Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-05, 13:46   #2251
dddodzia
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jeszcze trochę fotek jak odrost zrobił już się w nim zakochałam...łażę koło lustra jak blachara... tylko jeden minus złapało mi jedno pasmo na fiolet i włosy po zmyciu są szorstkie ale po wysuszeniu już nie. Dałam sporo odrzywki i jest git.
kurcze,jakbym miala takie cudo na wloskach to tez bym ciagle przed lustrem stala jak dla mnie- super
dddodzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 13:46   #2252
EMdz
Zakorzenienie

Superedzia świetny kolor wyszedł!
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 13:47   #2253
Lola20
Rozeznanie

Superedzia, rewelacja! kolor przepiękny, jasniuki i chłodny! rzeczywiście jak na pudełku, co się rzadko zdarza. Myślałam, że skoro to blond z poziomu 9, to może wyjśc ciemniejszy, ale jednak jest świetny Masz piękne włoski Szkoda, że to tylko szampon koloryzujący i moich włosów pewnie w ogóle by nie ruszył Użyłabym go do ochłodzenia obecnego koloru, ale pewnie nic nie chwyci zanim nie rozjaśnię jeszcze o kilka tonów.
Dziewczyny, a macie jakieś doświadczenia z farbami rozjaśniającymi Palette Color XXL "czysta platyna 00A" i "mroźny blond 10"? Dobrze rozjaśniają?Która lepiej? Która daje chłodniejszy odcień? sądząc po zdjęciach na opakowaniach, to mroźny blond jest lepszy, ale wolę się upewnić
Stary 2010-02-05, 14:01   #2254
dddodzia
Przyczajenie

hmm, no tak, jak zwykle gdy cos mi sie spodoba...
COLOR & GLOSS tej serii nie ma w UK

Edytowane przez dddodzia
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:02
dddodzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:13   #2255
superedzia
Raczkowanie

ciesze się jak diabli a tego xll nie polecam strasznie niszczy włosy ale jest mocny więc może wszystkie opory pokryje
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:15   #2256
EMdz
Zakorzenienie

superedzia czyli to szampon koloryzujący a nie farba tak? i gdzie to kupiłaś?
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:32   #2257
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
ciesze się jak diabli a tego xll nie polecam strasznie niszczy włosy ale jest mocny więc może wszystkie opory pokryje
Jak dla mnie bomba!! A co to za odcień C&S??? AAA juz wiem.No fajny ale boje sie palette.A to jest szampon tak??

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:34
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-05, 15:10   #2258
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
superedzia czyli to szampon koloryzujący a nie farba tak? i gdzie to kupiłaś?
to jest coś mocniejszego na pewno bo oglądam odrost i nie jest żółty i go wzięło ale delikatnie a kupiłam w auchan
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 15:15   #2259
HopeMAGDA
Rozeznanie

superedzia świetny kolorek jak ja Ci zazdroszcze...naprawde ładny i taki równy na całości....pozdrawiam moje już sie wypłukały i sa nijakie już 2 tygodnie po farbowaniu niewiem co dalej...czy garnier 111 czy coś innego!
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:07   #2260
Kachula82
Zakorzenienie

Kurde kolor bomba!!!
Ja zaś wróciłam z hurtowni i nici z farbowania dziś. Pani zażyczyła sobie ok 30zł za farbę!!! Na allegro do 11zł Za to powiedziała, że jedna tubka pokryje moje włosy i jeszcze może zostać bo to 120g! Wodę doradziła 9% bo 12% mogę sobie jako początkująca głowę popalić i zupełnie inny kolor mi doradziła. Jak wzięłam do ręki wzornik to od razu wpadł mi w oko śliczny odcień i okazało się ze nawet na niego w internecie nie patrzyłam bo był jak dla mnie nieciekawy. A na żywo super śliczny!!!! I to właśnie ten mi pani doradziła. Gdy spytałam ewentualnie o inne farby to powiedziała, że innych nie sprzedaje bo Prosalon jest świetną farbą a u nas nikt nie docenia polskich produktów a one naprawdę są nieraz lepsze od Loreala i innych i tańsze.
Ponieważ cena mnie zgorszyła zamawiam dziś na allegro ten kolorek i czekam. A jak już się maznę to wkleje foty.

I dziewczyny doradźcie ile mam wlać utleniacza? Farba ma 120g.
Pokazuję kolorek ale UWAGA naprawdę na żywo jest ładniejszy!
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:08   #2261
Adzi07
Zakorzenienie

Dziewczyny moze ktoras z Was sie orietuje czy loreal exellence bardzo jasny blond perlowy 10.21 to jest chlodny odcien?? A moze ktos ma fotki po tej farbie?? Bo ja nadal poluje i szukam tej odpowiedniej Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:10   #2262
EMdz
Zakorzenienie

Kachula- mówisz o farbie Chantal - Prosalon?
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:14   #2263
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
Kachula- mówisz o farbie Chantal - Prosalon?
Tak, a coś nie tak...?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:18   #2264
EMdz
Zakorzenienie

nie nie planuję farbować nią ale to dopiero za jakieś 2-3 tygodnie bo jeszcze nie mam odrostów, ale mi z allegro przyszła. Tuba rzeczywiście duża
Mam zamiar połączyć 2 miarki 10/1 - bardzo jasny popielaty blond i 1 miarkę 10/0- bardzo jasny blond. Jak się na próbnikach prezentowały?
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:30   #2265
Kachula82
Zakorzenienie

10/1 trochę słonecznie a na 10/0 nawet nie spojrzałam bo od razu tamten 1000/2 mi wpadł w oko i na inne nie chciałam już patrzeć, ale ogólnie wszystkie kolory piękne! Tylko te miedziane wydały mi się bardziej ciemne i te blondy złote też. Dla przykładu 1000/0 wydał sie ciut ciemniejszy jak np patrzy się pod różnym kontem na monitor i taki jakby lekko ciemny się robi.
A ile wody dodajesz? Bo te miarki to farby tak? I jakiej miarki? Ja nic nie wiem
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:35   #2266
EMdz
Zakorzenienie

tzn. chodzi mi o proporcję- żeby 10/1 było 2 razy więcej niż 10/0, np. pół tuby 10/1 i ćwierć 10/0
Ja dodaję 12%, tak na oko...

A widziłaś może ten 0/22 perłowo-srebrny z mixtonów? Bo też chyba ciekawy...
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:52   #2267
Kachula82
Zakorzenienie

No właśnie nie wpadł mi w oko. Ale wydaje mi się ze tych mixtonów to się dodaje do farby po to aby uzyskać odcień innej farby np perłowy. Ale to ja sobie tak przetłumaczyłam słowo "mixton". Wiesz jak usłyszałam cenę to już nawet patrzeć nie chciałam. Ale może to był ten taki szaro mocno srebrny...? Chyba że to był jeden z tych popielatych.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-05, 16:52   #2268
Lola20
Rozeznanie

Kachula, mówiłam Ci, że ta woda 12% jest dość ryzykowna w użyciu ale chyba głównie w połączeniu z rozjaśniaczem, z farbą już mniej

co do tych Palette color& gloss, to widziałam je ostatnio w Roosmanie ale teraz mi się właśnie przypomniało, że to był szampon koloryzujący, a ja szukałam farby, więc niestety nie przyjrzałam się bliżej tej nowości podobno zmywa się po ok 6-8 tygodniach, tu macie artykuł o tej farbce http://www.sophisti.pl/artykuly/urod...oryzujace.html
Stary 2010-02-05, 16:59   #2269
EMdz
Zakorzenienie

Właśnie też się zastanawiam o co chodzi z tymi mixtonami, może masz rację

ja również się boję trochę tej 12% ale mnie będzie raczej doświadczona osoba farbować więc mam nadzieję nie będzie źle
Już nie mogę się doczekać, a tu jak na złość odrostów brak
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-05, 17:40   #2270
dddodzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras z Was sie orietuje czy loreal exellence bardzo jasny blond perlowy 10.21 to jest chlodny odcien?? A moze ktos ma fotki po tej farbie?? Bo ja nadal poluje i szukam tej odpowiedniej Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.
ja robilam, z tym , ze najpierw kladlam 01 excellence (na jakies 40 miut), a dzien pozniej dopiero ten 10.21.
wklejam fotke z tamtego okresu,choc jest niezbyt wyrazna
dddodzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 17:52   #2271
dddodzia
Przyczajenie

do Adzi07
jeszcze jedna znalazlam, z lekkim odrostem-moze ta lepsza. Ale to wszystko zalezy chyba od wlosow,bo kolezance- tez blondynce poradzilam by zrobila tak samo jak ja skoro u mnie wyszlo ok, no ale u niej wyszlo do d... rudo- zlote niestety,a dodam jeszcze, ze wyjsciowy kolor wlosow mialysmy podobny a i odrost tez obydwie mamy mysi blond...skomplikowane to strasznie
dddodzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 18:16   #2272
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Kurde kolor bomba!!!
Ja zaś wróciłam z hurtowni i nici z farbowania dziś. Pani zażyczyła sobie ok 30zł za farbę!!! Na allegro do 11zł Za to powiedziała, że jedna tubka pokryje moje włosy i jeszcze może zostać bo to 120g! Wodę doradziła 9% bo 12% mogę sobie jako początkująca głowę popalić i zupełnie inny kolor mi doradziła. Jak wzięłam do ręki wzornik to od razu wpadł mi w oko śliczny odcień i okazało się ze nawet na niego w internecie nie patrzyłam bo był jak dla mnie nieciekawy. A na żywo super śliczny!!!! I to właśnie ten mi pani doradziła. Gdy spytałam ewentualnie o inne farby to powiedziała, że innych nie sprzedaje bo Prosalon jest świetną farbą a u nas nikt nie docenia polskich produktów a one naprawdę są nieraz lepsze od Loreala i innych i tańsze.
Ponieważ cena mnie zgorszyła zamawiam dziś na allegro ten kolorek i czekam. A jak już się maznę to wkleje foty.

I dziewczyny doradźcie ile mam wlać utleniacza? Farba ma 120g.
Pokazuję kolorek ale UWAGA naprawdę na żywo jest ładniejszy!
120 ml
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-05, 18:24   #2273
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dddodzia Pokaż wiadomość
do Adzi07
jeszcze jedna znalazlam, z lekkim odrostem-moze ta lepsza. Ale to wszystko zalezy chyba od wlosow,bo kolezance- tez blondynce poradzilam by zrobila tak samo jak ja skoro u mnie wyszlo ok, no ale u niej wyszlo do d... rudo- zlote niestety,a dodam jeszcze, ze wyjsciowy kolor wlosow mialysmy podobny a i odrost tez obydwie mamy mysi blond...skomplikowane to strasznie
Jejku Kochana jestes.To jest wlasnie moj kolor ktorego szukam juz od dawna.Ja mam obecnie jasne wlosy rozjasniane i farbowane kilka razy.No ale juz wyplowial odcien jako taki i zostaly zolawki.Ale wiesz jesli ja moge ci cos poradzic na ten odrostu, bo sama tez mam ciemnawy blond/mysi kolor to wlasnie dzis uslyszalam dobra rade i to sprwdzana.Wlasnie w tych farbach loreala to na ciemnych odrostach trzymac 50 minut.A na calosc wlosow nalozyc 25 minut przed splukaniem farby.Ja mam tudne wlosy do rozjasniania i jak mi moja fryzjerka robila pasemka to potrafilam siedziec z tym dwie godziny na wlosach.Wiedz teraz przy tej farbie mowia ze nie zaszkodzi odrosty trzymac dluzej i tak wlasnie zrobie.Bardzo ale to bardzo Ci dziekuje za te fotki. Zalacze po weekendzie fotki

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-05 o 18:26 Powód: dopisek
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-05, 20:33   #2274
femme13
Raczkowanie

Cytat:
LOLA20 to były foty przed teraz wklejam po. Przyznam, że efekt fajny choć odrost tylko lekko ruszyło. wystraszyłam się jak ją nałożyłam zobaczycie dlaczego poniżej ale spoko złapało na filet tylko tam gdzie mam pozostałości rozjaśniacza. Jak wam się podoba.
Śliczny kolorek, bardzo mi się podoba. Jak zobaczyłam tę fotkę "podczas farbowania" - to aż mi dech zaparło, też bym się wystraszyła ale efekt końcowy super

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Ja robiłam jakiś czas temu, w miejscach, gdzie były pasemka po rozjaśniaczu - wyszedł prawie biały ale z pięknym perłowym połyskiem, taki raczej chłodny (jak dla mnie ciut za jasny), odrosty chwyciło bardzo dobrze, prawie różnicy nie było widać, natomiast te ciemniejsze pasemka ( ciemny blond) wyszły rudo- żółte. Gdyby nie te ciemne pasemka - kolor byłby piękny, bardzo jasny i błyszczący. Może znajdę fotkę to wkleję.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-05, 20:35   #2275
karolinnkkaa90
Przyczajenie

robilam wczoraj wlosy farba garnier color naturals nr 7 blond i wyszedl lekko zolty odcien, wie ktos moze ktora farba jest dobra aby pozbyc sie zotlego odcienia ale zeby nie byl az taki "biały" tylko taki blond, sredni blond platynowy nie zolty .....
karolinnkkaa90 jest offline  
Stary 2010-02-05, 20:37   #2276
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Superedzia, rewelacja! kolor przepiękny, jasniuki i chłodny! rzeczywiście jak na pudełku, co się rzadko zdarza. Myślałam, że skoro to blond z poziomu 9, to może wyjśc ciemniejszy, ale jednak jest świetny Masz piękne włoski Szkoda, że to tylko szampon koloryzujący i moich włosów pewnie w ogóle by nie ruszył Użyłabym go do ochłodzenia obecnego koloru, ale pewnie nic nie chwyci zanim nie rozjaśnię jeszcze o kilka tonów.
Dziewczyny, a macie jakieś doświadczenia z farbami rozjaśniającymi Palette Color XXL "czysta platyna 00A" i "mroźny blond 10"? Dobrze rozjaśniają?Która lepiej? Która daje chłodniejszy odcień? sądząc po zdjęciach na opakowaniach, to mroźny blond jest lepszy, ale wolę się upewnić
Ja robiłam Palette XXL mroźny blond - niestety bardzo zniszczyła mi włosy, sianowate i suche się zrobiły, a o tego niestety niektóre pasma rozjaśniło na złoto-żółto. Ja ogólnie nie polecam, ale wiadomo - każdy ma inne włosy i niektórym na pewno wychodzi fajnie.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-05, 20:50   #2277
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek, bardzo mi się podoba. Jak zobaczyłam tę fotkę "podczas farbowania" - to aż mi dech zaparło, też bym się wystraszyła ale efekt końcowy super

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Ja robiłam jakiś czas temu, w miejscach, gdzie były pasemka po rozjaśniaczu - wyszedł prawie biały ale z pięknym perłowym połyskiem, taki raczej chłodny (jak dla mnie ciut za jasny), odrosty chwyciło bardzo dobrze, prawie różnicy nie było widać, natomiast te ciemniejsze pasemka ( ciemny blond) wyszły rudo- żółte. Gdyby nie te ciemne pasemka - kolor byłby piękny, bardzo jasny i błyszczący. Może znajdę fotkę to wkleję.
Bardzo dziekuje ja juz jestem przekonana do tego koloru.A naprawde bardzo dlugo szukałam.Będę bardzo wdzieczcza za fotkę.Dziękuje jeszcze raz Ja tez wkleję fotki z mojego wydania jak juz zrobie.
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-05, 22:13   #2278
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinnkkaa90 Pokaż wiadomość
robilam wczoraj wlosy farba garnier color naturals nr 7 blond i wyszedl lekko zolty odcien, wie ktos moze ktora farba jest dobra aby pozbyc sie zotlego odcienia ale zeby nie byl az taki "biały" tylko taki blond, sredni blond platynowy nie zolty .....
Zanim pomęczysz włoski kolejną farbą spróbuj kupić sobie fioletowy szampon np Joanny Ultra system. On niweluje żółty odcień i nadaje chłodną poświatę. A jeśli to nie pomoże to może kup jakąś blond szamponetkę i połóż na włosy aby ochłodzić odcień. Ale ja bym Ci radziła na razie szamponu użyć i zobaczyć.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
120 ml
Dziekuję

EMdz

Zamówiłam dwie farbki mimo dużej pojemności. Z moim fartem mogę przy jednej coś zwalić a jak nie to będzie na drugie farbowanie za jakiś czas. Powiem szczerze, iż fantastycznie, ze jedna tubka (tuba) ma tyle co u droższej konkurencji trzeba kupić aż dwie tubki i kosztują tyle co tych bym chyba kupiła chyba z 5szt. No ale jeszcze musimy zobaczyć efekty. Odrostu naturalnego mam nie wiele ledwo do centymetra może mniej dochodzi ale reszta rude już bardzo i pasemka po balejażu. Normalnie ze mnie choinka
Kurcze chce już tą farbę!!!
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-05, 22:41   #2279
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dddodzia Pokaż wiadomość
ja robilam, z tym , ze najpierw kladlam 01 excellence (na jakies 40 miut), a dzien pozniej dopiero ten 10.21.
wklejam fotke z tamtego okresu,choc jest niezbyt wyrazna

Bardzo ładny kolorek, ale czy w rzeczywistości był bardzo popielaty? i jak robiłaś odrosty to ile czasu trzymałaś farbę? i też robiłaś je w ten sposób, że najpierw jednego dnia kładłas jedna farbę a drugiego drugą? Ja bardzo długo się zastanawiałam nad kupnem właśnie farby loreala ale w próbniku te wszystkie kolory są takie ciemne i bałam się trochę..
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-06, 09:57   #2280
dddodzia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Bardzo ładny kolorek, ale czy w rzeczywistości był bardzo popielaty? i jak robiłaś odrosty to ile czasu trzymałaś farbę? i też robiłaś je w ten sposób, że najpierw jednego dnia kładłas jedna farbę a drugiego drugą? Ja bardzo długo się zastanawiałam nad kupnem właśnie farby loreala ale w próbniku te wszystkie kolory są takie ciemne i bałam się trochę..

no popielaty to on raczej nie byl, bardziej taki jasniutki opalizujacy odrosty robilam 01 excellence; kladlam najpierw na odrost - maz mi pomagal bo samej to ciezko , a po okolo 30 minutach przejechalam jeszcze troszke reszte wlosow, ale nawet nie tak dokladnie,poprostu wylalam reszte mieszanki na rece i wsmarowalam we wlosy-tak jak umialam,staralam sie tylko omijac same konce, no i zostawilam jeszcze na jakies 15 czy 20 minut, dokladnie juz nie wiem...
no i na tej farbie chcialam poprzestac, ale gdy splukalam, to kolor okazal sie zbyt naturalny-delikatnie zlotawy, choc odrosty pokrylo rowno i ladnie... wiec na drugi dzien nalozylam ten 10.21 na calosc ale juz tylko na 30 minut (akurat mialam, bo przy zakupie dwoch byla promocja)
no i to w sumie tyle z czasem ta perlowa poswiata sie delikatnie wyplukala, ale to nic bo wloski byly dalej jasne i nie zolkly...
w sumie to uzyskuje na glowie to co bym chciala, ale zawsze jade "na 2 rundy" i wciaz poszukuje farbki, ktora by zalatwila sprawe na raz, zebym nie musiala poprawiac druga nastepym razem garnier 111 pojdzie w ruch, zobaczymy...za jakies 3 tyg. bede robila i jesli bedzie co pokazywac to wrzuce fotki

Edytowane przez dddodzia
Czas edycji: 2010-02-06 o 10:00
dddodzia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości