Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-18, 12:01   #1771
dora14
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej!
Na 56 stronie są moje zdjęcia po farbie Loreal exelence 01 efekt nie bardzo mi się podobał więc zmieszałam farbki palett c10 platynowy blond i c9 srebrzysty blond efekt moim zdaniem o wiele lepiej chociaż mogłam troche dłużej trzymać bo spłukałam po niecałych 20 minutach bo się obawiałam po opiniach tych farb że mi włosy strasznie zniszczy ale ja nie widzę różnicy, może włosy są bardziej suche ale jak to po farbowaniu.
dora14 jest offline  
Stary 2010-01-18, 12:28   #1772
elunia_r
Rozeznanie

dora14 ja o takim kolorze marzę jak twoj teraz, czy jak położę na mój odrost złoty to wyjdą takie jak twoje??
elunia_r jest offline  
Stary 2010-01-18, 12:53   #1773
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dora14 Pokaż wiadomość
Hej!
Na 56 stronie są moje zdjęcia po farbie Loreal exelence 01 efekt nie bardzo mi się podobał więc zmieszałam farbki palett c10 platynowy blond i c9 srebrzysty blond efekt moim zdaniem o wiele lepiej chociaż mogłam troche dłużej trzymać bo spłukałam po niecałych 20 minutach bo się obawiałam po opiniach tych farb że mi włosy strasznie zniszczy ale ja nie widzę różnicy, może włosy są bardziej suche ale jak to po farbowaniu.
No kurde śliczne włoski!!!!
Ja tak obserwowałam i większość negatywnych opinii o palett wypowiadają osoby, które często chodzą do bardzo drogich firmowych salonów fryzjerskich (a wiadomo, że fryzjerzy lubią niszczyć konkurencję). Ponadto krytykują ją tez często dziewczyny ze zniszczonymi włosami po dekoloryzacji czy ostrym rozjaśnianiu lub mające skłonność do zniszczonych włosów. Ja np wtedy bym mocnej farby nie nakładała.
Nie chce tu kogoś krytykować bo każdy ma swoje zdanie a to w końcu forum i wymieniamy się doświadczeniami i takimi tam
A tak na marginesie jak łączycie farby to mieszacie w jednej misce? Ja to z takimi eksperymentami to zielona jestem. Nawet nie wiedziałam, że farby można mieszać... Bo myślę aby platynę też z czymś wymieszać bo jednak za białych to nie chcę mieć włosków. Może właśnie z tym mroźnym blondem?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-18, 13:02   #1774
HopeMAGDA
Rozeznanie

Cytat:
Hej!
Kolor bardzo ładny....coraz bardziej kusi mnie ta pallet,ale nadal sie waham....ale im więcej widze zdjęc włosów zrobionych ta farba to mam coraz wieksza ochote zrobić sobie też pallet....
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-18, 13:08   #1775
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Kolor bardzo ładny....coraz bardziej kusi mnie ta pallet,ale nadal sie waham....ale im więcej widze zdjęc włosów zrobionych ta farba to mam coraz wieksza ochote zrobić sobie też pallet....
Ja zaraz pakuję się w samochód i jadę właśnie po palett Skoro to mocna farba to chociaz blond będzie się mnie trzymał, nie?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-18, 13:20   #1776
dora14
Przyczajenie

elunia
Nie jestem ekspertem bo sama dopiero zaczęłam przygodę z farbowaniem ale myślę że powinny wyjść sama miałam podobny złotawy kolor.
Kachula
Ja też pierwszy raz spróbowałam zmieszać farby właśnie na forum wyczytałam że dziewczyny tak robią.
Jeśli chodzi o mieszanie farb to wszystko wrzuciłam do jednej miski i wymieszałam. Myślę że nie ma czego się bać jak miesza się farbę tej samej firmy i z tej samej serii ale to jest tylko moje zdanie.
dora14 jest offline  
Stary 2010-01-18, 13:27   #1777
Chocolate77
Rozeznanie

Ja kiedyś robiłam włosy przez dłuuuugi czas farbą Palette C10 bo zależało mi na uzyskaniu b.b.b. jasnego blondu platynowego, bez żółci.
Więc jeżeli komuś zależy na naprawdę jasnym, platynowym chłodnym blondzie, takim niemal białym, to polecam - farba rozjaśnia silnie, ale wcale nie robi z włosów jakiegoś zniszczonego siana, no w każdym razie na pewno jest lepsza niż zwykłe rozjaśniacze! Poza tym, po tej farbie na pewno włoski nie wyjdą ani pomarańczowe, ani niebieskawo - sine

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-01-18 o 13:28
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-01-18, 13:27   #1778
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Hej!
świetnie
Ja już mówiła że nie zawsze cena równa się jakość

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-18 o 14:03
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-18, 16:02   #1779
EwCiA000
Zadomowienie

na wcześniejszej stronie jest opis moich włosków
Jaką farbę teraz nałożyć??
Doradźcie
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-18, 17:31   #1780
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
na wcześniejszej stronie jest opis moich włosków
Jaką farbę teraz nałożyć??
Doradźcie
a ja pisałam już Ci odpowiedz...trudno jest ocenić z twojego opisu bo każdy inaczej postrzega kolor...więc lepiej wklej tu swoje zdjęcia aktualnych włosów i z internetu fotografie włosów jakie chcesz uzyskać np. takie jak ktoś już ma. Wtedy nam będzie lepiej ci doradzić.
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-18, 17:59   #1781
nivealove
Przyczajenie

kolor blond.

Witam, jestem nowa i nie wiem czy dobrze umieściłam wątek. Chciałabym prosić Was o pomoc, na zdjęciu(link poniżej) jest zdjęcie dziewczyny. Bardzo chciałabym wiedzieć jaki to odcień farby. Dziękuje za pomoc

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura189079,10.htm
nivealove jest offline  
Stary 2010-01-18, 18:24   #1782
HopeMAGDA
Rozeznanie

Dot.: kolor blond.

wow,fajniutkie te włoski...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-01-18, 20:30   #1783
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
a ja pisałam już Ci odpowiedz...trudno jest ocenić z twojego opisu bo każdy inaczej postrzega kolor...więc lepiej wklej tu swoje zdjęcia aktualnych włosów i z internetu fotografie włosów jakie chcesz uzyskać np. takie jak ktoś już ma. Wtedy nam będzie lepiej ci doradzić.

Ok;* już daję, mam nadzieję że to dużo pomoże o to zdjęcia moich aktualnych włosków ::
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-18, 20:52   #1784
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość

a chciałabym coś w tym stylu, jeśli znajdę lepsze zdjęcie to od razu wkleje na razie proszę o odpowiedź superedzia
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-18, 20:59   #1785
ewelinakarolina
Przyczajenie

dziewczyny!co wedlug was bardziej zniszczy wlosy?farba blond z woda 9%?czy rozjasniacz z woda 3%????
ewelinakarolina jest offline  
Stary 2010-01-18, 21:03   #1786
Kachula82
Zakorzenienie

Jestem świeżo po farbowaniu i... nic. Nic nie wzięło. Palette Natural Colors 219 popielaty blond. Trzymałam z 25min na odrostach (licząc od nakładania to pewnie dłużej) i rozprowadziłam na resztę. Jak gdzieniegdzie ubrudzone kosmyki rozjaśnianych zaczęły robić się fioletowe to zmyłam. Gdy lekko podsuszyłam włosy to... fioletu nie widzę ale włoski dostały jak dla mnie szaro-siwej poświaty. Rudy jak był tak jest... Trochę skóra głowy mnie piecze i tylko tym się przejmuję. Podobnie się czułam po fryzjerze ale jakby mniej dokuczało.
Co najdziwniejsze takie moje naturalne ciemne włoski co zdążyły ok pół centymetra urosnąć - są jasne ale rudy jest nadal rudy. Zrobię jutro foty w dzień i pokażę bo może kolor inaczej się będzie prezentował.
Ogólnie jestem smutna... Teraz mnie zastanawia co ta fryzjerka do diabła mi na głowę położyła skoro palett jakoś rozjaśniło mi naturalne włoski (milimetry były ale dało radę) a po jej eksperymencie nic nie wzięło I jeszcze mówiła, że moich naturalnych to nie weźmie farba na jasno! Teraz poczekam chyba do marca na pożądne odrosty i będę dalej próbować.
Kupiłam dziś sobie kompres nawilżająco-regenerujący Joanny i płukankę srebrną Delia (a żeby była) i jedwab Joanny na końcówki bo zawsze chciałam go mieć. Szampon regenerujący z jedwabiem mam i jeszcze jakąś odżywkę i chyba będę kurować kłaczki do następnego razu.

I jeszcze napiszę, że włoski jak umyłam to nie wypadło więcej niż zwykle mi wypada. Są miekkie imiłe w dotyku ale to może zasługa dołączonej odżywki. Zobaczę po pierwszym myciu.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:11
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-18, 21:08   #1787
magiceyesx3
Przyczajenie

Question Dot.: Najlepsze farby BLOND

http://images.google.pl/imgres?imgur...%26um%3D1&um=1
Mam pytanie.. na tej stronie jest kolor wlosów gosi andrzejewicz. jaki to jest odcien? prosze o odp! szybkie..; )

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

http://muzyka.gery.pl/cms/content/re...rzejewicz1.jpg
Jaki To jest Odcienn..???
Proszę O pomoc..!!
magiceyesx3 jest offline  
Stary 2010-01-18, 21:43   #1788
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magiceyesx3 Pokaż wiadomość
http://images.google.pl/imgres?imgur...%26um%3D1&um=1
Mam pytanie.. na tej stronie jest kolor wlosów gosi andrzejewicz. jaki to jest odcien? prosze o odp! szybkie..; )

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

http://muzyka.gery.pl/cms/content/re...rzejewicz1.jpg
Jaki To jest Odcienn..???
Proszę O pomoc..!!
No mi to wygląda na złoty blond, jasny złoty blond. Ale tych blondów jest tyle i mogę sie mylić...

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:46
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-18, 22:48   #1789
dora14
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Jestem świeżo po farbowaniu i... nic. Nic nie wzięło. Palette Natural Colors 219 popielaty blond. Trzymałam z 25min na odrostach (licząc od nakładania to pewnie dłużej) i rozprowadziłam na resztę. Jak gdzieniegdzie ubrudzone kosmyki rozjaśnianych zaczęły robić się fioletowe to zmyłam. Gdy lekko podsuszyłam włosy to... fioletu nie widzę ale włoski dostały jak dla mnie szaro-siwej poświaty. Rudy jak był tak jest... Trochę skóra głowy mnie piecze i tylko tym się przejmuję. Podobnie się czułam po fryzjerze ale jakby mniej dokuczało.
Co najdziwniejsze takie moje naturalne ciemne włoski co zdążyły ok pół centymetra urosnąć - są jasne ale rudy jest nadal rudy. Zrobię jutro foty w dzień i pokażę bo może kolor inaczej się będzie prezentował.
Ogólnie jestem smutna... Teraz mnie zastanawia co ta fryzjerka do diabła mi na głowę położyła skoro palett jakoś rozjaśniło mi naturalne włoski (milimetry były ale dało radę) a po jej eksperymencie nic nie wzięło I jeszcze mówiła, że moich naturalnych to nie weźmie farba na jasno! Teraz poczekam chyba do marca na pożądne odrosty i będę dalej próbować.
Kupiłam dziś sobie kompres nawilżająco-regenerujący Joanny i płukankę srebrną Delia (a żeby była) i jedwab Joanny na końcówki bo zawsze chciałam go mieć. Szampon regenerujący z jedwabiem mam i jeszcze jakąś odżywkę i chyba będę kurować kłaczki do następnego razu.

I jeszcze napiszę, że włoski jak umyłam to nie wypadło więcej niż zwykle mi wypada. Są miekkie imiłe w dotyku ale to może zasługa dołączonej odżywki. Zobaczę po pierwszym myciu.
Ciekawa jestem jaka jest różnica między tymi w zielonych opakowaniach a tymi w niebieskich bo jak ja zafarbowałam odcieniem skandynawski blond (jest w zielonym opakowaniu) to włosy były tragiczne takie żółtawo-rudawe nie takie jak na opakowaniu tej farby. Może na innej wodzie są robione.
Pierwsze zdjęcie trochę słabej jakości to po tej skandynawski blond a drugie teraz po mieszance srebrzystego i platynowego blondu.
dora14 jest offline  
Stary 2010-01-19, 09:47   #1790
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawa jestem jaka jest różnica między tymi w zielonych opakowaniach a tymi w niebieskich bo jak ja zafarbowałam odcieniem skandynawski blond (jest w zielonym opakowaniu) to włosy były tragiczne takie żółtawo-rudawe nie takie jak na opakowaniu tej farby. Może na innej wodzie są robione.
Pierwsze zdjęcie trochę słabej jakości to po tej skandynawski blond a drugie teraz po mieszance srebrzystego i platynowego blondu.
Mnie też te niebieskie kusiły... Podobno dobrze rozjaśniają a ja się trochę bałam swoich wcześniej rozjaśnianych. Teraz wiem, że trzeba będzie próbować do skutku aż znajdę farbę odpowiednią na swoje kłaczki.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-19, 10:07   #1791
Chocolate77
Rozeznanie

Seal, wydaje mi się że 10-tka wyjdzie za jasno, musiałabyś pomieszać z blondem z poziomu 9 ale teraz które odcienie konkretnie, to nie mam pojęcia... może zapytać się jakiejś fryzjerki?? Trudno będzie uzyskać taki naturalny odcień blondu, sama o czymś takim marzę...

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Seal Pokaż wiadomość
No i się mylisz... Czy wiesz, że jasny blond złocisty - poziom 8,3 to nie jest aż tak jasny i wpada w rudości?
Gosia Andrzejewicz ma kolor 10,3 to bardzo bardzo jasny blond złocisty i takiego szukaj.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Witam, proszę o radę. Chodzi mi o kolor włosów tej małej blondynki na początku filmu
http://www.youtube.com/watch?v=QXdYBNA29xs&featu re=related
i drugiego filmu-aktorki blondynki
http://www.youtube.com/watch?v=dLKF5grUgEw&featu re=response_watch

Wiem, że to blondy popielate, ale waham się między 9,1 i 10,1 to bardzo jasne i bardzo bardzo jasne blondy popielate. Zależy mi, aby były jak najbardziej popielate i nie wiem, który wybrać, czy poziom 10,1 czy 9,1 i jeszcze myślę o kolorze 10,12 b.b. jasny blond popielato-perłowy. Bo 10,21 odpada, bo jest zupełnie innym kolorem.
Kto mi pomoże? Czy to będzie 9,1; 10,1 czy 10,12?
Waham się, bo światło też ptrafi przyciemnić włosy. Chciałabym jak najbardziej popielate, nie białawe.

... a w ogóle to najlepiej wklej zdjęcie swoich obecnych włosów, bo wiadomo że na każdym odcieniu dana farba wychodzi inaczej
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-01-19, 10:20   #1792
Kachula82
Zakorzenienie

No a to efekt 219 na moich włosach:
http://img687.imageshack.us/img687/6673/zdjcie0368.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/1170/zdjcie0369z.jpg
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-19, 11:51   #1793
Chocolate77
Rozeznanie

Cytat:

Kachula szczerze ci polecam zastosować Palette C10, na pewno rozjaśni twoje odrosty i nada fajnego chłodnego odcienia... to dość mocna farba ale wbrew pozorom wcale nie niszczy włosów tak bardzo
Chocolate77 jest offline  
Stary 2010-01-19, 12:12   #1794
elunia_r
Rozeznanie

kachula82 ja też miałam złoty odcień po ostatnim farbowaniu wellatonem i zrobilam jak dora14 nalozylam miź palette c10 i c9, trzymałam 40 minut załączam rezultaty jestem zadowolona chociaż nie są dokońca platynowe ale teraz jakbym miala na calosci balejage bez rzadnego odrostu co myslicie??
elunia_r jest offline  
Stary 2010-01-19, 12:24   #1795
dora14
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
kachula82 ja też miałam złoty odcień po ostatnim farbowaniu wellatonem i zrobilam jak dora14 nalozylam miź palette c10 i c9, trzymałam 40 minut załączam rezultaty jestem zadowolona chociaż nie są dokońca platynowe ale teraz jakbym miala na calosci balejage bez rzadnego odrostu co myslicie??
Super
Ja uważam że jest o wiele lepiej jak było. Ja też nie mam jednolitych włosów bo niestety wcześniej miałam ze trzy farby położone i pasemka miałam robione także cudów nie oczekiwałam nie wiem czy jest jakaś farba która by równomiernie to pokryła (nie sądzę).
Jak będą odrosty to drugi raz się położy farbkę i myślę że będzie coraz lepiej
dora14 jest offline  
Stary 2010-01-19, 13:21   #1796
Kachula82
Zakorzenienie

dziewczyny a was tez tak szczypało jak mnie w głowę? Każda farba rozjaśniająca szczypie?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-19, 13:23   #1797
elunia_r
Rozeznanie

troche mnie szczypalo ale to chyba normalne jakas tam reakcja zachodzi ale tak mocno to nie.
elunia_r jest offline  
Stary 2010-01-19, 13:32   #1798
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny doradźcie!!
czekam na odpowiedź.
wyżej wkleiłam zdjęcia swoich włosów
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-19, 13:44   #1799
dora14
Przyczajenie

Cytat:
dziewczyny a was tez tak szczypało jak mnie w głowę? Każda farba rozjaśniająca szczypie?
Jak robiłam z Paletta tą skandynawski blond to nie szczypało ale jak robiłam teraz tą mieszanką c9 i c10 to dosyć mocno szczypało.
dora14 jest offline  
Stary 2010-01-19, 13:54   #1800
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Ok;* już daję, mam nadzieję że to dużo pomoże o to zdjęcia moich aktualnych włosków ::
one są dosyć ciemne...proponuje użyj jednak belle color 111 ponieważ to co masz jasne będzie na jak na pudełku a reszta w 2 tonach ciemniejszy najciemniejszy za pierwszą koloryzacją nie uzyskasz super blondu ale myśle, że za drugim będziesz już bardzo zadowolona trzymaj wszystko 45 min. Może być tak że na niektórych pasemkach uzyskasz platynę ale z tego ciemnego szybko sie to zmyje. Ogólnie będzie to piaskowy, beżowy blond.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
no nie gadaj jest fajnie....to popielate złazi po 2 myciu więc się nie przejmuj...następnym razem zakup sobie wodę mocniejszą i będzie idealnie... Zrób jakieś dokładne zdjęcie w makro masz?

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
bardzo fajnie ale trzymaj dłużej na odrostach następnym razem kachula miała obserwować i za wcześnie zmyła mogła przedłużyć do 30 a długość krócej. Zawsze mieszanie farb fajnie wychodzi. Mnie zawsze szczypie

Edytowane przez superedzia
Czas edycji: 2010-01-19 o 13:55
superedzia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości