Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-28, 10:27   #2011
Monis88_88
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

zastanawiam sie jeszcze zeby nalozyc po tym garnierze 111 farbe tez garniera nr 110 superjasny naturalny blond albo 10 bardzo bardzo jasny blond. jak myslicie wyszedl by pożadany efekt?bo te odrosty pomalowane 111 sa strasznerude

http://www.garnier.pl/img/our_produc...1-110-pack.png

http://www.garnier.pl/img/our_produc...01-10-pack.png

Edytowane przez Monis88_88
Czas edycji: 2010-01-28 o 10:32
Monis88_88 jest offline  
Stary 2010-01-28, 13:16   #2012
Alibaba
Przyczajenie

Hej,
Mam pytanie odnosnie farby loreal feria preference o odcieniu PO1 jest to bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Kupiłam ten odcien jakis czas temu i po przyjsciu do domu okazało sie ze w opakowaniu nie ma koncentratu koloryzującego czyli color booster, jest tylko krem utleniający i żel rozjasniający czy w takim przypadku mogę jej użyc czy lepiej nie?
Pozdrawiam
Alibaba jest offline  
Stary 2010-01-28, 16:25   #2013
bajka18
Przyczajenie

Popielaty blond- potrzebna pomoc

Mój naturalny odcień włosów to ciemny popielaty blond. Przez jakiś czas nosiłam ciemne włosy i teraz chcę wrócić do naturalnego koloru. Miałam robioną dekoloryzację i od tamtej pory dwukrotnie pofarbowane włosy farbą majirel loreal 7.11 średni głęboki popielaty blond. Niestety włosy wpadają w odcień złoto- rudy. Poradzcie jakiej farby powinnam użyć by wyszedł chłodny odcień. Czy istnieją wogóle takie farby na rynku? Proszę pomóżcie...
bajka18 jest offline  
Stary 2010-01-28, 16:30   #2014
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Lola20 bardzo dziękuję Ty się tutaj tak rozpisujesz, że nie wiem. rzeczywiście na tym linku, który mi podałaś jest dużo opinii na temat tego rozjaśniacza, ale na zmiane polecam-odradzam, polecam-odradzam i tak w kółko. To zależy od włosów a podoba mi się ten rozjaśniacz więc zaryzykuję Tylko mam pytanko. Czy tego rozjaśniacza mogę uzyć do bardzo gęstego baleyagu?? Nie całych włosów. Niby jest napisane, że to do całych włosów, ale tak naprawdę co to za różnica?? czekam na odpowiedź
No fakt, rozpisuję się trochę staram się jak najdokładniej opisać co trzeba, żeby np. odpowiedź na czyjeś pytanie była wyczerpująca i komuś pomogła Myslę, że spokojnie możesz uzyć tego rozjaśniacza na pasemka Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o skład rozjaśniacza do całych włosów i tego do pasemek. Te do pasemek różnią się czasem tym, że jest ich mniej ilościowo i że np. w pudełku dodatkowo zawierają czepek z dziurkami do wyciągania pasemek lub jakąś szczoteczkę do baleyage Tak więc, jeśli poradzisz sobie z nakładaniem go na same pasemka, to wszystko powinno wyjść jak trzeba Sprawdź tylko, ile jest go w opakowaniu, bo jeśli np. masz bardzo długie włosy, to może nie wystarczyć na bardzo gęste pasemka

Monis88_88 - nie wiem, czy to taki dobry pomysł. 111 garniera to zdecydowanie najchłodniejszy odcień z tych, które wymieniłaś i największa szansa, że da Ci jak najmniej rudy kolor. Superjasny blond naturalny jest dość neutralny, ani zdecydowanie ciepły ani chłodny, na próbniku miał takie złotawe przebłyski. Natomiast 10 nie jest odcieniem rozjaśniającym, w rzeczywistości wychodzi pewnie ciemniejszy niż sugeruje to opakowanie. Jeśli chcesz ujednolicić kolor to być może by Ci pomógł, ale pewnie przyciemnił by trochę całość. Nie sądze, żeby rozjasnił Ci rude odrosty do chłodnego blondu. Już chyba lepiej ponownie uzyć na odrosty odcienia 111, albo stosowac jakieś płukanki (chociaż one nie rozjaśniają włosów, ochładzają jedynie tonację koloru, więc jesli odrost jest wyrażnie ciemniejszy niż reszta włosów, spróbuj najpierw rozjaśnić trochę sam odrost)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-01-28 o 16:45
Lola20 jest offline  
Stary 2010-01-28, 17:14   #2015
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=Lola20;16785612]No fakt, rozpisuję się trochę staram się jak najdokładniej opisać co trzeba, żeby np. odpowiedź na czyjeś pytanie była wyczerpująca i komuś pomogła Myslę, że spokojnie możesz uzyć tego rozjaśniacza na pasemka Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o skład rozjaśniacza do całych włosów i tego do pasemek. Te do pasemek różnią się czasem tym, że jest ich mniej ilościowo i że np. w pudełku dodatkowo zawierają czepek z dziurkami do wyciągania pasemek lub jakąś szczoteczkę do baleyage Tak więc, jeśli poradzisz sobie z nakładaniem go na same pasemka, to wszystko powinno wyjść jak trzeba Sprawdź tylko, ile jest go w opakowaniu, bo jeśli np. masz bardzo długie włosy, to może nie wystarczyć na bardzo gęste pasemka

Lola20 dziękuję Ci bardzo;* Bardzo mi pomogłaś, jutro idę po rozjaśniacze a jeszcze jedno pytanko...mam włosy do łopatek to kupić dwa czy nawet trzy??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-28, 17:28   #2016
Kachula82
Zakorzenienie

Dot.: Popielaty blond- potrzebna pomoc

Przeczytaj sobie ten wątek może znajdziesz odpowiedź http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226083&page=63

A zanim znowu się pofarbujesz spróbuj na razie nadać włosom chłodny odcień np szamponem fioletowym Joanny: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/199/22220.jpg
lub też fioletowym z Rossmanna. Oba ok 5-6zł

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-28 o 17:33
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:00   #2017
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
poczekaj jeszcze niech się wypłukał i będzie spoko a następne farbowanie da ci już super blond
Myślisz superedzia że za 2gim razem włoski się jeszcze ładniej rozjaśnią ?

Jak to w końcu jest. Czy jeżeli włosy są farbowane popielatymi farbami to po wypłukaniu siwego wychodzą ładne jaśniutkie? Czy może włosy farbowane blondami naturalnymi są jasne a potem szybko żółkną? Jak to wynika z waszego doświadczenia?[/QUOTE]
miałam blond natural potem blond 1000 odcieni potem rude marchewę potem bronz i zeszłam do blondu na pierwszy raz było kurczatko wielkanocne potem pasemka jak u babki po 70ce i dopiero po pasemkach jak się wypłukały było super aż doszłam do obecnych czasów. Po tej krótkiej drodze było jeszcze kilka epizodów kolorystycznych przechodzenia z jasnych na ciemne z ciemnych na jasne potem trochę ciemniejsze i nawet na całości rozjaśniane ....mogę powiedzieć, że trzeba poznać swoje włosy i nie bać się efektu bo zawsze można coś jeszcze położyć albo się obciąć....co mnie jak wszyscy mówią wyszło na korzyść.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Alibaba Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanie odnosnie farby loreal feria preference o odcieniu PO1 jest to bardzo bardzo jasny blond popielaty.
Kupiłam ten odcien jakis czas temu i po przyjsciu do domu okazało sie ze w opakowaniu nie ma koncentratu koloryzującego czyli color booster, jest tylko krem utleniający i żel rozjasniający czy w takim przypadku mogę jej użyc czy lepiej nie?
Pozdrawiam
tak
to kolor buster to taki dodatek bajer który powoduje że kolor się błyszczy jak psu....wiesz co

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

[QUOTE=EwCiA000;16786678]
Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
No fakt, rozpisuję się trochę staram się jak najdokładniej opisać co trzeba, żeby np. odpowiedź na czyjeś pytanie była wyczerpująca i komuś pomogła Myslę, że spokojnie możesz uzyć tego rozjaśniacza na pasemka Nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o skład rozjaśniacza do całych włosów i tego do pasemek. Te do pasemek różnią się czasem tym, że jest ich mniej ilościowo i że np. w pudełku dodatkowo zawierają czepek z dziurkami do wyciągania pasemek lub jakąś szczoteczkę do baleyage Tak więc, jeśli poradzisz sobie z nakładaniem go na same pasemka, to wszystko powinno wyjść jak trzeba Sprawdź tylko, ile jest go w opakowaniu, bo jeśli np. masz bardzo długie włosy, to może nie wystarczyć na bardzo gęste pasemka

Lola20 dziękuję Ci bardzo;* Bardzo mi pomogłaś, jutro idę po rozjaśniacze a jeszcze jedno pytanko...mam włosy do łopatek to kupić dwa czy nawet trzy??;*
rozjaśniacz jest gęsty wiec mniej go nie puchnie na włosach bo jest bardziej suchy ...nie jak farba o konsystencji balsamu.
superedzia jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:06   #2018
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ok. Patrzę tak na te matrixy i powiedzcie mi czy ja mam omamy czy na wzornikach niektórych są jakby dwa kolory np 10 (akurat ładnie wygląda)
To w takim razie jak ta farba wychodzi?
ktoś odpowie?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:11   #2019
zuzux
Przyczajenie

Akurat doskonale mogę Ci pomóc bo miałam ten sam problem ; )
Niestety nie znalażłam trwałej farby spełniającej moje wymagania czyli nie dzającej rdej poświaty czy niedługo potem nie zmywającej sie z włosów.
Jednak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest Casting Creme Gloss l'oreala,
niby jest do 28 zmyć , ale w praktyce trzyma tyle co te farby które średnio łapią na włosy niedługo po dekoloryzacji.
Kolorek może wydawać sie troche za ciemny ale po 2 umyciach wygląda max naturalnie

a i byłabym zapomniała ja używam odcienia 713 - Mroźny Beż ; p

Edytowane przez zuzux
Czas edycji: 2010-01-28 o 18:22
zuzux jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:13   #2020
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Pewnie trzeba by wcześniej rozjaśnić bo to koloryzacja ton w ton a aktywator z zestawu ma tylko 2,7% (zakładam też że nie jest zbyt trwała).
Nie wiem, może można by połączyć ten szampon z inną, mocniejszą wodą?
Właśnie też się zastanawiam czy można byłoby użyć do tej farby mocniejszej wody?
Dziękuję Ci bardzo za wytłumaczenie nazw kolorów a może orientujesz się jeszcze, który kolor powinnam wybrać, jeżeli nie chcę mieć białych ani popielatych włosów a raczej taki jasny naturalny beżowy blondzik? Ciężko coś wybrać patrząc na kolor poprzez monitor i szczerze to kompletnie nie znam się na farbach z matrixa... Moje naturalne włosy są tzw mysie, teraz mam baleyage w kolorze jasny złocisty blond + rozjaśniacz.
snowhitee jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:43   #2021
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Nie ma za co musisz zobaczyć ile mililitrów jest tego rozjaśniacza - powinno pisać na pudełku. Ja mam włosy do pasa, gęste, ale cienkie i używałam zawsze po 2 opakowania rozjaśniacza na raz Np. rozjasniacz z Palette miał łacznie 100 ml (50 ml tubka z kremem rozjasniającym + 50 ml buteleczka z wodą utlenioną) i 2 opakowania mi wystarczyły Podejrzewam, że jesli rozjaśniacz z Joanny ma podobną zawartość, to 2 opakowania na włoski do łopatek przy robieniu pasemek spokojnie wystarczą Chciaż fakt, że to zależy też trochę od konsystencji rozjaśniacza - na ogół są gęste, ale np Palette niewiele bardziej niż zwykła farba, a Londa jest już super-gęsta, niemal jak beton, o czym wczesniej wspomniałam ;-) Ale i tak, mimo tej konsystencji, 2 opakowania londy starczyły mi na całe włosy. Jej zawartość była chyba taka jak Palette. Dla łatwiejszego rozprowadzania zwilżałam odrobinę rękawiczki wodą i tam gdzie było trzeba, nakładałam rozjaśniacz rękami ;-)

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-01-28 o 18:49
Lola20 jest offline  
Stary 2010-01-28, 18:56   #2022
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Nie ma za co musisz zobaczyć ile mililitrów jest tego rozjaśniacza - powinno pisać na pudełku. Ja mam włosy do pasa, gęste, ale cienkie i używałam zawsze po 2 opakowania rozjaśniacza na raz Np. rozjasniacz z Palette miał łacznie 100 ml (50 ml tubka z kremem rozjasniającym + 50 ml buteleczka z wodą utlenioną) i 2 opakowania mi wystarczyły Podejrzewam, że jesli rozjaśniacz z Joanny ma podobną zawartość, to 2 opakowania na włoski do łopatek przy robieniu pasemek spokojnie wystarczą Chciaż fakt, że to zależy też trochę od konsystencji rozjaśniacza - na ogół są gęste, ale np Palette niewiele bardziej niż zwykła farba, a Londa jest już super-gęsta, niemal jak beton, o czym wczesniej wspomniałam ;-) Ale i tak, mimo tej konsystencji, 2 opakowania londy starczyły mi na całe włosy. Jej zawartość była chyba taka jak Palette. Dla łatwiejszego rozprowadzania zwilżałam odrobinę rękawiczki wodą i tam gdzie było trzeba, nakładałam rozjaśniacz rękami ;-)
Ok
dziękuję za rady czyli kupię dwa wkleje zdjęcia jak już zrobię jeśli chcesz zobaczyć efekty i napiszesz mi co dalej radzisz ok??;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-01-28, 19:17   #2023
Alibaba
Przyczajenie

superedzia Dzięki za szybką odpowiedz
Alibaba jest offline  
Stary 2010-01-28, 20:11   #2024
Glam Rock
Raczkowanie

a co jesli chciałabym uzyskać białe, lodowe włosy, tzn najpierw je rozjasnić i wystarczy do tego rozjasniacz i dopiero położyć tą Martixową farbę SPV żeby takie 'martixowe' wyszły??
pomocy
Glam Rock jest offline  
Stary 2010-01-28, 20:30   #2025
bajka18
Przyczajenie

Zuzux czy rzeczywiście ten mroźny beż ma chłodny odcień? Włosy nie stają się rudawe po kilku myciach?
bajka18 jest offline  
Stary 2010-01-28, 20:33   #2026
nikascott
Przyczajenie

Loreal Preference - odcien Copenhagen....Fajnz chlodny jasny blond...ale nie za jasny...

http://i45.tinypic.com/21l28ee.jpg

Edytowane przez nikascott
Czas edycji: 2010-01-28 o 20:42
nikascott jest offline  
Stary 2010-01-28, 21:42   #2027
Ula 25
Rozeznanie

Jestem tu nowa po krótce opisze swoją historie
Wiele lat farbowałam włosy na czarno, ale marzyłam o blondzie. Zdekoloryzowałam, póżniej robiłam pasemka, ponad miesiąc temu zafarbowałam całe, ale nie jestem zachwycona, włosy rozjaśnione pasemkami wyszły po farbie jasne, te naturalne żółto, niby żadna tragedia bo nie kurczak ale złociste, a ja chce jaśniutkie.
Jutro chce położyć na całośc farbe raz jeszcze ale nie wiem jaką żeby kolor się ujednolicił. Nie chce żeby żółte pozostały żółte a te jaśniejsze zrobiły się fioletowe albo szare. Jaką farbe poradzicie???
Ula 25 jest offline  
Stary 2010-01-29, 08:10   #2028
femme13
Raczkowanie

Dziewczyny, jak myślicie, która farba lepiej rozjaśni odrost (jestem ciemną blondynką, prawie szatynką). Loreal preference 03 czy excellence creme 03? normalnie farbuję vikingiem ale na odrostach miedziany trochę wychodzi. Będę wdzięczna za pomoc.
femme13 jest offline  
Stary 2010-01-29, 08:37   #2029
arzdąc
Raczkowanie

GG do arzdąc

Cytat:
Napisane przez Monis88_88 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie jeszcze zeby nalozyc po tym garnierze 111 farbe tez garniera nr 110 superjasny naturalny blond albo 10 bardzo bardzo jasny blond. jak myslicie wyszedl by pożadany efekt?bo te odrosty pomalowane 111 sa strasznerude

Wczoraj odwazylam sie polozyc ten odcien 111(nutrisse) na uprzednio rozjasniane wlosy rozjasniaczem i koloryzowane farba joanny golebi popiel(trzymalam go zawsze 10 minut by popielaty odcien nadac) i jestem bardzo zadowolona mam jasniejszy niz przedtem popielaty blond a o taki efekt mi chodzilo martwie sie tylko ze jak na stale bede tak robic czyli rozjasniacz na odrost potem ta 111 farba czy sie wlosy zbyt nie poniszcza bo za 1 razem nie zniszczyly sie.

Mysle ze jak na to polozsz110 to moga wyjszc zoltawe tak mi wyobraznia podpowiada wydaje mi sie ze pod farbe powinnas uprzednio rozjasniacz uzywac jak kiedys dawno temu uzylam na naturalne superrozjasniajacej popielatej farby t tez mialam rude a te 110 to wogole zółtko masakryczne.
arzdąc jest offline  
Stary 2010-01-29, 09:59   #2030
Ula 25
Rozeznanie

może mi ktoś da rade coś doradzić?
Ula 25 jest offline  
Stary 2010-01-29, 11:47   #2031
monkar
Raczkowanie

Dziewczyny potrzebuje porady!!!Przez ok 5 lat farbowalam wloski na blond-dokladnie to uzywalam farby 901s z loreala.Wiec włoski mialam jasniutkie.Miesiac temu zapragnelam wrócic do mojego naturalnego kolorku jakim jest sredni blond...Nigdy nie mialam duzych odrostów,bo moje naturalne wlosy sa jasne,ale chcialam cos zmienic,dac odpoczac włoskom.Moj fryzjer postanowił zaszalec i zafarbowal mi wlosy na braz.Przysiegam ze ustalilismy ze to bedzie ciemny blond.No nic.Wyszedl ciemny.Zle sie czuje w tym kolorze.Co prawda juz sie splukal i wyglada jak mysi blond,ale uwazam ze i tak w platynie wygladalam czarujaco i sympatyczniej.Zastanawiam sie czy jak zafarbuje sobie sama wloski 901s to mi wyjdzie na tych farbowanych???Nie chce isc do fryzjera juz,bo oni mnie nie sluchaja.Jak mowie 2 cm podciac,to DWA a nie 5!!!!

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
może mi ktoś da rade coś doradzić?

Ja polecam tylko majiblond loreala!!!Slicznie wychodza te kolorki

Edytowane przez monkar
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:47
monkar jest offline  
Stary 2010-01-29, 12:00   #2032
TropicanaX
Przyczajenie

Pomocy, odpadajace wlosy w kolorze zlotym.

Nie mam pojecia juz co robic. Marze o jasnym blondzie. Jestem juz po trzech zabiegach rozjasniania, wlosy mam zlote. Ale nie podejme sie kolejnego rozjasniania, wlosy sa suche, koncowki strasznie zniszczone, a gdzie niegdzie wlosy mi nawet podpadaly na dlugosc 4cm. Wiec moge zapomniec o jasnym blondzie, bo nie chce stracic wlosow. Wiec zastanawiam, sie czy na te zlote wlosy, z bialymi odrostami na pol glowy wyjdzie mi jednolity kolor, ciemny blond np. (moj naturalny), albo chociaz jasny braz? Wlosy aktualnie mam troche ciemniejsze od tych. http://img176.imageshack.us/i/037jp.jpg/

Prosze o pomoc, bo juz mam dosc akcji z tymi wlosami.

Edytowane przez TropicanaX
Czas edycji: 2010-01-29 o 12:02
TropicanaX jest offline  
Stary 2010-01-29, 13:28   #2033
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ula 25 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa po krótce opisze swoją historie
Wiele lat farbowałam włosy na czarno, ale marzyłam o blondzie. Zdekoloryzowałam, póżniej robiłam pasemka, ponad miesiąc temu zafarbowałam całe, ale nie jestem zachwycona, włosy rozjaśnione pasemkami wyszły po farbie jasne, te naturalne żółto, niby żadna tragedia bo nie kurczak ale złociste, a ja chce jaśniutkie.
Jutro chce położyć na całośc farbe raz jeszcze ale nie wiem jaką żeby kolor się ujednolicił. Nie chce żeby żółte pozostały żółte a te jaśniejsze zrobiły się fioletowe albo szare. Jaką farbe poradzicie???
a jaki dokładnie odcień blondu chciałabyś uzyskać?
femme13 jest offline  
Stary 2010-01-29, 14:52   #2034
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Ok
dziękuję za rady czyli kupię dwa wkleje zdjęcia jak już zrobię jeśli chcesz zobaczyć efekty i napiszesz mi co dalej radzisz ok??;*
Jane, bardzo chętnie zobacze efekty po rozjaśnianiu pochwal się zdjęciami włosków jak już zrobisz pasemka
Ula 25 - zazdroszczę Ja farbowałam na czarno przez 1,5 roku, ale po dekoloryzacji już 3 razy rozjaśniałam i nadal jeszcze nie udalo mi się pozbyć pomarańczu i kurczaka z włosów
Stary 2010-01-29, 15:52   #2035
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a może orientujesz się jeszcze, który kolor powinnam wybrać, jeżeli nie chcę mieć białych ani popielatych włosów a raczej taki jasny naturalny beżowy blondzik? Ciężko coś wybrać patrząc na kolor poprzez monitor i szczerze to kompletnie nie znam się na farbach z matrixa...
Też nigdy nie farbowałam matrixem, ale z tych 4 kolorów chyba SPM byłby najbliżej tego co chcesz osiągnąć, znalazłam polskie nazwy tych odcieni:
http://www.matrixtrendy.pl/nius-1.html
i SPM przetłumaczyli jako jasna beżowa mokka. SPN tez ładnie wygląda
Wiem że jest jeszcze jeden kolor SPG złoty, ale w Polsce chyba nie jest dostępny.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:13   #2036
nkbor
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
takiego uzywam (wspominalam cos o zolci?)

mi chodzilo raczej o odejscie od rozjasniaczy, przyciemnienie tych bialych, zeby potem tylko farbowac odrost i uzyskac bezowy blond...
A próbowałaś Artego bardzo jasny piaskowy bond nr 9. Mam ten sam problem z włosami a ten kolor mimo ze nie jest formalnie rozjaśniający eliminuje żółto rude odcienie i moje oporne włosy rozjaśnia. Moje naturalne to ciemny , mysi blond do brązu. Nakładam go bezpośrenio na odrosty ale też założyłam na uprzednio rozjaśniane nieudanie Lorealem recital perłowy blond .
nkbor jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:19   #2037
Adzi07
Zakorzenienie

HEY HEY HEY zastanawiam się nad rozjaśniaczu w sprayu z Joanny ,ponoć można regulować stopień rozjaśniania i jest to bardzo wygodne.Wiedz jak myślicie zda egzamin??? Czy któraś z Was już go miała-testowała???? Czekam na odzew i na opinie gory dzieki
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:45   #2038
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HEY HEY HEY zastanawiam się nad rozjaśniaczu w sprayu z Joanny ,ponoć można regulować stopień rozjaśniania i jest to bardzo wygodne.Wiedz jak myślicie zda egzamin??? Czy któraś z Was już go miała-testowała???? Czekam na odzew i na opinie gory dzieki
Na forum jest specjalny temat o tym rozjaśniaczu, dziewczyny zamieszczają tam rownież zdjęcia efektów, jakie nim osiągnęły. Oto link do tego wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=120902 Na KWC też sporo o nim pisze Ja mam go od wczoraj. Na razie psiknęłam nim włosy chyba 3-4 razy i efektów żadnych nie widzę ale raz, że mam oporne na rozjaśnianie włosy, a dwa, że to delikatny rozjaśniacz i na pudełku pisze, że efekty zaczynają być widoczne po ok. 4-5 użyciach.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-01-29 o 17:46
Lola20 jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:51   #2039
Adzi07
Zakorzenienie

OOOoooo jak fajnie dziękuje Ci bardzo za opinie.Ale chyba nie niszczy tak włosów co??? A ile ma procent w sobie wody utlenionej???
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-01-29, 17:55   #2040
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
Na forum jest specjalny temat o tym rozjaśniaczu, dziewczyny zamieszczają tam rownież zdjęcia efektów, jakie nim osiągnęły. Oto link do tego wątku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=120902 Na KWC też sporo o nim pisze Ja mam go od wczoraj. Na razie psiknęłam nim włosy chyba 3-4 razy i efektów żadnych nie widzę ale raz, że mam oporne na rozjaśnianie włosy, a dwa, że to delikatny rozjaśniacz i na pudełku pisze, że efekty zaczynają być widoczne po ok. 4-5 użyciach.
Łał, nie widziałam tego tematu wcześniej i jestem w szoku jak u niektórych dziewczyn podziałał, bo u mnie mało co było widać
EMdz jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości