Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-23, 21:03   #4231
snowhitee
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi dlaczego garnier ma taki duży wybór? szukałam nr 111 a tu jest belle color, color naturals, nutrisse, 100% color i nie wiedziałam który mam kupić a chciałam tylko 111 kupiłam color naturals, a teraz patrzę na wizażu, a belle color na pudełu ma ładniejsze włosy, ale nie ma tego nigdzie
No niesamowity wybór jednego odcienia Ale rzeczywiście już kilka osób tu pisało, że ponoć belle color najlepszy, najmniej szary i najładniejsze włoski po niej są Osobiście używałam właśnie color naturals, który kupiłaś i byłam zadowolona

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
hej Mam pytanie, mój naturalny kolor włosów to średni blond, farbuje cały czas farbą garnier nutrisse nr 100 , ale nie jest to efekt który oczekuje, ponieważ ta farba daje efekt słonecznego blondu a ja bym chciała chłodny blond . Doradźcie jakiej farby użyć żeby te moje włosy były jaśniejsze a zarazem chłodnego blondu.

Wstawiam zdjęcie moich włosów, naturalny kolor to taki jak widać na odrostach
Może 111 garniera?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:08
snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-23, 21:04   #4232
Kachula82
Zakorzenienie

Dziewczyny ja już powoli mam dość tych eksperymentów. Już nawet myślę, że jak teraz ta palette 218 deluxe mnie nie ruszy to poddaje się. Moje włosy już tyle przeszły, wydaje mi się że mocno się osłabiły tymi koloryzacjami a może i ciążą teraz. Chodzi mi nawet po głowie już coś takiego jak u Ani Przybylskiej. Kiedyś takie śliczne włoski miałam ( i mnie ten kolor bardzo kusi) i takie zdrowe aż mi się blondu zachciało. Właśnie taki kolorek miałam po ciemnej czekoladzie palette. Ewentualnie możecie doradzić kolorek średni blond, nie za ciemny, tak aby z moim odrostem jakoś współgrał? Mam niby ciemny blond ale aż za ciemnego nie chcę. Odrosty mnie drażnią strasznie bo przy balejażu nie było to takie straszne jak przy jednolitym kolorze. Poza tym w ciąży nie chcę ciągle się katować farbą (ze względu na wdychanie tej chemii). Przy ciemniejszych włosach odrost w miarę będzie wyglądał nawet jak będzie za duży ale przy jasnym to już tragedia.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-03-23 o 21:06
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-23, 21:38   #4233
ToTyLkoJa2
Zadomowienie

GG do ToTyLkoJa2

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No niesamowity wybór jednego odcienia Ale rzeczywiście już kilka osób tu pisało, że ponoć belle color najlepszy, najmniej szary i najładniejsze włoski po niej są Osobiście używałam właśnie color naturals, który kupiłaś i byłam zadowolona

Może 111 garniera?
a gdzie można kupić belle color? u mnie nigdzie nie ma a miałas własnie siwe, popielate? bo ja nie chce
Stary 2010-03-23, 21:44   #4234
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
a gdzie można kupić belle color? u mnie nigdzie nie ma a miałas własnie siwe, popielate? bo ja nie chce
No na początku niestety jest dość mocny popielaty, ale po porządnym szorowaniu szamponem przeciwłupieżowym już po jednym razie zaczyna znikać/jaśnieć. A belle color na pewno w rossmanie dostaniesz i w innych tego typu drogeriach Pewnie w jakichś marketach także.
A jak nie chcesz takich siwych popielatych to może byś spróbowała wellaton 12/1, tu dziewczyny pisały i wstawiały fotki i mniej popielato wychodzi..

Dbam o siebie

Czas edycji: 2010-03-23 o 21:45
snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-23, 21:55   #4235
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już powoli mam dość tych eksperymentów. Już nawet myślę, że jak teraz ta palette 218 deluxe mnie nie ruszy to poddaje się. Moje włosy już tyle przeszły, wydaje mi się że mocno się osłabiły tymi koloryzacjami a może i ciążą teraz. Chodzi mi nawet po głowie już coś takiego jak u Ani Przybylskiej. Kiedyś takie śliczne włoski miałam ( i mnie ten kolor bardzo kusi) i takie zdrowe aż mi się blondu zachciało. Właśnie taki kolorek miałam po ciemnej czekoladzie palette. Ewentualnie możecie doradzić kolorek średni blond, nie za ciemny, tak aby z moim odrostem jakoś współgrał? Mam niby ciemny blond ale aż za ciemnego nie chcę. Odrosty mnie drażnią strasznie bo przy balejażu nie było to takie straszne jak przy jednolitym kolorze. Poza tym w ciąży nie chcę ciągle się katować farbą (ze względu na wdychanie tej chemii). Przy ciemniejszych włosach odrost w miarę będzie wyglądał nawet jak będzie za duży ale przy jasnym to już tragedia.
Mnie się marzy mieć ciemne długie włosy, też już miałam czekoladowe, ale wróciłam do blondu. Po każdym farbowaniu mam ochotę zmienić się w brunetkę, jednak bardziej pasuje mi jasny blond. Kachula jeśli miałaś już takie włoski i pasował Ci kolor to może faktycznie lepiej przefarbuj, ewentualnie zacznij od jakiegoś blondu i przyciemniaj włosy z każdym farbowaniem. Tylko nie wiem jaka farba może złapać Ci jednolicie te jasne pasemka i rudości. Garnier z doświadczenia mi się bardzo szybko z jasnych wypłukał. Może welaton, na początek coś z poziomu 8, bo 7 wychodzi już raczej ciemny?
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-23, 21:59   #4236
maajjaa88
Zadomowienie

Cytat:
No na początku niestety jest dość mocny popielaty, ale po porządnym szorowaniu szamponem przeciwłupieżowym już po jednym razie zaczyna znikać/jaśnieć. A belle color na pewno w rossmanie dostaniesz i w innych tego typu drogeriach Pewnie w jakichś marketach także.
A jak nie chcesz takich siwych popielatych to może byś spróbowała wellaton 12/1, tu dziewczyny pisały i wstawiały fotki i mniej popielato wychodzi..
u mnie zarówno w rossmanie jak i naturze juz od dłuzszego czasu w ogólnie nie ma farb belle color
maajjaa88 jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:04   #4237
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
u mnie zarówno w rossmanie jak i naturze juz od dłuzszego czasu w ogólnie nie ma farb belle color
hmm no u mnie przynajmniej w rossmanie to pełno To może w jakimś markecie lub małej "osiedlowej" drogerii. W każdym razie jak coś wellaton 12/1 wychodzi podobnie, a nawet mniej "buro".

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:07   #4238
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Mnie się marzy mieć ciemne długie włosy, też już miałam czekoladowe, ale wróciłam do blondu. Po każdym farbowaniu mam ochotę zmienić się w brunetkę, jednak bardziej pasuje mi jasny blond. Kachula jeśli miałaś już takie włoski i pasował Ci kolor to może faktycznie lepiej przefarbuj, ewentualnie zacznij od jakiegoś blondu i przyciemniaj włosy z każdym farbowaniem. Tylko nie wiem jaka farba może złapać Ci jednolicie te jasne pasemka i rudości. Garnier z doświadczenia mi się bardzo szybko z jasnych wypłukał. Może welaton, na początek coś z poziomu 8, bo 7 wychodzi już raczej ciemny?
No właśnie jedni mówią w ciemnych było ci dobrze ale w jasnym blondzie też świetnie wyglądasz. I bądź tu mądra!
Tylko że ostatni raz ciemne miałam jakieś 5 może więcej lat temu no i młodsza byłam. Boję się strasznie że będę staro wyglądać przy ciemnym. Dlatego chyba tylko średni/ciemny blond mi zostaje bo czekolada odpada.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:13   #4239
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
W Krakowie już dawno wycofali z rossmanów belle color - moja mama sobie upatrzyła kolor i farbowała nim dłuuugi czas i teraz jojczy od kilku miesięcy. Wiem, że można dostać pełną paletę w TESCO, w Carrefourze ostatnio były resztki, ale zamiast 13 zł to teraz kosztuje w granicach 18-19.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:36   #4240
asinkaa
Raczkowanie

do poprzednich dziewczyn: tej ,ktora twierdzi ze fryzjerki zawsze rękawiczki zakładają do rozjaśniania włosów ,to musze cie zasmucic bo nie masz racjii po za tym to nie jest normalne gdy FARBA pali skóre głowy !!!!!!jak cos to rozjasniacz faktycznie ,w związku z tym nakłada sie rozjasniacz stopniowo przez pasemka!!! więc prosze nie opowiadaj ze to normalne ze farba powoduje obrzęk na głowie ,pali skóre i włosy!!!!bo chyba jestes nie powarzna po za tym jak można doradzac kolory gdy nie widzi sie włosów danej osoby prawdziwego odcienia ,jakosci itd! kazdy ma inny włos na którym farby róznie oddziałuja ,a juz doradzac komus by farbe rozjasniającą trzymac ponad godzine,to ja wam wszystkim zycze powodzenia!!!!!!i tak sie składa ze nałożyłam henne i zadnych ciap nawłosach nie mam,tylko super połysk i swietny kolor!!!!
asinkaa jest offline  
Stary 2010-03-23, 22:44   #4241
ewe11
Raczkowanie

Cytat:

Może 111 garniera?
nie raczej nie chyba skusze się na ten wellaton 12/1 tylko czy on nie wyjdzie taki siwy?
ewe11 jest offline  
Stary 2010-03-23, 23:29   #4242
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
nie raczej nie chyba skusze się na ten wellaton 12/1 tylko czy on nie wyjdzie taki siwy?
Przeszukaj sobie ten wątek, kilka dziewczyn wklejało fotki włosów zrobionych tym wellatonem Moim zdaniem nie wychodzą tak siwe jak po garnierze.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-24, 08:02   #4243
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
do poprzednich dziewczyn: tej ,ktora twierdzi ze fryzjerki zawsze rękawiczki zakładają do rozjaśniania włosów ,to musze cie zasmucic bo nie masz racjii po za tym to nie jest normalne gdy FARBA pali skóre głowy !!!!!!jak cos to rozjasniacz faktycznie ,w związku z tym nakłada sie rozjasniacz stopniowo przez pasemka!!! więc prosze nie opowiadaj ze to normalne ze farba powoduje obrzęk na głowie ,pali skóre i włosy!!!!bo chyba jestes nie powarzna po za tym jak można doradzac kolory gdy nie widzi sie włosów danej osoby prawdziwego odcienia ,jakosci itd! kazdy ma inny włos na którym farby róznie oddziałuja ,a juz doradzac komus by farbe rozjasniającą trzymac ponad godzine,to ja wam wszystkim zycze powodzenia!!!!!!i tak sie składa ze nałożyłam henne i zadnych ciap nawłosach nie mam,tylko super połysk i swietny kolor!!!!

Skoro nie powinno się na tym forum doradzać to dlaczego pzynajmniej 3 z Twoich postów zaczynają się: "Dziewczyny doradźcie..."
Myślę, że za bardzo się denerwujesz, to przecież TYLKO rady, i tak decyzje podejmuje każdy sam. A co do henny to gratuluję wyniku, ale tak jak piszesz różnym osobom wychodzi różnie, z tego co wiem to nawet na opakowaniach jest napisane, że włosów farbowanych chemią nie powinno traktować się henną.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-24, 08:49   #4244
blond bunny
Zakorzenienie

Ale asinka o tym nie wie i nie czyta ulotek
A jak ci ta henna ładnie wyszła to pokaż zdjęcia bo ja jestem przekonana że wyszło ci marnie, a przez kompa to każdy może pisać jakie ma cuda na głowie. Pokaż to zobaczymy i ocenimy
Nienawidzę kłamstwa i wymądrzania.
A tym fryzjerkom bez rękawiczek to gratuluję profesjonalizmu. I życzę wizyty sanepidu, zobaczymy co ci wtedy powiedzą...
I mylisz się, można doradzać na podstawie zdjęć, oczywiście jak się ma wiedzę a nie kurs o którym pisał Albertinho
Ja w 3 mce fryzjerką nie zostanę co to to nie.
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-24, 09:24   #4245
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja w 3 mce fryzjerką nie zostanę co to to nie.
3 tygodnie...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-24, 09:38   #4246
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

zrobiłąm pasemko tym nutrissem 89.. no i efekt identyczny jak po garnier color naturals 8. Moje włosy chyba po prostu tak wychodzą, że nie ma sensu kombinowac z odcieniami. ładny średni blondzik mi po tym wychodzi. Nutrisse kosztuje u mnie 20zł a color naturals 12zł, no więc zostanę przy 8 z tej serii, a żeby zużyc nutrisse zrobie z nim mieszankę.

bede farbowac dopiero za pare tygodni, ale dam znac jak efekt, może się komuś przyda.
Stary 2010-03-24, 09:51   #4247
asinkaa
Raczkowanie

o tak przemądrzam sie tak jak wy brawo za spostrzegawczość i faktycznie pytałam o rady ale z rzadnej nie skorzystałam czekam co nowego mądrego wypiszecie a moja droga ulotki czytam i jakos porady zeby trzymac ponad godzine farby nie zauważyłam!!!!!!!!!tak doradzacie mądrze a wiedze macie nie da sie ukrac taka jak i ja ehehehe zycze powodzenia i dalej doradzania przez pokazanie na fotce zdjęcie które mocno odbiegają od rzeczywistosci a skoro twierdzisz ze mozna opowiadac bajki i fotki nie swoje wklejac to wiec tak robiszpapa
asinkaa jest offline  
Stary 2010-03-24, 11:43   #4248
Kajtolinka
Raczkowanie

Dziewczyny jeśli którejś z Was podpasował Loreal Preference to w biedronce jest promocja za17,99 farba + chyba odżywka elseve, albo jakiś balsam taki różowy. U mnie jeszcze są bardzo jasne złote blondy i sztokholmy.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-24, 12:29   #4249
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
o tak przemądrzam sie tak jak wy brawo za spostrzegawczość i faktycznie pytałam o rady ale z rzadnej nie skorzystałam czekam co nowego mądrego wypiszecie a moja droga ulotki czytam i jakos porady zeby trzymac ponad godzine farby nie zauważyłam!!!!!!!!!tak doradzacie mądrze a wiedze macie nie da sie ukrac taka jak i ja ehehehe zycze powodzenia i dalej doradzania przez pokazanie na fotce zdjęcie które mocno odbiegają od rzeczywistosci a skoro twierdzisz ze mozna opowiadac bajki i fotki nie swoje wklejac to wiec tak robiszpapa

Jejku skończcie już te wywody bo zaraz nam wątek zamkną albo niektóre bana podostają. Piszemy o farbach i już. A swoją drogą chętnie zobaczę twoje włosy po tej hennie bo ta kojarzy mi się tylko z barwieniem brwi u kosmetyczki

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-24, 14:18   #4250
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ależ wy macie tempo w pisaniu postów

co do C12 to fajna jest ta farbka, łapie dośc mocno ale wytrzymać ledwo można bo strasznie śmierdzi (podobnie jak C10 ) -trzeba uciekać z łazienki i otwierać wszystkie okna i drzwi . Mi niestety C10 popaliła włosy masakrycznie, tak, że teraz je przetłuszczam jak tylko mogę, przestałam wogóle modelować bo nie chce ich ścinać. Miałam srebrny taki mysi średni blond- ciężko było go osiągnąć gdyż schodziłam z rudego, teraz uzywam WAXu do blondów i dziwie się ale on strasznie ociepla i jeszcze rozjaśnia. Obecnie mam bardzo jasny złoty blond , wlosy szybko po nim rosną dlatego maksymalnie 10tego kwietnia maluję znowu, chyba teraz spróbuję wellatonem 12/1, chociaż sama jeszcze nie wiem..spodobał mi się ten złoty blond, a może jednak z jakimś beżem teraz zaryzykuję
to mówisz że c12 Ci mniej zniszczyła niż c10? przecież ponoć to c12 ma mocniejszą wodę a powiedz mi, jak oceniasz oba kolory? Różnią się bardzo?

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jejku skończcie już te wywody bo zaraz nam wątek zamkną albo niektóre bana podostają. Piszemy o farbach i już. A swoją drogą chętnie zobaczę twoje włosy po tej hennie bo ta kojarzy mi się tylko z barwieniem brwi u kosmetyczki
Co się z tym wątkiem dzieje? Do tej pory taka harmonia tu była, a teraz już druga osoba zaczepki szuka
chyba Admin powinien pomyśleć o założeniu specjalnego działu w którym chętni mogliby się kłócić do woli
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:49   #4251
EwCiA000
Zadomowienie

Do asinkaa:
przeczytaj ten post uważnie bo drugi raz nie będę go powtarzała, jak masz zamiar się kłócić to znalazłaś sobie nieodpowiednie miejsce do tego typu rozrywki. Na tym wątku, zresztą ogólnie na tym forum ludzie sobie doradzają wzajemnie a nie wytykają sobie błędy, można ewentualnie kogoś sprostować jeśli ktoś sie myli a nie mówić że ktoś jest niepoważny czy użyć innego dość obraźliwego przymiotnika, dobrze, że przynajmniej nie używasz wulgaryzmów, bo to byłby już szczyt chamstwa. Zanim się pojawiłaś był tu spokój i harmonia, a teraz wszyscy się tylko niepotrzebnie denerwują...nie pozwolę na to, abyś obrażała dziewczyny, które dla Twojej wiadomości bardzo mi pomogły. Tak się składa że na podstawie zdjęć, przez które rzekomo Twoim zdaniem nie można doradzić, przedstawiły mi opcje co można zrobić z moimi włosami i tak sie składa że fryzjerka do której poszłam powiedziała mi dokładnie to samo...o proszę, co za zbieg okoliczności nie sądzisz?
a tak na marginesie to nie ma osoby nieomylnej i założę się, że Ty także nie wiesz wszystkiego to tyle
zastanów sie nad swoim zachowaniem bo może to się źle skończyć, oczywiście nie chcę Cię umoralniać, ale Twoje zachowanie jest conajmniej nie na miejscu...Zadaj sobie podstawowe pytania: wchodzisz na to forum po to, aby doradzać i sama zadawać pytania czy może kłócić się i szukać zaczepek, bo jeżeli to drugie(co zresztą prezentujesz swoim zachowaniem) to nie masz tutaj czego szukać, więc wracaj skąd przyszłaś
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:52   #4252
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli którejś z Was podpasował Loreal Preference to w biedronce jest promocja za17,99 farba + chyba odżywka elseve, albo jakiś balsam taki różowy. U mnie jeszcze są bardzo jasne złote blondy i sztokholmy.
Właśnie to samo miałam pisać Ja już kupiłam jakby co i jest jakiś złoty blond którego nigdy wcześniej nie widziałam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-24, 17:55   #4253
superedzia
Raczkowanie

witam dla zainteresowanych już jakiś czas temu farbowałam włosy palette C12 ale obcięłam włosy i z tym straciłam lodowy odcień chcę odświeżyć kolor ale nie chce farbować bo odrost mam malutki więc postanowiłam położyć gołębi szampon 310 i pokaże wam jak to wyjdzie.
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-24, 17:58   #4254
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
witam dla zainteresowanych już jakiś czas temu farbowałam włosy palette C12 ale obcięłam włosy i z tym straciłam lodowy odcień chcę odświeżyć kolor ale nie chce farbować bo odrost mam malutki więc postanowiłam położyć gołębi szampon 310 i pokaże wam jak to wyjdzie.
Super czekamy na foty

Cytat:
Chciałam Ci tylko powiedzieć, że wszystkie tutaj jak pokazujemy coś na fotkach to wybieramy zdjęcia, które najlepiej odzwierciedlają faktyczny kolor włosów. Nie od parady stoję przy oknie i cykam po 15 fotek aby w końcu któreś wyszło na tyle realnie, że mogę wstawić je tutaj i podzielić się tym z dziewczynami. Sama bardzo się cieszę jak ktoś wstawia swoje, przy dobrym ustawieniu monitora można naprawdę wiele i dobrze dostrzec i mi już nie raz to pomogło Także dziewczyny: wstawiamy foty!!

Dbam o siebie

Czas edycji: 2010-03-24 o 18:06
snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-24, 17:59   #4255
buchacz93
Raczkowanie

hej mam pytanie do brunetek ktore rozjasnialy wlosy do blond..
Czy rozjasnialyscie z joanny i potem jaka farbe na to kładlyscie
buchacz93 jest offline  
Stary 2010-03-24, 18:22   #4256
ZakkAtak
Rozeznanie

czytam i czytam to forum i pomio iż Paleta ma okropne opinie, tu ją wychwalacie, tę nową serię rzecz jasna.
Następnym razem sięgnę po nią
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
ZakkAtak jest offline  
Stary 2010-03-24, 18:46   #4257
manikomio
Raczkowanie

SZLAG MNIE RAFI !! Biegam po całym Wrocławiu i nigdzie nie mogę dostać PALETTE DELUXE 100 !!! Zenujące po prostu, w Rossmanach rozkładają ręce, masakra. Babka mi wciskała tą Palette 10 minut COLOR powiedziała ze to tez 100 i ze to to samo co Deluxe, nie kupiłam bo się bałam, czy to prawda?
BLOND BUNNY POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
manikomio jest offline  
Stary 2010-03-24, 19:23   #4258
manikomio
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
SZLAG MNIE RAFI !! Biegam po całym Wrocławiu i nigdzie nie mogę dostać PALETTE DELUXE 100 !!! Zenujące po prostu, w Rossmanach rozkładają ręce, masakra. Babka mi wciskała tą Palette 10 minut COLOR powiedziała ze to tez 100 i ze to to samo co Deluxe, nie kupiłam bo się bałam, czy to prawda?
BLOND BUNNY POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zamówiłam sobie tą Deluxe 100 w sprzedaży wysyłkowej, nie mam czasu krażyć po miescie w poszukiwaniu farby. Znajoma dzis mi powiedziała ze chyba oszalałam z tym blondem, ze jeszcze nie raz zatęsknię za swoim naturalnym brązem i bezproblemowym kolorem gdy przyjdzie mi farbowac odrosty i męczyć się ze spierającym się wciaż z włosów blondem...ale teraz to juz za bardzo nie mam wyjscia jak tylko rozjasnianie skoro juz nawet do brązu nie dojdę...A gdybym chciała to najpierw muszę sie tego pozbyć ?
Powidziała ze ładnie jak juz wyglądałabym w miodowym blondzie bo super podkresla niebieskie oczy, czy to jest coś takiego?
manikomio jest offline  
Stary 2010-03-24, 19:35   #4259
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Zamówiłam sobie tą Deluxe 100 w sprzedaży wysyłkowej, nie mam czasu krażyć po miescie w poszukiwaniu farby. Znajoma dzis mi powiedziała ze chyba oszalałam z tym blondem, ze jeszcze nie raz zatęsknię za swoim naturalnym brązem i bezproblemowym kolorem gdy przyjdzie mi farbowac odrosty i męczyć się ze spierającym się wciaż z włosów blondem...ale teraz to juz za bardzo nie mam wyjscia jak tylko rozjasnianie skoro juz nawet do brązu nie dojdę...A gdybym chciała to najpierw muszę sie tego pozbyć ?
Powidziała ze ładnie jak juz wyglądałabym w miodowym blondzie bo super podkresla niebieskie oczy, czy to jest coś takiego?
Tak miodowy blond to coś takiego jak pokazałaś, ja załączam Ci jeszcze dwa przykłady, z tym, że to nie są takie czyste miodowe blondy, raczej rozjaśnione jakimś beżem. W taki wydaniu bardzo mi się podobają Ale jak byś miała do tego dojść to ja Ci nie powiem, poczekaj na naszą specjalistkę

Dziewczyny a może jest tu ktoś kto używał farbki loreal preference odcień scandinavie? Dobrze myślę, że to jest odpowiednik excellence 01?

Dbam o siebie

Czas edycji: 2010-03-24 o 19:43
snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-24, 19:53   #4260
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
No i twoja koleżanka się myli Po palette kolor będziesz odświeżać raz na jakiś czas a tak tylko odrosty się robi bo kolor dobrze się utrzymuje. Piszę tak bo wiele osób to potwierdza i zresztą ja sama też. Może taki szron po c12 zniknął po kilku myciach(i dobrze bo mi się nie podobał) ale ten jasny blond nadal mam i tylko odrosty się rzucają w oczy i rudawe jeszcze kosmyki u góry głowy ale to tylko gdy mam przetłuszczone włoski. Inne farby ponoć szybko się zmywają.

Kachula82 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości