Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-01, 21:43   #1561
karojen24
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Spróbuj profesjonalnego rozjasniacza ale z niską wodą, to powinno wyeliminować zółć. Można to przetrzymać dłużej na głowie przy takiej mieszance. Poszukaj na forum, był wątek o tym. To dobry sposób na ciemne włosy, jeśli farba rozjasniająca nie łapie.

takiego uzywam (wspominalam cos o zolci?)

mi chodzilo raczej o odejscie od rozjasniaczy, przyciemnienie tych bialych, zeby potem tylko farbowac odrost i uzyskac bezowy blond...
karojen24 jest offline  
Stary 2010-01-02, 14:08   #1562
misia236
Przyczajenie

nie ma takiej farby ktora by ci zafarbowala odrosty na jasny a nie zolty zawsze trzeba najpierw zrobic rozjasniaczem pozdro

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

super edzia daj swojego meila to wysle ci jaki jest ten sreno platynowy!!!!moje zdjecie

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

superedzia daj swojego meila to wysle ci jaka farba robie tzn srebno platynowy !!
misia236 jest offline  
Stary 2010-01-02, 19:26   #1563
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny jaką według Was powinnam nałożyć farbe na słomkowy blond z jaśniutkimi pasemkami,miałam baleyage i nałozyłam garniera 111,teraz sie zastanawiam czy farba jakaś rozjaśniająca musi być??chce zeby te odrosty i reszta pasemek żółtawo-złotych była taka jaśniutka jak te pasemka....czytam o tych farbach tyle i mam taki mętlik w głowie,masakra.Doradzcie mi kobietki....pozdrawiam.Pr agne jednego jednolitego blond kolorku...ale sie rozmarzyłam....cóż Nowy Rok i ma być piekny kolorek.
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-02, 22:57   #1564
8joja8
Raczkowanie

Witam wszystkie Wizażanki blondynki
HopeMAGDA ja też mam ten sam problem z tą róznicą że ostatnio farbowałam garnierem 100 na wcześniej położone pasemka no i tak jak u Ciebie moje włosy są słomkowe, nie podobają mi się. Póki co dalej kombinuje z farbami bo pomimo że wypróbowałam już 5 rozjaśniających farb , moje włosy wcale nie są zniszczone( te farbowane a nie rozjaśniane ma się rozumieć)
8joja8 jest offline  
Stary 2010-01-04, 12:11   #1565
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny mozecie zerknac na zdjecie w zalaczniku i powiedziec mi mniej wiecej ktory to kolorek na paletce ?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-01-04 o 12:12
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-04, 17:13   #1566
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie zerknac na zdjecie w zalaczniku i powiedziec mi mniej wiecej ktory to kolorek na paletce ?
ona ma naturalne więc ....zależy co już masz wyświetl to dopasujemy
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-04, 19:09   #1567
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

To nie jest naturalny kolor. Sharon miala wiele odcieni blondow na wlosach, na tym zdjeciu akurat nie widac odrostow

"zależy co już masz wyświetl to dopasujemy" o co chodzi?
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-04, 23:05   #1568
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
To nie jest naturalny kolor. Sharon miala wiele odcieni blondow na wlosach, na tym zdjeciu akurat nie widac odrostow

No pewnie znaczy to ze u kazdego kolor dopasowuje sie inaczej, jak masz teraz czarny to nalezy wybrac inny kolor z palety Wyswietl zapewne znaczy "wrzuc zdjecie" na wizaz
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-04, 23:08   #1569
superedzia
Raczkowanie

Cytat:

jaki masz teraz kolor a jaki naturalnie....nie wiem jak wychodzi i jaki jest rezultat...chyba kolestonu? ale ten kolorek uzyskasz jeśli jesteś blondynką tą farbką
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-04, 23:28   #1570
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No pewnie znaczy to ze u kazdego kolor dopasowuje sie inaczej, jak masz teraz czarny to nalezy wybrac inny kolor z palety Wyswietl zapewne znaczy "wrzuc zdjecie" na wizaz
wyjęłaś mi to z klawiszy koleżanko
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-05, 02:05   #1571
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jaki masz teraz kolor a jaki naturalnie....nie wiem jak wychodzi i jaki jest rezultat...chyba kolestonu? ale ten kolorek uzyskasz jeśli jesteś blondynką tą farbką

Podoba mi sie Jestem blondynka z natury to sredni blond no moze popielaty ... Obecnie mam ciemny braz wpadajacy w swietle dziennym w rudy, ale czekam na rozjasniacz z Elgonu, wiec wracam do blondu
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-05, 11:41   #1572
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Podoba mi sie Jestem blondynka z natury to sredni blond no moze popielaty ... Obecnie mam ciemny braz wpadajacy w swietle dziennym w rudy, ale czekam na rozjasniacz z Elgonu, wiec wracam do blondu
ten kolor wychodzi bardzo ładnie na blondzie ale radze jednak rozjaśniacz ... lekko wyeliminuje te ciepłe barwy...
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-05, 13:25   #1573
Kachula82
Zakorzenienie

Czytam i czytam i już sama nie wiem. Doradźcie mi proszę co do włosów. Mam rozjaśniane balejażem i poza blondem widnieją jeszcze ciemne kosmyki. Ale ich jest tyle co z dwa pod spodem i lekko pod grzywką (chciałam jakiś kontrast). Poza tym mam z 3-4cm odrostu. Naturalny miałam ciemny blond ale po farbowaniach wygląda na taki ciemniejszy. Zawsze na rozjaśnianie chodziłam do fryzjerki (juz od ponad 2 lat) bo bałam się sama w domu a jak z jasnego brązu robiłam to tylko farbami bez rozjaśniacza to nic nie wychodziło. Niestety balejaż kosztuje a ja mam długie włosy. Na dodatek fryzjerka robiąc mi odrosty i tak pomija wiele naturalnych i wtedy taka mała szachownica się robi. Mam tego dość bo chcę mieć piękny jasny, prawie jednolity blond np: http://www.shorthaircutstrends.com/w...onde-hair1.jpg
Fryzjerka mówi ze się nie da inaczej jak tylko balejażem bo inaczej rozjaśnione włosy zrobią się gumowate. Mi chodzi o farbę, która odrosty by ładnie pokryła bez rudego i żółci a resztę jasnym blondem. Sama juz nie wiem czy fryzjerka chce mnie naciągać czy rzeczywiście będzie ciężko. Nawet proponowałam u niej robienie to farbą i dalej twierdzi że się nie da
Jakos kurcze gwiazdy mają ładne blondy nawet po ciemnym farbowaniu więc musi się dać zrobić!
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-05, 14:56   #1574
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Sprobuj Loreal Richesse to profesjonalna farba jest bez amoniaku a wlosy po niej sa mieciutkie i nie zniszczone Tu masz kolorki http://images.google.co.uk/imgres?im...%26start%3D414

Na allegro mozna ja kupic taniej blondy sa przesliczne. Nic na tym nie stracisz jak ja wyprobujesz
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-05, 15:23   #1575
Kachula82
Zakorzenienie

Dzięki bardzo! Teraz tylko mam dylemat który kolor wybrać...
bardzo jasny platynowy czy bardzo jasny opalizujący?
No i chyba ze dwie muszę kupić jak mam włosy do łopatek?

Właśnie sprawdziłam cenę i bardziej opłaca zrobić się balejaż u mojej fryzjerki. Najtaniej znaleziona farba plus koszty wysyłki to ok. 70zł a ja za balejaż płacę 75zł... Sama już nie wiem.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-05 o 15:31
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-05, 19:14   #1576
Agatau88
Zakorzenienie

Ale Riichesse nie rozjaśni odrostow
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-05, 19:26   #1577
desperatkaa
Raczkowanie

Mam pytanie, czy któraś z Was farbowała włosy farbą Garnier Color Natural Bardzo Bardzo jasny blond nr 10 ? (Dodam,że poprzednio farbowałam bardzo jasny beżowy blond i chciałam spróbować czegoś nowego) Prosiłabym o zdjęcie, i czy nie wyjdą żółte? ;-)

Załącznik 2765038
desperatkaa jest offline  
Stary 2010-01-05, 19:26   #1578
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Ale farba jak to farba pokrywa, prawda?
*milka* jest offline  
Stary 2010-01-06, 12:40   #1579
regiata
Raczkowanie

Muszę się pochwalić, ponieważ w końcu, po kilku latach poszukiwań, wielu przepłakanych chwilach z powodu nieudanego farbowania (zazwyczaj żółtka na głowie) znalazłam rozwiązanie i upragniony kolor na głowie. Zależało mi na czymś naturalnym i uzyskałam myślę fajny kolorek. Oto przepis: zmieszałam dwie farby Garnier color naturals: jasny blond nr 8 i beżowy blond nr 9.13. Nakładałam na jasne blond włosy, wcześniej wielokrotnie farbowane, rozjaśniane itp

Edytowane przez regiata
Czas edycji: 2010-01-06 o 20:00
regiata jest offline  
Stary 2010-01-06, 13:42   #1580
HopeMAGDA
Rozeznanie

ładne...fajny blondzik a miałaś do czynienia z garnierem 111 czy po dwukrotnym nałożeniu tego kolorku bedzie taki jak na opakowaniu???

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez desperatkaa Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was farbowała włosy farbą Garnier Color Natural Bardzo Bardzo jasny blond nr 10 ? (Dodam,że poprzednio farbowałam bardzo jasny beżowy blond i chciałam spróbować czegoś nowego) Prosiłabym o zdjęcie, i czy nie wyjdą żółte? ;-)

Załącznik 2765038
bardzo fajny jest ten kolorek....ciekawa jestem jak wyszedłby na moich złocistych włoskach,mam taki mix,niewiem sama,mieszkam w nie za dużej miejscowości zbytnio duzego wyboru farb nie ma....Mam pytanko czy na farbowane włosy garnierem 111 mogłabym połozyc rozjaśniacz zeby mi bialutkie wyszły????kładłyście rozjaśniacz na włosy takie rudawo złociste....niweluje ten odcien szamponem z joanny i srebna płukanka ale niezbyt mi sie podobaja.....czekam na odp...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-06, 13:57   #1581
kedud86
Raczkowanie

Hej, postanowiłam się podzielić moją opinią. Otóż miałam pasemka i jakąś fabbę blond na całej głowie (zrobione u fryzjerki, też powiedziała mi, ze nie zrobi mi całej platyny) i postanowiłam jeszcze trochę sama rozjaśnić. Po miesiącu od wizyty u fryzjerki położyłam wellaton 12/0. I same zobaczcie. Może to nie jest platyna, ale nawet nie są takie bardzo żółte i mój pół centymetroey odrost ciemny blond też nawet na bardzo żółto nie złapał.

Daję kilka fotek bo mój aparat trochę przekłamuje chyba.
Pierwsze zdjecie przed, ale bez odrostów jeszcze.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-06, 14:27   #1582
HopeMAGDA
Rozeznanie

bardzo ładny kolor Ci wyszedł....
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-06, 14:28   #1583
Kachula82
Zakorzenienie

Świetne!!!
A jak stan włosów?
Ja tez stwierdziłam że pójdę na balejaż i jak tylko znowu lekkie odrosty mi się pokażą wtedy może wellaton sobie strzele bo zachwalany i nie drogi. Z tego co kojarzę to chyba moja fryzjerka z takich farb korzysta.
Teraz mam dużo odrostów i strasznie sie boję żółtych lub rudych włosów.
A powiedzcie jak to jest że niektóre z dziewczyn co czytałam, farbując włosy rozjaśniane mówiły, że im jakieś ciemne włosy potem wyszły? Za dużo rozjaśniacza czy co? Zazwyczaj chodziło o popielaty blond.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-06, 14:55   #1584
kedud86
Raczkowanie

Właśnie zapomniałam napisać, że kondycja włosów się raczej nie zmieniła, zresztą ja mam sianowate z natury, bo kręcone. Ale ogólnie jest ok. Nie wypadają ani nic. Najdłużej trzymałam na odroście, chyba z 60 minut, na reszcie włosów tak z 15 minut. Najbardziej z tego odrostu jestem zadowolona, bo nie myślałam, że aż tak go rozjaśni. Polecam tę farbkę ogólnie.
kedud86 jest offline  
Stary 2010-01-06, 15:34   #1585
HopeMAGDA
Rozeznanie

czy jest szansa ze ten wellaton 12/0 rozjasni mi kolor złotawy pasemek????cp o tym myślisz?
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-06, 17:02   #1586
Kachula82
Zakorzenienie

Ja byłam zapisać się właśnie do fryzjerki i powiedziałam że chce mieć już jednolity kolor i powiedziała, że odrosty mogą a wręcz będą żółtawe/złotawe a reszta na pewno jasna. Powiedziała, że rozjaśniaczem nie będzie robić bo szkoda włosów. Więc balejażu nie będę mieć tylko jakąś farbę. W piątek robię i najwyżej wkleję fotki jak wyszło u fryzjera i zobaczę jakiej farby będzie używać to napiszę.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-06, 23:12   #1587
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam się podzielić moją opinią. Otóż miałam pasemka i jakąś fabbę blond na całej głowie (zrobione u fryzjerki, też powiedziała mi, ze nie zrobi mi całej platyny) i postanowiłam jeszcze trochę sama rozjaśnić. Po miesiącu od wizyty u fryzjerki położyłam wellaton 12/0. I same zobaczcie. Może to nie jest platyna, ale nawet nie są takie bardzo żółte i mój pół centymetroey odrost ciemny blond też nawet na bardzo żółto nie złapał.

ale cudownie , śliczny masz blondzik ja też już robiłam wellatonem 12.0 mniej więcej na takim podobnym slomkowym kolorze, próbowałam na pasemku ale mi nie chciało chwycić. Nie wiem czemu ale czytałam w jakims wątku że możliwe że nie wypłukał mi się pigment z poprzedniej farby i dlatego mogło nie chwycić. Polecają tam w takich przypadkach myć przez jakiś czas włosy szamponem przeciwlupieżowym i tak też teraz robię zobaczymy później efekt
8joja8 jest offline  
Stary 2010-01-07, 08:08   #1588
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
zresztą ja mam sianowate z natury, bo kręcone.
Zdradz prosze jak prostujesz włoski, ja tez mam siankowato-krecone i nie moge je wyprostowac nic nie dziala zadne balsamy nawet prostownica :/
arzdąc jest offline  
Stary 2010-01-07, 08:25   #1589
superedzia
Raczkowanie

Cytat:

ładnie Ci wyszły bo dzięki tym pasemkom uzyskałaś kontrast.....kapa jest z tym, że ta farba strasznie się rudzi po czasie i przy odroście robią się pomarańczowe. Mam go na głowie efekt po jest fajny ale niestety się nie utrzymuje.
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-07, 09:11   #1590
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
ładnie Ci wyszły bo dzięki tym pasemkom uzyskałaś kontrast.....kapa jest z tym, że ta farba strasznie się rudzi po czasie i przy odroście robią się pomarańczowe. Mam go na głowie efekt po jest fajny ale niestety się nie utrzymuje.
To najprawdziwsza prawda!!!! Jak malowalam 12/0 to jak wstalam z lozka po paru dniach od farbowania to bieglam to fryzjera po ratunek Mialam pomaranczowy czubek glowy
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości