Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-23, 22:36   #481
justyss
Wtajemniczenie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

moje wlosy po farbowaniu farba nutrrice garniera 111
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0553.jpg (45,8 KB, 568 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_04951.JPG (47,7 KB, 659 załadowań)

justyss jest offline  
Stary 2008-09-24, 08:12   #482
dziuniaaa
Zakorzenienie

Super, chyba spróbuję jej. I nie jest taka popielata.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-25, 00:11   #483
TyTeCzKa
Rozeznanie

dziewczynki niestety mam strasznie zwalony net zamula okorpnie i musze pol godziny czekac zeby wrreszcie mi sie wizaz zaladowal dlatego przepraszam ze nie poszukalam w postach wyzej.
moje wlosy sa w kolorze ciemnego blondu. od stycznie nie farbuje wloskow wczesniej przez rok stopsowalam raz na 2 miesiace szamponetki joanny. odroty mam do ucha juz. a ponizej wlosy farbowane na ciemny braz palette ;(((( (ponad poltora roku temu)
myslalam o rozjasniaczu... ale chyba musze wczesniej uzyc dekoloratora czy jak to sie tam nazywa moglybyscie mi polecic jakis?? sa potem co moge uzywac farby ?? zawsze zylam wprzekonaniu ze musze uzywac tylko rozjasniacza bo i naczej nie dojde do blondu. ale z tego co zrozumialam po kilku postach uzyskujecie jasne wlosy po farbach ( dolewacie do nich wode utleniona?? cy jak ??) co moglybyscie mi poradzic ??boje sie isc do fryzjera.. bo gdzi enie bylam to nikt ani razu nie zaproponowal sciagania koloru tylko pasemka ewentualnie rozjasniacz ale mowiono mi ze wlosy i tak bwyjda rude... wiec co to za fryzjerzy. zyje w przekonaniu ze jesli fryzjer jest dobry to bedzie tak robil zebym wyszla od niego z salonu zadowolona nawet jesli mialabym zostawic tam wieksza kase. prosze pomozcie. doradzcie co moge zrobic samememu ale jesli koneiczna jest wizyta u fryzjera to czy kots moglby mi polecic naaaprawde dobrego fryzjera.. ktory nie pusci mnie z fotela dopuki nie uzyka efektu z ktorego bede zadowolona??

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline  
Stary 2008-09-26, 23:30   #484
Adieu003
Raczkowanie

Justyss bardzo ładny kolor a wcześniej jaki miałaś kolor?
Jak Ci się wydaje, czy na moich włosach mógłby wyjść podobny kolor, po tej farbie, którą Ty zastosowałaś?

Ja przez wiele miesięcy farbowałam włosy farbą Ultrafiolet L'oreal i tak mi się uwidziało znów powrócić do blondu... Oj ciężko było na początku...

Jak się można było spodziewać, bardziej mój kolor przypominał rudy, niż blond.
Teraz jestem już po trzecim farbowaniu farbą L'oreal Preference (dokładnej nazwy nie pamiętam).

Jaką farbę mogę zastosować, aby moje włosy stały się bardziej popielate? Chcę się całkowicie wyzbyć tego rudego poblasku...

Zdjęcie014.jpg
Adieu003 jest offline  
Stary 2008-09-26, 23:39   #485
Adieu003
Raczkowanie

Przepraszam, ale coś mi się porobiło z zamieszczonym obrazkiem. Teraz powinno być dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie014.jpg (25,2 KB, 83 załadowań)
Adieu003 jest offline  
Stary 2008-09-27, 13:05   #486
johnw57
BAN stały

Adieu003 uzyskałaś blond złoto-rudawy. Jeśli chciałabyś coś zimnego i jaśniejszego, to trzeba koniecznie włosy potraktować effasorem(ten zabieg usuwa poprzedni kolor, aby można było na jego miejsce wprowadzić inny kolor). Effasor to nie dekoloryzacja, tylko dużo łagodniejszy zabieg, który przeprwadza się na jaśniejszych włosach w celu pozbycia się ciepłego-rudego koloru. Jeśli będziesz kładła na włosy chłodne farby bez zastosowania effasoru, to ten rudy cały czas będzie przebijać, cały czas będzie się ukazywał. Będziesz mieć coraz jaśniejsze włosy, ale niechłodne.
A jak potraktujesz włosy w tak ciepłym kolorze farbą rozjaśniająca na chłodny blond, to nie zdziw się, że może wyjść cytryna...
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-27, 13:36   #487
Adieu003
Raczkowanie

johnw57 dziękuję za dobrą radę Szczerze się przyznam, że pierwszy raz słyszę o takim zabiegu... Już się bałam, że jedynie dekoloryzacja pomoże.

Orientujesz się może ile mniej-więcej wynosi cena takiego zabiegu?
Adieu003 jest offline  
Stary 2008-09-27, 19:53   #488
anulka90
Przyczajenie

Cześć dziewczyny potrzebuję pomocy. ja swoja przygodę z farbowaniem zaczęłam jakieś 4 miesiące temu. swój naturalny kolor włosów miałam blond, nawet jasny blond postanowiłam na jakiś czas stać się brunetką, więc pofarbowałam sobie włosy szamponetką z palette ciemna czekolada. kolor wyszedł mi prawie czarny taki jakiego chciałam.pozniej kiedy mi się zaczął zmywać cieszyłam się, chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru blondu.niestety kolor do końca sie nie zmyl. postanowiłam pofarbować sobie włosy farbą blond, zrobila mi to kolezanka, ktora uczy sie w szkole fryzjerskiej farbą profesjonalną. kolor wyszedl rudawy, tam gdzie miałam odrosty jaśniejszy. nie podobal mi się, postanowiłam użyć rozjaśniacza, chciałam mieć jasny blond wlosy,uzyłam jego tydzien temu, ale co mi wyszło odrosty wyszły jaśniutkie a reszta włosów żółto-ruda, teraz robie sobie płukankami fioletowymi, lecz nie chce mi się bawić z tym w nieskończoność.chciałabym mieć platynowy kolor na całych włosach, nie tylko na odrostach. zastanawiam sie jakiej farby użyć żeby pokryła mi te moje rudawo-żółtawe włosy na platynowe.Waham się nad palette color xxl mroźny blond. co o tym sądziecie ewentualnie co byście mi poradziły w takiej sytuacji??
nie chcę już więcej katować włosów rozjaśniaczem, mam nadzieję, że uzyskam efekt jasnego blondu bez używania rozjaśniacza. Z góry dzięki za pomoc
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-27, 21:59   #489
Nea75
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez paulutkowa Pokaż wiadomość
Witam
mam taki kolorek ja na fotce 1 czyli zolty a chcialabym wlasnie cos takiego jak na fotce 2 bardziej pod platyne
ktos mi doradzi czego mam uzyc ?
każdy woli co innego ale mnie ten kolorek na 1 fotce podoba sie duzo bardziej taki szlachetniejszy i mniej "oklepany"
Stary 2008-09-28, 10:04   #490
dziuniaaa
Zakorzenienie

A mam taki niecny plan:P.

Jakbym kupiła rozjaśniającą blond farbę i rozjaśniacz (on ma mocniejszą wodę) i zmieszała wodę z rozjaśniacza z farbą? Co o tym myślicie? Gdzieś mi się to o uszy obiło i muszę Wam donieść.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline  
Stary 2008-09-28, 10:45   #491
anulka90
Przyczajenie

nikt mi nie poradzi jaka farba byłaby w moim przypadku najlepsza??wyżej opisałam swój problem.proszę doradźcie mi.
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-28, 10:59   #492
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez anulka90 Pokaż wiadomość
nikt mi nie poradzi jaka farba byłaby w moim przypadku najlepsza??wyżej opisałam swój problem.proszę doradźcie mi.
Mam identyczny problem,dlatego tez prosze o odp
jenny87 jest offline  
Stary 2008-09-28, 11:33   #493
Jazzlyn
Zadomowienie

Anulka, nie wiem jaką farbe Ci doradzić, ale co do xxl mroźny blond to nie polecam, strasznie wysusza i niszczy włosy, wykruszyła mi sie po niej ok 1/4 długości włosów (na szczęście miałam tylko jedno pasmo przy twarzy nią potraktowane, ale na całą głowę bym tego nie nałożyła). Co do koloru to zniwelowała rudości, ale sama nie była zbyt jasna, wyszedł taki średni blond. Najciekawsze że na kwc wszyscy chwalą ten odcień, więc może tylko ja miałam pecha?
Jazzlyn jest offline  
Stary 2008-09-28, 13:19   #494
anulka90
Przyczajenie

Dzięki Jazzlyn za radę.Nie wiem już co mam robić, czego użyć. Obawiam się, że jedną farbą i tak nie uda mi sie dojść do tego mojego wymarzonego koloru jaśniutkiego blondu(platyny) ale chociaż na początek chciałabym usunąć ten rudawo-żółtawy kolor z włosów.Na pewno już nigdy nie zdecyduję się na rozjaśniacz. Strasznie żałuję, że nim sobie potraktowałam włosy, teraz mam zniszczone, cienkie i na dodatek wypadają największy błąd jaki kiedykolwiek zrobiłam:/
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-28, 14:06   #495
johnw57
BAN stały

Adieu, mnie kiedyś taki zabieg effasorem proponował dobry fryzjer, który pracuje na Lorealu prof. w celu pozbycia się złotego (nierudego i nieżółtego odcienia, jak chciałam uzyskać włosy w kolorze, np. jaki nosi Doda). Nie robiłam effasoru, bo jednak nie chciałam włosów niszczyć, każdy zabieg niestety niszczy, ale effasor ponoć nie niszczy jak dekoloryzacja, bo dekoloryzacje stosujemy tylko do ciemnych włosów, jak chcemy jaśniejsze a effasor jak chcemy pozbyć się ciepłego koloru z jasnych już włosów. A kąpiel rozświetlającą robimy jak chcemy rozjaśnić włosy o ok.0.5 tonu i nadać im lekko chłodniejszą barwę, ale to już na włosach bardzo jasnych.
Wracając do effasoru, mnie fryc proponował ten sposób+oczywiście nałożona farba na całe włosy firmy Goldwell i delikatny balejaż+nabłyszczenie profesjonalne włosów. Za to miałam zapłacić ok.400zł. Ale nie uśmiechała mi się perspektywa effasoru, więc raz sama ufarbowałam sama włosy farbą rozjaśniająca 03 super jasny blond popielaty na moje bardzo jasne złote włosy w stylu Pameli A. i uzyskałam błękitnawy blond. Żałowałam, że nie poszłam do fryca od razu. Poszłam do tego samego fryzjera i nałożył mi farbę prof., ale już bez effasoru a i zapłaciłam za samą farbę na całe włosy ok.200zł. (to już było dawno a jeszcze robiłam zakupy). I doprowadził moje włosy do cudownej barwy blond
Tylko, że ja miałam o wiele jaśniejsze włosy w stylu Pameli A. i jednak ten effasor okazał się niepotrzebny, ale w Twoim przypadku jak najbardziej proponowałabym ten zabieg.
Myślę, że ok. 300-400 zł. trzeba mieć. Ja mam bardzo długie i bardzo gęste włosy, dlatego to też cena zależy od długości włosów i ich gęstości no i nazwiska fryca
Pozdro

Jenny i anulka, jeśli macie już dosyć jasne blond włosy a jest w nim rudość, której chcecie się pozbyć, to pomoże effasor. Patrzcie wyżej na moje poprzednie posty, tam pisałam o effasorze. Absolutnie nie rozjaśniacz... Jeśli rozjaśniacz, to wiem, że najlepszy jest Loreal Platinium i prawdopodobnie nic nie niszczy i cebulka włosa nie obumiera na zawsze. Bo rozjaśniacze powodują, że zostaniecie łyse..., bo zabijają cebulke włosa na zawsze...

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-13 o 13:09 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-28, 14:15   #496
justyss
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Adieu003 Pokaż wiadomość
Justyss bardzo ładny kolor a wcześniej jaki miałaś kolor?
Jak Ci się wydaje, czy na moich włosach mógłby wyjść podobny kolor, po tej farbie, którą Ty zastosowałaś?

Ja przez wiele miesięcy farbowałam włosy farbą Ultrafiolet L'oreal i tak mi się uwidziało znów powrócić do blondu... Oj ciężko było na początku...

Jak się można było spodziewać, bardziej mój kolor przypominał rudy, niż blond.
Teraz jestem już po trzecim farbowaniu farbą L'oreal Preference (dokładnej nazwy nie pamiętam).

Jaką farbę mogę zastosować, aby moje włosy stały się bardziej popielate? Chcę się całkowicie wyzbyć tego rudego poblasku...

Załącznik 1770613
dziekuje
zdaje mi sie ze raczej nie otrzymalabys takiego koloru moje wlosy byly jasniejsze
teraz mnie ten kolor co wam pokazalam zrobil sie troszeczke ciemniejszy i to mnie denerwuje ale juz za jakies 2 miechy pzrefarbuje ale juz inna farba

justyss jest offline  
Stary 2008-09-28, 14:27   #497
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Jenny i anulka, jeśli macie już dosyć jasne blond włosy a jest w nim rudość, której chcecie się pozbyć, to pomoże effasor. Patrzcie wyżej na moje poprzednie posty, tam pisałam o effasorze. Absolutnie nie rozjaśniacz... Jeśli rozjaśniacz, to wiem, że najlepszy jest Loreal Platinium i prawdopodobnie nic nie niszczy i cebulka włosa nie obumiera na zawsze. Bo rozjaśniacze powodują, że zostaniecie łyse..., bo zabijają cebulke włosa na zawsze...
dzieki wielkie z rade,no wlasnie bo tak sie obawialam ,zeby nie zostac laysa, dzieki
jenny87 jest offline  
Stary 2008-09-28, 16:20   #498
anulka90
Przyczajenie

Johnw57 ten effasor u mnie niestety odpada, nie mam tyle pieniędzy, żeby isc do fryzjera w końcu kupię jakąś farbę blond i spróbuje, innego wyjścia nie mam na dzień dzisiejszy, a dłużej już nie wytrzymam z tymi włosami. tak bardzo żałuję, że zaczęłam farbować, swoje naturalne miałam ładne blond tak bym chciała je odzyskać...niestety już nigdy nie wrócę do swojego poprzedniego koloru przez ten głupi rozjaśniacz. Mądry Polak po szkodzie a wcześniej ktoś wspominał o farbie Safira księżycowy blask może bym tego spróbowała??co o tym sadzicie?
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-29, 00:22   #499
johnw57
BAN stały

Farby Safira - to farby bardzo metaliczne, czyli bardzo niszczą włosy. Jak nie użyjesz effasoru, to niestety, ale włosy będą coraz jaśniejsze, ale niestety niechłodne :/

Możesz teżjeszcze położyć farbę profesjonalną w chłodnym kolorze, ale nierozjaśniającą(bo jak użyjesz rozjaśniające to włosy mogą wyjść niebieskie lub cytrynowe) i na nie po tej farbie profesjonalnej położyć Loreal Richeese w chłodnym odcieniu- to farbka bez amoniaku i nic nie niszczy włosów a ochłodzi jeszcze ten kolor po profesjonalnej farbie w chłodnym kolorze, ale czy wyjdzie w 100% chłodno to już niewiadmo, bo to wszystko zależy od tego jak włosy reagują na barwniki i w jakim są stanie. Czyli jedna farba profesjonalna nierozjaśniająca w chłodnym kolorze i na to farba bez amoniaku (nic nie niszcząca) Loreal Richeese też w chłodnym kolorze.
A i do Safiry lepiej nie dotykać się (koloeżanka nią farbowała i straciła połowę włosów a dopiero zaczynała "zabawę" z blondem, chociaż naturalnie jest bardzo jasną blondynką). Tak samo nie zbliżaj się do Palette - to zabójstwo dla włosów. Każdy fryc o tym powie i ja, bo raz miałam do czynienia z tą farbą. Na całe szczęście miało to miejsce wiele lat temu i maski profesjonalne pomogły a muszę przyznać, że mam włosy bardzo zadbane, gęste i mocne, ale co ta farba, jakie spustoszenie na głowie mi sporządziła, to był szok...a użyłam koloru zaledwie jasny blond.

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-10-13 o 13:08 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-29, 09:32   #500
sheala
Raczkowanie

Hej, czy ktoras z was uzywala kiedys farb Palette xxx, czy jakos tak? Wlasnie sie zamierzam na ten mrozny blond, ale nie do konca wiem co o tej farbie myslec i czego sie spodziewac.
sheala jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:22   #501
anulka90
Przyczajenie

Johnw57 Dzięki za wyczerpującą odpowiedź a jakbym pofarbowała tylko zwykłą farbą nieprofesjonalną, taką ze sklepu to by mi ona pokryła ten rudo-żółtawy odcień, ale nie dała koloru platyny tak?? czyli miałabym bardziej blond, ale już nie żółte ani rude?? i jak myślicie jak mam nakładać farbę?tam gdzie mam rudo-żółte najpierw a odrosty tam gdzie mi rozjaśniacz złapał na jasno po np 20 min, żeby nie było różnicy w kolorze?
Sheala ja też myślałam nad tą farbą, ale każdy palette odradza bo bardzo niszczą włosy. Wyżej jak zerkniesz masz opinię Jazzlyn co do tej farby
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-29, 11:52   #502
johnw57
BAN stały

Viking i 9.1 z Excellence nie są rozjaśniające, ale obawiam się, że mają zbyt mało pigmentu zimnego, aby uporać się z rudością. One się zmyją i znowu będzie żółty odcień.
Nie bierz tylko serii rozjaśniającej czyli Blonde Supreme i less Blondissimes, bo ich nie nakładamy na rude, ciepłe blondy(nawet jest tak napisane na opakowaniu tego superjasnego popielatego).

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 02:59 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-29, 13:23   #503
Adieu003
Raczkowanie

johnw57 bardzo ładny ten kolor

Nie wiem czy przeczytałam wszystkie Twoje odpowiedzi w tym wątku, ale chciałabym spytać, czy orientujesz się może w cenach tego zabiegu effasor?

Jak uważasz czy proponowana przez Ciebie farba Voila dobrze by wyglądała na moich włosach?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Adieu003 jest offline  
Stary 2008-09-29, 14:29   #504
anulka90
Przyczajenie

Czyli myślisz, że farba Voila pawinna sobie poradzić z tym moim kolorem??byłoby super ja już wczoraj ścięłam włosy na krótko bo miałam tak zniszczone po tym rozjaśniaczu. mam nadzieję, że bardziej sobie ich nie zniszczę, nie chcę więcej ścinać bo w końcu nic mi nie zostanie z moich włosów.
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-29, 16:39   #505
johnw57
BAN stały

O cenie effasoru pisałam we wcześniejszych postach.
Adieu i Anulka90 chciałabym Wam dobrze doradzić. Wiem, że napewno ten effasor poradziłby sobie z tym rudym pigmentem +obowiązkowo farba w zimnym odcieniu. Czy sama Voila poradziłaby sobie - to już może być różnie.
A jeszcze coś mi się przypomniało. Można nałożyć na takie rudawe blondy - rozjaśniacz profesjonalny Loreal Platinium. Wersja z amoniakiem jest dla dziewczyn z ciemnymi włosami a wersja bez amoniaku dla blondynek aż do ciemnego blondu.
Platinium wychodzi bardzo ładnie, bo widziałam już jedno zdjęcie po Platinium. Wychodzi jaśnitko i zimno a nie jest bielą. Oczywiście włosy po Platinium trzeba stonować np. Loreal Richeese (to farba, która jest bez amoniaku i nic nie niszczy za to pięknie nabłyszcza włosy i można za jej pomocą ochłodzić lub ocieplić włosy - naturalne bądż rozjaśnione). Oczywiście Loreal Richeese lub Diacolor nie usunie Wam rudawego odcienia jeśli położyłybyście tą farbką na te rude blondy. Ją stosuje się, np. po Loreal Platinium. A ten rozjaśniacz - Loreal Platinium prawdopodobnie nic nie niszczy włosów (wersja bez amoniaku) i zawiera w sobie 99.99% ceramidów, więc włosy są w takiej samej kondycji jak przed rozjaśniaczem. Widziałam efekt po Platinium - włosy nie były zniszczone. A wcześniej nie dowierzałam mojemu frycowi, że Platinium nie niszczy.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 03:00 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z funkcji edycji!!!
johnw57 jest offline  
Stary 2008-09-29, 17:41   #506
claudinemo
Przyczajenie

Sprawdzona farba do włosów blond

Czy mogłybyście polecić mi jakąś sprawdzoną farbę blond? Obecnie reklamowanych jest strasznie dużo na naszym rynku i nie wiadomo którą firmę wybrać, proszę o radę
claudinemo jest offline  
Stary 2008-09-29, 18:57   #507
anulka90
Przyczajenie

Sama już nie wiem, chętnie bym się zdecydowała na ten effasor ale niestety nie mam kasy, na tyle żeby iść do fryzjera. pofarbowałabym sobie tą farbą Voila, ale nie wiem czy pewniejszy nie będzie ten rozjaśniacz?jeśli nie niszczy włosów to można by go wypróbować.
anulka90 jest offline  
Stary 2008-09-29, 20:45   #508
sheala
Raczkowanie

Anulka90, ja to jednak jestem slepa Mimo wszystko chyba sprobuje tej farby, bo to odcien, ktory najbardziej w tej chwili odpowiada mojej wizji idealnej fryzury szukalam po kazdym rossmannie w Poznaniu i jakos zaden kolor az tak mi nie podpasowal. Najwyzej nie wyjdzie, ale to trudno - przynajmniej napisze na forum cos niecos o tej farbie i okaze sie, czy to tylko Jazzlyn miala pecha, czy to naprawde taka agresywna farbka jest. No chyba, ze ktos zna podobny odcien, ktory jest bardziej bezpieczny? Taki chlodny, skandynawski blond, wrecz miejscami troche bialy czy cus?
sheala jest offline  
Stary 2008-09-29, 22:20   #509
claudinemo
Przyczajenie

Dziewczyny a która z farb da mi efekt złotego a nie popielatego blondu? Macie coś sprawdzonego?
claudinemo jest offline  
Stary 2008-09-29, 22:28   #510
anulka90
Przyczajenie

Sheala ja Ci niestety nie doradzę co do wyboru farby, sama dopiero jestem początkująca i nie znam się na tym, dlatego też tutaj szukam pomocy. Ale jeśli wyprobujesz tą farbę palette xxl mroźny blond to koniecznie napisz jak Ci wyszło jestem bardzo ciekawa, bo sama byłam zainteresowana tym kolorem trzymam kciuki, żeby wyszedł Ci taki kolorek jaki sobie wymarzyłaś bez zniszczonych włosów pozdrawiam
anulka90 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości