Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-24, 20:56   #4261
blond bunny
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

manikomio palette 10 minut kolor i deluxe to w żadnym wypadku nie jest to samo Ta sprzedawczyni to chyba nie ma zielonego pojęcia o asortymencie, 10 minut odcień blond nadaje się jak ktoś ma swoje blond włosy bo nie rozjaśnia.
A deluxe 100 jak nie ma to można kupić z serii palette naturals color też 100 i stosować zamiennie, bo one mają ten sam kolor tylko inny połysk.
To dziwne że nie możesz trafić ja zawsze trafiam którąś z tych dwóch w rossmannie a obydwie w leclercu i tesco i carrefour. Tam może drożej o parę złotych ale do wyboru i nigdy nie miałam tak żeby nie było.
No i nakładaj na przybrudzone włoski, bez żadnych płukanek na nich żeby nic nie zaburzało procesu rozjaśniania. Trzymaj jakieś 55 minut i będzie spoko.
A do brązu wrócisz. jak zechcesz. Tylko szykuj się na kilkakrotne farbowanie pod rząd bo na początku farba będzie miała brudny kolor i będzie się szybciej zmywać z rozjaśnianych włosków.

A co do niebieskich oczu...kolor blondu jaki ci pasuje zależy od typu kolorystycznego jakim jesteś, a nie tylko od oczu. Niebieskookiej pasują wszystkie blondy.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-24 o 20:59
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-24, 21:00   #4262
ewe11
Raczkowanie

czy któraś z was używała palette c10.?
ewe11 jest offline  
Stary 2010-03-24, 21:47   #4263
superedzia
Raczkowanie

4 ostatnie po i trzymałam tylko 13 min.
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-24, 22:45   #4264
Kachula82
Zakorzenienie

Superedzia super wyszło! Zresztą u Ciebie wszystko super wychodzi

Ewe11 wystarczy wpisać w przeszukaj w wątku "palette c10" a znajdziesz posty ze zdjęciami efektów i rad co do tej farbki.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-24, 22:52   #4265
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
4 ostatnie po i trzymałam tylko 13 min.
No bardzo ładnie jak zwykle

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-24, 22:56   #4266
superedzia
Raczkowanie

dzięki ale o szamponik tylko więc za jakieś 3 tygodnie farbka c12 lub tym razem spróbujeC10 się zastanawiam ciągle
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-25, 08:57   #4267
Kachula82
Zakorzenienie

No a ja nie wytrzymałam i siedze teraz z palette deluxe 218 na głowie. Jejku dziewczyny co to za lux jak śmierdzi niesamowicie!!! C12 to przy tej pachniała chyba. Napisane aby nie zakrywac głowy i unikać przegrzewania przy tym odcieniu ale ja juz nie mogłam wytrzymac i narazie zakryłam łepek lekko ręcznikiem. Zresztą mój synek zaczął pocierać nos a jemu dotychczas żaden smród nie przeszkadzał. Nawet okno szeroko mam otwarte. Chodze po całym domu aby tylko do małego się nie zbliżać bo naprawdę daje po nosie i oczach. Narazie robię odrosty napisane że do 35min i tak też blond bunny mi kiedyś doradziła. Nie kupiłam drugiego opakowania bo finansowo kuleję a zresztą chce zobaczyc czy ruszy w ogóle moje odrosty i te rude a jak coś uda się przeciągnąć na całość to będzie ok a jak nie to za kilka dni kupię drugą (będzie już kaska) i machnę na całość na parę min. Wiem, ze robię na opak ale naprawdę juz nie mogłam wytrzymać. Zobaczymy ok 9 jak już pewnie wysuszę co wyjdzie. Acha i nie szczypie mnie choć jak kładłam to lekko gdzieniegdzie przyszczypało i odrazu przestało. Tylko przy aplikacji. Może akurat miałam te miejsca podrażnione po czesaniu. Ocho za ciepło mi w głowę więc zdejmuję ręcznik :P

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

odrosty po 20min... rude...

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

jeszcze siedze. Rude kosmyki z tego co widze chyba załapało na blond nawet zdrapywałam pazurem farbę aby zobaczyć. Odrosty rude nadal. Pewnie przy następnym farbowaniu te odrosty złapie jasniej a naturalne znowu rudo. Ale tak chyba lepiej. Teraz żałuję że nie kupiłam dwóch... No ale pójdę lekko z wodą wymasować wszystkie włosy na które nie starczyło farby i zobacze. Zawsze jeszcze mam perłowy specjalny blond prosalonu. Tylko wodę słabszą kupię. Idę moczyć łepek.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 09:47   #4268
Kajtolinka
Raczkowanie

i jak tam kachulka efekty?
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-25, 09:55   #4269
Kachula82
Zakorzenienie

no i jestem już po. Tak więc odrosty owszem rudawe ale tak w oko nie wpadają no chyba że usilnie próbujemy dostrzec cokolwiek i może w różnym świetle je widać. Ogólnie wydaje mi się że efekt jak po c12 jak nie lepiej bo uniknęłam tej siwości której nie lubię i mam ładny jasny blond. Niestety nadal widać różnice pomiędzy tymi pasemkami a moimi naturalnymi juz rozjaśnianymi tylko farbą ale jakbym miała tylko naturalne to dobrze by to wyglądało. No zostało mi czekanie aby te rozjaśniane ściąć. Wtedy kolor będzie równomierny. Zdjęcia próbuję robić ale wychodzę blond rudo. Szlag z tymi aparatami. Już na kliszach lepiej kolory wychodziły niż z tymi cyfrówkami.
Wysuszyłam tylko kawałek bo nie chcę po farbowaniu katować głowy gorącym powietrzem a zimnego podmuchu nie lubię na głowie. Poczekam. I może jeszcze wtedy foty cyknę.
Ogólnie wszystkie zdjęcia poniżej są juz po farbowaniu i starałam się wybrać te najlepiej oddające kolor choć to i tak nie to. Ogólnie włoski są jasne. Narazie mi się podoba.

Ogólnie farba ok. Minusy: ŚMIERDZI NIEMIŁOSIERNIE!!! Dusząca. Na włosy do ramion a nawet do policzka na pewno trzeba dwie.
Plusy: odżywka jest boska! Saszetka jak dla mnie na dwa mycia (włosy lekko za ramiona) ale zużyłam całą bo jestem zachłanna
Aplikator ułatwia nakładanie. Już sobie go umyłam do innej farby ewentualnie. Ogólnie? Szukam dalej farby bo jednak te odrosty... No i bez promocji kosztuje nawet 18zł a dla mnie to już za dużo bo skąpa jestem

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 10:01   #4270
Kachula82
Zakorzenienie

Zauważyłyście, że jak się robi zdjęcie czubka głowy on zawsze rudy czy jakiś ciemny wychodzi? Nawet u tych jasnych blondynek...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 10:20   #4271
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że jak się robi zdjęcie czubka głowy on zawsze rudy czy jakiś ciemny wychodzi? Nawet u tych jasnych blondynek...
Kachula bardzo ładny efekt Taki beżowy

Ja zauważyłam, że choćby nawet odrosty były jednolite z resztą włosów, to jak się fotografuje czubek wyglądają rudo
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-25, 10:28   #4272
Kachula82
Zakorzenienie

Dziękuję Kajtolinka! Mi się też podoba tylko te rozjaśniane psują efekt bo reszta przy nich ciemno wygląda. Szczgólnie na fotach. Ale w realu jest spoko. Najwazniejsze że jestem jasna

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 10:54   #4273
agusiajnw
Zakorzenienie

a jeszcze tak się zastanawiam... jak farbujecie tą palette same odrosty, bo na całości ponoć nie ma sensu za każdym razem przeciągać, to nakładacie tylko na naturalne odrosty, czy te które źle wyszły przy poprzednim farbowaniu też? Bo najlepiej chyba by było przeciągać na te źle rozjaśnine tylko na kilka minut a resztę długości zostawić w spokoju, ale ja mam tak poplątane włosy przez TŻ że raczej to nie możliwe i zastanawiam się jak Wy to robicie
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-25, 11:02   #4274
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
no i jestem już po. Tak więc odrosty owszem rudawe ale tak w oko nie wpadają no chyba że usilnie próbujemy dostrzec cokolwiek i może w różnym świetle je widać. Ogólnie wydaje mi się że efekt jak po c12 jak nie lepiej bo uniknęłam tej siwości której nie lubię i mam ładny jasny blond. Niestety nadal widać różnice pomiędzy tymi pasemkami a moimi naturalnymi juz rozjaśnianymi tylko farbą ale jakbym miała tylko naturalne to dobrze by to wyglądało. No zostało mi czekanie aby te rozjaśniane ściąć. Wtedy kolor będzie równomierny. Zdjęcia próbuję robić ale wychodzę blond rudo. Szlag z tymi aparatami. Już na kliszach lepiej kolory wychodziły niż z tymi cyfrówkami.
Wysuszyłam tylko kawałek bo nie chcę po farbowaniu katować głowy gorącym powietrzem a zimnego podmuchu nie lubię na głowie. Poczekam. I może jeszcze wtedy foty cyknę.
Ogólnie wszystkie zdjęcia poniżej są juz po farbowaniu i starałam się wybrać te najlepiej oddające kolor choć to i tak nie to. Ogólnie włoski są jasne. Narazie mi się podoba.

Ogólnie farba ok. Minusy: ŚMIERDZI NIEMIŁOSIERNIE!!! Dusząca. Na włosy do ramion a nawet do policzka na pewno trzeba dwie.
Plusy: odżywka jest boska! Saszetka jak dla mnie na dwa mycia (włosy lekko za ramiona) ale zużyłam całą bo jestem zachłanna
Aplikator ułatwia nakładanie. Już sobie go umyłam do innej farby ewentualnie. Ogólnie? Szukam dalej farby bo jednak te odrosty... No i bez promocji kosztuje nawet 18zł a dla mnie to już za dużo bo skąpa jestem
Ślicznie wyszły!! Takie jaśniutkie
Ja się cały czas zastanawiam czy iść do fryca żeby najprawdopodobniej spartoczył sprawę i nie zrobił tego co chcę czy dalej męczyć się samamam już lekkie odrosty i kolor wogóle masakryczny. Jakieś kolorowe są Sama nie wiem
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-03-25, 11:19   #4275
blond bunny
Zakorzenienie

Kachula powiem ci że nie sądziłam że aż tak ładnie ci weźmie, jak na pierwszy raz tą farbką to jest naprawdę spoko.
A niestety palette ma dużą smrodliwość dlatego zawsze polecam robić z otwartym oknem
Odrost przy skórze zawsze wydaje się być rudszym od reszty bo włoski tam leżą i są natłuszczane więc tak blasku nie odbijają. Ja wam mówiłam, wyprostujcie je po farbowaniu i oceńcie wtedy czy macie różnicę koloru, bo wtedy jest to miarodajne, a nigdy jak leżą luźno.

Agusia robisz tylko świeży odrost,ale wiadomo że jak nakładasz to zawsze gdzieś na ten żółtawy odrost zaciągniesz i to wystarczy!
Zawsze też polecam robiąc tylko odrost zakończyć farbowanie właśnie zmoczeniem włosków i pomasowaniem jeszcze minutkę nad wanną, bo ten czas wystarcza na odświeżenie koloru, nada połysk całości i wyrówna minimalne różnice odrostu.
A na całość to raz w czas jak już się spłucze kolor, ale np. przy 100 nie przeciąga się nigdy na resztę bo ma rozjaśniacz i kolor się nie spiera i nie żółknie nigdy! A robię już nią ze 4 lata i ani nie wyłysiałam, ani mi włosy nie wypadają a kondycja nadszarnięta wiadomo ale kolor ważniejszy
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-25, 11:52   #4276
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
a jeszcze tak się zastanawiam... jak farbujecie tą palette same odrosty, bo na całości ponoć nie ma sensu za każdym razem przeciągać, to nakładacie tylko na naturalne odrosty, czy te które źle wyszły przy poprzednim farbowaniu też? Bo najlepiej chyba by było przeciągać na te źle rozjaśnine tylko na kilka minut a resztę długości zostawić w spokoju, ale ja mam tak poplątane włosy przez TŻ że raczej to nie możliwe i zastanawiam się jak Wy to robicie
Wiesz ja zrobiłam najpierw na odrosty naturalne ale, że jestem popapraniec wiadomo na trochę tych poprzednich tez się dostało i nawet dobrze. Po 35min wkurzyłam się i resztę farby położyłam na resztę rudych i tak do połowy włosów aby nie na te marne końce i nie za bardzo na te rozjaśniane wcześniej (na więcej i tak nie starczyło). Ogólnie starałam się na te rudawe. Po jakoś 50 min do aplikatora z resztkami farby wlałam wody i wytrzęsłam aby się z wodą zmieszała i polałam całą głowę i jeszcze trochę prysznicem bo za sucho było. Rozmasowałam na całych włosach i tych rozjaśnianych i miałam na chwilę lub 5min zostawić ale zadzwonił TŻ i dziecko mi do wanny zabawki i wszystko co miało pod ręką wrzucało, więc miałam co robić przez przynajmniej 10min. Potem zmyłam wszystko i muszę przyznać, że kolor wygląda jakbym go po całości od razu kładła i jakby z dwóch farb (a miałam jedną). Wiadomo że coś tam jeszcze jakiś kosmyk się znajdzie rudawy ale ogólnie blond jest jakby równy przy głowie i na końcach Dla mnie ok dlatego planowany brąz na szczęście odpada

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 12:06   #4277
superedzia
Raczkowanie

ładnie ....jasna już w końcu jesteś ....połuż to co ja na chwilę a zniweluje ci ten odrost ale max na 8 min
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-25, 12:09   #4278
Kachula82
Zakorzenienie

I zapomniałam dodać że mimo mycia dwa razy i ich odżywki nadal czuję lekki zapach farby (ale jestem w ciąży i drażni mnie nawet zapach powietrza) Może to wina mojego dennego szamponu albo tak ma być i już. Swoją drogą to i tak sie dziwię ile chemii są wstanie znieść moje kłaczki. Są na maksa osłabione. Wypadać to i tak mocno ostatnio wypadały bo mam niezłą burzę hormonalną i muszę zacząć kurka łykać witaminki dla kobiet w ciąży bo w poprzedniej włosy dzięki nim miałam super (chyba jak nie będę w ciąży też będę je łykać)

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ładnie ....jasna już w końcu jesteś ....połuż to co ja na chwilę a zniweluje ci ten odrost ale max na 8 min
Też o tym myślałam ale na razie Tż by mnie za kolejną palette w domu chyba wychłostał

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 13:34   #4279
buchacz93
Raczkowanie

hej
Którą stroną folii robi sie pasemka?
buchacz93 jest offline  
Stary 2010-03-25, 13:52   #4280
agusiajnw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kachula powiem ci że nie sądziłam że aż tak ładnie ci weźmie, jak na pierwszy raz tą farbką to jest naprawdę spoko.
A niestety palette ma dużą smrodliwość dlatego zawsze polecam robić z otwartym oknem
Odrost przy skórze zawsze wydaje się być rudszym od reszty bo włoski tam leżą i są natłuszczane więc tak blasku nie odbijają. Ja wam mówiłam, wyprostujcie je po farbowaniu i oceńcie wtedy czy macie różnicę koloru, bo wtedy jest to miarodajne, a nigdy jak leżą luźno.

Agusia robisz tylko świeży odrost,ale wiadomo że jak nakładasz to zawsze gdzieś na ten żółtawy odrost zaciągniesz i to wystarczy!
Zawsze też polecam robiąc tylko odrost zakończyć farbowanie właśnie zmoczeniem włosków i pomasowaniem jeszcze minutkę nad wanną, bo ten czas wystarcza na odświeżenie koloru, nada połysk całości i wyrówna minimalne różnice odrostu.
A na całość to raz w czas jak już się spłucze kolor, ale np. przy 100 nie przeciąga się nigdy na resztę bo ma rozjaśniacz i kolor się nie spiera i nie żółknie nigdy! A robię już nią ze 4 lata i ani nie wyłysiałam, ani mi włosy nie wypadają a kondycja nadszarnięta wiadomo ale kolor ważniejszy
Cytat:
Wiesz ja zrobiłam najpierw na odrosty naturalne ale, że jestem popapraniec wiadomo na trochę tych poprzednich tez się dostało i nawet dobrze. Po 35min wkurzyłam się i resztę farby położyłam na resztę rudych i tak do połowy włosów aby nie na te marne końce i nie za bardzo na te rozjaśniane wcześniej (na więcej i tak nie starczyło). Ogólnie starałam się na te rudawe. Po jakoś 50 min do aplikatora z resztkami farby wlałam wody i wytrzęsłam aby się z wodą zmieszała i polałam całą głowę i jeszcze trochę prysznicem bo za sucho było. Rozmasowałam na całych włosach i tych rozjaśnianych i miałam na chwilę lub 5min zostawić ale zadzwonił TŻ i dziecko mi do wanny zabawki i wszystko co miało pod ręką wrzucało, więc miałam co robić przez przynajmniej 10min. Potem zmyłam wszystko i muszę przyznać, że kolor wygląda jakbym go po całości od razu kładła i jakby z dwóch farb (a miałam jedną). Wiadomo że coś tam jeszcze jakiś kosmyk się znajdzie rudawy ale ogólnie blond jest jakby równy przy głowie i na końcach Dla mnie ok dlatego planowany brąz na szczęście odpada
dzięki dziewczyny to będę tak robiła z tym mieszaniem z wodą bo na całość wolałabym nawet wcale nie przeciągać żeby większe sianko się nie zrobiło za którymś razem A skoro Kachula82 Tobie tak ładnie złapało to jestem spokojna

Ale wiecie co, ja w sumie jakoś bardzo nie zwróciłam uwagi na smród, wydaje mi się że jakoś dużo bardziej niż inne farby jak dla mnie nie śmierdzi a za to przy wellatonie pamiętam jak mnie wręcz dusiło jak wstałam z krzesełka i mój nos znalazł się w chmurze oparów znad głowy

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
hej
Którą stroną folii robi sie pasemka?
tym bardziej błyszczącym na zewnątrz, czyli włosy masz tam gdzie matowa powierzchnia...
agusiajnw jest offline  
Stary 2010-03-25, 14:32   #4281
Adzi07
Zakorzenienie

Dziewczyny dziś na szybkiego wpadłam do sklepu i chciałam wziasc ta c10 cool blond (Platynowy blond)ale dopiero w domu przeczytałam ze nie pisze na niej cool blond.Czy to te same farbki?A i jeszcze wzięłam 100 skandynawski blond z tej serii co miałam robiona 218.Kurcze na obrazku i polach jak rozjaśnia ta c10 to mnie nie przekonuje.Ktora mam położyć????Blond bunny ty robisz tymimi 100 farbkami.A nie zolknie Ci jak od czasu do czasu oswierzasz kolor.Ale ze mnie gafa,czemu ja dobrze nie popatrzylam na te cool blond.[IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-3.png[/IMG][IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG][IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-5.png[/IMG]

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-25, 16:21   #4282
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Bardzo mi się podoba, szczególnie na trzecim zdjęciu

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-25, 17:11   #4283
Kachula82
Zakorzenienie

No jestem już po spacerku i powiem że czuje się już jak rasowa blondi bo nawet paru chłopa się obejrzało
Wstawiam jeszcze parę fotek już po wysuszeniu i "najedwabieniu" się że tak określę hie hie

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ale wiecie co, ja w sumie jakoś bardzo nie zwróciłam uwagi na smród, wydaje mi się że jakoś dużo bardziej niż inne farby jak dla mnie nie śmierdzi a za to przy wellatonie pamiętam jak mnie wręcz dusiło jak wstałam z krzesełka i mój nos znalazł się w chmurze oparów znad głowy
Dlatego napisałam, że może tak czuję bo jestem w ciąży a niestety mam przez to strasznie czuły nos. Wyczuję teraz wszystko na kilometr.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-25 o 23:40 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-03-25, 17:37   #4284
Monisia :)
Raczkowanie

Kobitki to do jakiego wnikosku doszłyście? jaka farba najładniej rozjasnia??
tak, żeby nie było pomarańczy ani zółtego, ale też nie biały

nieługo planuje robić odrosty i pokryć cieplejsze wcześniejsze odrosty i nie wiem czym robić, myślę, że napewno palette co myślicie o xxl?? nie wyjdą mi za białe? chciałabym jakiś ładny beżowy blond
Monisia :) jest offline  
Stary 2010-03-25, 17:52   #4285
kedud86
Raczkowanie

hej kochane, ja wczoraj robiłam drugi raz tym wellatonem 12/1, kolor wyszedł ok, odrost tak jak za pierwszym razem ciepły, ale dam na niego płukankę i bedzie ok. jednak co do kondycji włosów to średnio jestem zadowolona, ale to w końcu rozjaśnianie
fotki robione w dziennym świetle
kedud86 jest offline  
Stary 2010-03-25, 17:59   #4286
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
No jestem już po spacerku i powiem że czuje się już jak rasowa blondi bo nawet paru chłopa się obejrzało
Wstawiam jeszcze parę fotek już po wysuszeniu i "najedwabieniu" się że tak określę hie hie

Jeszcze raz powiem że ślicznie, mnie się taki melanż bardzo podoba. Bardzo naturalnie to wygląda
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-03-25, 18:20   #4287
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
No naprawdę pięknie.I widzisz udało się dojść do bondi Gratuluje

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej kochane, ja wczoraj robiłam drugi raz tym wellatonem 12/1, kolor wyszedł ok, odrost tak jak za pierwszym razem ciepły, ale dam na niego płukankę i bedzie ok. jednak co do kondycji włosów to średnio jestem zadowolona, ale to w końcu rozjaśnianie
fotki robione w dziennym świetle
Bardzo ładny masz ten kolorek.Ja bym właśnie taki chciała.Po starych ciepłych odrostach nie ma już śladu.Super.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Kurde a ja dałam taka plamę z tymi moimi farbami Bo to właśnie tak jest jak ma się piec minut dla siebie i trzeba wszystko zalatwic

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:21
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-25, 18:29   #4288
blond bunny
Zakorzenienie

Adzi07 no właśnie ja się na C10 przejechałam, bo ona jest żółtsza sporo niż 100 skandynawski i odrost mi się chamsko odcina od reszty. I nie wyrównuje się wcale mimo kolejnych farbowań z 100, z ciemniejszymi typu 200coś pewnie się równa.
A znów ta 100 skandynawski jest bardzo jasny, najjaśniejszy jaki tylko ma paletta i jak go dasz to potem możesz mieć kłopot jak zechcesz robić odrost inną farbką bo zawsze będzie się odznaczać ciemniej.
100 są prawie białe, a C10 to taki chłodny żółtawy blond, na próbniku był ładny ale biorąc go na głowie mi się nie podoba To już ładniejsza i jaśniejsza jest deluxe kachuli ale wiadomo każdy ma inny gust...Ta 100 wyjdzie ci podobnie jak kedud tylko lepiej będzie błyszczeć.

Kachula fajnie jak się chopy odwracają,nie? Właśnie dlatego kocham blond...bez niego nie ma życia.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:30
blond bunny jest offline  
Stary 2010-03-25, 18:39   #4289
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzi07 no właśnie ja się na C10 przejechałam, bo ona jest żółtsza sporo niż 100 skandynawski i odrost mi się chamsko odcina od reszty. I nie wyrównuje się wcale mimo kolejnych farbowań z 100, z ciemniejszymi typu 200coś pewnie się równa.
A znów ta 100 skandynawski jest bardzo jasny, najjaśniejszy jaki tylko ma paletta i jak go dasz to potem możesz mieć kłopot jak zechcesz robić odrost inną farbką bo zawsze będzie się odznaczać ciemniej.
100 są prawie białe, a C10 to taki chłodny żółtawy blond, na próbniku był ładny ale biorąc go na głowie mi się nie podoba To już ładniejsza i jaśniejsza jest deluxe kachuli ale wiadomo każdy ma inny gust...Ta 100 wyjdzie ci podobnie jak kedud tylko lepiej będzie błyszczeć.

Kachula fajnie jak się chopy odwracają,nie? Właśnie dlatego kocham blond...bez niego nie ma życia.
A jak by je zmieszać to co by wyszło na pewno jaśniejszy niż platynowy blond a ciemniejszy niż skandynawski???Mogę wogole coś takiego zrobić???

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-25, 18:47   #4290
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
zmieszaj go z ciemniejszym kolorem 8N chociaz troszeczke bo mi nie chwycil tych wlosow z pierwszego zdj.
musialabys miec naprawde baaardzo jasne platynowe wloski zeby cos bylo widac, ale ja ztych farb matrixa jestem bardzo zadowolona nawet bardziej niz z richesse a ich tez kilka wyprobowalam.
Dziekuje za dobra rade
*milka* jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości