Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-15, 10:10   #2581
Kajtolinka
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A więc: kolor 1000/3 używamy do nadania złotego odcienia, aby ten złoty pogłębiać lub osłabiać nalezy używać z innymi rozjaśniającymi kolorami. 1000/0 nie działa z zasadą pigmentu (czy jakoś tak) i nadaje ciepły odcienie. A do farbowania nim siwych włosów trzeba zmieszać z innymi z linii naturalnych.
A tu tabela:
kolor włosów - pigment - odpowiednia farba
jasnobrązowy- czerwony - 1000/1

ciemny blond - pomarańczowy - 1000/1

jasny blond - pomarańczowo-żółty - 1000/1 lub 1000/2

UWAGA! Ja to sobie sama tłumaczyłam w translatorze ale chociaż jakieś pojęcie już się ma co do tych specjalnych blondów i wiem czemu nazywają się specjalne. I trzeba pamiętać 1:2 (porcja farby-dwie oxydantu)
Kachula82 na stronie prosalonu jest super "podręcznik techniczny", pewnie nigdy bym na niego nie trafiła,gdyby nie moja wszystko sprawdzająca mamuśka. Może przyda się i innym porywającym się na farbowanie Prosalonem (w tym mnie) Bardzo przystępnie wyjaśnione-szczególnie pomocna jest 7 strona
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-15, 10:26   #2582
EMdz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Kachula82 na stronie prosalonu jest super "podręcznik techniczny", pewnie nigdy bym na niego nie trafiła,gdyby nie moja wszystko sprawdzająca mamuśka. Może przyda się i innym porywającym się na farbowanie Prosalonem (w tym mnie) Bardzo przystępnie wyjaśnione-szczególnie pomocna jest 7 strona
Oo dobrze że piszesz, przydatny ten samouczek
http://www.prosalon.eu/admin/Editor/...CJA_srodek.pdf

Przy tej tabelce ile trzymać itd. jest "użycie ciepła- tak" tzn. że dobrze by było np. podgrzać suszarką?
EMdz jest offline  
Stary 2010-02-15, 10:56   #2583
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kredka1910 Pokaż wiadomość
ostrożnie z odcieniem9-1 mrożny blond włosy są po nim fioletowe
No proszę, czyżbym nie tylko ja nacięła się na tym odcieniu? wygląda na to, że to kolor dla tych, którzy lubią ryzyko

kate12345 - koniecznie pochwal się włoskami po farbowaniu tym L'Orealem kiedyś go nakłądałam na takie bardzo jasno brązowe włosy z jaśniejszymi pasemkami i odrosty wyszły mi pomarańczowe, a reszta włosów nie zmieniła koloru niby pisze, że to farba rozjaśniająca, nadająca się nawet do włosów brazowych, ale prawda jest taka, że przed użyciem blond farbek zwykle trzeba te włosy mieć już odpowiednio rozjaśnione. Tak powiedziała mi fryzjerka, że samą farbą raczej blondu uzyskać się nie da, dlatego efekt u mnie był nie taki jak trzeba. Twoje włosy moim zdaniem już są odpowiednio rozjaśnione i powinno ładnie wyjść Wydaje mi się, że ładny ciepły blondzik mogłabyś uzyskać też po L'Oreal Excellence Creme Blonde Supreme 02 - to superrozjaśniający złocisty blond, wiele dziewczyn bardzo sobie chwali farbki z tej serii-odcień 01 jest naturalny, czyli raczej neutralny, 03 popielaty, a 02 to właśnie taki ciepły, złoty jasny blond
Stary 2010-02-15, 11:03   #2584
Wiktoria M
Raczkowanie

GG do Wiktoria M

Hej dziewczyny. Wklejam zdjęcia moich włosów po dekoloryzacji i farbowaniu jakimś beżem L'Oreala. Jak widać kolor nie jest jednolity, a chciałabym to zmienić. Teraz tylko nie wiem jaką farbę nałożyć.. I jak. Na całość czy od połowy?

Przekopałam wątek i rzuciło mi się kilka farb tylko nie wiem która będzie tą naj, naj..

Ah, i jeszcze mam jedno pytanie. Jeśli kupię farbę i będę chciała spróbować najpierw na jednym pasemku to czy jest sens rozrabiać całą farbę czy lepiej tylko na jedno pasmo? Słyszałam, że jeśli farba zostanie rozrobiona i stoi dłużej to traci swoje właściwości . Dzięki!

Dodam, że mam 3centymetrowe odrosty na tych zdjęciach. Po dekoloryzacji ciężko schodziła mi farba z końcówek jak widać.

Wish You were here..

Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Edytowane przez Wiktoria M
Czas edycji: 2010-02-15 o 11:07
Wiktoria M jest offline  
Stary 2010-02-15, 12:01   #2585
Adzi07
Zakorzenienie

kate12345 Ja tez bym Ci polecila farbke exellence 02 co Lola20 załączyła w załączniku.Sa bezpieczne ,zresztą już Ci o nich pisałam.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-15, 12:17   #2586
kate12345
Raczkowanie

Lola20patrzyłam na tą farbę w sklepie ale bałam się że mi nie wyjdzie i że moje ciemne odrost były by rude lub bardzo złote.Tak jak teraz mam.Zobaczymy co wyjdzie mi po tej. Korci mnie szybciej zrobić ale muszę wytrwać bo nie chcę męczyć włosów.Po tym moim rozjaśnianiu mam nauczkę i staram się dbać o włosy.Miałam połowę mniej niż teraz no cóż człowiek uczy się na błędach.
Ja też myślę że kolor mi wyjdzie.
Wcześniej co trzy miesiące regularnie chodziłam do fryzjera i tam fryzjerka robiła mi pasemka rozjaśniaczem na 30-45min a po umyciu tego nakładała mi coś jak szampon koloryzujący tyle że niby mocniejsze ( nie pamiętam jak się to nazywa) ale również się zmywało przy myciu i przy odrostach to wyglądało jakbym biała zamiast 3cm odrost to 5-6cm I dwa tygodnie temu poszłam do niej ze zdjęciem które wam wcześniej tu pokazałam i powiedziałam żeby mi zrobiła taki kolor jedną farbą no i wyszło tak jak widziałyście odrost złoto rudy a reszta tak sobie ale na pewno nie to co na zdjęciu.Ale wiadomo że to aktorki i zdjęcie było robione przy odpowiednim świetle do tego pózniej pewnie takie zdjęcie idzie do poprawki dodają kolor i te bzdety a my patrzymy i myślimy o rany jakie cudne włosy oczy czy figura No ale takie jest życie NIE
Ale chyba zjechałam z tematu .
Zobaczę co mi wyjdzie za dwa tygodnie.
Wiktoria M -jak będziesz rozrabiać farbę to zrób na jedno pasmo n ie trzeba całej, tylko troszkę tak by ci starczyło na to jedno pasmo. Myślę że Ci pokryje już teraz farba.Ja bym położyła na całość a jeżeli się boisz tak to połóż najpierw na ten jaśniejszy na 15 min a resztę na dolną część na 8- 10 min .A teraz masz takie naturalne te włoski
Farby Ci nie polecam bo sama nie wiem jaką

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
kate12345 Ja tez bym Ci polecila farbke exellence 02 co Lola20 załączyła w załączniku.Sa bezpieczne ,zresztą już Ci o nich pisałam.
Jak tą co teraz zrobię nie będzie mi się podobać to na pewno zwrócę uwagę na tą o której piszecie.Tylko jak ja wybierałam farbę to zwracałam uwagę na pokazane obrazki które pokazują na jakich wyjdzie jaki kolor mniej wiecej i tu jest taki troszkę ciemny.

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-15, 13:54   #2587
Wiktoria M
Raczkowanie

GG do Wiktoria M

Dzięki Kate12345 . Właśnie chciałam uzyskać kolor podobny do mojego naturalnego. Nie bez powodu przechodziłam dekoloryzację, rozjaśnianie itd.. Każda z nas zreszą wie albo domyśla się, że droga z czarnego do blondu mimo wszystko korzystna dla włosa nie jest .

Myślałam żeby wybrać farbę, która rozjaśni mi te rdzawe końce. Wiem, że jeśli nałożę na całe włosy to efekt będzie podobny tylko w jaśniejszych kolorach. Może na ciemniejsze włosy nałożę farbę i będę ją trzymać dłużej? A później na chwilę dam na reszę włosów..
Po prostu nie widać mi odrostów. Jeśli przyciemnię to znów będę się z nimi borykać .

Wish You were here..

Zrzucam kilogramy

..jeszcze dwa.

Wiktoria M jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:00   #2588
katiuszka86
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Jak uzyskać taki blond? którą farbką?

http://www.w-spodnicy.pl/g/Kobieta.o...y-blond-43.jpg
katiuszka86 jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:09   #2589
kate12345
Raczkowanie

Myślę żebyś zrobiła tak jak piszesz teraz Tylko ciężko Ci będzie tak nałożyć.Ale może na folie aluminiową i spinkami zepniesz żeby nie spadła.

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:15   #2590
Kachula82
Zakorzenienie

No rzesz kurde szukałam!!! Ucałuj mamuśkę bo ja za nic nie mogła tam czegoś znaleźć! DZIĘKI!!!

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 14:51   #2591
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny mam pytanie czy ktorejs z Was udalo sie zejsc z rudego do bladu

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:54
*milka* jest offline  
Stary 2010-02-15, 15:50   #2592
Kachula82
Zakorzenienie

Milka ja tez ciągle próbuję i na razie nic nie daje rady

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-02-15 o 15:53
Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 15:54   #2593
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
No rzesz kurde szukałam!!! Ucałuj mamuśkę bo ja za nic nie mogła tam czegoś znaleźć! DZIĘKI!!!
Ucałuję ucałuję myślałam że dałam linka, ale widocznie go nie skopiowałam, całe szczęście inne forumowiczki czuwają ( EMdz )
Kachula82 a powiedz mi jak tam ten blond na końcówkach się zachowuje, bo w dalszym ciągu nie mogę zdecydować się na odcień farby jaki kupić, najbardziej zależy mi żeby uzyskać taki beżowy(słomkowy) blond ( nie musi być popielaty, ale siwy żeby też nie był) Jaki ci ten odcień wyszedł, taki wpadający w fioletowo szary, czy właśnie beżowy?

Zastanawiam się czy pomieszać jasne blondy z poziomu 10 ( naturalny i popielaty) czy wybrać coś z specjalnych blondów? Co myślicie?
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-15, 15:55   #2594
EwCiA000
Zadomowienie

kate12345
dziękuję bardzo za rady możliwe że spróbuję z ta odzywka a jeżeli chodzi o jedwab to uzywam juz od dosyc dawna
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-15, 15:59   #2595
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Milka ja tez ciągle próbuję i na razie nic nie daje rady
A od dawna walczytsz z tym kolorem?
*milka* jest offline  
Stary 2010-02-15, 16:17   #2596
Kachula82
Zakorzenienie

Kajtolinka na początku odcień był taki fajny fioletowy w przebłysku, liliowy (trochę widac na tych zdjęciach po farbowaniu co wklejałam). Ciężko opisać ale fajny, podobny do włosków Superedzi po palette color & gloss mroźny blond. Niestety ja u dołu mam włosy rozjaśniane i teraz po drugim myciu jakby się to wymyło ale ten zrudziały odrost za to jak sie błyszczy w świetle! Wcześniej tak mi się nie błyszczały. W tej instrukcji co podałaś jest nawet zaznaczone że odcienie .../2 to fiolet więc poświata pewnie taka była.

Milka 8 stycznia poszłam z ciemnymi blond odrostami do fryzjerki po jednolity kolor i... zrobiła rudy. Potem farby dwa razy w domu resztę nie złapanych moich naturalnych zrobiły rude i teraz mam czubek rudy i dalej rudawe na przemian z pasemkami rozjaśnianymi. Po prostu kaszana... Włosy już sobie tak poniszczyłam a dalej wyglądam jak idź stąd i nie wracaj.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 16:54   #2597
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Milka 8 stycznia poszłam z ciemnymi blond odrostami do fryzjerki po jednolity kolor i... zrobiła rudy. Potem farby dwa razy w domu resztę nie złapanych moich naturalnych zrobiły rude i teraz mam czubek rudy i dalej rudawe na przemian z pasemkami rozjaśnianymi. Po prostu kaszana... Włosy już sobie tak poniszczyłam a dalej wyglądam jak idź stąd i nie wracaj.
A jaka farba robila Ci ten jednolity kolor?
*milka* jest offline  
Stary 2010-02-15, 17:59   #2598
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
A jaka farba robila Ci ten jednolity kolor?
Jakieś blondy Joanny naturia i widziałam jak niosła jeszcze jakis miedziany Wiem że wyszłam rudo blond, tzn rudy odrosty i blond na pasemkach.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 21:27   #2599
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy ktorejs z Was udalo sie zejsc z rudego do bladu

Mi się udało miałam totalnie rudo-marchewkowo-żółte włosy (po dekoloryzacji). Po nałożeniu jakichś farb kilkakrotnie przez jakieś 2 miesiące (już nie pamiętam jakich dokładnie) nic się nie zmieniły, rudość ciągle wybijała..Ale oczywiście sama raczej nic bym na taki kolor nie zdziałała, tylko fryzjer, baleyage i tak przez pół roku Ale teraz mam swój wymarzony blondzik I mogę już sama zacząć farbować

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-15 o 21:31
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:40   #2600
Kachula82
Zakorzenienie

Ja balejaż miałam od paru lat i szlag mnie już trafiał z nim bo chciałam mieć jednolity blond i najlepiej robić go już sama. Poszłam dlatego do fryzjerki aby za pierwszym razem ona mnie farbnęła. I tak oto wyszłam rudo blond. I nadal jestem

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:44   #2601
DolceGabbana
Raczkowanie

Dziewczyny pomocy!
Zdecydowałam wkońcu, że sama się pofarbuję tylko nie jestem pewna jaką farbę kupić Jestem po blond pasemkach i mam poza tym rudawy kolor po dekol. i farbie Chcę powoli dojść do jasnego blonu. Poradźcie mi czy Garnier Nutrisse 111 da rade te włosy choć trochę rozjaśnić? Tak żeby nie były żółte bądź jeszcze bardziej rude bo się powieszę Sorry za takie nijakie zdjęcie, ale nie mam obecnie z całej długości włosów a jutro już lece po farbę. Na końcach są oczywiście ciemniejsze Proszę pomóżcie dziewczynki
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...

Edytowane przez DolceGabbana
Czas edycji: 2010-02-15 o 22:45 Powód: brak zdjęcia
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:53   #2602
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy!
Zdecydowałam wkońcu, że sama się pofarbuję tylko nie jestem pewna jaką farbę kupić Jestem po blond pasemkach i mam poza tym rudawy kolor po dekol. i farbie Chcę powoli dojść do jasnego blonu. Poradźcie mi czy Garnier Nutrisse 111 da rade te włosy choć trochę rozjaśnić? Tak żeby nie były żółte bądź jeszcze bardziej rude bo się powieszę Sorry za takie nijakie zdjęcie, ale nie mam obecnie z całej długości włosów a jutro już lece po farbę. Na końcach są oczywiście ciemniejsze Proszę pomóżcie dziewczynki
Sama walczę z rudością ale z tego co dziewczyny wypisują lepiej działa ponoć garnier naturals 111 lub belle color 111. Farbę, o którą pytasz, użyła tez jedna z tutejszych wizażanek i efekty tego są strona czy dwie wcześniej - sprawdź.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 22:57   #2603
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Sama walczę z rudością ale z tego co dziewczyny wypisują lepiej działa ponoć garnier naturals 111 lub belle color 111. Farbę, o którą pytasz, użyła tez jedna z tutejszych wizażanek i efekty tego są strona czy dwie wcześniej - sprawdź.
Dzięki wielkie Ty jako jedyna zawsze mi odpowiadasz
A próbowałaś jakąś z tych farb, które wymieniłaś? Bo wiem, że też walczysz z rudym
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
Stary 2010-02-15, 23:23   #2604
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Ty jako jedyna zawsze mi odpowiadasz
A próbowałaś jakąś z tych farb, które wymieniłaś? Bo wiem, że też walczysz z rudym
Niestety nie. Do garniera jestem uprzedzona bo mi zrobił kiedyś siano na głowie i nawet już nie chcę próbować. Dziewczyny za to polecają, a ja znowu nie rozumiem ich uprzedzeń do palette No cóż.
Ostatnio polecają także Loreala ale musiałabyś się wczytać, które konkretnie. Cofnij się jakieś 5-góra10 stron bo nawet zdjęcia pokazywały. Dla mnie on odpada ze względu na cenę bo zazwyczaj potrzebuję dwóch farb a to już koszta są.
Jedna wizażanka prezentuje wellaton i ładnie jej wychodzi.

a tu ciekawy temat jak wychodzi jaka farba (zdjęcia bez komentowania): http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
Jest tam chyba i coś z blondem, nie pamiętam już

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

są blondy i nawet już podobają mi się niektóre efekty...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-15, 23:34   #2605
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Niestety nie. Do garniera jestem uprzedzona bo mi zrobił kiedyś siano na głowie i nawet już nie chcę próbować. Dziewczyny za to polecają, a ja znowu nie rozumiem ich uprzedzeń do palette No cóż.
Ostatnio polecają także Loreala ale musiałabyś się wczytać, które konkretnie. Cofnij się jakieś 5-góra10 stron bo nawet zdjęcia pokazywały. Dla mnie on odpada ze względu na cenę bo zazwyczaj potrzebuję dwóch farb a to już koszta są.
Jedna wizażanka prezentuje wellaton i ładnie jej wychodzi.

a tu ciekawy temat jak wychodzi jaka farba (zdjęcia bez komentowania): http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
Jest tam chyba i coś z blondem, nie pamiętam już

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

są blondy i nawet już podobają mi się niektóre efekty...
Wielki buziak
Stary 2010-02-15, 23:35   #2606
8joja8
Raczkowanie

Cytat:
Ja balejaż miałam od paru lat i szlag mnie już trafiał z nim bo chciałam mieć jednolity blond i najlepiej robić go już sama. Poszłam dlatego do fryzjerki aby za pierwszym razem ona mnie farbnęła. I tak oto wyszłam rudo blond. I nadal jestem
Ale mnie tu dawno niebyło a naskrobałyście
Kachula nic się nie martw - napewno znajdziesz w końcu swoją farbę. Mi trwało to pół roku!!! I pomimo tego ciągłego farbowania włoski zdrowe. Nic się nie bój tylko próbuj. Jedyny minus to czekanie. Ja to z braku efektów na początku chciałam farbować co 1-2 tygodnie
A potem tylko odrosty...
8joja8 jest offline  
Stary 2010-02-16, 00:09   #2607
anngeli
Zadomowienie

poleci mi ktoś może jakąs farbę do 28 zmyć albo coś takiego łagodnego co nada blond włosom bardziej popielaty odcień? Po za płukankami oczywiście i tego typu rzeczami bo źle mi się kojarzą, włosy są po nich sztywne jak druty a efekt i tak tylko do 1-2 zmycia.
Pozdrawiam wszystkie blondynki

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2010-02-16, 00:13   #2608
gattaco
Przyczajenie

witam. mam włosy średni blond i chciałabym zafarbować sobie na jasny, zimny blond bez żadnych zółci. teraz w tv reklamują palette cool blonds. czy ktoś ich już używał i mógłby dać jakieś wskazówki? chciałabym pofarbować się na odcień c12 to jest mroźny blond. czekam na rady i pozdrawiam
gattaco jest offline  
Stary 2010-02-16, 08:29   #2609
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gattaco Pokaż wiadomość
witam. mam włosy średni blond i chciałabym zafarbować sobie na jasny, zimny blond bez żadnych zółci. teraz w tv reklamują palette cool blonds. czy ktoś ich już używał i mógłby dać jakieś wskazówki? chciałabym pofarbować się na odcień c12 to jest mroźny blond. czekam na rady i pozdrawiam
już 3 raz piszę o Cool Blonds C12-mroźny blond (farbowałam wcześniej mroźnym blondem z XXL i był naprawde świetny) ta farba jest niebieska, wiec włosy powinny wyjść Ci popielate, mi złapalo na szaro-fioletowo, aczkolwiek przyciemniło wcześniej rozjaśniane włosy. Nie jestem zadowolona- Odrosty pomimo, że nie mam większych problemów z rozjaśnianiem wyszły jasne, ale nie bardzo jasne jak się spodziewałam Jeśli jednak zależy Ci na popielu, to ta farba powinna dać Ci spodziewane rezultaty. Ja już więcej się nie dam naciąć, że te same nazwy z różnych serii to to samo.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Kachula a Ty próbowałaś Palette XXL Mroźny blond na te swoje rude kłaczki?

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
poleci mi ktoś może jakąs farbę do 28 zmyć albo coś takiego łagodnego co nada blond włosom bardziej popielaty odcień? Po za płukankami oczywiście i tego typu rzeczami bo źle mi się kojarzą, włosy są po nich sztywne jak druty a efekt i tak tylko do 1-2 zmycia.
Jak trzeba coś popielatego to zawsze mój umysł zwraca się w stronę Palette, wprawdzie te ich saszetki są na jakieś 600, a nie 6 myć jak na opakowaniu, ale właśnie przejrzałam ich stronę, bo pomyślałam o Palette Color Shampoo-szampon koloryzujący. Wyczytałam, że mają łagodniejszą formułę niż poprzednio i mają np kolor Gołębi nr 310, i nie zawiera amoniaku.
Widziałam też taką saszetkę z Joanny-srebrny blond czy coś takiego. Myślę że to też może ochłodzić odcień włosów.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-16, 09:03   #2610
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
palette shampoo 310 gołębi dużo dziewczyn zachwalało na wizażu jak ja szukałam o nim info. Poszukaj sama

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Kajtolinka jakoś do tego XXL jestem uprzedzona zresztą ja i tak juz mam poniszczone włosy a ona jest ponoć mocna, za mocna...

Kachula82 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości