Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-02, 01:02   #451
johnw57
BAN stały

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Szajbe, bardzo ładny i chłodny kolorek
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-02, 10:01   #452
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Dziewczyny - teraz ja proszę o poradę - moje własne osobiste włosy to najgorszy do rozjaśniania typ - jasny brąz/szatynka.
Od długich lat zawsze robiłam platynowe pasemka, ale mam już serdecznie dość - i chodzenia do fryzjera i pasemek, po których kruszą mi się włosy.
Postanowiłam farbować sobie sama na jednolity jasny platynowy/popielaty blond.
Niestety, tak zachwalany Majiblond (900s plus 9% oxydant) zafarbował mi włosy na dość ciemny miedziany kolor. Poprawiłam Lorealem nieprofesjonalnym (Stokholm) i teraz mam dużo jaśniejsze ale dalej jest to jasny rudy/miedź.
Po tych dwóch farbowaniach mam (o dziwo) włosy w tysiąc razy lepszym stanie niż po pasemkach, więc chcę podejść do ostatniej próby.
Ale nie wiem na co się zdecydować, może któraś z Was próbowała już te dwa kolory, które mnie kuszą: a dokładnie jest to Majiblond 901s (plus 12 % oxydant) albo Voila 11.0s (i tu nie wiem jaki oksydant, ale skoro 9% na mnie nie działa, to chyba 12?). Wiem, że Majiblond należy do farb rozjaśniających, ale nic nie wiem o Voila. Na zdjęciu wygląda cudnie.
W palecie Majirel jest jeszcze piękny kolor 10 1/2.1 (białe martini - superjasny blond popielaty), ale doczytałam się, że ten typ farby nie należy do rozjaśniających, tylko do stosowania po wcześniejszej dekoloryzacji. Czy faktycznie tak jest czy się mylę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11,0S.jpg (127,4 KB, 139 załadowań)
-mimbla- jest offline  
Stary 2008-09-02, 11:39   #453
johnw57
BAN stały

Użyj tego Majia, bo majrel to jest zalecana dla włosów jasnych i siwych to trochę tak jak sklepwy Loreal. Majirel będzie za słaba, bo jest nierozjaśniająca, a Ty musisz te włosy rozjaśnić farbą i to jak najbardziej zimną.
Popytaj się Morelle lub inną Wizażankę w wątku o Majiblondzie, który z odcieni Maji jest najbardziej chłodny.
Pozdro i życzę pozbycia się rudego odcienia

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:55
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-02, 11:55   #454
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Bardzo Ci dziękuję
Na tamtym wątku też pytałam ale tylko o Majiblond.
Tu się przeniosłam, bo zaintrygowała mnie właśnie ta Voila - ten odcień jest perfekcyjny
Nie mam tylko pojęcia, czy to farba rozjaśniająca? Nie mogę nigdzie w necie znaleźć informacji o niej. Podpytam jeszcze w tym sklepie internetowym A gdyby któraś Wizażanka wiedziała, to z góry dzięki za info
Ale już przynajmniej mam pewność, że rezygnuję z Majirel.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję
-mimbla- jest offline  
Stary 2008-09-02, 16:40   #455
Jazzlyn
Zadomowienie

Dziękuję za pomoc johnw57
Jazzlyn jest offline  
Stary 2008-09-02, 19:14   #456
morelle
Wtajemniczenie

[quote=johnw57;8857128]mimbla, Voila to świetna farba. Zachwalam ją, bo nie miałam od niej lepszej a zawsze robiłam dobrymi farbami (nie miałam Loreala prof., może Loreal na równi byłby super, tego nie wiem). Nie wiem, czy ona jest do ciemnych włosów, bo ja używałałam tej nierozjaśniającejej wersji i kolor jak na próbniku (o jeden ton jaśniej, ale tak mam zawsze nawet jak robię Lorealem sklepowym), ale zawsze jest ten sam refleks. Nic nie niszczy, nie wysusza, włosy po niej aż lśnią, kolor nie spiera się, złote odcienie wychodziły tak naturalnie, jak gdybym od zawsze miała tak jasne włosy, chłodne blondy nie robiły się żółte. Nawet nie wiedziałam wtedy, że blond może żółknąć, bo to była dla mnie farba wręcz idealna. A stosowałam ją wtedy kilka kilka lat temu. Teraz jej nigdzie otrzymać nie mogę, ale pewnie będę polwać na nią dla mojej Mamy

http://sklepfryzjerski.pl/sklep/inde...46ce20462c4517

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2008-09-02, 23:56   #457
johnw57
BAN stały

Morelle, dziękuję za linka
Przyznam, że znałałam już tę stronkę i kupiłam u nich już dwa razy. Niestety, nie mają w tym sklepie wszystkich odcieni blondu. Ja pamiętam, że było dobrych kilkanaście stron z samymi odcieniami blondu. Tu niestety nie mają wszystkich odcieni.
Dziękuję za chęć pomocy
Pozdrawiam
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-03, 09:49   #458
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny - teraz ja proszę o poradę - moje własne osobiste włosy to najgorszy do rozjaśniania typ - jasny brąz/szatynka.
Witam ja mam ten sam problem ,probowalam juz wszystkiego oprocz majiblondu z 12% woda i voili ale uzylam tez superrozjasniajacej farby takiej z marketu z 12% woda i wlosy nadal wychodza rudawe :/najlepiej sprawdza sie profesjonalny rozjasniacz i na to blond farbka ale juz nie rozjasniajaca tylko koloryzujaca nie mam juz sily na eksperyment z majiblondem i woda 12% bylabym wdzieczna gdybys sie pochwalila co ci wyszlo oczywiscie jak zdecydujesz sie na jej uzycie. z gory dziekuje
arzdąc jest offline  
Stary 2008-09-03, 10:12   #459
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Arzdąc - właśnie w wątku o blondyneczkach napisałam, co mam zamiar zrobić
-mimbla- jest offline  
Stary 2008-09-03, 10:48   #460
ekstradyska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Witam ja mam ten sam problem ,probowalam juz wszystkiego oprocz majiblondu z 12% woda i voili ale uzylam tez superrozjasniajacej farby takiej z marketu z 12% woda i wlosy nadal wychodza rudawe :/najlepiej sprawdza sie profesjonalny rozjasniacz i na to blond farbka ale juz nie rozjasniajaca tylko koloryzujaca nie mam juz sily na eksperyment z majiblondem i woda 12% bylabym wdzieczna gdybys sie pochwalila co ci wyszlo oczywiscie jak zdecydujesz sie na jej uzycie. z gory dziekuje
u mnie też trzeba dawac rozjasniacz na odrosty i już
ale ja teraz bede robić garnierem naturals - krem rozjasniający superblond 4-6 tonów, nie rozjasnia do białości, jest dość delikatny, uzywałam kiedys i wracam do niego
potem i tak poprawie farba bez amoniaku alba jakąs inna ale nie-rozjasniająca

słyszałam że garnier 100 % color odcień XL ten biały jest dobry do rozjasniania ciemnych włosów - czy któraś uzywała może ?
chyba go kiedys tez wypróbuje
ekstradyska jest offline  
Stary 2008-09-05, 18:35   #461
dagemi
Przyczajenie

Dziewczyny, teraz ja bede kolejna z problemem i prosba o rade Otoz kolezanka polecila mi farby majirel i majiblond, mam natomiast problem z dobraniem sobie odpowiedniego odcienia. Otoz moj kolor naturalny to ciemny blond, jesli chodzi o rozjasnianie idzie mu dosc latwo Aktualnie na wlosach mam ladny, bezowy odcien blondu po farbie sklepowej, szukam natomiast caly czas czegos jasniejszego i chlodnego. Myslalam o platynie, szybko jednak z tego pomyslu zrezygnowalam i zadowole sie w pelni czyms wpadajacym w popiel (choc nie samym, czystym popielem, jesli wiecie o co mi chodzi). Na stronie internetowej znalazlam palete odcieni l'oreal'a i waham sie miedzy trzema. Czy ktoras z was moglaby mi pomoc doradzic odpowiedni odcien?
Nr 1 to majirel- 10 1/2, 1 (super jasny blond popielaty)- jak wczesniej wyczytalam jednak moglby nie rozjasnic mi ciemnego blondu, nr 2 to majiblond ultra super rozjasniajacy 901s (bardzo bardzo jasny blond popielaty)- tylko na plecie wydaje mi sie ciut za ciemny, natomiast nr 3 to majiblond ultra neutralizujacy 902 (bardzo jasny blond opalizujacy)- ktory osobiscie na palecie najbardziej mi sie podoba, obawiam sie tylko tego odcienia opalizujacego, ze bedzie sie mienil na niepozadane kolory.
PS. Dosc niedawno farbowalam na zlociste odcienie blondu, w tym momencie sa niepozadane, szukamy czegos chlodnego

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (9,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (33,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (33,3 KB, 50 załadowań)
dagemi jest offline  
Stary 2008-09-05, 19:00   #462
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dagemi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, teraz ja bede kolejna z problemem i prosba o rade Otoz kolezanka polecila mi farby majirel i majiblond, mam natomiast problem z dobraniem sobie odpowiedniego odcienia. Otoz moj kolor naturalny to ciemny blond, jesli chodzi o rozjasnianie idzie mu dosc latwo Aktualnie na wlosach mam ladny, bezowy odcien blondu po farbie sklepowej, szukam natomiast caly czas czegos jasniejszego i chlodnego. Myslalam o platynie, szybko jednak z tego pomyslu zrezygnowalam i zadowole sie w pelni czyms wpadajacym w popiel (choc nie samym, czystym popielem, jesli wiecie o co mi chodzi). Na stronie internetowej znalazlam palete odcieni l'oreal'a i waham sie miedzy trzema. Czy ktoras z was moglaby mi pomoc doradzic odpowiedni odcien?
Nr 1 to majirel- 10 1/2, 1 (super jasny blond popielaty)- jak wczesniej wyczytalam jednak moglby nie rozjasnic mi ciemnego blondu, nr 2 to majiblond ultra super rozjasniajacy 901s (bardzo bardzo jasny blond popielaty)- tylko na plecie wydaje mi sie ciut za ciemny, natomiast nr 3 to majiblond ultra neutralizujacy 902 (bardzo jasny blond opalizujacy)- ktory osobiscie na palecie najbardziej mi sie podoba, obawiam sie tylko tego odcienia opalizujacego, ze bedzie sie mienil na niepozadane kolory.
PS. Dosc niedawno farbowalam na zlociste odcienie blondu, w tym momencie sa niepozadane, szukamy czegos chlodnego

Pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za odpowiedz )
902 mieszałamz awsze z innym majiblondem, więc nie mogę tu być ekspertem. Spróbuj może 921 opalizującą biel. W wątku poświęconym Majiblondom o 901S i 921 pisała agagrala.

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Mój aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline  
Stary 2008-09-05, 21:40   #463
dagemi
Przyczajenie

Dziękuję za szybką odpowiedź Niestety jeśli chodzi o odcienie, to z ładnych blondów tylko te są mi na razie dostępne, a potrzebuję szybkiej zmiany, bo odrosty coraz większe...
Mam jeszcze pytanko, bo jestem trochę zdezorientowana. Na zaprezentowanej przeze mnie wyżej palecie kolorki są dużo ciemniejsze niż np. na tej stronie http://www.lorealprofessionnel.co.uk...cts-901s.aspx? prezentowane przez modelki. A odcień wyraźnie napisany tu i tu, z czego wynika, że ten sam. O co chodzi?
dagemi jest offline  
Stary 2008-09-06, 01:48   #464
goldange
BAN stały

Na palecie to są bardzo bardzo jasne kolorki. Te odciene są chłodne i dlatego widać, że na palecie są ciemniejsze. A jak robisz farbą sklepową, to w moim przypadku, na testerze jest o wiele ciemniejszy kolor a wychodzi mi odcień jak na opakowaniu. Stosję farby nierozjaśnające i wychodzi mi jak na opakowaniu a nie jak na testerze.
goldange jest offline  
Stary 2008-09-09, 14:23   #465
Cherry82
Raczkowanie

Czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać jaką farbą mogłabym zafarbować włosy, aby uzyskać taki kolor jak na załącznikach, szczególnie na pierwszym zdjęciu. Mam teraz na włosach jasny blond, więc chyba nie byłoby większego problemu z uzyskaniem odcienia, tylko właśnie...jaką farbą?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5107474Z.jpg (24,7 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lauren-conrad-hills.jpg (30,0 KB, 174 załadowań)
Cherry82 jest offline  
Stary 2008-09-09, 15:02   #466
marlenkarr
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

hej dziewczyny widze specjalistki od koloru blond wiec pytam :P jaka farba uzyskam kolor ciemny chłodny wrecz popielaty blond nie spierającą sie na rudo (jak to w castingach bywa) na bardzo jasnym spranym wyrudziałym brązie :P tak sie zastanawiam czy jakbym na ten kolor połozyła gołębi popiel czy zmieniłby odcien chce sie przedewszytkim pozbyc rudości, nie przyciemniajac przy tym włosów
marlenkarr jest offline  
Stary 2008-09-09, 16:10   #467
poziomkakj
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
słyszałam że garnier 100 % color odcień XL ten biały jest dobry do rozjasniania ciemnych włosów - czy któraś uzywała może ?
chyba go kiedys tez wypróbuje
Hmm zrobiłam sobie nim ostatnio jedno pasemko, dla proby, zanim naloze na cale wlosy i niestety w moim przypadku klapa. Nie rozjasnilo wogole, odcien moze troszke bardziej popielaty, ale minimalnie. Trzymalam farbe zgodnie z tym co pisalo na ulotce:confused :
poziomkakj jest offline  
Stary 2008-09-09, 19:56   #468
Olicja
Przyczajenie

Cześć dziewczyny Zawsze farbowałam włosy na jasny blond (z natury mam ciemny/średni blond).W lutym pokusiło mnie,żeby pofarbować włosy na bardzo ciemny brąz...(ostatnie zdjęcie)Oczywiście już mi się ten kolor nie podoba i postanowiłam wrócić do blondu.Niestety jak wiecie nie jest to łatwe.Może któraś z Was mi coś doradzi.Byłam już u fryzjera i zrobił mi pasemka, później sama rozjaśniłam rozjaśniaczem i znowu pasemka u fryzjera.Kolor nadal nie jest taki jakiego oczekuje(zdjęcie nr 2) Załączam zdjęcie włosów.Proszę napiszcie czym je potraktować,żeby uzyskać klor jak na 1 zdjęciu (przed farbowaniem na ciemny brąz)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasny.JPG (2,6 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg średni.JPG (60,3 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciemny.JPG (2,3 KB, 1787 załadowań)
Olicja jest offline  
Stary 2008-09-09, 20:56   #469
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez Olicja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zawsze farbowałam włosy na jasny blond (z natury mam ciemny/średni blond).W lutym pokusiło mnie,żeby pofarbować włosy na bardzo ciemny brąz...(ostatnie zdjęcie)Oczywiście już mi się ten kolor nie podoba i postanowiłam wrócić do blondu.Niestety jak wiecie nie jest to łatwe.Może któraś z Was mi coś doradzi.Byłam już u fryzjera i zrobił mi pasemka, później sama rozjaśniłam rozjaśniaczem i znowu pasemka u fryzjera.Kolor nadal nie jest taki jakiego oczekuje(zdjęcie nr 2) Załączam zdjęcie włosów.Proszę napiszcie czym je potraktować,żeby uzyskać klor jak na 1 zdjęciu (przed farbowaniem na ciemny brąz)
ale na zdjeciu 2 masz naprawde bardzo ladny kolor,ja schodze na tej zasadzie z czarnego . Dwa razy balejaz najpierw brazowy ,potem blond i na calosc ze 3 farba rozjasniajaca inadal rozjasniacz w sprayu joanna idealnie nie jest ale jest coras lepiej
jenny87 jest offline  
Stary 2008-09-09, 23:45   #470
goldange
BAN stały

Tak i włosy martwe, lepiej ich tak nie zabijać. Ja miałam przygodę z pewną farbą, która po 3 misiącach się ociepliła i nie podobało mi się, poprawiałam 2 razy (raz farba rozjaśniająca a raz przeznaczona dla blondynek). Za pierwszym razem nie podobało mi się, bo miała mega zimne włosy a mnie jest lepiej w takim neutralnym i poprawiałam koloejny raz. Kolor już był o.k., bo nie był aż tak zimny, chociaż też w tonacji chłodnej. Razem 3 farbowania, w tym raz farba rozjaśniająca (oczywiście bez rozjaśniacza) i włosy mimo, że zregenerowane nie są już taki jakie były za pierwszym farbowaniem +zawsze odrosty. Nie można farbować włosów kilka razy, chcecie mieć martwe włosy ? Można ufarbować tylko jeden raz.
goldange jest offline  
Stary 2008-09-10, 00:36   #471
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Tak i włosy martwe, lepiej ich tak nie zabijać. Ja miałam przygodę z pewną farbą, która po 3 misiącach się ociepliła i nie podobało mi się, poprawiałam 2 razy (raz farba rozjaśniająca a raz przeznaczona dla blondynek). Za pierwszym razem nie podobało mi się, bo miała mega zimne włosy a mnie jest lepiej w takim neutralnym i poprawiałam koloejny raz. Kolor już był o.k., bo nie był aż tak zimny, chociaż też w tonacji chłodnej. Razem 3 farbowania, w tym raz farba rozjaśniająca (oczywiście bez rozjaśniacza) i włosy mimo, że zregenerowane nie są już taki jakie były za pierwszym farbowaniem +zawsze odrosty. Nie można farbować włosów kilka razy, chcecie mieć martwe włosy ? Można ufarbować tylko jeden raz.
wszystko zalezy od wlosow,oczywiscie w wiekszosci wypadkow tak jest, ale ja przy tym,ze zawsze dbalam bardzo o wlosy nie mialam az takicjh problemo,oczywiscie nie sa jak przed tem ale bez przesady
jenny87 jest offline  
Stary 2008-09-10, 00:55   #472
wiszer
Raczkowanie

Dziewczyny mam do Was pytanie. Swoj naturalny kolor mam jak wiekszosc ciemny blond, poszlam do fryzjera i chcialam je troche rozjasnic. Moj fryzjer pracuje na kosmetykach z Welli, ja za nimi nie przepadam, kiedys farbowalam wlosy sama i uzywalam roznych marek i jakos Loreal najbardziej przypadl mi do gustu. Jednak przywiazana jestem do swojego fryzjera i postanowilam dac szanse tym farba, zaproponowal mi delikatne rozjasnienie o jeden ton (wlosy niefarbowane), zapytal sie czy chce zloty czy naturalny, zdecydowalam ze zloty bo myslalam ze bede miala sloneczne refleksy. I faktycznie wlosy niezniszczone, kolor bardzo zywy, ale ma rudawy odcien, czy jest to efekt niby tego "zlotego"? Bo szczerze przyznam ze nie do konca jestem z tego zadowolona, uwazam ze nie wyglada to naturalnie a jakbym spalila wlosy kiepskim rozjasnianiem, aczkolwiek kondycja jest dobra. Nie zdecyduje sie farbowac sama w domu, dlatego ze wiem ze zdecydowanie mozniejsze rozjasniacze sa w farbach kupnych, zreszta nigdy nie wiadomo co wyjdzie a w salonach zawsze kosmetyki sa lepszej jakosci. Wydalam kupe kasy, ale ze wgledu na brak satysfakcji zastanawiam sie czy zafarbowac je ponownie. Myslicie zeby isc do salonu gdzie stosuja Loreala czy zostac przy Welli? Korci mnie strasznie ale nie chce meczyc wlosow, ile powinnam odczekac do kolejnej farby?
wiszer jest offline  
Stary 2008-09-10, 09:55   #473
Olcik18
Rozeznanie

GG do Olcik18

jesli farba rozjasniala o jeden ton to nie dziwie sie, ze kolor wyszedl rudawy.
Z ciemnego blondu tez przechodzilam najpierw przez rudosci, a dopiero potem po wiekszym rozjasnieniu wychodzi blond. To normalne.
Sama bylam teraz u fryzjera, ktory pracuje na L'orelu i nie jestem zadowolona.
Fryzjerka nie potrafila nic zrobic, odrosty nie pokryte i jeszcze stwierdzila, ze sie nic nie da zrobic.
Farby uzyla Majirela na 6% wodzie, a jak jej powiedzialam, ze to za ciemno wychodzi i ma zrobic na 9% to powiedziala ze nie;]

Jesli chcesz znowu pofarbowac to moze przemecz sie troche z tym kolorem, jesli nie jest taki tragiczny.. i idz do fryzjera za miesiac. Jak bardzo Ci sie spieszy to mozesz za minimum 2 tygodnie. Wella czy L'oreal?? nie wiem.. ja mialam doczynienia z L'orealem i mnie zawiodl, welli nie znam chociaz ich kosmetykow nie lubie.

Jednak duzo dziewczyn jest zadowolonych z L'oreala.. moze ja trafilam na niekompetentnych fryzjerow..

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline  
Stary 2008-09-10, 11:05   #474
goldange
BAN stały

Złocisty kolor rozjaśniony o ton daje taki rudawy poblsk. A tak wogóle to złoty blond - to najaśniejszy odcień z rudych. Jeśli chce się mieć piękny złoty blond, tzw. słoneczy i bardzo naturalnie wyglądający trzeba go mieszać. Wtedy złoty jest piękny.

jenny87, ja również mega dbałam i dbam o włosy. Nikt ze znajomych czy rodziny nie widzi, że są w innej kondycji niż przed tymi trzema farbowaniami. Mimo, że jestem naturalną średnio-jasną blondynką o dziwo włosy mam bardzo bardzo gęste i grube, ale po tylu farbowaniach i odżywiając je niewiadomo jak te włosy nie będziesz miała jak przed farbowaniem. I to niestety widać, które włosy są naturalne a które farbowane ... Bo z naturalnych włosów inaczej te włosy się układają inaczej się błyszczą, bo dachówka włosa idealnie jest zamknięta. Po tylu farbowaniach to włos się robi martwy ... niestety, więc lepiej farbować je tylko jeden raz. Bo za pierwszym razem jeszcze włosy żyją. Naturalne włosy to aż "tańczą" wokół głowy a martwe takie w życiu nie będą.
goldange jest offline  
Stary 2008-09-10, 11:10   #475
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez goldange Pokaż wiadomość
Złocisty kolor rozjaśniony o ton daje taki rudawy poblsk. A tak wogóle to złoty blond - to najaśniejszy odcień z rudych. Jeśli chce się mieć piękny złoty blond, tzw. słoneczy i bardzo naturalnie wyglądający trzeba go mieszać. Wtedy złoty jest piękny.

jenny87, ja również mega dbałam i dbam o włosy. Nikt ze znajomych czy rodziny nie widzi, że są w innej kondycji niż przed tymi trzema farbowaniami. Mimo, że jestem naturalną średnio-jasną blondynką o dziwo włosy mam bardzo bardzo gęste i grube, ale po tylu farbowaniach i odżywiając je niewiadomo jak te włosy nie będziesz miała jak przed farbowaniem. I to niestety widać, które włosy są naturalne a które farbowane ... Bo z naturalnych włosów inaczej te włosy się układają inaczej się błyszczą, bo dachówka włosa idealnie jest zamknięta. Po tylu farbowaniach to włos się robi martwy ... niestety, więc lepiej farbować je tylko jeden raz. Bo za pierwszym razem jeszcze włosy żyją. Naturalne włosy to aż "tańczą" wokół głowy a martwe takie w życiu nie będą.
ale ja sie z Toba zgadzam chodzilo mi tylko,ze wlosy jak na to co przeszly sa naprawde w bardzo dobrym stanie
jenny87 jest offline  
Stary 2008-09-10, 11:17   #476
Olicja
Przyczajenie

Moje włosy są w fatalnym stanie...Niestety juz zaczęłam je farbować i teraz nie mam wyjścia
Olicja jest offline  
Stary 2008-09-10, 23:19   #477
johnw57
BAN stały

To regeneruj je.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:56
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-14, 22:59   #478
Jazzlyn
Zadomowienie

Dziewczyny, co to za odcień? (na drugiej fotce jest mocne światło, ale miała chyba ten sam kolor)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00130m4ru.jpg (27,3 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00350m.jpg (40,7 KB, 360 załadowań)
Jazzlyn jest offline  
Stary 2008-09-14, 23:48   #479
jamajka1987
Raczkowanie

dziewczyny wiecie moze jaki kolor wlosow ma dziewczyna na avatarze "arzdąc"?jest taki sliczny a ja nawet nie wiem jak go nazwac?albo kto jest wogole na tym zdjeciu?
jamajka1987 jest offline  
Stary 2008-09-15, 08:51   #480
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez jamajka1987 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie moze jaki kolor wlosow ma dziewczyna na avatarze "arzdąc"?jest taki sliczny a ja nawet nie wiem jak go nazwac?albo kto jest wogole na tym zdjeciu?
To jest cristina chiabotto a kolor ciezko okreslic
arzdąc jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości