Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-14, 13:49   #2551
EwCiA000
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczynki
wklejam zdjęcia swoich włosków po ostatnim rozjaśnianiu przepraszam za nieład na swojej głowie ale sa niewymodelowane, od razu po myciu powiedzcie co byście radziły dalej robić z moimi włosami żebym uzyskała wkońcu blondzik
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-14, 14:51   #2552
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 Świetna robota.Naprawdę jestem pod wrażeniem ,ze sama sobie poradziłaś z całym przejściem Super
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-14, 15:57   #2553
Kachula82
Zakorzenienie

A ja w końcu wzięłam się za tłumaczenie instrukcji Prosalonu z opakowania a jest cała po francusku i... Jestem zła! Chce tu napisać bo moze ktoś jeszcze kupi tą farbę i zrobi tak samo źle jak ja. Otóż blondy specjalne są to kolory rozjaśniające o 4 tony i należy je dobrać tak aby pasowały pod nasz pigment włosów. Każdej z nas inaczej rozjaśniają się włosy i jedne mają pigment czerwony inne pomarańczowy a inne żółty. Do tego są one bardzo dobre na włosy po dekoloryzacji i po pasemkach. Trzeba stoswać je wg podanej tabelki (zaraz ją przetłumaczę). Dlatego tez babka w hurtowni mi doradziła właśnie 1000/2. Mówiła także o jakimś rozlewaniu wody i farby w proporcjach ale ja nie pamiętałam i zrobiłam 1:1 a trzeba było 1:2!!! Porcja farby i dwie oxydantu! Gybym posłuchała dokładnie tej babeczki w hurtowni miałabym pewnie już blond!
No jestem wściekła normalnie! Ale i zła na firmę Chantal, że umieściła info ale po francusku!!! Niby cos tam patrzyłam przed farbowaniem ale kto do cholerki zna francuski! Już mogli po angielsku. Idę tłumaczyć resztę dotyczącą blondów specjalnych i potem napiszę wszystko razem z tabelką.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

A więc: kolor 1000/3 używamy do nadania złotego odcienia, aby ten złoty pogłębiać lub osłabiać nalezy używać z innymi rozjaśniającymi kolorami. 1000/0 nie działa z zasadą pigmentu (czy jakoś tak) i nadaje ciepły odcienie. A do farbowania nim siwych włosów trzeba zmieszać z innymi z linii naturalnych.
A tu tabela:
kolor włosów - pigment - odpowiednia farba
jasnobrązowy- czerwony - 1000/1

ciemny blond - pomarańczowy - 1000/1

jasny blond - pomarańczowo-żółty - 1000/1 lub 1000/2

UWAGA! Ja to sobie sama tłumaczyłam w translatorze ale chociaż jakieś pojęcie już się ma co do tych specjalnych blondów i wiem czemu nazywają się specjalne. I trzeba pamiętać 1:2 (porcja farby-dwie oxydantu)

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-14, 18:10   #2554
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
kate12345 No ładny kolorek ciekawe jak wyjdzie.A jaki masz teraz obecnie kolor włosków??
To mój obecny kolor włosów.Wkurza mnie ten rudawy.Odrost mam około pół centymetra moje naturalne to taka szatynka w każdym bądz razie ciemne.

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 18:17   #2555
kate12345
Raczkowanie

Takie duże te zdjęcia mi tu wyszły.Jak je wstawiać by nie były takie wielkie???

każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 18:51   #2556
Adzi07
Zakorzenienie

Co do zdjęć to musisz je zmniejszyć np.w world albo piet.A wloski to troszke Ciemnawe.Nie wiem czy ta farbka sobie z nimi poradzi.Na 80 stronie jest mój przykład ale ja miałam jasne włosy tyle ze odrost byl1,5 cm.Z tym ze moje włosy są ciężkie do rozjaśnienia.Po mimo trzymania farbki 50 minut na odrostach możesz zobaczyć efekty.
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-14, 19:18   #2557
Lola20
Rozeznanie

Nie było mnie tu kilka dni i widzę, że mam dużo zaległości do nadrobienia zaraz się za to zabiorę, a tymczasem chciałabym podzielić się z Wami doświadczeniami z nowym szamponem koloryzującym Palette color&gloss - kolor 9-1, mroźny blond. Niedawno użyła go Superedzia i była bardzo zadowolona, bo efekt wyszedł jej faktycznie śliczny

skuszona takim ładnym rezultatem kupiłam ten szampon (farba u mnie już się troche zmywa, odsłaniając jeszcze nie do końca rozjaśnione rudawe pasma i ogólnie kolor leciutko żółknie). Pomyślałam, że dam włosom trochę odpocząć przed kolejną farbą rozjasniającą i zneutralizuje żółć tym szamponem (nie ma amoniaku, a emulsja rozwijająca do niego dołączona ma 0% - tak więc wydawał mi się względnie nieszkodliwy). Na pudełku pisało, że nadaje się do włosów jasny blond, siwych oraz białych i że już w 15 min neutralizuje żółty odcień nadając włosom perłowy ton. Tak więc nałożyłam szampon - po 5 minutach zauważyłam, że coś jest nie tak. Zmyłam szampon z pasemka włosów i okazało się, że złapały na...FIOLETOWO. I to nie była fioletowa poświata, lila czy taka opalizująca perła. Były całkowicie i absolutnie fioletowe

Spłukałam szybko szampon i okazało się, że zupełnie fioletowe wyszły na tych pasemkach, które miałam najmocniej rozjaśnione, niemal białe. Tam gdzie były rudawe lub żółte nie ruszyło koloru (może dlatego, że trzymałam tylko 5 min...ale z drugiej strony te 5 min wystarczyło, żeby najbardziej rozjaśnione pasemka zrobiły się wściekle fioletowe ) Efekt był taki, że miałam włosy całe w fioletowych pasemkach, a od 2/3 długości niemal wszystkie były fioletowe. Po kilkudziesięciu myciach (połączonych z agresywnym szorowaniem) szamponem przeciwłupieżowym fiolet w większości puścił. W niektorych miejscach jeszcze nieco widać jasno-liliowe pasemka (na razie mam mokre włosy, zobaczymy jak to będzie wyglądać kiedy wyschną). Mam nadzieję, że za pare dni nie będzie już po nich śladu. Aż strach pomyśleć co by było, gdybym trzymała szampon zalecane 15 min Ale sporo stresu mnie kosztowała ta sytuacja - efekty tego całego "zabiegu" są takie:
-wyzej wspomniane liliowe pasemka
-kolor włosów bez zmian, to co chciałam ochłodzić jest takie, jakie było
-włosy wymęczone i zapewne mocno przesuszone i osłabione szorowaniem szamponem przeciwłupieżowym
-dzieki szamponowi przeciwłupieżowemu przy okazji zmyłam sobie większość farby garnier 111, którą w takich bólach osiągnęłam w miare niezły efekt przykrycia rudawych włosów.

Tak więc jeśli macie mocno rozjaśnione rozjaśniaczem pasemka lub zniszczone włosy to zastanówcie się zanim użyjecie tego szamponu może nadaje się on do włosów naturalnych jasny blond lub już farbowanych na blond , ale nie rozjaśnianych za mocno rozjaśniaczami, ewentualnie super-zdrowych w każdym razie ja już mu podziękuję za współpracę
Nie bardzo wiem czy jest dobry dla włosów siwych, czyli pozbawionych pigmentu, skoro na moich najjaśniejszych pasmach, też wyżartych z pigmentu tak szybko chwycił na mocny fiolet.
Stary 2010-02-14, 19:25   #2558
EwCiA000
Zadomowienie

Dziewczyny czekam na odpowiedź;*
doradźcie
Pozdrawiam
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-14, 19:28   #2559
kate12345
Raczkowanie

Tak trochę ciemne mam włosy.Ale zobaczymy za dwa tygodnie co mi wyjdzie Odrost powinien już mieć 1 cm. I też będę kładła na odrosty 50 min a na resztę na 10 min.
Tobie bardzo ładnie wyszło Zaraz poszukam na internecie Twojej farby.Zobaczę jak wygląda.Ogólnie chciałam kupić zupełnie inną farbę ale w żadnym sklepie którym byłam akurat tej nie było więc kupiłam tą.A Myślałam o tej co na zdjęciu.Gdzieś czytałam i widziałam na zdjęciach że jest fajna

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 19:41   #2560
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czekam na odpowiedź;*
doradźcie
Pozdrawiam
A jaki kolor blondu chcesz uzyskać? Ciepły czy raczej zimny. I jaką farbą wcześniej farbowałaś???

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 19:44   #2561
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
hej dziewczynki
wklejam zdjęcia swoich włosków po ostatnim rozjaśnianiu przepraszam za nieład na swojej głowie ale sa niewymodelowane, od razu po myciu powiedzcie co byście radziły dalej robić z moimi włosami żebym uzyskała wkońcu blondzik
Ja bym na razie zostawiła jak jest bo fajnie nawet to wygląda. Potem możesz próbować kłaść jakąś farbę a na razie daj odpocząć włosom.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-14, 19:55   #2562
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee No u mnie nie wyszedł ani szary ani żółty.Morze twoje włosy rozjaśniają się lepiej od moich i będzie lepszy efekt.Ja w sumie już nie długo pokryje je jeszcze raz i będzie ok.Wiem to już dziś bo to naprawdę super farba.Jak już mówiłam moje włosy się naprawdę ciężko rozjaśniają i ta farba prawie sobie z tym poradziła wiedz dla mnie to i tak sukces.A mojego odrostu wogole go nie widzę.

No już postanowiłam, w tyg kupuję 10.21 i pewnie w weekend pofarbuję powiedz mi tylko ona ma 9% wodę?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:09   #2563
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja bym na razie zostawiła jak jest bo fajnie nawet to wygląda. Potem możesz próbować kłaść jakąś farbę a na razie daj odpocząć włosom.
A tak po za tym dołączam się do odpowiedzi Kachula82.
Teraz toje włosy fajnie wyglądają.Zobacz moje to dopiero porażka i w dodatku robiłam u fryzjera
LOLA20 kiedyś miałam podobny przypadek ale ogólnie miałam całe fioletowe. Współczuje na szczęście się zmywa ale ile razy myłam głowę
A jeszcze wcześniej zrobiłam sobie samym rozjaśniaczem i byłam biała jak śnieg wyglądałam jak idz i nie wracaj.Może znajdę zdjęcie to zobaczycie .
Widać która to ja:hahaha :

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

O kurka zdjęcia nie załadowało teraz musi być

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:10   #2564
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
hej dziewczynki
Ja bym póki co nic nie robiła i zafundowała im głęboką regenerację bo widać że są strasznie suche
Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Tak więc jeśli macie mocno rozjaśnione rozjaśniaczem pasemka lub zniszczone włosy to zastanówcie się zanim użyjecie tego szamponu może nadaje się on do włosów naturalnych jasny blond lub już farbowanych na blond , ale nie rozjaśnianych za mocno rozjaśniaczami, ewentualnie super-zdrowych w każdym razie ja już mu podziękuję za współpracę
Nie bardzo wiem czy jest dobry dla włosów siwych, czyli pozbawionych pigmentu, skoro na moich najjaśniejszych pasmach, też wyżartych z pigmentu tak szybko chwycił na mocny fiolet.
Ufff jak dobrze że piszesz, ostatnio przyglądałam się w Rosmanie temu szamponowi i się wachałam czy próbować, na szczęście się nie zdecydowałam
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:11   #2565
kate12345
Raczkowanie

Pózniej dam teraz nie chce załadować coś

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:21   #2566
Adzi07
Zakorzenienie

snowhitee To świetnie już trzymam kciuki aby wszystko poszło jak należny.Na pewno będzie.A co do % to bardzo bym chciała Ci pomóc ale nie wiem ,choć szukałam tego na opakowaniu i w ulotce i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Jak dobrze ze mnie dobrze aniołki chronią przed paletta.Nie żebym fochowala,ale zawsze mnie coś korci na nie i dobrze ze się nie skusiłam.LOLA20 współczuje.Ale najważniejsze ze to coś już schodzi.Bedzie dobrze.
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:28   #2567
snowhitee
Zakorzenienie

Dziękuję Adzi07
A może któraś z Was dziewczynki wie jaka woda jest dołączona do l'oreala excellence 10.21?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-14, 20:53   #2568
kate12345
Raczkowanie

Nie trzeba pokazywać palcem co

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 21:01   #2569
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
A jaki kolor blondu chcesz uzyskać? Ciepły czy raczej zimny. I jaką farbą wcześniej farbowałaś???
chciałabym uzyskać raczej chłodny odcień blondu;*
nie farbowałam żadną farbą tylko robiłam rozjaśniaczem pasemka;*

Do: EMdz
używam odżywek, maseczek, odżywek w spray'u. co byś jeszcze radziła na suche włosy jeśli mogłabys napisać;*
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-14, 21:15   #2570
Jazzlyn
Zadomowienie

Ja tez dzisiaj nakładałam Color & Gloss mroźny blond. Farbowałam jakiś czas temu Majirel 9.31, ale wyszło za ciepło, za ciemno i w ogóle spodziewałam się czegoś ładniejszego, położyłam więc na to ostatnio Belle Color 111, słabo rozjaśniła, ochłodziła tylko odrobinę, strasznie przesuszyła włosy, w dodatku farba rozwinęła się na szaro buro i takie tez były włosy zanim zaczęła się spłukiwać. Dzisiaj nałożyłam na 15 minut color&gloss, do tych dwóch aktywatorów dodałam odrobinę wody 9%. W paru miejscach końcówki maja fioletową poświate, gdzieniegdzie złapało na siwo i liliowo, na odrostach słabo złapało. Wymyłam później włosy i trochę ten fiolet puścił i całkiem ładnie to wygląda, taka srebrzysto-perłowa poświata, myślę że wymyje jeszcze z 2 razy i nie będzie tak źle. Zdjęcie "po" robione w innym świetle więc jasnością się nie sugerujcie :P Chyba rzeczywiście trzeba uważać przy porowatych i zniszczonych włosach bo może chwycić na fioletowo w tych miejscach.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-02-14, 21:21   #2571
Adzi07
Zakorzenienie

kate12345 Kiedyś tez się tak załatwiłam wiedz wiem co czułaś.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-14, 21:33   #2572
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
używam odżywek, maseczek, odżywek w spray'u. co byś jeszcze radziła na suche włosy jeśli mogłabys napisać;*
Przepraszam ale i w tym i w innych wątkach bardzo dużo o odżywianiu włosów jest, nie chce mi się kolejny raz pisać tego samego
Ale możliwe że będziesz musiała nieco skrócić włosy...

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
rzeczywiście nie trzeba wyglądałaś jak jeden z króliczków playboya
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-14, 21:49   #2573
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
chciałabym uzyskać raczej chłodny odcień blondu;*
nie farbowałam żadną farbą tylko robiłam rozjaśniaczem pasemka;*

Ja polecam Ci tą odżywkę do włosów WAX używam jej od roku i jestem z niej zadowolona.Włosy mam zupełnie inne dużo zdrowsze.Co prawda mi ona nie przyspieszyła wzrostu włosów ale i tak jej używam bo jest dobra.To link do niej zobacz i poczytaj
http://www.apteka.gda.pl/treatment-o...nd-p-2165.html

Jedyną wadą jest to że długo trzyma się ją na głowie i na gorąco się ją robi.Ale ja robie to tak że zakładam worek na głowę np.reklamówkę jednorazową na to zawijam ręcznik i trzymam 20-25 min.
Proponuję Ci również jedwab do włosów.
No i musisz je trochę podciąć.
Ja robię to co trzy miesiące przynajmniej 0,05cm.
Szkoda że nie mam takich zdjęć aby pokazać jakie miałam zniszczone włosy i porównać jakie są teraz.Ale mogę śmiało powiedzieć że mam zdrowe Mam dwa razy więcej włosów.

Co do farbowania wstrzymaj się jeszcze ale pózniej może coś w farbach Loreal znajdziesz fajnego.Nie używaj żadnej z palet bo one bardzo niszczą włosy.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

EMdz no właśnie i tak sztucznie czułam się jak kukła albo manekin bo jak bym stanęła w sklepie na wystawie nie ruszając się to jak manekin

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Adzio07 dziękuje

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Jazzlyn ja bym chciała taki jak miałaś wcześniej mieć na swojej głowie.Ale ogólnie oba kolorki ładne

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-14, 22:06   #2574
Jowitka061987
Raczkowanie

dziewczęta nie wytrzymałam i pomalowałam dzis znowu!!wiem szalona jestem
tym razem farbą GARNIER NUTRISSE KREM 111
rozjasniło mi włoski i po rudym nie ma sladu...podczas farbowania troszkę sie wystraszyłam, bo przy skórze miałam żółte ale po umyciu i wysuszeniu kolorek jest ładny..taki jaśniutki miodek dziwne ale- o chłodnym błysku...
dodaję fotki, robione w dzień z lampą błyskową (bardziej widoczny efekt)

zdecydowanie tą farbę mogę polecić w walce z rudościami i osobom które chcą troszkę rozjaśnić swoje włoski

Plusy:
- farba wygodnie sie nakłada i dozuje
- nie spływa
- włosy po użyciu są miekkie i błyszczące
- kolor jest bardzo równomierny
- ładnie kryje

Minusy:
- okropnie śmierdzi (musiałam uciekać z łazienki)
- mogłaby byc wydajniejsza
- troszkę szczypie, ale da sie wytrzymac

Jazzlyn widziałam fotki po demakijazu...jestem pod wrażeniem, naprawdę ładnie Ci zeszło,a efekt końcowy super
zdecydowałam i nie będe robiła tego demakijażu... jeszcze z 2 razy pofarbuję tą 111 co dziś, a na koniec loreal viking i dam spokój...sądząc po efekcie jaki osiągnęłam po dzisiejszym farbowaniu kolejne 2 zdecydowanie wystarczą bym osiągnęła zamierzony efekt, a żeby zupełnie ochłodzić kolor zaryzykuję z vikingiem loreala, powinno zadziałać, póki co odżywiam włoski

femme13 jestem pod ogromnym wrażeniem... zazdroszczę kondycji włosków...moje pewnie już by się wykruszyły efekt końcowy przechodzi wszelkie oczekiwania..i to tylko w miesiąc... super

Lola20 spróbuj jeszcze raz z tą 111, ja jestem bardzo zadowolona. a tez nie narzekam na zbyt mocne włosy
oczywiście zanim to zrobisz rób sobie maski z nafty i żółtka olejku rycynowego żeby włoski troche odzyły
trzymam kciuki

Kachula82 lepiej późno niż wcale...ja szczerze mówiąc tez nie tłumaczyła bym z francuskiego na początku. Uczymy sie na błędach wychodzi na to. bedziesz dalej eksperymentowac z profesjonalnymi? mnie też sie podoba wiele odcieni z probnikow..ale nie mialabym głowy do mieszania jestem za leniwa

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-14, 23:41   #2575
Lola20
Rozeznanie

Dzięki za pocieszenie dziewczyny na szczęście jak włosy wyschły, to okazało się, że tego fioletu już w ogóle nie widać ale to tylko i wyłącznie zasługa kilkunastu myć włosów szamponem przeciwłupieżowym, bo na początku one były kompletnie fioletowe na tych najjaśniejszych pasemkach-miały kolor jak taka fioletowo-granatowa śliwka, bez żadnych przebłysków blondu - i to tylko po 5 minutach trzymania

okazało się też, że garnier 111 jednak nie spłukał się tak zupełnie przy tym szorowaniu szamponem przeciwłupieżowym, po prostu mokre włosy wyglądały na ciemniejsze niż wcześniej po myciach (pewnie przez ten fiolet) i miałam wrażenie, że znowu są całe rude w zasadzie kolor w ogóle się nie zmienił, na poszczególnych pasemkach ma nawet perłową poświatę. Okaże się jutro, w dziennym świetle, ale i tak nie polecam dziewczynom o suchych i traktowanych kilkukrotnie rozjaśniaczem włosach. Efekt naprawde nieprzewidywalny, a dodam, że moje włosy nie mają skłonności do nabierania dziwnych kolorów po żadnej farbie czy szamponie koloryzującym nie zdarzyła mi się jeszcze taka wpadka. Regularnie stosuje do mycia włosów szampon fioletowy i też takich problemów nie miałam, nawet jak przetrzymałam go za długo. Jazzlyn też pisała, że miejscami wyszły jej fioletowe, więc faktycznie coś w tym jest z tym, że u niej ten efekt był zdecydowanie delikatniejszy wnioskując z posta. Może pomogło dodanie wody utlenionej 9%, może ma włoski rozjaśniane bardziej farbami, a mniej rozjaśniaczami i ogólnie w lepszej kondycji Ja już na pewno nie użyje więcej tego szamponu. A jeśli już Was kusi zafarbowanie nim, to użyjcie najpierw na pasemku ze spodu włosów - możliwie jak najjaśniejszym i jednym z tych bardziej przesuszonych, potem na bieżąco, co kilka min kontrolujcie efekt, to Was uchroni przed tym co mnie spotkało

Jowitka061987- śl;icznie Ci złapał ten garnier, widać już zdecydowaną różnicę w kolorku mówiłam, że ta Nutrisse też jest dobra ja także mam zamiar w następnych miesiącach nią farbować jeszcze kilka razy do pożądanego rozjaśnienia

kate12345 -moim zdaniem wcale nie było źle po tym rozjaśniaczu, nie wyglądało to zdecydowanie na jakiś nieudany eksperyment, raczej na zamierzony efekt mi po rozjaśniaczu wyszły pomarańczowo-żółte, to jest dopiero zły efekt teraz też masz bardzo ładne włoski, mam podobny problem jak Ty - walczę z resztkami rudości ale Tobie już niewiele brakuje, myślę, że jedno farbowanie załatwi sprawę. Castingiem chcesz farbować? Casting koloryzuje bardziej "ton w ton", czyli nie ma co się spodziewać specjalnego rozjaśnienia (chyba, że nie zależy Ci na rozjaśnieniu, tylko chcesz ujednolicić kolor). Ale nie wiem czy dobrałaś odpowiedni odcień ten jest taki bardziej słoneczny, może wyjść lekko żółty i raczej nie będzie dobrze tonował rudości może lepszy byłby świetlisty blond z Castinga? Albo perłowy? Próbowałabym świetlistym, jest jaśniejszy perłowy może wyjść dość ciemny, taki bury Wiem, że szukasz ciepłego odcienia blondu, jednak ja bym chyba najpierw spróbowała zgasić te rudawe refleksy jakąś neutralną farbą (ten świetlity blond chyba jest dość neutralny - ani popielaty ani ciepły), a kiedy to już się uda, pokryć włosy farbą w wymarzonym kolorze.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-02-15 o 00:13
Lola20 jest offline  
Stary 2010-02-15, 00:25   #2576
kate12345
Raczkowanie

Lola20-za dwa tygodnie będę farbować włosy Loreal preference bardzo jasny blond nr.01(dołączam zdjęcie)Tom drugom miałam zamiar kupić ale nie było w żadnym sklepie.Ale jak patrze na tą to jestem na razie zadowolona.Ja nie chcę już białych włosów.I nie podobają mi się za bardzo właśnie takie chłodne bo są takie szare ale to pewnie dlatego że do mnie nie pasuje ten kolor wolę ciepłe kolory .
Rzeczywiście lepiej mieć takie białe jak ja miałam niż tak jak Ty piszesz żółte czy pomarańczowe. Jak już będę mieć zrobione włoski to wstawię zdjęcia
Pozdrawiam serdecznie

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-15, 00:31   #2577
kate12345
Raczkowanie

A rzeczywiście jak ta nie wyjdzie tak jak bym chciała to kupię to o której piszesz świetlisty blond z Castinga bo też o niej myślałam tyle że jej również nie było jej w sklepie.Ogólnie dziękuje Ci bo nie mam dużego doświadczenia z blądem po za tym białym.Chodziłam do fryzjera bo już nie chciałam niszczyć włosów a i tak nigdy do końca u fryzjera nie byłam zadowolona.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-15, 08:01   #2578
kedud86
Raczkowanie

Cytat:
Hej a który rozjaśniacz dał Ci taki biały efekt?
kedud86 jest offline  
Stary 2010-02-15, 10:04   #2579
kate12345
Raczkowanie

Ja nazwy nie pamiętam ale w środę będę w tym sklepie to spisze nazwę.Tylko ja nie mieszkam w Polsce i nie wiem czy jest taka w Polsce ale pewnie na ebay można kupić.W środę na wieczór podam Ci nazwę i wstawię zdjęcie bo teraz nie mogłam znaleźć .Wyskakiwało mi co innego.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-15, 10:06   #2580
kredka1910
Przyczajenie

ostrożnie z odcieniem9-1 mrożny blond włosy są po nim fioletowe
kredka1910 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości