Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-30, 18:59   #4471
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No ślicznie Wiedziałam, że Ci wyjdzie Masz teraz bardzo jaśniutkie srebrzyste włoski Ile w końcu trzymałaś? Ja dziś dorabiam sobie pasemka tą farbą Moim zdaniem jest naprawdę fajna, bo daje efekt jak rozjaśniacz a mniej negatywnie oddziałuje na pewno..Oczywiście taki efekt na wcześniej rozjaśnionych, nie wiem jakby się zachowała na odrostach

Dziewczyny dziś widziałam w rossmanie to białe złoto z palette deluxe Kolor babeczki na opakowaniu jest bardzo ładny. Napisane jest do włosów jasny po średni blond. Jednak ten średni blond według nich jest moim zdaniem bardzo jasny.. Mówię o tym co pokazali na opakowaniu z tyłu.. Także nie wiem czy byłaby to farba odpowiednia na odrosty... Razem z nią wszedł jeszcze jeden nowy kolorek tej serii, platynowy blond.
Cena 15zł z groszami.
Dziękuję bardzo Trzymałam godzinę,40min.na odrostach tych żółtych i na reszcie 20 minut.Nie wiem jeszcze czy zostanę przy tym odcieniu bo jednak czuje się za jasna w tym odcieniu.Ale za miesiąc chyba przyciemnię sobie tym perłowym odcieniem.Ale to sobie jeszcze przemyśle sprawę.Pokaż fotki Twoich włosków,jestem bardzo ciekawa jak Ci wyszło.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-30 o 19:01
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-30, 19:09   #4472
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Trzymałam godzinę,40min.na odrostach tych żółtych i na reszcie 20 minut.Nie wiem jeszcze czy zostanę przy tym odcieniu bo jednak czuje się za jasna w tym odcieniu.Ale za miesiąc chyba przyciemnię sobie tym perłowym odcieniem.Ale to sobie jeszcze przemyśle sprawę.Pokaż fotki Twoich włosków,jestem bardzo ciekawa jak Ci wyszło.
No rzeczywiście jasno Ci wyszło, ja sama źle bym się czuła w takich ale Tobie moim zdaniem naprawdę pasują Jasne wstawię fotki ale to jutro, bo będę robić dziś wieczorkiem a jutro w świetle dziennym zrobię zdjęcie, żeby dobrze było je widać

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-30, 19:38   #4473
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no bardzo ładnie ci rozjaśniło, a szczególnie ten odrost, jestm pod wrażeniem, a słuchaj włoski miałaś juz wczesniej przesuszone czy to się tyczyło tej farby?? czy po tej farbie??
Nie-włosy miałam wcześniej przesuszone a szczególnie po tej ostatniej Palette c10 czy jaki to był numer Głównie końcówki, ale zawsze można je podciąć

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez natasha325 Pokaż wiadomość
uwazam, że wlasnie ładnie to u Ciebie wyglada, tak naturalniej jak sa rozne kolorki niz taki jeden utleniony kolor... tylko najgorsze jest jak pofarbuje sie odcieniem popilatym to na cienmiejszch naturalnych wyjda takie lekko pomaranczowe, a na tych jasnych wtedy siwe sa... ja to mam tak wlasnie z dolami, ze sa ciemniejsze i bardziej pomaranczowe i ich na ten popielaty odcien w ogole nie lapie ani nie rozjasnia... zastanawialam sie nad pasemkami bo nie trzeba tak czesto farbowac odrostow, ale mam cale blond i bym miala na nich bielsze pasemka a u gory biale z szarym... zle by to sie komponowalo... poza tym szkoda mi na wydawanie za ciagle wizyty u fryzjera hehee
Dziękuję Może faktycznie fajnie to wygląda
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:04   #4474
patrysiaam
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Czyli? Mogłybyście dodać jakieś zdjęcia, Kochane? Boję się trochę, że w jasnych włosach mi nie będzie najlepiej, ale już od dawna mam chrapkę na balejażyk.

jeśli balejażyk to coś takiego :P
patrysiaam jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:05   #4475
SceneQueene
Zakorzenienie

To pierwsze jest śliczne.
Myślicie, że byłoby mi dobrze?

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:07   #4476
EwCiA000
Zadomowienie

SceneQueene:
no ten balejaż który patrysiaam pokazała na pierwszej fotce byłby dla Ciebie świetny moim zdaniem
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:09   #4477
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
SceneQueene:
no ten balejaż który patrysiaam pokazała na pierwszej fotce byłby dla Ciebie świetny moim zdaniem

To super. Dziękuję dziewczyny, dużo mi pomogłyście. Myślałam o tym od dłuższego czasu, ale jakoś się bałam... teraz wreszcie chyba się odważę.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2010-03-30, 20:59   #4478
bionda6
Przyczajenie

JA osobiście polecam Wella Koleston 10/16 , śliczny jasny popielatyh blond.
bionda6 jest offline  
Stary 2010-03-30, 23:19   #4479
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny zwracam farbce honor.Wyszło nawet ładnie ale teraz się nie za dobrze czuje w tak jasnych włosach.Chyba przeholowałam z tym blondem.Ale za miesiąc jak już będę po fryzjerze(A mam w planach ścinanie) to wtedy położę bezowy blond.Chyba w tym jasnym nie jest mi do twarzy.Sama nie wiem ale czuje się jakoś dziwnie.Moze jeszcze mi się to opatrzy ale na razie to nie wiem,ale farbka sobie poradziła wiedz mogę polecić po wstępnym rozjaśnieniu skandynawskim blondem.A oto fotki.1-w domu a reszta w cieplutkim wiosennym słoneczku.Moze się komuś przydadzą.Oj sorry to w środku to efekt przed nie wiem czemu tak wskoczyło.
Zapomniałam wcześniej napisać Ślicznie wyszło Mówiłam, że dasz radę
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-03-30, 23:48   #4480
snowhitee
Zakorzenienie

Adzi07 ja już po pasemkach, ponownie jestem zadowolona U mnie wychodzą bialutko, jak po rozjaśniaczu i w sumie się cieszę bo tak mi rozjaśniają ogólny kolor Jutro wstawię foto.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-31, 08:08   #4481
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Zapomniałam wcześniej napisać Ślicznie wyszło Mówiłam, że dasz radę
Dzieki wielkie.A ja nie wierzyłam ze coś z tego będzie.No ale teraz zobaczę jak się będzie utrzymywać ta farbka na włosach.Ogólnie ostatnio bardzo szybko mi się farby zmywają albo żółkną.Nigdy nie miałam takiego problemu,ale sadze ze to od tego,ze moje włoski są już zmęczone tymi niekończącymi się eksperymentami.Pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Adzi07 ja już po pasemkach, ponownie jestem zadowolona U mnie wychodzą bialutko, jak po rozjaśniaczu i w sumie się cieszę bo tak mi rozjaśniają ogólny kolor Jutro wstawię foto.
No to ciesze się ,ze wyszło po twojej myśli.Gratuluje i czekam na foteczki.Pozdrawiam

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-31, 12:15   #4482
ZakkAtak
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bionda6 Pokaż wiadomość
JA osobiście polecam Wella Koleston 10/16 , śliczny jasny popielatyh blond.

ooo super porada dziękuję
ZakkAtak jest offline  
Stary 2010-03-31, 12:29   #4483
erolek
Raczkowanie

Dziewczyny a ja mam takie czysto techniczne pytanie ;-). Będę robić maskę na włosy i nie mogę patrzeć na te moje miodowe włosy z lekką zieloną poświatą. Chcę pozbyć się tego beznadziejnego szamponu koloryzacyjnego i mam takie pytanie...czy do maski mogę dodać wodę 6% w żelu do rozrabiania farby, żeby troszkę ściagnąć ten kolor? Któraś z Was coś takiego kombinowała? Nie chciałabym zniszczyć włosów a co gorsze zrobić się na jakiegoś kurczaka. Wiem, że najlepsze wyjście w tej sytuacji to cierpliwość przez 2-3 tygodnie, ale nie mogę patrzeć na to coś na głowie a na farbowanie za wcześnie.
Wybaczcie głupie pytanie ale blondynka jestem
erolek jest offline  
Stary 2010-03-31, 12:43   #4484
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie czysto techniczne pytanie ;-). Będę robić maskę na włosy i nie mogę patrzeć na te moje miodowe włosy z lekką zieloną poświatą. Chcę pozbyć się tego beznadziejnego szamponu koloryzacyjnego i mam takie pytanie...czy do maski mogę dodać wodę 6% w żelu do rozrabiania farby, żeby troszkę ściagnąć ten kolor? Któraś z Was coś takiego kombinowała? Nie chciałabym zniszczyć włosów a co gorsze zrobić się na jakiegoś kurczaka. Wiem, że najlepsze wyjście w tej sytuacji to cierpliwość przez 2-3 tygodnie, ale nie mogę patrzeć na to coś na głowie a na farbowanie za wcześnie.
Najlepsze wyjście z tej sytuacji to zaopatrzyć się w szampon przeciwłupieżowy(słyszała m ze najlepiej działa nizoral)ale może tez być inny i szorować tak często jak tylko się da Twoje piórka i zejdzie raz dwa.A Twojej metody która tu podałaś to nie próbowałam i przyznam ze brzmi dość dziwnie.Ale to moje zdanie.A szamponem na pewno sobie krzywdy nie zrobisz.

Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-31 o 12:44
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-31, 13:01   #4485
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
to co chcesz wykombinowac istnieje w rzeczywistości i ma nazwę kapiel rozjaśniająca i moze zadziałac, ale na pewno trcohe przesuszy Ci włoski! Robi się ją tak, że do szamponu dodaje się odżywkę, trochę proszku rozjaśniającego (niebieski taki jak w opakowaniu rozjaśniacza joanny) i wode utl 3-6% (nie więcje niz jedną łyzkę). Tak na oko, żeby papka wyszła i dodaje trochę goracej wody, bo to musi byc ciepłe i nakłada na kłaki i masuje aż sie spieni i masuje i masuje. Zwykle po 5 minutach juz jest efekt. Trzeba to dobrze spłukac i nałozyc tonę odzywki. Tylko jest jeden minus- moze wyjsc rudawo. Ale zielen zejdzie..
Stary 2010-03-31, 13:14   #4486
erolek
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedź. Bo tak sobie siedzę i rozmyślam i skoro niektóre dziewczyny rozjaśniająsobie włosy wodą utlenioną no to przyszedł mi taki pomysł do głowy. Posiadam butlę tej wody żelowej 6% i myślałam o dodaniu kapki do maski do włosów w żelu, ale może faktycznie najpierw zaopatrzę się w Nizoral skoro tak ładnie "zjada" kolor. Też myję co drugi dzień przeciwłupieżowym ale najwidoczniej nie jest tak mocny.
Jeszcze raz wielkie dzięki
erolek jest offline  
Stary 2010-03-31, 13:19   #4487
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
teraz mam na włosach w miarę jasny blond i jeszcze parę pasm ciemniejszych ale to nie ważne bo to z czasem będzie jaśniejsze a odrost ciemny blond
ja farbuje po świętach palette delux białe złoto i myśle, że i tobie by złapało.
superedzia jest offline  
Stary 2010-03-31, 13:51   #4488
Adzi07
Zakorzenienie

• Cytat:
    Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
    ja farbuje po świętach palette delux białe złoto i myśle, że i tobie by złapało.
Juz chętnie bym zobaczyła efekty tej farbki bo na opakowaniu jest boskie. A ja tak myślę i rozmyślam nad poziomem 9.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-31, 15:06   #4489
lelkkaa
Raczkowanie

Exclamation Ładny blond

Witam! Chciałabym sie poradzić jakiej farby użyć żeby wyszły mi takie włosy jak ma Koroniewska. Taki naprawdę ładny blond, a nie jak te lampuciary Bo u mnie nie ma wielkiego wyboru z fryzjerami i poprostu chciałam sie udać do znajomej fryzjerki i może bym sama dobrała farbę.
lelkkaa jest offline  
Stary 2010-03-31, 15:49   #4490
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
no tez o tym myslałam, ale na opakowaniu jest napisane że do włosów jasny blond po średni blond, a ja mam odrost ciemny blond
myślałam o belle color 111...

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Superedzia:
a jaki masz kolor naturalny???

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-03-31 o 15:51
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-03-31, 19:25   #4491
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Kurcze ale myślę, że Ewci nie wyszedł by pożądany kolor, farba jest do max średni blond.. Sama mam średni i bałabym się trochę jej użyć, że mi żółtko wyjdzie.. Na opakowaniu z tyłu ten średni blond wg nich jest jakiś jasny..

Adzi07 niestety dziś nie udało mi się zrobić fotki, dopiero wróciłam i padnięta jestem Ale już jutro na bank A co do schodzenia na poziom 9 no to według mnie nie powinnaś tego robić, bo do twarzy Ci w jasnych, ale oczywiście zrobisz jak uważasz

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-31 o 19:29
snowhitee jest offline  
Stary 2010-03-31, 19:40   #4492
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze ale myślę, że Ewci nie wyszedł by pożądany kolor, farba jest do max średni blond.. Sama mam średni i bałabym się trochę jej użyć, że mi żółtko wyjdzie.. Na opakowaniu z tyłu ten średni blond wg nich jest jakiś jasny..

Adzi07 niestety dziś nie udało mi się zrobić fotki, dopiero wróciłam i padnięta jestem Ale już jutro na bank A co do schodzenia na poziom 9 no to według mnie nie powinnaś tego robić, bo do twarzy Ci w jasnych, ale oczywiście zrobisz jak uważasz
Spoko nic się nie dzieje. Ty mnie zawsze pozytywnie podładujesz ale już naprawdę czasami mi brakuje sil.No i nawet dziś się zaczęłam zastanawiać czy mam ścinać włosy.Jak na złość dziś mi się tak pięknie ułożyły,to chyba po farbowaniu zrobiły się lepsze. Jakoś się do nich przywiązałam i czuje się jakoś bardziej kobieco.Kiedyś mi nie przeszkadzały takie spontany a teraz to jakaś się sentymentalna zrobiłam.No ale pomyśle jeszcze dzięki.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-03-31, 19:53   #4493
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Spoko nic się nie dzieje. Ty mnie zawsze pozytywnie podładujesz ale już naprawdę czasami mi brakuje sil.No i nawet dziś się zaczęłam zastanawiać czy mam ścinać włosy.Jak na złość dziś mi się tak pięknie ułożyły,to chyba po farbowaniu zrobiły się lepsze. Jakoś się do nich przywiązałam i czuje się jakoś bardziej kobieco.Kiedyś mi nie przeszkadzały takie spontany a teraz to jakaś się sentymentalna zrobiłam.No ale pomyśle jeszcze dzięki.

No niestety od tego obcinania też będę próbowała Cię odwieść Bo jestem zdecydowanie zwolenniczką długich włosów, tym bardziej, że Twoje na zdjęciu nie wyglądają na jakieś masakrycznie zniszczone także podcięcie końcówek by wystarczyło I mam tak samo jak Ty w dłuższych włoskach czuję się bardziej kobieca

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-04-01, 07:33   #4494
erolek
Raczkowanie

No i ochłonęłam troszkę i postanowiłam dać spokój moim włosom. Wczoraj siedziałam z maską domowej roboty. Jednak kolor nie jest zły. Włosy lśnią. Poczekam z 2-3 tygodnie i pójdę do fryzjera na farbowanie. Znajoma poleciła mi fryzjerkę, która bierze za baleyage 70zł. Ja mam długość za łopatki więc i tak do farbowania musiałabym kupić 2 opakowania farby. Fryzjerka pracuje na farbach firmy Ce-Ce i Alfapart. Naczytałam sie o Ce-Ce, że taka sobie. Ale myślę, że pójdę z konkretnym zdjęciem tego co mi się podoba i niech kombinuje. Czasami warto się przespać z problemem . Zielonkawo-szarawa poświata się zmyła po masce z cytryną i szamponie Nizoral
erolek jest offline  
Stary 2010-04-01, 13:02   #4495
zonawymarzona
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Prrrroblem - taki se duży kłopocik

Mam problem drogie Wizazanki z wyborem farby.
Mianowicie, mam wlosy dosc jasny blond, ale tez duze odrosty- ciemny braz...
No i teraz jest problem- chcialabym nalozyc farbe na odrosty i potem na calosc po 40 minutach na 10 minut. Zeby miec na calej dlugosci ladny blond...
Nie wiem na jaka farbe sie zdecydowac- w swoich naturalnych mam podobno duzo zoltego pigmentu...
Myslalam o majiblond albo subrinie- kolor kosc sloniowa. Ale nie moge sie zdecydowac , wiec prosze Was Wizazanki o super rade
zonawymarzona jest offline  
Stary 2010-04-01, 13:43   #4496
mysia m
Zakorzenienie

Dot.: Prrrroblem - taki se duży kłopocik

zajrzyj na wątek o najlepszych farbach blond, tam jest mnóstwo dziewczyn z ciemnym, brązowym odrostem a mają jaśniutenkie włosy. Tylko one korzystają z farb drogeryjnych.Na wizazu jest wątek o majiblondzie.

Akurta żółty pigment nie stanowi problemu, be zkłopotu uzyskasz odcien popielaty czy kosci słoniowej, jak napisałas. Kłopotliwy jest pigment czerwony.
Stary 2010-04-01, 13:51   #4497
zonawymarzona
Rozeznanie

Do tych z Drogerii nie mam zaufania, przejzalam caly watek o majiblondzie i nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie
Czy wystarczy polozyc farbe na odrosty na 40minut a potem np. na calosc na 10-15 minut.
I jaki kolor majiblond polecacie
Albo Subriny
Stary 2010-04-01, 14:06   #4498
mysia m
Zakorzenienie

przy farbach profesjonalnych czas zalezy od stężenia oxydantu, którego zamierzasz użyc.

nie znam farb majiblondu ani subriny, wiec ci niestety nie pomoge. Ale o majiblond powinnas pytac na majiblondzie. Wieksza szansa na odpowiedz związana z tematem.
Stary 2010-04-01, 14:08   #4499
zonawymarzona
Rozeznanie

12 sie boje, ze maxymalnie wysluszy i zniszczy wlosy
chce uzyc 9%
Stary 2010-04-01, 17:26   #4500
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Wstawiam foto jak obiecałam Tak naprawdę na zdjęciu dużo się nie różnią niż przed dorobieniem tych dodatkowych pasemek, ale w rzeczywistości jest jednak różnica, są dużo jaśniejsze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości