Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-06, 10:14   #2281
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dddodzia Pokaż wiadomość
no popielaty to on raczej nie byl, bardziej taki jasniutki opalizujacy odrosty robilam 01 excellence; kladlam najpierw na odrost - maz mi pomagal bo samej to ciezko , a po okolo 30 minutach przejechalam jeszcze troszke reszte wlosow, ale nawet nie tak dokladnie,poprostu wylalam reszte mieszanki na rece i wsmarowalam we wlosy-tak jak umialam,staralam sie tylko omijac same konce, no i zostawilam jeszcze na jakies 15 czy 20 minut, dokladnie juz nie wiem...
no i na tej farbie chcialam poprzestac, ale gdy splukalam, to kolor okazal sie zbyt naturalny-delikatnie zlotawy, choc odrosty pokrylo rowno i ladnie... wiec na drugi dzien nalozylam ten 10.21 na calosc ale juz tylko na 30 minut (akurat mialam, bo przy zakupie dwoch byla promocja)
no i to w sumie tyle z czasem ta perlowa poswiata sie delikatnie wyplukala, ale to nic bo wloski byly dalej jasne i nie zolkly...
w sumie to uzyskuje na glowie to co bym chciala, ale zawsze jade "na 2 rundy" i wciaz poszukuje farbki, ktora by zalatwila sprawe na raz, zebym nie musiala poprawiac druga nastepym razem garnier 111 pojdzie w ruch, zobaczymy...za jakies 3 tyg. bede robila i jesli bedzie co pokazywac to wrzuce fotki
Na stronie poprzedniej jest moje foto z aktualnym kolorem wlosow.Jest dosc jasny ale mysle te ten 10.21 powinien sobie z nimi poradzić.Gdzie niegadzie widać żółte.Nie mogę już na nie patrzeć ale jeszcze trwa regeneracja wiedz już nie nie długo dostana zastrzyk kolorowej energii.No ale jestem dobrej myśli.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

No a co do Ciebie Superedzia to musze Ci powiedziec ze masz piekny kolor swoj naturalny wlosow.Widzialam na fotkach przed farbowaniem ,mowilas je jest tam odrost.Matko jak ja bym miala takie naturalne wlosy no bym nawet na farby nie chciala patrzec No ale nie mozna miec wszytkiego.A no i ten nowy kolorek tez ladny ale jak dla mnie za szyry.Ale Tobie do twarzy w tym kolorku.

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-06 o 10:16
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-06, 10:48   #2282
femme13
Raczkowanie

Do Adzio7 - jak obiecałam wklejam fotkę- jakiś czas temu po użyciu loreal 10.21 - perłowy blond, gdzieniegdzie jeszcze prześwitywał rudawy, ale to przez ciemne pasemka, kolor jest jeszcze jaśniejszy w rzeczywistości, bardziej biało-perłowy, tu na zdjęciu tak tego nie widać.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-06, 12:05   #2283
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Do Adzio7 - jak obiecałam wklejam fotkę- jakiś czas temu po użyciu loreal 10.21 - perłowy blond, gdzieniegdzie jeszcze prześwitywał rudawy, ale to przez ciemne pasemka, kolor jest jeszcze jaśniejszy w rzeczywistości, bardziej biało-perłowy, tu na zdjęciu tak tego nie widać.
Nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzięczna.Dziękuje bardzo podoba mi się ten kolor i nie mogę oderwać od niego wzroku.Dzieki jeszcze raz
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-06, 12:30   #2284
Jowitka061987
Raczkowanie

witam,

moje drogie a może znacie sposób by z rudawych zrobić bardzo jaśniutki popielaty blondzik?
eksperymentowałam ostatnio z wellatonem 8/1 i lekko ochłodził mój ostry rudy kolor
chciałabym wrócić do naturalnego (podobny jak na ostatniej fotce) lecz wiem, że długa droga przede mną...nie chcę zapuszczac i czekać aż odrosną...fryzjer tez odpada... co radzicie?

dodaję foto:
1 i 2 w dziennym świetle z lampą błyskową
3,4 i 5 w dziennym świetle (przy oknie) bez lampy
6 efekt jaki chcę osiagnąć

pomóżcie

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-06, 12:48   #2285
Kachula82
Zakorzenienie

Ważne pytanie! Czy tubkę profesjonalnej farby można odkręcać i zakręcać jak np utleniacz? Czy trzeba od razu wszystko zużyć?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 12:50   #2286
syska17
Przyczajenie

Witam!
A on moje zdjęcia z włosami blond!

1.Z pasemkami
2.Cały blond
syska17 jest offline  
Stary 2010-02-06, 13:11   #2287
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ważne pytanie! Czy tubkę profesjonalnej farby można odkręcać i zakręcać jak np utleniacz? Czy trzeba od razu wszystko zużyć?
Ja stawiam na to ze mozna.Sama kiedys milam farbe na dwa razy bo starczala mi tylko polowka na odrost.No ale to bylo baaaaardzo dwno temu przed 10 laty i to byla pamietam paletta.Ale to chyba bez ruznicy.Ja naprzyklad sama bylam swiadkiem jak moje fryzjerka wyciskajac z tubki farbe nie zluzywala jej calej i tez zakrecala.Wiedz chyba nie masz sie czym przejmowac.120 ml czy ile tam jej posiadasz wiadomo ze nie zluzyjesz na raz.Wiec glowa do gory
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-06, 13:12   #2288
marzenap76
Przyczajenie

a ja doradzam garniera nr 111 bardzo fajna farba mi pokryła rude miedziane włosy ale użyłam dwie farby jedną po drugiej .farba nie niszczy włosów ,pięknie pokrywa ,moje włosy teraz są jasne ,lekko popielate.mam doświadczenie w farbowani,cały czas miałam jasny blond do włosów .przez pażdziernik i listopad miałam intensywną miedz a teraz mam jasne popielate........polecam garnier color natural nr 111.ale ,małe ale moje włosy są bardzo podatne.pozdrawiam
marzenap76 jest offline  
Stary 2010-02-06, 13:46   #2289
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
Można

Świetny rezultat superedzia
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-02-06, 13:50   #2290
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witam,

moje drogie a może znacie sposób by z rudawych zrobić bardzo jaśniutki popielaty blondzik?
eksperymentowałam ostatnio z wellatonem 8/1 i lekko ochłodził mój ostry rudy kolor
chciałabym wrócić do naturalnego (podobny jak na ostatniej fotce) lecz wiem, że długa droga przede mną...nie chcę zapuszczac i czekać aż odrosną...fryzjer tez odpada... co radzicie?

dodaję foto:
1 i 2 w dziennym świetle z lampą błyskową
3,4 i 5 w dziennym świetle (przy oknie) bez lampy
6 efekt jaki chcę osiagnąć

pomóżcie
ja rudości po nieudanym rozjaśnianiu pozbyłam się po użyciu loreal odcień viking - to jest jasny popielaty blond, na początku wygląda dość ciemno, ale się wypłukuje i później jest ładny jasny popielato-beżowy blondzik. Wiadomo, że z czasem ta rudość prześwituje, ale po kolejnych farbowaniach powinno już być w miarę jednolicie. Jaśniejszy blond popielaty uzyskasz dając loreal recital preference 03 lub excellence blond supreme 03. Możesz też spróbować jakiejś profeslonanej loreala w odcieniu jasnego popielu. Sama z doświadczenia wiem, że rudego ciężko się pozbyć i tak za pierwszym razem to raczej się nie uda.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-06, 14:07   #2291
HopeMAGDA
Rozeznanie

jak zrównać kolorek cały czas myśle o chłodnym popielatym blondzie a może właśnie ten Viking ale jak wyjdzie na tych rozjaśnionych jasnych pasemkach po rozjaśniaczu...wyjdzie ciemny?
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-06, 14:20   #2292
snowhitee
Zakorzenienie

[QUOTE=ernet;16992561]A ja mam pytanko do Twojego kolorku. To fryzjerka robi Ci włosy rozjaśniaczem całe czy pasemka? I do tego wplata jasny złoty blond, wiesz może jaki dokładnie wplata Ci ten kolorek złota? I jakiej firmy jest ta farba? A rozjaśniaczem robi Ci pasemka czy całość włosów? Czy odczułaś różnicę w kondycji włosów po rozjaśniaczu? Nie mogę się napatrzeć na ten piękny blondWygląda jak naturalny
Preferuję mocno popielate, wręcz szare, niebiałe, ale ten kolorek mnie powalił. Tylko, że mało w nim złotych promyków? Opisz coś więcej, proszęZ góry dzięki.

Zawsze robiła mi baleyage samym rozjaśniaczem ale włosy wydawały mi się za szare, ostatnim razem właśnie zrobiła mi tak samo jak zwykle baleyage rozjaśniaczem a reszte włosów pociągnęła tym jasno złotym kolorkiem, nie wiem dokładnie jaka to była farba wiem tylko że jakaś profesjonalna wella ale nawet nie potrafię powiedzieć jak dokładnie nazywał się ten kolor. I efekt wyszedł bardzo fajny, jednak tak jak już pisałam chciałabym zacząć sama farbować Włosy po tym rozjaśniaczu chyba jakoś specjalnie się nie pogorszyły, przynajmniej tego nie odczuwam może dlatego że używam profesjonalnych kosmetyków. Masz rację w tym moim kolorze tak naprawdę jest mało złotych promyków, ponieważ na drugi dzień po farbowaniu prosiłam fryzjerkę o dorobienie pasemek rozjaśniaczem, gdyż kolor był dla mnie za złoty Także gdybyś chciała coś podobnego nie zapomnij powiedzieć, że tych jasnych pasemek ma być w przewadze, inaczej ten kolor wcale nie wygląda zbyt ładnie..
I właśnie teraz zastanawiam się nad tym lorealem 10.21 tylko może mi podpowiesz, odrost mam mysi czy załapie mi ta farba? Oczywiśćie nie chcę żeby odrost wyszedł żółty.. No a włosy na długości mam już bardzo rozjaśnione także jakby co powinnam na końcu przeciągnąć farbą dosłownie na chwilkę?

Przeczytałam cały ten wątek o 10.21 tak jak mi poleciłaś i jestem trochę zdezorientowana.. Wy tu pokazujecie swoje fotki na których naprawdę ślicznie i jasno wyszedł kolor a tam jest też kilka fotek na których wygląda jak taki średni blond..I nie wiem za bardzo co myśleć..

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-06 o 19:48
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-06, 14:24   #2293
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syska17 Pokaż wiadomość
Witam!
A on moje zdjęcia z włosami blond!

1.Z pasemkami
2.Cały blond
Jak ci się udało taki śliczny cały blond uzyskać? Fryzjer czy sama w domciu? Jaka farbką?
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 15:06   #2294
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
możesz użyć potem ale max 3 miesiące
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-06, 15:39   #2295
HopeMAGDA
Rozeznanie

dziewczyny doradzcie mi coś....plis...jak wyrównać kolorek,niby chciałam ponownie garniera 111 ale mam dośc zniszczone włoski i niewiem czy rozjaśnianie ponowne to dobry pomysł a ten viking on nie rozjaśnia tylko nadaje kolor ale co wyjdzie,kurcze mam dylemata...a może wy mi cos doradzicie jesteście już bardziej doświadczone niż ja...jaką farbą mam pofarbować?
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-06, 15:56   #2296
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
możesz użyć potem ale max 3 miesiące
A to dobrze. Bo kupiłam dwie tubki i nie wiem czy drugą na całe będę kłaść czy na odrosty, a w ciągu 3 miesięcy na pewno jeszcze będę odrosty chociaż robić.

HopeMAGDA a może na razie jakiś szampon połóż i odpocznij od tych farb. Może tą palette co ostatnio kładła Superedzia? Bo tych z amoniakiem chyba za dużo ostatnio poszło ich w ruch?

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:59
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 16:30   #2297
HopeMAGDA
Rozeznanie

hmm.....masz racje mam takie suche a loreal casting 900 to szampon co by mi wyszło pewnie ciepły odcień?albo zieleń...a loreal preference silver blond PO 01 ktoś używał ładniutki na opakowaniu...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-06, 16:33   #2298
syska17
Przyczajenie

Wcześniej miałam jasne pasemka jak na zdjęciu 1.mój kolor naturalny to średni\ciemny blond.Zamarzył mi się cału blod.Poszłam do sklepu i kupiłam farbę Garnier 111 belle color. Farbowałam w domu i wyszło tak jak na zdjęciu 2 .Odrosy wyszły mi lekko żółtawe, ale po następnym farbowaniu wyszedł ładniejszy odcień. Po farbowaniu włosy są jasne i lekko popielate, z dalszym myciem zyskiwają cieplejszy ładny odcień.Raz w tygodniu stosuję szapon do platynowych włosów Joanna.a i farbuje tylko odrosty i pięć minut przed zakończeniem czasu wszystkie włosy by odcień był taki sam.Polecam
syska17 jest offline  
Stary 2010-02-06, 17:50   #2299
karolinnkkaa90
Przyczajenie

Hej. robilam wlosy ostatnio farba garnier color nsturals 7 blond i wyszedl kolor troche zolty odcien, wiecie moze ktora farba moze troche rozjasnic wlosy ale zeby nie bylo takie"BIALE" tylko odcien nie zoty tylko bardzirej platynowy....
karolinnkkaa90 jest offline  
Stary 2010-02-06, 17:54   #2300
merlene
Raczkowanie

farby z wellatonu ładnie rozjaśniają włosy
merlene jest offline  
Stary 2010-02-06, 18:05   #2301
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez syska17 Pokaż wiadomość
Wcześniej miałam jasne pasemka jak na zdjęciu 1.mój kolor naturalny to średni\ciemny blond.Zamarzył mi się cału blod.Poszłam do sklepu i kupiłam farbę Garnier 111 belle color. Farbowałam w domu i wyszło tak jak na zdjęciu 2 .Odrosy wyszły mi lekko żółtawe, ale po następnym farbowaniu wyszedł ładniejszy odcień. Po farbowaniu włosy są jasne i lekko popielate, z dalszym myciem zyskiwają cieplejszy ładny odcień.Raz w tygodniu stosuję szapon do platynowych włosów Joanna.a i farbuje tylko odrosty i pięć minut przed zakończeniem czasu wszystkie włosy by odcień był taki sam.Polecam
szczerze to nie jestem za garnierem ale tym drugim, naturals bodajze. Zniszczył mi włosy kiedyś, co potem palette odratowało. Ale ta belle color jakoś kusi... Zresztą, może to śmieszne, ale nawet opakowanie do mnie bardziej przemawia Narazie czekam na Prosalon do testowania.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:03   #2302
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
można tylko najleipej mocno zakręć i schowaj do pudełka
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:07   #2303
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EMdz Pokaż wiadomość
można tylko najleipej mocno zakręć i schowaj do pudełka
to się Ciebie jeszcze zapytam. Mówisz, że już masz tą farbę a utleniacz też tej firmy? Czytałam gdzieś, że jest na nim instrukcja użycia. Jest tam coś napisane co i jak dodawać do farby? To tak z ciekawości
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:07   #2304
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość

Jaki śliczny kolor co raz bardziej się przekonuję do niego Możesz mi powiedzieć Femme13 na jakie włosy położyłaś tą farbę? Czy na rozjaśniane? i czy wiesz może jak zachowuje się kilku cm odrost przy niej? czy nie wychodzi żółtawy?
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:21   #2305
EMdz
Zakorzenienie

Kachula- mam z innej firmy utleniacz. I raczej na nich nie będziesz miała instrukcji bo to profesjonalne, ale mogę się mylić a przy farbie jest tylko po francusku instrukcja...

Musisz dodać tyle utlenicza żeby miało gładką, balsamiczną konsystencję i wymieszać żeby nie było żadnych grudek.
I jeśli mieszasz 2 kolory to najpierw zmieszaj farbę, a potem dodawaj utleniacz.
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:32   #2306
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Kachula- mam z innej firmy utleniacz. I raczej na nich nie będziesz miała instrukcji bo to profesjonalne, ale mogę się mylić a przy farbie jest tylko po francusku instrukcja...

Musisz dodać tyle utlenicza żeby miało gładką, balsamiczną konsystencję i wymieszać żeby nie było żadnych grudek.
I jeśli mieszasz 2 kolory to najpierw zmieszaj farbę, a potem dodawaj utleniacz.
Superedzia już mi powiedziała ile. Pytałam o instrukcję bo na jednej aukcji było napisane, że na butli jest i mnie ciekawiło.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:34   #2307
EMdz
Zakorzenienie

jest tylko napisane że ma odżywkę nie niszczy włosów i takie bzdetki
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:51   #2308
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
jest tylko napisane że ma odżywkę nie niszczy włosów i takie bzdetki
Jeśli chodzi o farbkę Prosalonu to jeszcze mi babeczka w hurtowni powiedziała, że ta farba jest naprawdę bardzo dobra dla włosków i nie potrzeba odżywki po farbowaniu. Zobaczymy.
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-06, 19:53   #2309
EMdz
Zakorzenienie

a jaką wodę zamawiasz?
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-06, 20:02   #2310
Kachula82
Zakorzenienie

Już zamówiłam wczoraj wszystko Prosalonu. Jakoś wolałam miec wodę tej firmy co farba. No i tanio było u tego allegrowicza.
Kachula82 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości