Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-08, 16:30   #2371
femme13
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
HIWlasnie wrucilam z zakupkow i przywlekam ze soba 10.21 i wiecie co??? Nie wiem czy nie powinam byla wziasc 9.1 pomiedzy tymi dwoma farbkami mialam najwiekszy dylemyt.Jak sterczalam przed polka z tymi farbami to w gruncie zeczy chodzilo mi o kolor 9.1,przynajmniej super naturalny ale zawsze chcialam miec taki jak 10.21I nie moglam sie zdecydowac.No ale na 10.21 zawsze moge polozyc 9.1 a na odwrut bylo by juz troszke gorzej.A no i jak mi pokazaly babki tester to nie wierzylam wlasnym oczom jak te farbki sa w nim ciemne.Ale ja sie nie sugeruje testerem bo one tam wygladaly az za bardzo nienaturalnie.No i exsperyment czas zaczac,tyle ze moze jutro bo dzis spalam z olejem na wlosach a rano waxa zazucilam i mam swiezutko co wlosy umyte.Wiedz moze do jutra je wytuszcze paluchami.Ale farba juz czeka.Ale do tego czasu oczywiscie zostaje z wami.
Dobrze, że wzięłaś 10.21 - jak Ci się nie spodoba, to położysz po czasie 9.1, bo jest ciemniejsza i powinna pokryć równomiernie. Czekamy na fotki, jak już pofarbujesz. A testery to przekłamują, mi wyszedł zupełnie inny po 10.21 niż na próbniku. Wyszedł o wiele jaśniejszy.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-08, 16:31   #2372
8joja8
Raczkowanie

Piękny kolorek
8joja8 jest offline  
Stary 2010-02-08, 16:57   #2373
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, farbowałam dzisiaj loreal excellence 03- superjasny popielaty blond. Według mnie jest dobrze, odrosty w miarę równo, ciut słomkowe ale tak bardzo się nie odznaczają. Szkoda jednak, że nie rozjaśniło rudych przebłysków po dawnych pasemkach brąz. W sumie to myślałam, że skoro ma 9 % wodę, to chwyci i choć żółte lekko się zrobią, ale tylko ochłodziło i niestety nie rozjaśniło. Ale się nie martwię, bo to tylko kilka drobnych pasemek i aż tak ich nie widać. Wklejam fotki
Ja nie wiem gdzie ty te pasemka widzisz i w ogóle jeszcze coś ci się nie podoba. Dziewczyno no włoski po prostu PRZEŚLICZNE

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-08, 17:10   #2374
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem gdzie ty te pasemka widzisz i w ogóle jeszcze coś ci się nie podoba. Dziewczyno no włoski po prostu PRZEŚLICZNE
nie widać ich aż tak za bardzo na zdjęciu, ale są. Mi to już nie przeszkadza, bo i tak dla mnie sukces, że sama zeszłam z ciemnego brązu do blondu

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
nie widać ich aż tak za bardzo na zdjęciu, ale są. Mi to już nie przeszkadza, bo i tak dla mnie sukces, że sama zeszłam z ciemnego brązu do blondu
i ogólnie zadowolona jestem, bo na prawdę po tym lorealu błyszczą i nie są zniszczone. Więc polecam, jeśli któraś chce mieć fajny popielaty jasny blondzik.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-08, 17:24   #2375
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 WOW jaki piekny kolor Ci wyszedl.Zazwyczaj w sztucznym swietle wloski wychodza na zdjeciu jasniejsze od lampy blyskowej.Czy one sa na zywo tak jasne jak na zdjeciu??? Ale jestem pod wrazeniem.
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-08, 17:33   #2376
femme13
Raczkowanie

w sumie to wyglądają prawie tak jak na zdjęciu, niestety robiłam je w pomieszczeniu, na żywo prawie wcale się nie różnią, może ciut ciemniejsze są, ale ja tego nie zauważam. Jestem zadowolona z tej farby, przede wszystkim dlatego, że nie niszczy włosów, a ja i tak mam już od tego farbowania zniszczone. Wg. mnie to nawet teraz są w lepszej kondycji, niż przed, może przez tę odżywkę, co dołączają do opakowania. Jak dla mnie farba loreal to numer 1. I nie ważne czy excellence czy recital preference. Obie są super.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-08, 18:09   #2377
HopeMAGDA
Rozeznanie

femme13 masz bardzo ładny kolorek tylko pozazdrościć....super.... pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-08, 20:53   #2378
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
w sumie to wyglądają prawie tak jak na zdjęciu, niestety robiłam je w pomieszczeniu, na żywo prawie wcale się nie różnią, może ciut ciemniejsze są, ale ja tego nie zauważam. Jestem zadowolona z tej farby, przede wszystkim dlatego, że nie niszczy włosów, a ja i tak mam już od tego farbowania zniszczone. Wg. mnie to nawet teraz są w lepszej kondycji, niż przed, może przez tę odżywkę, co dołączają do opakowania. Jak dla mnie farba loreal to numer 1. I nie ważne czy excellence czy recital preference. Obie są super.

ŚLICZNIE wyszły Ci włoski
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-08, 21:18   #2379
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
A z tymi testami na jednym pasemku to tez bywa różnie. Nieraz czytałam tu na wizażu jak dziewczyny próbowały tak farbę i nic im ona nie wzięła a kiedy pofarbowały całą głowę tą samą farbą to efekt był super. Nie wiem od czego to zależy.
w sumie też racja...dobrze chociaż że piszesz, że wyszło na PLUS gorzej by było gdyby na pasemku kolorek wyglądał ładnie a po pomalowaniu całości wręcz przeciwnie

Cytat:
Dziewczynki, farbowałam dzisiaj loreal excellence 03- superjasny popielaty blond. Według mnie jest dobrze, odrosty w miarę równo, ciut słomkowe ale tak bardzo się nie odznaczają. Szkoda jednak, że nie rozjaśniło rudych przebłysków po dawnych pasemkach brąz. W sumie to myślałam, że skoro ma 9 % wodę, to chwyci i choć żółte lekko się zrobią, ale tylko ochłodziło i niestety nie rozjaśniło. Ale się nie martwię, bo to tylko kilka drobnych pasemek i aż tak ich nie widać. Wklejam fotki

przepiekny ten kolorek...nie ma zastrzeżeń...zazdroszczę

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-08, 22:28   #2380
Kachula82
Zakorzenienie

Właśnie na Youtube obejrzałam filmik dziewczyny która w miesiąc z czarnego wchodzącego w brąz przeszła na platynę. Zaczęła od dekoloryzatora, po którym miała dalej ciemne włosy z jasnymi prześwitami (jak napisała wyszyły jej gdzieniegdzie naturalne). 4 dni potem położyła rozjaśniacz plus woda 9%(dość częsta, jak prawie nie zawsze używana przez dziewczyny z zagranicy do rozjaśniania na blond - dużo tych filmików obejrzałam). Po tygodniu bycia rudą znowu rozjaśniacz i tak 5 razy po 45min co tydzień!!! Może i rzeczywiście jasne jej wyszły, platynowe, ale jakim kosztem. Czy w ogóle tak można?! Na zdjęciach nie widać zbytnio uszkodzeń włosów ale nie wiadomo jak w rzeczywistości wyglądają.
Ja bym tak odważna nie była...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-08, 22:35   #2381
Adzi07
Zakorzenienie

[QUOTE=Kachula82;17058903]Właśnie na Youtube obejrzałam filmik dziewczyny która w miesiąc z czarnego wchodzącego w brąz przeszła na platynę. Zaczęła od dekoloryzatora, po którym miała dalej ciemne włosy z jasnymi prześwitami (jak napisała wyszyły jej gdzieniegdzie naturalne). 4 dni potem położyła rozjaśniacz plus woda 9%(dość częsta, jak prawie nie zawsze używana przez dziewczyny z zagranicy do rozjaśniania na blond - dużo tych filmików obejrzałam). Po tygodniu bycia rudą znowu rozjaśniacz i tak 5 razy po 45min co tydzień!!! Może i rzeczywiście jasne jej wyszły, platynowe, ale jakim kosztem. Czy w ogóle tak można?! Na zdjęciach nie widać zbytnio uszkodzeń włosów ale nie wiadomo jak w rzeczywistości wyglądają.
Ja bym tak odważna nie była...[/QU Nie umiem sobie wyobrazic konycji jej wlosow.O ile jeszcze je posiada hehe
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-08, 22:56   #2382
superedzia
Raczkowanie

Cytat:
brawo ...bardzo ładnie
superedzia jest offline  
Stary 2010-02-08, 22:57   #2383
Kachula82
Zakorzenienie

Znalazłam też ciekawy kanał dla miłośniczek garniera. Jak rozjaśnić włosy i uzyskać blond. Jest to kanał "garnier haircolour" z filmikami instruktażowymi: http://www.youtube.com/user/garnierh...14/r-YS038UELs

A tu ta odważna: http://www.youtube.com/watch?v=N9BdPSksvNk&feature=fvsr

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-08, 23:05   #2384
DolceGabbana
Raczkowanie

Hej dziewczyny!
Mam do Was ogromną prośbę. Czytam już od jakiegoś czasu wszystko o rozjaśnianiu włosów na wizażu i nigkt mi lepiej nie podpowie jak takie doświadczone dziewczyny jak Wy.
Może opiszę szybko o co chodzi. Przez 5 lat farbowałam moje naturalne ciemnobrązowe włosy na czarno. Różnie - u fryzjera albo sama. W końcu po tak długim czasie zdecydowałam pójść do fryzjera i zdekoloryzować je. Nie powiem-jestem zadowolona z efektu. Fryzjerka po dekoloryzacji nałożyła mi farbę (bodajże to był brąz) i gdzieniegdzie dodała pasemka blond dla jaśniejszego efektu. Ogólnie wyszły rude, ale byłam bardzo zadowolona. Po 2-óch miesiącach poszłam do fryzjera na blond pasemka. Mam teraz pokryte 3/4 włosów jasnymi blond pasemkami. I teraz mój problem. U góry sa najjaśniejsze a im niżej coraz ciemniejsze a końcówki oczywiście nie dość, że ciemne to zniszczone (już i tak obcięłam 2 cm a miałąm zapuścić wkońcu włosy). Używam ostatnio szamponu Joanny żeby pozbyć się tego rudego, ale słabo to widzę
I moje pytanie (lub prośba) brzmi:
-jaka farba pokryje mi równomiernie włosy i zniweluje ten rudy kolor?
Chcę być jak najszybciej blondynką Doradźcie mi proszę taką farbę, która jak najmniej zniszczy mi włosy. I tak ogólnie mam włosy sianowate od zawsze i do tego od zawsze je prostuje-ale sa bardzo dzielne Jestem w stanie sie poświęcić i obciąć jeszcze trochę te końcówki. Obym tylko wkońcu miała ten wymarzony blond. Przepraszam za ten referat, ale chciałąm żebyście dokładnie mnie zrozumiały. Dołączam oczywiście zdęcia.

1. Zaraz po dekoloryzacji w sztucznym świetle
2. Jakiś czas po w świetle dziennym
3. Wczorajsze po pasemkach (robionych w czwartek)

Z góry Wam dziewczyny dziękuję!!!
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-02-08, 23:09   #2385
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

witajcie kochane!
Pare dni temu pisalam do Was z pytaniem o porade co zrobic z odrostami na wlosach, przypomne ze bylam po pasemkach rozjasniaczem i pojawily sie moje odrosty(ciemny blond). Ogolnie to mialam ladny kolorek- taki cieplo-zimny blond poprzez te pasemka. Poszlam do fryzjerki, ktora kiedys zepsula mi juz 2 razy wlosy i chodzilam do innej na poprawki. ale dalam sie namowic trzeci raz bo to kolezanka... i zrobilam najgorsza glupote ! Zrobila mi pasemka rozjasniaczem bezaminiakowym na odrostach a na tych wlosach ktore zostaly to farba Luo Color najjasniejszy odcien(10.23)i co? ŻÓŁTKO!!! ;( zolto-rude wlosy- malo sie nie przezegnalam masakra!! widac na zdjeciach zreszta..
Na nastepny dzien pojechalam do sprawdzonej fryzjerki i ona zeby ochlodzic kolor dodala mi ciemniejszych pasemek na calej glowie- zdjecia ponizej z lampa i bez.
Powiedzcie kochane, co sadzicie? Bo ja juz sama nie wiem.. niby jest leoiej po tych pasemkach bo nie widac az tak tych rudo zoltych odrostow ale i tak to nie to Jak ja bym chciala cofnac czas...
Stary 2010-02-08, 23:17   #2386
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

p.s. a jeszcze tydzien temu mialam takie włoski... i jak tu nie oszalec?
Stary 2010-02-08, 23:37   #2387
Adzi07
Zakorzenienie

[QUOTE=kochaneczka;1706009 2]witajcie kochane!
Pare dni temu pisalam do Was z pytaniem o porade co zrobic z odrostami
Tak to fakt ze pierwsze podejscie to byla pomylka.Wiedz chyba do trzech razy sztuka i juz nie odwiedzisz tej pani jesli chodzi o dobieranie kolorow na wlosach. No ale te drugie wyglaja calkiem fajnie.Mi to wyglada na roznego rodzaju odcienie kawy.Bardzo fajnie i musze przyznac ze do twarzy Ci z tym kolorkiem.Takze nie przejmuj sie bo jest Cool.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

[QUOTE=DolceGabbana;170599 97]Hej dziewczyny!
Witaj Tak szczeze mowiac to nie wiem czy jakas farba za pierwszym razem zrobi Ci z wloskow a zwlaszcza z tak intensywnego rudego klorek blond.Podejrzewam, ze co najmniej bedziesz musiała kłaść farbę dwa razy.Ale jeszcze się upewnię bo mówimy o tej 1-szej fotce tak?Ten najbardziej intensywny rudy??
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-08, 23:42   #2388
kochaneczka
Rozeznanie

GG do kochaneczka

[QUOTE=Adzi07;17060462]
Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
witajcie kochane!
Pare dni temu pisalam do Was z pytaniem o porade co zrobic z odrostami
Tak to fakt ze pierwsze podejscie to byla pomylka.Wiedz chyba do trzech razy sztuka i juz nie odwiedzisz tej pani jesli chodzi o dobieranie kolorow na wlosach. No ale te drugie wyglaja calkiem fajnie.Mi to wyglada na roznego rodzaju odcienie kawy.Bardzo fajnie i musze przyznac ze do twarzy Ci z tym kolorkiem.Takze nie przejmuj sie bo jest Cool.
dziekuje Ci adzio za opinie, tak maszx racje nie odwiedze NIGDY WIECEJ TEJ PSEUDOFRYZJERKI!! Nigdy!! A co do koloru obecnego... hmm tak, wiem, ze troche lepiej ale mam teraz tyle kolorow na glowie ze az sie boje Chyba bylam przyzwyczajona ado "swojego" blondu i najlepiej sie w nim czulam.. a za rok slub.. chcialam zrobic z wlosami porzadek i zapuszczac.. no to sobie narobilam heh..;/ Macie moze jakies sposoby na szybsze wymycie sie tego zoltka od farby na odrostach? Myje szamponem przeciwlupiezowym clear ale poprawy nie widze.. chcialabym, zeby te ciemne pasemka tez troche pojasnialy ale ciezko z tym chyba bedzie.. Ja teraz widze wiele niedociagniec na tych wlosach- to tu pasemko w polowie ciemne a w polowie jasny blond, to znowu polowa rudego a polowa ciemnego itp. itd.. probowalam robic plukanke fioletowa ale wlasnie przez te niedociagniecia fryzjerek- zlapalo mi nierowno. No i bardziej bylo widac te defekty wiec zaprzestalam. Co moge zrobic? tak w ogole to nie dosc ze mam cienkie wlosy z natury to jeszcze teraz poniszczone Znacie dobre maski i odzywki regenerujace? na kieszen studentki..?Pozdrawiam wszystkie blondynki
Stary 2010-02-09, 00:51   #2390
Jowitka061987
Raczkowanie

[QUOTE=kochaneczka;1706078 9]
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
dziekuje Ci adzio za opinie, tak maszx racje nie odwiedze NIGDY WIECEJ TEJ PSEUDOFRYZJERKI!! Nigdy!! A co do koloru obecnego... hmm tak, wiem, ze troche lepiej ale mam teraz tyle kolorow na glowie ze az sie boje Chyba bylam przyzwyczajona ado "swojego" blondu i najlepiej sie w nim czulam.. a za rok slub.. chcialam zrobic z wlosami porzadek i zapuszczac.. no to sobie narobilam heh..;/ Macie moze jakies sposoby na szybsze wymycie sie tego zoltka od farby na odrostach? Myje szamponem przeciwlupiezowym clear ale poprawy nie widze.. chcialabym, zeby te ciemne pasemka tez troche pojasnialy ale ciezko z tym chyba bedzie.. Ja teraz widze wiele niedociagniec na tych wlosach- to tu pasemko w polowie ciemne a w polowie jasny blond, to znowu polowa rudego a polowa ciemnego itp. itd.. probowalam robic plukanke fioletowa ale wlasnie przez te niedociagniecia fryzjerek- zlapalo mi nierowno. No i bardziej bylo widac te defekty wiec zaprzestalam. Co moge zrobic? tak w ogole to nie dosc ze mam cienkie wlosy z natury to jeszcze teraz poniszczone Znacie dobre maski i odzywki regenerujace? na kieszen studentki..?Pozdrawiam wszystkie blondynki

nie martw się kochaneczka... po jakichs 3 tygodniach kolorek się wypłucze..tymbardziej z rojasnianych wczesniej wloskow...pasemka masz delikatne to i lepiej bedzie to wygladalo..
myj przeciwlupiezowym i odzywiaj wloski tak jak radzila adzi. mialam kiedys podobny problem ale po miesiacu czestego mycia bylo z glowy.. cierpliwosci i zadnych desperackich krokow..pozwol im odpoczac
polecam ci dobra maskę z pantine pro v odudowującą... ok 17 zl, a efekty juz po pierwszym uzyciu...ja np. mam problem z ozdwojonymi koncowkami-ona jedna mi pomaga

trzymam kciuki

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-09 o 00:55
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-09, 01:18   #2391
acom
Raczkowanie

Witajcie
Przejrzałam prawie cały wątek i nie natknęłam sie na informacje, skąd Wy wiecie, w których farbach jest jaka %woda?
Przeglądam ulotkę, pudełko, tubki dokładnie i tam chyba nie ma napisane, albo źle patrzę/czytam? To dla mnie ważne: po Garnier Color Naturals 110, 111 było ok, ale raczej trochę za słabo w stosunku do oczekiwanego przeze mnie efektu, a Wellaton 12/0 rozwalił mi włosy, był zdecydowanie za mocny:/ Muszę teraz trochę odczekać..
Skąd mam widzieć która farba jest jak mocna? Chodzi mi o te rozjaśniające, bo o taki efekt mi chodzi.. kupiłam teraz Safirę 10/0 i nie mam pojęcia co będzie.
Da się zatem jakoś rozpoznać w której farbie co dokładnie jest??
Byłabym wdzięczna za odpowiedź..
(wybaczcie, ale w farbowaniu jestem początkująca)
acom jest offline  
Stary 2010-02-09, 08:03   #2392
Kachula82
Zakorzenienie

Kochaneczka taki "balejażyk" dodał ci uroku. Jak dla mnie zdecydowanie lepiej wyglądasz w porównaniu z poprzednimi, w których wyglądałaś blado. Skoro za rok masz ślub to dziewczyno przez rok można duzo zrobic z włosami. Na razie odżywiaj a potem próbuj coś zrobić. Ewentualnie pasemkami dojdź do jasnego.

DolceGabbana wydaje mi się, że żadna farba dobrze nierozjaśniająca nie weźmie takich rudawych włosów. Miałam przykład na swoich odrostach, niby 2-4 tony ale nic nie dało. Teraz już kupiłam profesjonalną wodę i farbę i zobacze efekty. A Ty możesz kupić np palette cool blonds c10 lub c12 i zmieszać z c9 (robią tak dziewczyny), możesz próbować garniera 111 lub jakieś rozjaśniające Loreale. Ewentualnie możesz zastąpić wodę z kupnej farby wodą profesjonalną bo jest mocniejsza i kolor może złapać lepiej. Ja kupiłam sobie 9%. Ale wątpię abyś od razu doszła do blondu. Raczej kilka farbowań. Ewentualnie iść na gęsty balejaż lub pasemka do fryzjera, ale naprawdę gesty.
Wyżej podesłałam kanał garniera z youtube i tam najpierw kładą jakiś ich rozjaśniacz na głowę a potem farbę. Warto obejrzeć. My akurat z tej serii nie mamy rozjaśniacza ale jest takiz naturals: http://www.garnier.pl/img/our_produc...1-E20-pack.png
Może to cos pomoże.
Dodam ze na tych filmikach od garniera świetnie jest pokazane jak nakładać rozjaśniacz, farbę na odrosty i takie tam.

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-09 o 08:12
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-09, 08:33   #2393
femme13
Raczkowanie

[QUOTE=kochaneczka;1706028 8]p.s. a jeszcze tydzien temu mialam takie włoski... i jak tu nie oszalec?[/QUOT

ja uważam, że w tych ciemnych pasemkach wyglądasz ślicznie, ale jeśli chcesz całość blond - to przede wszystkim zmień fryzjera. Doradzam po czasie więcej pasemek blond i tak powoli schodzić do wymarzonego blondu. Wydaje mi się, że szkoda byłoby niszczyć teraz włosy i znów kłaść dekoloryzator czy rozjaśniacz, bo niestety żadna farba teraz Ci tego nie wyrówna. Na następny raz dużo blond pasemek i po kilku sesjach będziesz śliczną blondynką bez zniszczonych włosów. Sama kiedyś schodziłam z pasemek na blond domowymi sposobami, jest to możliwe, ale bardzo pracochłonne i stresujace (pomarańcze i żółte kurczaki na głowie), no i do tego bardziej niszczy włosy niż doświadczony fryzjer.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-09, 10:09   #2394
DolceGabbana
Raczkowanie

Kachula82 bardzo dziękuję za rady. Wiem, że od razu blond jest niemożliwy, ale przynajmniej tego rudawego musze się pozbyć:/
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-02-09, 12:41   #2395
aiwlys88
Raczkowanie

Jestem właśnie po farbowaniu 111 efekt nawet niezły załączam fotki (pierwsza przed farbowaniem reszta po) aczkolwiek na żywo wygląda to jeszcze inaczej

Co mogłabym zrobić z ta rudą górą? Chyba fioletowy szampon Joanny, tak?

Edytowane przez aiwlys88
Czas edycji: 2010-02-09 o 12:42
aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-09, 12:45   #2396
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie po farbowaniu 111 efekt nawet niezły załączam fotki (pierwsza przed farbowaniem reszta po) aczkolwiek na żywo wygląda to jeszcze inaczej

Co mogłabym zrobić z ta rudą górą? Chyba fioletowy szampon Joanny, tak?
Inaczej czyli podoba się czy nie?

Mi szampon na rude nie pomagał ale spróbuj bo może to tez od włosów zależy.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-09, 12:49   #2397
aiwlys88
Raczkowanie

Cytat:
Inaczej czyli podoba się czy nie?

Mi szampon na rude nie pomagał ale spróbuj bo może to tez od włosów zależy.
W porównaniu do tego co miałam za pierwszym razem jak rozjaśniłam włosy jest spora różnica i teraz wygląda to zdecydowanie lepiej pewnie to zasługa tego że włosy miałam teraz jaśniejsze od poprzedniego razu ale gdyby wyszły na całości tak jak od uszu w dół to byłoby genialnie

aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-09, 12:58   #2398
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
W porównaniu do tego co miałam za pierwszym razem jak rozjaśniłam włosy jest spora różnica i teraz wygląda to zdecydowanie lepiej pewnie to zasługa tego że włosy miałam teraz jaśniejsze od poprzedniego razu ale gdyby wyszły na całości tak jak od uszu w dół to byłoby genialnie
Jak teraz się przyjrzałam to aż tak rudych nie masz. Ja mam o niebo ciemniejsze. No i ładnie ogólnie wygląda.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Mówisz że od uszu ładniejsze. Zawsze jak chcesz można położyc farbe jeszcze raz Ale to zależy jaki masz stan włosków.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-09, 13:03   #2399
aiwlys88
Raczkowanie

Cytat:
Jak teraz się przyjrzałam to aż tak rudych nie masz. Ja mam o niebo ciemniejsze. No i ładnie ogólnie wygląda.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Mówisz że od uszu ładniejsze. Zawsze jak chcesz można położyc farbe jeszcze raz Ale to zależy jaki masz stan włosków.
Narazie chyba im odpuszczę a włosy są w stanie bardzo dobrym, do każdego wcześniejszego farbowania używałam Garniera i włosów nie mam zniszczonych dlatego chyba przy nim zostanę
Bardzo rude to nie są ale poświata się pojawia :P

aiwlys88 jest offline  
Stary 2010-02-09, 13:57   #2400
Ula 25
Rozeznanie

Ja z kolei powoli mam serdecznie dość tego blondu, półtora tygodnia temu zafarbowałam włosy, garnierem, kolor super. Dziś raptem nie całe dwa tygodnie po farbowaniu zżółkły, no ja rozumiem że rozjaśniane włosy mogą żółknąć, ale w takim tempie??? Nie wiem już sama jaką farbą pofarbować żeby kolor trzymał się troche dłużej, poradzicie coś?
Ula 25 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości