Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-16, 21:13   #2641
Kachula82
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Nie polecam Essential, strasznie szybko się zmywa i żółknie, ma też za mocną wodę jak dla mnie (przy garnier 111 który ponoć ma 9% nic nie czułam, przy Essential mnie szczypało)
Co do Nutrisse 100 to sie zgadzam, szczególnie tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...4&postcount=40
Dziewczyny a patrzycie czasem jak ktoś pisze na jakie włosy kładł daną farbę? Dziewczyna miała swoje naturalne średni blond więc podejrzewam że były jasne włoski, nie za ciemne i nie nasiąknięte innymi farbami. Mnie też ten kolor zwalił z nóg ale ja do średniego blondu i naturalnych mam baardzo daleko. A co do Schwarzkopf 205 już znalazłam temacik na wizażu i pali włoski bo jest mocny. I żółknie. Ech... Poza tym cena 19,90 w rossmannie to nie dla mnie bo na swoją długość zawsze kładę dwie.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-16, 21:16   #2642
EwCiA000
Zadomowienie

dziewczyny odpowiedzcie proszę;*
pozdrawiam
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-16, 21:30   #2643
Kachula82
Zakorzenienie

Aha i już wiem z dobrego źródła jak zrobić wodę 7,5%. Tak, aby była pomiędzy 9% a 6%. Mieszacie oxydant 6% z 9% w proporcji 1:1. Czyli jak potrzebne 60ml to bierzecie 30 z jednego i 30 z drugiego. Niektórzy tak robią jak 9% jest za mocna a 6% na ich włosy za słaba. Warto zapamiętać.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-16, 21:47   #2644
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 To czekam na fotki po odświeżeniu kolorku

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-16 o 21:53
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-16, 21:55   #2645
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mi również spodobał się efekt po tej farbce i z tego co wyczytałam tutaj to chyba chcemy taki sam odcień blondu, słoneczny beżowy, nie popielaty? Ale muszę Ci powiedzieć, że przynajmniej na próbniku w sklepie ten odcień jest za bardzo żółty.. Takie odniosłam wrażenie..
Bardzo spodobał mi się też efekt po garniere nutrisse 100 no ślicznie wyszło i po L'orealu 01 tyle że on został tam potem czymś przykryty, joanną bodajże..Ciekawe jak sam wychodzi
No i już mi się Essential odwidział, bo za bardzo żółknie Widzę że się wszystkie uczepiłyśmy tego samego zdjęcia, ja się prawie podnieciłam jak zobaczyłam ten blond Nutrisse 100, ale jak weszłam na stronę i zobaczyłam że to jest bardzo jasny NATURALNY blond to stwierdziłam, że chyba po tej farbie byłabym złotowłosa.Ja chyba kiedyś farbowałam 101-beżowy blond i wychodził mi właśnie taki jak chciałam, nie żółty, nie popielaty. Gdzieś w szafce mam jeszcze garniera 111 i na dniach będę nim farbować-zobaczymy co wyjdzie A później postaram się wreszcie zamówić Prosalon Chociaż kusi mnie ponownie ten beżowy blond Dobrze mi się zdaje,że beżowy to jest pomiędzy złotym a popielatym?
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-16, 22:24   #2646
Kachula82
Zakorzenienie

Dobra dziewczyny dajcie mi przykłady beżowego, złotego i dobrze by było perłowego blondu bo dla mnie wszystkie są takie same tylko jedne jaśniejsze drugie nie. Popielaty to taki siwy jak ja to ogarniam a reszta? Platyna znowu wydawała mi się biaława a jak czasem patrzę to taka leciutko żółtawa jest. Ciężko mi określić do jakiego ja chcę dążyć (na razie do jakiegokolwiek).

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-16, 22:35   #2647
snowhitee
Zakorzenienie

Bo rodzaji platyny jest wiele, są że tak powiem standardowe białe ale też żółtawe właśnie A swoją drogą też jestem ciekawa takiego konkretnego przykładu perłowego blondu

Patrycja1984 bardzo ładny blond zdradź nam jakiej farby używasz?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-16 o 22:52
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:05   #2648
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny dajcie mi przykłady beżowego, złotego i dobrze by było perłowego blondu bo dla mnie wszystkie są takie same tylko jedne jaśniejsze drugie nie. Popielaty to taki siwy jak ja to ogarniam a reszta? Platyna znowu wydawała mi się biaława a jak czasem patrzę to taka leciutko żółtawa jest. Ciężko mi określić do jakiego ja chcę dążyć (na razie do jakiegokolwiek).

Szukałam szukałam i znalazłam kilka palet blondów. Jak dla mnie perłowy i beżowy to jedno i to samo Popiel to coś na kształt gołębich blondów. Zresztą każdy ma inne pojęcie o kolorach. Wiecie,że jak mama raz powie facetowi jak jest mały że turkusowy to kolor niebieski to do końca życia tak będzie twierdził, a jak powie że zielony-to będzie się upierał że zielony, i na nic będą tłumaczenia, że to niebieskozielony ;D Ale to chyba jedyna kwestia w której jak się powie facetowi coś raz...to zapamięta

1. na tym zdjęciu to "platyna" bardziej w mojej ocenie jest beżowym blondem; 24-złoty blond, 613-naturalny(określają to jako słoneczny)
2. Tu chyba najlepiej odzwierciedlony beż- 26, jak dla mnie platyna wygląda jak 613( wg mnie to prawie biały z odcieniem żółci) 24B-złoty blond.
3. i znów beżowy b.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:22   #2649
snowhitee
Zakorzenienie

Trzeba przyznać, że odcieni blondów jest naprawdę bardzo dużo
Dla mnie beżowy to to samo co słomkowy platyna od razu kojarzy mi się z białością (choć nie zawsze tak jest), złocisty blond ze złotym, czasem nawet z jasną rudością a popiele z szarością.

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:26   #2650
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Trzeba przyznać, że odcieni blondów jest naprawdę bardzo dużo
Dla mnie beżowy to to samo co słomkowy platyna od razu kojarzy mi się z białością (choć nie zawsze tak jest), złocisty blond ze złotym, czasem nawet z jasną rudością a popiele z szarością.
to widze że mamy podobny pogląd na odcienie

A na jaki to kolor farbujesz w weekend?
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-16, 23:47   #2651
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
to widze że mamy podobny pogląd na odcienie

A na jaki to kolor farbujesz w weekend?
Kurczę no właśnie już byłam w 100% pewna, że zrobię lorealem excellence 10.21 ale teraz zobaczylam tego graniera 100 i jeszcze Ty piszesz o 101, że ładnie beżowo wychodzi i sama nie wiem i jeszcze taaaak sie boję bo mam już sporawy odrost (2,5 miesięczny) i bardzo chcę żeby załapał jak reszta włosków Muszę się jeszcze przejść na spokojnie do rossmana, bo ostatnio byłam z mym lubym i tylko mnie ciągle poganiał

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-17, 09:00   #2652
Kachula82
Zakorzenienie

A jak te kolorki? Rzeczywiście dobrze podpisane? Dla mnie 22 chyba bardziej beżowy... No i ta chinka/japonka podpisane było beżowy blond.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-17, 10:01   #2653
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Kurczę no właśnie już byłam w 100% pewna, że zrobię lorealem excellence 10.21 ale teraz zobaczylam tego graniera 100 i jeszcze Ty piszesz o 101, że ładnie beżowo wychodzi i sama nie wiem i jeszcze taaaak sie boję bo mam już sporawy odrost (2,5 miesięczny) i bardzo chcę żeby załapał jak reszta włosków Muszę się jeszcze przejść na spokojnie do rossmana, bo ostatnio byłam z mym lubym i tylko mnie ciągle poganiał
snowhitee to rozjasnij odrost rozjaśniaczem najpierw,koniecznie -inaczej nie wyjdzie

skarbiatko jest offline  
Stary 2010-02-17, 10:15   #2654
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A jak te kolorki? Rzeczywiście dobrze podpisane? Dla mnie 22 chyba bardziej beżowy... No i ta chinka/japonka podpisane było beżowy blond.
Miałam dodać to zdjecie ale jakoś ciężko mi było się zdecydować, który jest który, 20,613,24 są bardzo podobne-miedzy nimi są bardzo subtelne różnice. 22 jest tam znacznie jaśniejszy od 613 i 24 . Ale zgodzę się że lepiej odzwierciedla beżowy blond. Ta paletka kolorów zapewne pochodzi z jakiejś aukcji przedstawiającej włosy do przedłużania i moim zdaniem nie odzwierciedla dobrze kolorów. W rzeczywistości 22 jest identyczny jak 613, a 24 jest ciemniejszy i zółty.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Moim zdaniem garnier takiego odrostu nie złapie Ci na równo z resztą włosów. Będziesz miała zółty odrost, a reszte włosów w ładnym kolorze. Może lepiej jednak ten Loreal, widziałam gdzieś wcześniej, że efekty były bardzo ładne.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-17, 10:15   #2655
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
femme13 dzieki za rady a myślisz ze ten viking w miare wyrówna mi i jasne i zółte i takie gdzieniegdzie rudawe włoski no i mam odrost tak 1 cm....wstawiałaś fotki masz super kolorek dlaczego kładziesz vikinga...???

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

a stockholm rozjaśnia chyba nieee.....
ja myślę, że wyrówna, spójrz na moje zdjęcia wyżej, miałam rude pasma i po vikingu było super, po czasie wiadomo się wypłukał. Położyłam na to 03 i dla mnie za jasno, bo ja nie chcę białych tylko popielate. A po za tym viking jak się spłukuje to nie na żółto tylko beżowo i to mi się spodobało. Ten o3 się robi taki sztuczny i żółtawo-biały. Nie wiem jak viking wyjdzie na Twoich włosach, zależy też jak bardzo jasne chcesz mieć. On do superjasnych nie należy ale ja lubię takie kolory. Stochholmem robiłam koleżance na rozjasniane wcześniej z pasmami żółtymi, pokryło - było jaśniej niż viking. Z tym, że ona rudych nie miała. Ale to nie jest super rozjaśniająca farba tylko raczej tonująca. Tak mi się wydaje. Wyszły jej takie lekko perłowo-beżowo-popielate. Chłodne i jasne.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 10:33   #2656
Adzi07
Zakorzenienie

Ja odradzam rozjasniacze.Loreal viking czy tez 10.21 wystarczy przytrzymac godzina na odroscie i tez bedzie ok.Po co sobie dodatkowo zadawać prace i niszczyć włosy.U mnie można powiedzieć ze to się sprawdziło a moje włosy naturalne to ciemny / mysi blond i do tego ciężko się rozjaśniają.Pozdrawiam.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-17, 11:31   #2657
femme13
Raczkowanie

zrobiłam vikingiem, jest jaśniej niż ostatnio, wrrr...ale to moja wina, bo kładłam na wilgotne włosy, a ostatnio na suche. I teraz już wiem, że najlepiej na suche. Jak wyschną zrobię fotkę.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 12:36   #2658
femme13
Raczkowanie

wklejam fotki po vikingu. Wczoraj byłam u kilku fryzjerów i każdy powiedział, że popiel to farba, która wypłukuje się najszybciej i nawet fryzjerska farba będzie mało trwała na rozjaśniane włosy. Szkoda.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 12:44   #2659
Jowitka061987
Raczkowanie

nie było mnie zaledwie dzień, a Wy aż tyle zdążyłyście napisać... miałam sporo do nadrobienia.

femme13 ładny ten kolorek, widać że bardzo chłodny,też chcę po niego sięgnąć, ale najpierw muszę odpowiednio rozjaśnić włoski co do wypłukiwania to niestety racja

jestem po pierwszym myciu włosków po nutrissie 111, efekt? no włoski jasniejsze, ale robią sie pomału żółtawe co mnie nie zadowala..

zaczęłam sie zastanawiać nad odcieniami gołębimi...na moim obecnym kolorku nie powinny wyjść zbyt szaro, ale na pewno różnica byłaby bardziej widoczna niż po zwykłych popielach... ponadto jednak chciałabym o te 2 tony jeszcze rozjaśnić...ogólnie jestem zadowolona z efektu nutrisse, może więc sięgnąć jeszcze raz po odcień z tej serii?
poczekam jeszcze trochę aż włoski odetchną, a w tym czasie poszperam po forum i rossmanie... zobaczymy...a co wy dziewczęta myslicie?

znalazłam jeszcze szampon z palette, ładny na opakowaniu, w sumie szampon nie sprawdzi sie w moim przypadku, ale może macie jakies sprawdzone odcienie gołębiego i z jakiej linii?

buziaki

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:47
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-17, 12:51   #2660
dzida94
Raczkowanie

Jowitka061987 palette wprowadzil nowa serie cool blond wiec moze warto sprobowac

wiecie moze jakie farby w kolorze sredniego naturalnego blondu nie wyplukuja sie na rudawy odcien ?
dzida94 jest offline  
Stary 2010-02-17, 13:15   #2661
Jowitka061987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzida94 Pokaż wiadomość
Jowitka061987 palette wprowadzil nowa serie cool blond wiec moze warto sprobowac

wiecie moze jakie farby w kolorze sredniego naturalnego blondu nie wyplukuja sie na rudawy odcien ?

co do tych cool blond to różne opinie pojawiały sie na Wizazu, nie wiem czy będę ryzykować...kiedys chciałam zmieszać c9 z c10 albo 12, ale jednak trochę się boję tak drastycznej zmiany) wolałabym rozjasniac stopniowo o 2 tony żeby uniknąć szoku...

co do średniego blondu, to zalezy teraz od Twojego kolorku włosów.
co do zasady na rozjaśnianych wychodzą zielone (uwaga) na ciepłych zchodzą na żółtawo..
nie farbowałam jeszcze lorealem ale dziewczęta polecają (jest to jedna z bardziej bezpiecznych linii )

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline  
Stary 2010-02-17, 13:39   #2662
HopeMAGDA
Rozeznanie

femme13 ładniutki masz ten kolorek, zastanawiam się na tymi dwoma odcieniami w sumie to dąze do jasnego blondu no i mam dylemat na opakowaniu oba są ładne musze sie zastanowić może wstawie dziś fotki jak wygladają moje włoski to będzie łatwiej doradzić wydaje mi sie że mocno już nie musze rozjaśniać bo az takie ciemne nie są,wiem ze stockholm na 6%wode może by sobie poradziła z moimi włosami...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-17, 14:38   #2663
femme13
Raczkowanie

Cytat:
femme13 ładniutki masz ten kolorek, zastanawiam się na tymi dwoma odcieniami w sumie to dąze do jasnego blondu no i mam dylemat na opakowaniu oba są ładne musze sie zastanowić może wstawie dziś fotki jak wygladają moje włoski to będzie łatwiej doradzić wydaje mi sie że mocno już nie musze rozjaśniać bo az takie ciemne nie są,wiem ze stockholm na 6%wode może by sobie poradziła z moimi włosami...
jak możesz, to wstaw fotkę, jakie masz teraz włosy. Jeśli nie chcesz mocno popielu to weź ten stockholm. Jeśli masz podniszczone włoski to nie radziłabym innych na bazie 9%. Z resztą mi po tych mocniejszych szybciej żółkną. A odrosty przynajmniej u mnie bardziej naturalnie wychodzą 6%. Te mocniejsze robią się rudo-żółte.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
nie było mnie zaledwie dzień, a Wy aż tyle zdążyłyście napisać... miałam sporo do nadrobienia.

femme13 ładny ten kolorek, widać że bardzo chłodny,też chcę po niego sięgnąć, ale najpierw muszę odpowiednio rozjaśnić włoski co do wypłukiwania to niestety racja

jestem po pierwszym myciu włosków po nutrissie 111, efekt? no włoski jasniejsze, ale robią sie pomału żółtawe co mnie nie zadowala..

zaczęłam sie zastanawiać nad odcieniami gołębimi...na moim obecnym kolorku nie powinny wyjść zbyt szaro, ale na pewno różnica byłaby bardziej widoczna niż po zwykłych popielach... ponadto jednak chciałabym o te 2 tony jeszcze rozjaśnić...ogólnie jestem zadowolona z efektu nutrisse, może więc sięgnąć jeszcze raz po odcień z tej serii?
poczekam jeszcze trochę aż włoski odetchną, a w tym czasie poszperam po forum i rossmanie... zobaczymy...a co wy dziewczęta myslicie?

znalazłam jeszcze szampon z palette, ładny na opakowaniu, w sumie szampon nie sprawdzi sie w moim przypadku, ale może macie jakies sprawdzone odcienie gołębiego i z jakiej linii?

buziaki
ja się też mocno zastanawiałam nad tym gołębim. Tylko, że to jest szampon i nie wiem czy odrosty chwyci. Mi się wydaje, że to raczej do tego, żeby podkreślić kolor, jeśli się już farba wypłukuje za szybko i nie ma za dużych odrostów. Ale powiem Ci, że mnie korci, żeby wypróbować kiedyś, na razie muszę trochę zregenerować włosy i koniec z farbowaniem do czasu odrostu.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 15:09   #2664
HopeMAGDA
Rozeznanie

właśnie zrobiłam zdjęcia wstawie moze łatwiej bedzie doradzić chyba jednak sa bardziej zółte niż rudawe....tak bardzo chce mieć jasny blond...co mam nałożyć?troszke chyba tez zdjęcia okłamują robiłam tel to trzecie bardziej wiarygodne te dwa pierwsze troszke za popielate chyba a już sama niewiem bynajmniej są zółtawe....
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-17, 15:09   #2665
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 Mi to się Twoje włoski podobają w oby dwóch wersjach.Wiedz jak dla mnie Super.Przede wszystkim wyglądają tak zdrowo.Co ja bym dala ze takie włosy.No ale może po moich miksturach i olejach tez się zregenerują.Boze czego ja jeszcze nie robiłam.

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-17, 15:51   #2666
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
femme13 Mi to się Twoje włoski podobają w oby dwóch wersjach.Wiedz jak dla mnie Super.Przede wszystkim wyglądają tak zdrowo.Co ja bym dala ze takie włosy.No ale może po moich miksturach i olejach tez się zregenerują.Boze czego ja jeszcze nie robiłam.
oj wcale nie są zdrowe, moja fryzjerka powiedziała, że zniszczone. Farby, codzienne suszenie zrobiły swoje. No a poza tym ja co 1.5 miesiąca podcinam zawsze. Kiedyś miałam dość długie, ale przy farbowaniu moje włosy były tragiczne. Na krótkich to inaczej, nie widać aż tak zniszczonych. Stosuję wax raz w tyg. , jedwab codziennie, czasem olejek rycynowy i dużo odżywek. Proponuję Ci brać skrzypowitę, ale na efekty trzeba trochę poczekać.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
właśnie zrobiłam zdjęcia wstawie moze łatwiej bedzie doradzić chyba jednak sa bardziej zółte niż rudawe....tak bardzo chce mieć jasny blond...co mam nałożyć?troszke chyba tez zdjęcia okłamują robiłam tel to trzecie bardziej wiarygodne te dwa pierwsze troszke za popielate chyba a już sama niewiem bynajmniej są zółtawe....
wg. mnie stockholm wyjdzie Ci raczej ciepły, mimo, iż to opalizujący i taki raczej chłodny odcień. Viking myślę, że dałby radę, ale za pierwszym razem nie pokryje wszystkiego na super jednolity kolor. Przy rudo-żółtych niestety jeden raz nie wystarczy, wiem to po sobie. Ja bym na pewno nie dawała żadnych superrozjaśniających, bo bałabym się że będą całkiem żółte. Ciężko jest samą farbą pozbyć się całkowicie rudości czy żółtego. Ja bym proponowała jednak ten viking jeśli chcesz ujednolicić kolor. Jeśli chcesz jeszcze rozjaśnić to chyba bym poszła do jakiegoś dobrego fryzjera. Ale lepiej niech się inne forumowiczki wypowiedzą.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 16:16   #2667
HopeMAGDA
Rozeznanie

dzięki femme13 za porady wezme je pod uwage...może któras z dziewczyn doradzi mi jeszcze prosze blondyneczki....co o tym myslicie,może inna farba?
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-17, 17:20   #2668
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 Mi i tak się podobają Ja tez walczę z wysuszeniem włosów.Jeszcze trochę i wogole przeniosę się do łazienki na stale hehehe

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-02-17, 17:25   #2669
femme13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
femme13 Mi i tak się podobają Ja tez walczę z wysuszeniem włosów.Jeszcze trochę i wogole przeniosę się do łazienki na stale hehehe
hehe dobre..ja widzę ,że Ty też masz fioła na punkcie swoich włosów i pewnie co chwilę patrzysz w lusterko czy jakiś żółty nie wyłazi jakbym siebie widziała.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-17, 17:35   #2670
Adzi07
Zakorzenienie

femme13 To mnie już zaczyna przerażać.A to dopiero początek

Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości