Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-23, 16:03   #991
agusiajnw
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

zauważyłam że od kilku postów są same pytania i ani jednej odpowiedzi
agusiajnw jest offline  
Stary 2009-07-23, 20:14   #992
Camille
Raczkowanie

GG do Camille

Cytat:
Napisane przez paulamalinka86 Pokaż wiadomość
Garnier Belle Color Farba do włosów 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający czym ktoś używał takiej farby i takiego koloru?jakie są wasze opinie na temat tej farby???
Ja używałam, na kolorze wyjściowym średni złocisty blond. Delikatnie mi rozjaśniła o, bo ja wiem, z ton... a według producenta powinnam mieć platynę :| No i, o dziwo, przyrudziła mnie [a niby popielaty blond :/]. Ale na mojej głowie Garniery zawsze wychodzą złote :/
Stary 2009-07-24, 10:33   #993
paulamalinka86
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedz Camille.
Jednak gdy zaszłam do sklepu zdecydowałam się na farbę L' Oreal Paris Z2 z nowej kolekcji
Bardzo dobra farba jedna sztuka starczyła mi na średniej długości gęste włosy,najpierw zrobiłam odrosty a potem resztę włosów obawiałam się że mi nie starczy ale ona się pieni jak szampon i rozkłada się w ten sposób na całe włoski poza tym farba robiła się ciemnego koloru i już obawiałam się że tak zostanie ( - nie doczytałam ulotki ) a tu mile zaskoczenie przy spłukiwaniu kolorek jest świetny taki jak chciałam, fakt że nie na całych włoskach i to będzie za parę dni w raz z odrostami do poprawki, ale i tak jestem zadowolona bo miałam kilka czarnych pasemka i o dziwo nie zrobiły się rude Tak więc polecam tą farbę bo jest naprawdę dobra poza tym ma świetną odżywkę w tubce która naprawde nabaje blask wlosom tak jak pisze w jej opisie
Moj kolor wyjśćiowy to jak to powiedziec taki blond farbowany szarawy gdzie niegdzie jaśniejszy,-nie popielaty, odrosty ciemniejsze szare.
Pozdrawiam i przepraszam,l że się tak rozpisałam.

Edytowane przez paulamalinka86
Czas edycji: 2009-07-24 o 10:34
paulamalinka86 jest offline  
Stary 2009-07-24, 18:05   #994
Camille
Raczkowanie

GG do Camille

Cytat:
Dziękuje za odpowiedz Camille.
Nie ma za co

Cytat:
Jednak gdy zaszłam do sklepu zdecydowałam się na farbę L' Oreal Paris Z2 z nowej kolekcji (...) przepraszam,l że się tak rozpisałam.
I chwała Ci za to, żeś się rozpisała Właśnie o to chodzi- by się dzielić odczuciami co do produktów, by polecić bądź przestrzec
Stary 2009-07-24, 23:45   #995
lolita76548
Raczkowanie

O kurcze ponawiam pytanie! jaką farbą uzyskam tak piękny kolor na włosach i przede wszystkim co zrobić, żeby kurcze one się tak pięknie ułożyły?!

http://img.thesun.co.uk/multimedia/a...va_372798a.jpg
lolita76548 jest offline  
Stary 2009-07-25, 12:39   #996
kusia20
Raczkowanie

Lolita - moja kolezanka podobnny odcien uzyskala farba z safiry ale na uprzednio rozjasnione wlosy, ale nie wiem dokladnie jakim odcieniem farbowala. Ten blond to napewno jakis rodzaj chlodnego blondu ale dokladnie nie wiem jaki. Ale zapewniam Cie ze na tym zdjeciu ona ma rozjasnione wlsoy rozjasniaczem a nastepnie nalozona farbe. Ale jesli mowisz ze masz jasniejsze wlosy od niej to sama farba sobie poradzi.
Aha i polecam ampulki loreala na wlosy , to odzywka ktora jest cenniejsza niz wszystkie inne codziennie stosowane razem wziete ;p Jak ktos cche szczegoly to moge napisac Pozdrawiam
kusia20 jest offline  
Stary 2009-07-25, 17:44   #997
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

napisz mi prosze o tych ampułkach z Loreala jaka jest ich cena?

mogłabyś zapytać się kolezanki,jaki to odcień z Safiry?

xTomsxSweetxPussycatx jest offline  
Stary 2009-07-27, 11:58   #998
kusia20
Raczkowanie

Kolezanka farbowala farba safiry odcien Nektar ksiezyca ale jak mowilam ona farbowala na uprzednio rozjasnionych wlosach wiec wyszedl jej taki jak na opakowaniu ale w kazdym przyapdku farba wychodzi inaczej ;p
A ampulki sa to mega skoncentrowane odzywki i cena ampulki w salonach fryzjerksich to ok 15 zl ale szzerze to polecam ten zabieg u fryzjera, koszt w zalezonosci od miasta to 25-50 zl i wyglada to tak : fryzjerka na umyte wlosy naklada ampulke i podstawia pod glowe tzw saune do wlosow ktora otwiera swoja gorącą parą łuski włosa i ampulka wnika w głąb włosa. I po jakichs 15 min splukuje odzywke z wlosow Ja po takim zabiegu nie musze przez ok 2 tyg nakladac odzywki na wlosy po myciu gdyz sa one takie lejące ze wystarcza absolutnie sam szampon. Wiem ze o tych zabiegach za duzo osobn nie wie a szkoda bo wydaja kasy na duze butelki drogeryjnych odzywek czesto nie przynoszacych efektow a czasami inwestycja w taka malutka buteleczke u fryzjera daje wiecej Polecam sprobowac- aha jak robisz sama w domu ten zabieg to nigdy nie wyjdzie az tak dobrze jak u fryzjera bo glowną role odgrywa tu sauna do wlosow ktora otwiera luski włosów
kusia20 jest offline  
Stary 2009-07-27, 17:38   #999
inga_iga
Raczkowanie

farbowałyście może włosy farbami Farouk?
Farba ma bardzo dobre opinie, ale bardzo ciekawa jestem jak wychodzą blondy. Mam dylemat kolor 11a, czy 50-10N. Obecnie mam "cudny" rudy po farbie loreala p01 :/
inga_iga jest offline  
Stary 2009-07-27, 19:44   #1000
aga24zuzia
Rozeznanie

witam
ten watek spadl mi z nieba
zawsze mialam rozjaniane wlosy rozjasniaczem goldwella
zawsze prosilam fryzjerke zeby mi rozjasniala wlosy na wodzie 6 % bo mam swoje jasne,zawsze bylam zadowolona ale przed swietami chyba z braku czasu zrobila mi na mocnej wodzie,,wlosy szyblo sie rozjasnily dlatego pokapowalam ze woda jest duuuuuuuuuuuzo mocniejsza
teraz wlosy mi wychodza garsciami..wlasnie wrocilam od lekarza...tragedia..nigdy wiecej rozjasniacza!!!! teraz farba..zrezygnowalalbym z blondu..pare lat temu bylam brunetka ale nawet moja mama stwierdzila ze wygladalam koszmarnie..
wiec zostaje przy blondzie ale juz never again rozjasniacza
biore sie za cytanie tego jakze cudownego watku..moze cos upoluje dla siebie
pozdrawiam
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline  
Stary 2009-07-27, 23:28   #1001
kusia20
Raczkowanie

Cooo jasne wlosy na 6% wodzie? Ja mam wlosy ciemny brąz i na wodzie 3% po godzinie trzymania wychodza mi blond a dodam ze moje wlosy sie mega trudno rozjasniaja wiec nie wiem po co komu 6% i to na jasne wlosy? Ja zawsze bede powtarzac ze w Polsce 80% fryzjerow to nieudolni i niedouczeni ludzie ktorzy chyba w tym zawodzie znalezli sie z przypadku...
Tyko te 20% sie doucza, jezdzi na szkolenia, kursy itp, no ale tacy niestety sie cenią.
kusia20 jest offline  
Stary 2009-07-28, 08:27   #1002
aga24zuzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Cooo jasne wlosy na 6% wodzie? Ja mam wlosy ciemny brąz i na wodzie 3% po godzinie trzymania wychodza mi blond a dodam ze moje wlosy sie mega trudno rozjasniaja wiec nie wiem po co komu 6% i to na jasne wlosy? Ja zawsze bede powtarzac ze w Polsce 80% fryzjerow to nieudolni i niedouczeni ludzie ktorzy chyba w tym zawodzie znalezli sie z przypadku...
Tyko te 20% sie doucza, jezdzi na szkolenia, kursy itp, no ale tacy niestety sie cenią.
ja nie moge trafic na dobrego fryzjera...a ta do ktorej chasalam to jest zwykłym mato****
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline  
Stary 2009-07-28, 10:59   #1003
helen22
Raczkowanie

No ładnie heh kolezanka krytykuje dziewczyne co rozjasniala woda 6% a ja przez rok rozjasnialam 12 % i tez mam polski mysi naturalny blond.Teraz troszke poczytalam o rozjasniaczach i dowiedziałam się ze woda 9% rozjasnia nawet intensywniej niz 12 i fakt-ostatnie pasemka przetestowałam na 9 % i wyszła platynka jak po 12. Generalnie chce wrocic do cieplego zocistego blondu jaki mi wychodził po superozjaśniającym Garnierze Naturals popielatym ale nie wiem jak to zrobic z tak mocno rozjasnionymi włosami dziewczyny?

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

wg producentow rozjasniaczy woda 3 % jest używana do refleksów a nie rozjaśniania
helen22 jest offline  
Stary 2009-07-28, 11:14   #1004
aga24zuzia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość

wg producentow rozjasniaczy woda 3 % jest używana do refleksów a nie rozjaśniania
sa juz rozjasniacze np framesi ktore rozjasniaja wlasnie na wodzie 3,5 %
ale to sie dopiero nie dawno dowiedzialam
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline  
Stary 2009-07-28, 12:06   #1005
kusia20
Raczkowanie

helen jesli chcesz miec slocisty blond a ma bardzo rozjasnione wlosy to poprostu musisz polozyc na nie farbe w takim odcieniu jaki chesz

A wracajac do tej wody 3 % to z tego co wiem i slyszalla to lepiej wlasnie na 3% wodzie rozjasniac nawet godzine niz na wiecej procentowej wodzie pol godz. Tylko ja nie moge pojac dlaczego wieksozc fryzjerow robi "włosom na zlość" i katuje jasne wlosy takimi mocnymi wodami... Pewnie wynika to z checi jak najszybszego pozbycia sie blondynki z salonu ;p zeby jak najwiecej klientow przerobic w dzien ;/
Kiedys pare lat temu poszlam do takiej "fryzjerki" na pasemka ( bo wredy byly modne) i robila mi je na wodzie 12 % :O ale ze ja wtedy mloda bylam i glupia to nie wiedzialam jaka woda doczego sluzy. No i SPALILA MI WLOSY!!! Po zmyciu rozjasniacza mialam gumki w miejscu gdzie byl rozjasniacz... żal, żal i jeszcze raz żal...
kusia20 jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:41   #1006
helen22
Raczkowanie

Apropo fryzjerów-cwaniakują jak się da.Ja najpierw 2 lata sama sobie farbowałam-a potem zaczęłam przygodę z dekoloryzacją i fryzjerami.U mnie w mieście za poprawienie odrostu dekolaryzatorem biorą 55-80 zł.To jest rozb.ój w biały dzień! Zauważyłam że oszukują na jakości produktów-salon pracuje niby na Matrixie Loreala a produkty są podmieniane-dla przykładu szampon Matrix do farbowanych-gdy byłam u babki za 1 razem faktycznie miałam umyte tym szamponem-ale za 2 ewidentnie czułam zapach fryzjerskiego szampony z joanny! sama taki miałam za 5000 ml zapłaciłam 20 zł a 1500 ml Matrix kosztuje 65 zł więc jaka różnica.Przelewaja do butelek po Matrixie i kasu 10 zł za mycie! Szczyt! Rozjaśniacz tez mi sie wydawalo ze to Matrix nie byl tylko jakis tanszy bo wlosy byly gumowate.
A u was ile sie płaci za odrosty blond?
helen22 jest offline  
Stary 2009-07-28, 13:50   #1007
astra85
Zakorzenienie

ja płace 100-110 zl za same odrsoty,tzn jednokolorowy balejaz gesty,tylko na same odrosty
astra85 jest offline  
Stary 2009-07-28, 14:15   #1008
kusia20
Raczkowanie

Ja płacę u siebie za same odrosty 140 zł bo mi strasznie duzo farby zawsze idzie bo moje wlosy strasznie chłoną farbę ;/
Ostatnio jednak chcialm ominąc fryzjera i kupilam rozjasniacz i wode w sklpeie fryzjerskim i koleznka zrobila mi odrosty i rozjasnily sie troche na rudawo ale to dlatego ze za mało saszetek rozjasnaicza kupilam i trzeba bylo go jak najmniej dawac a ze wlsoy chlonęly jak gabka to rudawe wyszly ale za tydzien zrobilysmy jeszcze raz i wyszly piekne blond pani ze sklepu powiedziala zeby na koniec grzebykiem przeczesac rozjasnaicz na 10 min na calosci a nie bedzie wtedy efektu przejscia i faktycznie nie bylo ;p
Wogole wczesniej bylam umowiona do fryzjera zeby zrobic brąz ale jednak nie poszlam, ale ta mysl o brazie jednak caly czas świta w mojej glowie

kusia20 jest offline  
Stary 2009-07-31, 17:15   #1009
iLovely
Przyczajenie

...

Edytowane przez iLovely
Czas edycji: 2009-11-21 o 18:59
iLovely jest offline  
Stary 2009-07-31, 20:00   #1010
kusia20
Raczkowanie

Chcialabym Ci pomoc ale na farbach sie niestety nie znam za bardzo ale moge Ci jedynie powiedziec ze na tak rozjasnionych wlsoach kazdy odeicien popielatego blondu bedzie wyvhodzil wlasnie tak siwo fioletowo. Tak naprawde to kazda farba na roznych wlosach roznych osob wychdzi inaczej wiec to ze komus wyszedl dany kolor to nie znaczy ze Tobie tez wyjdzie ;p Duzo dobrych opinii slyszlaam o farbach belle color garniera wiec moze wybierz jakis odcien z ich palety barw

kusia20 jest offline  
Stary 2009-08-02, 22:50   #1011
IloveTHC
Przyczajenie

Farbował ktoś farbą palette XXL mroźny blond? Zastanawiam się nad nią . Czy jest możliwość ,aby wyszedł popielaty ?. Jeśli ktoś robił tą farbą była bym wdzięczna za jakieś zdjęcia lub co wyszło po tym kolorku.. Fajnie by też było gdyby ktoś znał jakieś fajne farbki po których jest efekt ZIMNEGO blondziku
IloveTHC jest offline  
Stary 2009-08-02, 22:55   #1012
Camille
Raczkowanie

GG do Camille

Ja tą farbą robiłam. Po rozjaśnianiu z ciemnego blondu miałam żółte jajo na głowie, XXL uratowała mi włosy i ładnie "oziębiła" kolor
Stary 2009-08-02, 23:18   #1013
maiia
Rozeznanie

Witam wszystkich

do tej pory robiłam pasemka rozjaśniaczem loreala bez amoniaku, oczywiście u fryzjera, który za każdą wizytę bierze po około 100 zł a włosy nie dość, że są bardzo przesuszone to pasemka są bardzo gęste i moje włosy wyglądają jakby całe było rozjaśniane.

Pytanie: mój naturalny kolor to ciemny blond, sądzicie, że uda mi się jakąkolwiek farbą otrzymać odcień zbliżony do tych już rozjaśnionych? I czy Waszym zdaniem bardziej niszczy farba czy rozjaśniacz loreala bez amoniakowy... ?

Zapomniałam dodać, że moje włosy po rozjaśnieniu są prawie białe..

Edytowane przez maiia
Czas edycji: 2009-08-02 o 23:25 Powód: Brak wszystkich informacji
maiia jest offline  
Stary 2009-08-04, 10:09   #1014
carolans
Zadomowienie

hej, ja mam naturalny kolor średni blond, długi czas rozjaśniałam i chciałam wrócić do naturalnego koloru ale fryzjer dobrał mi farbe brazową.... i przez około pół roku miałam średni brąz albo i nawet ciemny, wyglądałam fatalnie. Ostatnio nie wytrzymałam i rozjaśniłam palette xxl 5-7 i wyszedł mi blond z żółcią i pomarańczą jakoś niweluje to płukankami. I teraz sie zastanawiam bo chciałabym kolor zblizony jak na zdjęciach poniżej. Czy rozjaśniać do całkiem jasnego blondu i wtedy położyć farbę np tą 10 minut czy może zmieszać wellaton12/1 i 9/1 czy położyć jakąś farbę na ten odcien co mam teraz??? poniżej to co chciałabym otrzymac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06571ss - Kopia.jpg (11,4 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_0aced73866514f81a89389039b2968d7.jpg (61,4 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_d663a5f214854732aee11d4caca687f7.jpg (65,0 KB, 145 załadowań)

Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline  
Stary 2009-08-04, 20:48   #1015
kusia20
Raczkowanie

Aaaaaaaa juz nie jestem blondynką :O bylam dzisiaj u fryzjera zrobic brązik ! I jak narazie to patrzac w lustro nie moge sie do siebie przyzwyczaic! Ale chyba wolę siebie w brązie jakos tak wyrazniej wygladam Wyszedl mi na moich blond wlosach taki cieply braz- chcialam chlodny ale fryzjerka poweidziala ze na moim odcieniu blondu chlodny braz moglby wyjsc oliwkowy ;p

kusia20 jest offline  
Stary 2009-08-05, 14:11   #1016
justpl
Raczkowanie

Witam.
Możecie polecić jakąś dobrą farbę ???
Mam miodowy blond ( zdjęcie nr1),a chciała bym uzyskać taki kolor jak na zdjęciu ( nr2):

Z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg miodowy.jpg (6,6 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (10,6 KB, 251 załadowań)
justpl jest offline  
Stary 2009-08-06, 17:04   #1017
karoliyna
Przyczajenie

czesc Dziewczyny
mam wielką prosbę do Was: mam włosy ciemny blond, i od stycznia farbuje wlosy na platynke. jaki kolor fryzjerka uzyskala poprzez jakas super jasna farbe goldwella topchic i wlała do tego troche utleniacza w kremie joanna 6%. efekt byl naprawde super.

mam do was pytanie: jaki efekt bym otrzymala poprzez połączenie całej farby 111 super jasny popielaty blond z garniera + ten aktywator z joanny 6% ?

chcialam dodać, że sama ta farba 111 z garniera daje u mnie na odrostach kolor taki jasny złociutki, ale po ok 2 tyg, jest żółty :|

baaaaaaaaardzo proszę o porade Dziewczyny
karoliyna jest offline  
Stary 2009-08-07, 10:31   #1018
kusia20
Raczkowanie

Nie radze takich eksperymentow robic w domu ;p a to dlatego ze nie wiesz ile dokladnie fryzjerka wlała tego utleniacza z joanny w stosunku do farby. Ale jesli bardzo chcesz sprobwowac to radzę zrobic sobie najpierw probę na jakimś paśmie włosów gdzies pod spodem z tyłu głowy. Jesli wyjdzie Ci ladny kolor to wtedy polzysz ta mieszanke na cale wloski Daj znac czy sie udalo

kusia20 jest offline  
Stary 2009-08-07, 21:08   #1019
sylmon5
Przyczajenie

hej! piszę tu pierwszy raz i proszę Was o radę. moja historia, na włosy z pasemkami, z dużym ciemnym odrostem ( nie malowałam od ok 3 miesiecy) położyłam farbę garniera tą superrozjaśniającą 111, i na odrostach wyszly mi rude a końcówki lekko fioletowe :/, więc postanowiłam kolor "wyrównać"i połozyłam na drugi dzień bardzo jasny lodowaty blond loreal'a, który niestety wyszedł mi ciemno miodowy blond, a że nie lubię ciepłych blondów, nie wiem czy położyc jeszcze raz ten garniera 111, bo kiedys byłam z niego zadowolona do póki nie zachciało mi się pasemek, czy lepiej użyć rozjaśniacza a późnije jakąś farbę? help
sylmon5 jest offline  
Stary 2009-08-07, 22:39   #1020
Agatau88
Zakorzenienie

Ja ostatnio malowalam wellaton 12/1 i odrosty wyszly zlotawe, nie jestem z niego zadowolona. Szczegolnie ze mam swoje naturalne mysi blond. Koncze juz domowe eksperymenty bede rozjasniala u fryzjera, bo tylko poniszcze wlosy w domu. Myslalam ze to "dorozjaśniam" i nalozylam Garnier 111, odrosty troszke wzielo, juz sa chłodniejsze, ale tam gdzie nalozylam na "swoje garbowane" to zrobilo sie fioletowe, na szczescie 2 mycia i fiolte sie wyplukal, zostal ladny popiel.
Palette xxl nakladalam na zloty blond jakies 2 mce temu, i coz wyszly zolte, kurczakowa zolc, a na glowie mialam rany.
Teraz juz pojde do fryzjera, chocbby mial nalozyc rozjasniacz i farbe to wole to niz samodzielne eksperymenty.
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości