jest offline  
Stary 2010-03-16, 19:15   #4025
femme13
Raczkowanie

zawsze płaciłam ok. 120 zł, ale teraz mam krótkie i może dlatego, poza tym jestem stałą ich klientką więc pewnie inaczej mnie policzyli. Cieszę się, że nie zrobili mi takiego zwykłego balejażu, tylko takie drobne pasma i w rzeczywistości dalej jestem blondi ale bez rudości i żółtego. Mam tylko nadzieję, że się szybko nie wypłucze. Wyjeżdżam za granicę i pozostanie mi fryzjer średnio co 3 miesiące. Tak czy inaczej nie żegnam się z Wami, będę tu zaglądała, bo cenne rady dajecie.
femme13 jest offline  
Stary 2010-03-16, 19:44   #4026
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lasicakocica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jestem zupełnie nowa ale śledzę regularnie ten wątek. Macie spore doświadczenie z tymi "blond" farbami , więc może mi doradzicie Mój obecny kolor to bardzo jasny rudy z żółtymi pasemkami, istne cudo Wynik zchodzenia z czerni. Obecnie chce położyć na moje włosy jasną blond farbę i mam problem...mianowicie nie wiem czy lepsza będzie farba o złotawym odcieniu, żeby to wyrównac czy może popiel? Bardzo proszę o rade i z góry dziękuję
Popielem to rudy będziesz niwelować a złotym ta ja bym sie bała znowu go pogłębić (tak mi się wydaje). Ogólnie to jaki kolorek/odcień ci się marzy? Lepiej będzie doradzić. Pokaż jakieś zdjęcie np gwiazdy czy coś.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-16, 20:07   #4027
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
zawsze płaciłam ok. 120 zł, ale teraz mam krótkie i może dlatego, poza tym jestem stałą ich klientką więc pewnie inaczej mnie policzyli. Cieszę się, że nie zrobili mi takiego zwykłego balejażu, tylko takie drobne pasma i w rzeczywistości dalej jestem blondi ale bez rudości i żółtego. Mam tylko nadzieję, że się szybko nie wypłucze. Wyjeżdżam za granicę i pozostanie mi fryzjer średnio co 3 miesiące. Tak czy inaczej nie żegnam się z Wami, będę tu zaglądała, bo cenne rady dajecie.
To rzeczywiscie taniutko mój rekort u fryzjera to 350 zl.I to jednym kolorem ze wstępnym rozjaśnieniem i na koniec maska.Jak by ktoś pytał to takie luksusy serwuja w Laurent Opole.Jak by się ktoś wybierał to nie polecam bo cena do dziś mnie boli.Hehehe.Dlatego jestem super Happy ze teraz moge sobie sama robić w domku za 11.50 hahaha

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-16, 20:18   #4028
lasicakocica
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Popielem to rudy będziesz niwelować a złotym ta ja bym sie bała znowu go pogłębić (tak mi się wydaje). Ogólnie to jaki kolorek/odcień ci się marzy? Lepiej będzie doradzić. Pokaż jakieś zdjęcie np gwiazdy czy coś.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz Chciałabym dążyć do czegoś podobnego jak ma Doda na tym zdjęciu W tym tygodniu chcę położyć jakąś farbe, ale zupełmnie nie wiem jaki odcień żeby nie pogorszyć sprawy Dodam jeszcze, że kupiłam farbe Loreal Exellence 01 i boje się ją nałożyć gdyż wydaje mi się za żółta

Edytowane przez lasicakocica
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:23
Stary 2010-03-16, 20:28   #4029
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz Chciałabym dążyć do czegoś podobnego jak ma Doda na tym zdjęciu W tym tygodniu chcę położyć jakąś farbe, ale zupełmnie nie wiem jaki odcień żeby nie pogorszyć sprawy
Taki kolorek wychodził dziewczynom po palette c10, wellaton 12/1, garnier 111. Najlepiej będzie jak wpiszesz sobie w "przeszukaj w wątku" po kolei nazwy tych farb z nr i popatrzysz jak dziewczynom powychodziło i z jakich włosów. Ja osobiście jestem za palette ale ty może co innego wybierzesz. Nie jestem jeszcze specjalistką bo dopiero dochodzę, która farba będzie dla mnie najlepsza, więc może jeszcze ktoś się wypowie.
Popatrz na posty HopeMagdy, kedud86, Dory oj już nie pamiętam, tyle tu świetnych przykładów.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-16 o 20:34
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-16, 20:45   #4030
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

I ja się zwracam do Was z pytaniem. U mnie za farb u fryzjera życzą sobie 120 zł, wolę to zrobić za 15 w domu.. ale wiadomo to nie to samo i wiele pytań.
Więc czy taki kolor jak na zdjęciu, kurde no nie wiem jak go opisać zdjęcie znalazłam w necie i tylko takie było, ale to taki kolor naturalny blond, nie za biały, no fajny, ale czy np osiągnę go garnierem 111? bo sławny taki jest. Aktualnie mam pomalowane wellatonem 12/0 i szczerze nie polecam
Stary 2010-03-16, 20:53   #4031
lasicakocica
Przyczajenie

Dziękuje Kachula82 To już są jakieś konkretne wskazówki, dobrze że zapytałam bo jeszcze zdecydowałabym się na ten złocisty kolor i kurczk byłby większy:P
Stary 2010-03-16, 21:45   #4032
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje Kachula82 To już są jakieś konkretne wskazówki, dobrze że zapytałam bo jeszcze zdecydowałabym się na ten złocisty kolor i kurczk byłby większy:P
ja nie wiem czy napewno kurczak byłby większy no ale pomyślałam że rudy tak potraktowany raczej się nie rozjaśni.
P.S. Powiedziałam że nie jestem ekspertką

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-16, 21:53   #4033
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

Cytat:
ja nie wiem czy napewno kurczak byłby większy no ale pomyślałam że rudy tak potraktowany raczej się nie rozjaśni.
a garnier 111 daje taki popiel czy bardziej żółc?
Stary 2010-03-16, 22:50   #4034
Kachula82
Zakorzenienie

dziewczynom robił bardzo jaśniutki popiel, czasem nawet siwy, który schodzi po kilku myciach
Jak masz np rozjaśniane włoski to musisz obserwować aby fioletowych kosmyków sobie nie zrobić. On po prostu jest bardzo chłodnym odcieniem tak samo jak belle color 111. Niektórzy twierdzą, że belle color jest nawet lepszy.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-16 o 22:57
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-16, 23:04   #4035
lasicakocica
Przyczajenie

Cytat:
hahahaha...dzięki Pewnie za pierwszym razem kolor i tak nie będzie olśniewał, ale może choć odrobinke zbliży się do blondu Te rude kudełki mnie dobijają...
Stary 2010-03-17, 07:44   #4036
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
a garnier 111 daje taki popiel czy bardziej żółc?
kilka...a nawet chyba już kilkadziesiąt stron wcześniej, bo dziewczynki się ostro rozpisują są moje efekty po garnierze 111, myślę że jest bardzo dobry na zniwelowanie żółtego odcienia, ale po ok 2 tygodniach żółknie-przynajmniej do beżowego blondu, na co akurat ja nie narzekam.-bo w szare włosy mi nie pasują.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-17, 10:34   #4037
HopeMAGDA
Rozeznanie

a ja tak sobie przeglądam wątek i sie zastanawiam jaką farbe nałożyć,może znowu 111 garniera boje sie troche siwego?hmmm może ten śliczny jak dla mnie stockholm?a może coś w beżu minęły 3 tyg od ostatnieo farbowania mam zółte włosy płukanka nie pomaga....kurcze co tu zrobić wypłukał sie wellaton czas byłoby coś nałożyć...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-03-17, 11:27   #4038
lasicakocica
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
a ja tak sobie przeglądam wątek i sie zastanawiam jaką farbe nałożyć,może znowu 111 garniera boje sie troche siwego?hmmm może ten śliczny jak dla mnie stockholm?a może coś w beżu minęły 3 tyg od ostatnieo farbowania mam zółte włosy płukanka nie pomaga....kurcze co tu zrobić wypłukał sie wellaton czas byłoby coś nałożyć...pozdrawiam
Ooooo...tak Stockholm to naprawde piękny odcień Farbowałam nią przez kilka lat zanim nie wpadłam na "genialny" pomysł, przefarbowania się na ciemny brąz
Stary 2010-03-17, 11:28   #4039
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Jestem już po fryzjerze, jestm MEGA zadowolona. Zrobiła mi ciemne zimne i drobne pasma, żeby włosy były takie bardziej popielate. Rozjaśniła te żółte, rude przebłyski. I w ogóle muszę Wam powiedzieć, że po tym jej rozjaśniaczu mam o niebo lepsze włosy niż po lorealu, który stosowałam. W końcu są błyszczące, a nie sianowate i matowe. Wstawiam zdjęcie. I jak pomyślę ile wydałam kasy na te farby drogeryjne...to bym miała 3 takie balejaże jak nie więcej. Bo zapłaciłam 65 zł tylko.
Bardzo ładnie Femme13 ,a jak bardzo tanio, mało gdzie tyle kasują
Ja jak robiłam to płaciłam około 200 zł i tak jak dziewczyny piszą nie bardzo z włosów zadowolona bo nigdy nie słuchają co klientka naprawdę oczekuję,zawsze lepiej wiedzą i tak tracą w ten sposób klientki

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:19   #4040
trillinka
Rozeznanie

dziewczyny czy moge zmieszac wode 9% z l'oreala z woda richesse l'oreala ?

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:31   #4041
blond bunny
Zakorzenienie

Trillinka nie to bez sensu. Uzyj do farby zamiast wody riss coś tam tej dokupionej 9% tyle ile masz oryginalnej.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:38   #4042
karmelek_
Przyczajenie

Goldwell ! Rozjaśniacz. Niestety wydatek ,bo do proszku trzeba dokupić wodę. Ta firma jest firmą fryzjerską,profesjonalną . Warto wyposażyć się w tę pół kilogramową magiczna konsystencję Nie mogę przewidzieć na ile farbowań wystarczy,ale to bardziej opłacalne niż fizyta u fryzjera.
karmelek_ jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:43   #4043
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
kilka...a nawet chyba już kilkadziesiąt stron wcześniej, bo dziewczynki się ostro rozpisują są moje efekty po garnierze 111, myślę że jest bardzo dobry na zniwelowanie żółtego odcienia, ale po ok 2 tygodniach żółknie-przynajmniej do beżowego blondu, na co akurat ja nie narzekam.-bo w szare włosy mi nie pasują.
mi też siwy nie pasuje.. a garnier 101?
Stary 2010-03-17, 16:50   #4044
EwCiA000
Zadomowienie

tak na marginesie to ja też nie polecam wellatonu...wyszuszył mi włosy, źle łapie odrost...
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:54   #4045
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Ooooo...tak Stockholm to naprawde piękny odcień Farbowałam nią przez kilka lat zanim nie wpadłam na "genialny" pomysł, przefarbowania się na ciemny brąz

A jak Tobie wychodził ten stockholm? Na jakie włoski go kładłaś i ile czasu kolor się utrzymywał? Mam zamiar teraz go użyć i zbieram informację

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-17, 16:54   #4046
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Trillinka nie to bez sensu. Uzyj do farby zamiast wody riss coś tam tej dokupionej 9% tyle ile masz oryginalnej.
ale mi chodzi o to aby rozcienczyc troche ta 9% wode bo 6% to za malo a 9tka za duza

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2010-03-17, 17:05   #4047
HopeMAGDA
Rozeznanie

ja tez mysle o stockholmie.....piszcie laseczki.....
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-03-17, 17:16   #4048
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczyny kochane mam do Was pytanie
w piątek idę do tego fryzjera(jak wiecie zresztą) a więc moje pytanie brzmi... jak myslicie czy dobrem pomysłem jest to żeby powybierała mi moje rude pasma i rozjaśniła profesjonalną farbą a nie rozjaśniaczem te włoski?? wklejam wktualne zdjęcia włosków jak widzicie moje włoski są praktycznie biało-rude, niektóre pasma już są naprawdę bardzo jasne a niektóre rude, dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem;* doradźcie i wyraźcie swoje opinie
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-17, 17:42   #4049
Adzi07
Zakorzenienie

Ja tam ze stokholmu nie byłam zadowolona.Po dwóch tygodniach nie było po nim śladu.Tak samo jak po vikingu.Jedyny który się jeszcze tak w miarę trzymał to exellence 10.21 ale tez nie wiele dłużej i na tym skończyłam moje eksperymenty z lorealami.A no i oczywiście nie chwytały mojego odrostu wiedz kolejny minus i chyba największy.Ale Wam oczywiście życzę aby było inaczej o ile się zdecydujecie.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-17, 17:49   #4050
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ja tam ze stokholmu nie byłam zadowolona.Po dwóch tygodniach nie było po nim śladu.Tak samo jak po vikingu.Jedyny który się jeszcze tak w miarę trzymał to exellence 10.21 ale tez nie wiele dłużej i na tym skończyłam moje eksperymenty z lorealami.A no i oczywiście nie chwytały mojego odrostu wiedz kolejny minus i chyba największy.Ale Wam oczywiście życzę aby było inaczej o ile się zdecydujecie.
A to już minęły 2tyg po Twoim farbowaniu stockholmem? Czy może używałaś go kiedyś tam wcześniej? Ja już zakupiłam tą farbkę i jakoś na dniach kładę ją na odrost, zobaczymy co będzie

Ewcia000 sama nie wiem co Ci doradzić..Ja chyba na Twoim miejscu wolałabym jednak aby te rude pasma potraktowała mi rozjaśniaczem. Przynajmniej miałabym pewność, że nie zżółkną i napewno wyjdzie taki kolor jaki chcę. Ale z drugiej strony bardziej zniszczysz włoski. Choć w sumie nie ma ich aż tak dużo..tzn tych rudych pasm ;p Podetniesz trochę końcówki i będą jak "nowe"

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-17 o 18:00
snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości