Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-18, 14:16   #2701
kate12345
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzęki;* myślałam też o tej farbce co o niej sądzisz??
po prostu mam tylko jeden dylemat, nie wiem czy jeszcze raz zrobić rozjaśniaczem pasemka i potem już farbą czy juz teraz moge i jaki mi wyjdzie mniej więcej kolorek... tylko to mnie trapi najbardziej;* to ta farbka:
Ja bym zaryzykowała samą farbą już bez rozjaśniacza.Moje są trochę ciemniejsze niż Twoje i nie nałożę rozjaśniacza ale farbuję je za tydzień nie wiem jak wyjdą.A swoje naturalne mam ciemne (szatynka).A te farbki bardzo ładne.Ale mówię pamiętaj gdy będziesz wybierać farbę w sklepie to zwróć uwagę na poziomy kolorów z boku.Ja się tym sugerowałam kupując farbę.Kiedy zamierzasz farbować włoski?

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 14:41   #2702
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Witam wszytskie użytkowniczki,

dziewczyny poniżej wklejam zdjęcia moich włosów aktualnych, do końca nie podoba mi się ten kolorek zwłaszcza odrosty, których nie cierpie, włosy były robione u fryzjera farbą Schwarzkopf BLOND ME, poszukuje farby , która na tych włosach dałaby mi kolor zimny średni blond, może byc nawet trochę ciemneijszy tylko żeby to był oscień zimny beżowy, proszę Was bardzo o poradę

chciałbym zrobić sobie włosy teraz dopoki nie mam odrostów...
Farby Ci nie doradzę ale podobają mi się Twoje włoski bardzo ładnie wyszły.Ale zobacz na farbki poniżej Twojego postu coś chyba też w Twoim stylu
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ponieważ szampon Joanny własciwie przyciemniał mi rudy a z jasnych robił takie szarawe długo zwlekałam z płukanką srebrną Delii. Ale dziś stwierdziłam a co mi tam i po myciu spłukałam kubkiem wody z odrobina płukanki i gdy wysuszyłam stwierdziłam że rudy lekko się wyrównał z blondem Może to nie jest jakieś super ale w świetle dziennym widzę efekty. Nie ma takiej różnicy między czubkiem głowy a resztą. W sztucznym świetle nadal rudo wyglądam ale cóż. Oczywiście w zależności od konta padania światła inaczej włoski wyglądają ale mnie na razie się podoba.
Myślę także o krótszej fryzurce bo niestety ta woda 9% popaliła mi włoski i mam pełno sterczących kłaczków. Gdyby nie jedwab chyba by mnie szlag trafił ciągle na to patrzeć. Poza tym ścięłabym dużo tych połamanych i rozjaśnianych. Nie wiem tylko jaka fryzurka dobra będzie bo mam grzywkę i bardzo okrągłą buzię przy swojej nadwadze. Ech, trzeba coś wymyślić.
Masz podobne włoski do moich kolorystycznie A fryzurkę to morze na długiego boba do Twojej buzi powinna pasowć Mi sie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=YuaZnJssYlk

każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 14:46   #2703
OnlyMee
Raczkowanie

Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę... do dziś miałam czarne włoski, fryzjerka zdjęła mi kolor rozjaśniaczem, następnie nałożyła jaśniutki brąz, niestety włoski wyszły rudawe, a chciałabym blond. Jest jakiś sposób aby uzyskac z tego kolorku ładny np. beżowy blond? już nie mówię o jasnym, wystarczy beżowy

w załączeniu fotka po dekoloryzacji

— Paulo Coelho

Dukam od 25 luty 2010
waga początkowa 60,8 kg
- 04 maja 54,1 kg zaczynam III faze

i po wakacjach znowu 58 ;( załamka
OnlyMee jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:02   #2704
femme13
Raczkowanie

do snowhitee - myślę, że powinno załapać, bo to rozjaśniająca farba. W 10.21 jest 6% o ile mi wiadomo, 9% mają odcienie 01, 02 i 03.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez OnlyMee Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę... do dziś miałam czarne włoski, fryzjerka zdjęła mi kolor rozjaśniaczem, następnie nałożyła jaśniutki brąz, niestety włoski wyszły rudawe, a chciałabym blond. Jest jakiś sposób aby uzyskac z tego kolorku ładny np. beżowy blond? już nie mówię o jasnym, wystarczy beżowy

w załączeniu fotka po dekoloryzacji
ja myślę, że żadna farba nie da teraz blondu. Gdybyś po dekoloryzacji nie kładła brązu, to jeszcze można by było jakimś ciemniejszym blondem spróbować, ale teraz włosy przyjęły w większości pigment brązowej farby i niestety nie załapią jaśniejszej farby. Jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie ponownie koloru i nałożenie jaśniejszego, ale ja to osobiście odradzam, bo zniszczysz włosy. Skoro masz teraz rudawe, to proponowałabym dużo blond pasemek, z czasem ten rudawy będzie się wypłukiwał, bo z dekoloryzowanych włosów szybko farba schodzi. Po pewnym czasie powinno się w miare zrównać i na to wtedy dałabym farbę blond.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Witam wszytskie użytkowniczki,

dziewczyny poniżej wklejam zdjęcia moich włosów aktualnych, do końca nie podoba mi się ten kolorek zwłaszcza odrosty, których nie cierpie, włosy były robione u fryzjera farbą Schwarzkopf BLOND ME, poszukuje farby , która na tych włosach dałaby mi kolor zimny średni blond, może byc nawet trochę ciemneijszy tylko żeby to był oscień zimny beżowy, proszę Was bardzo o poradę

chciałbym zrobić sobie włosy teraz dopoki nie mam odrostów...
mi się bardzo podoba odcień loreal stockholm, ale nie wiem jak wyjdzie u Ciebie. W rzeczywistości jest właśnie chłodny beżowy z lekkim popielatym, ale ten popiel się póżniej wymywa.
femme13 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:09   #2705
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Ja bym zaryzykowała samą farbą już bez rozjaśniacza.Moje są trochę ciemniejsze niż Twoje i nie nałożę rozjaśniacza ale farbuję je za tydzień nie wiem jak wyjdą.A swoje naturalne mam ciemne (szatynka).A te farbki bardzo ładne.Ale mówię pamiętaj gdy będziesz wybierać farbę w sklepie to zwróć uwagę na poziomy kolorów z boku.Ja się tym sugerowałam kupując farbę.Kiedy zamierzasz farbować włoski?
chyba też zaryzykuję a ty z tego co widziałam masz dość dużo ciemniejsze od moich;*
myślę zafarbuje włosy tak za półtorej tygodnia;* a ty która farbę wybrałaś??
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:13   #2706
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Farby Ci nie doradzę ale podobają mi się Twoje włoski bardzo ładnie wyszły.Ale zobacz na farbki poniżej Twojego postu coś chyba też w Twoim stylu

Masz podobne włoski do moich kolorystycznie A fryzurkę to morze na długiego boba do Twojej buzi powinna pasowć Mi sie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=YuaZnJssYlk
Aaaale ta laska z filmiku ma śliczne włosy! Ja właśnie też o czymś takim myślałam. Może nieco krócej z tyłu a dłużej z przodu? Nie chce za krótkich ale jak pomyślę ze ładniejsze odrosną to nawet może lepiej.

Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:15   #2707
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
chyba też zaryzykuję a ty z tego co widziałam masz dość dużo ciemniejsze od moich;*
myślę zafarbuje włosy tak za półtorej tygodnia;* a ty która farbę wybrałaś??
Tak ja mam dużo ciemniejsze od Twoich.Mamy podobny termin farbownia.Wybrałam bardzo jasny naturalny blond 01
Zobaczymy jak wyjdzie ale ja nie chcę zimnego koloru tak jak Ty tylko ciepły

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:19   #2708
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Tak ja mam dużo ciemniejsze od Twoich.Mamy podobny termin farbownia.Wybrałam bardzo jasny naturalny blond 01
Zobaczymy jak wyjdzie ale ja nie chcę zimnego koloru tak jak Ty tylko ciepły
no właśnie i tu jest różnica
ale ja też nie chce takiej czystej platyny, tylko taki chłodny blond i tak sie zastanawiam czy te zdjęcia które wkleiłam kilka postów wcześniej to dobry kolor na taki efekt jak chce uzyskać??
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:25   #2709
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
Aaaale ta laska z filmiku ma śliczne włosy! Ja właśnie też o czymś takim myślałam. Może nieco krócej z tyłu a dłużej z przodu? Nie chce za krótkich ale jak pomyślę ze ładniejsze odrosną to nawet może lepiej.
Tak mi też się takie podobają Ja mam podobnie ścięte tylko trochę dłuższe porównując z Twoimi zdjęciami.Jest fajna bo można je również wiązać nie zawsze chce się nosić rozpuszczone zwłaszcza w domu
Ale fryzurki są super takie z klasą

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
no właśnie i tu jest różnica
ale ja też nie chce takiej czystej platyny, tylko taki chłodny blond i tak sie zastanawiam czy te zdjęcia które wkleiłam kilka postów wcześniej to dobry kolor na taki efekt jak chce uzyskać??
Sama nie wiem.Trudno powiedzieć.Wiesz jak zrobisz najpierw rozjaśniaczem to kolor powinien wyjść na 100% a samą farbą trudno stwierdzić.

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:30   #2710
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Tak mi też się takie podobają Ja mam podobnie ścięte tylko trochę dłuższe porównując z Twoimi zdjęciami.Jest fajna bo można je również wiązać nie zawsze chce się nosić rozpuszczone zwłaszcza w domu
Ale fryzurki są super takie z klasą

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Sama nie wiem.Trudno powiedzieć.Wiesz jak zrobisz najpierw rozjaśniaczem to kolor powinien wyjść na 100% a samą farbą trudno stwierdzić.
ale jak rozjaśniaczem?? cale włosy??
dziewczyna na stronie 90 Monisia na ostatnim zdjęciu ma taki kolor jaki chce mniej więcej uzyskać zerknij;p
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:39   #2711
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
ale jak rozjaśniaczem?? cale włosy??
dziewczyna na stronie 90 Monisia na ostatnim zdjęciu ma taki kolor jaki chce mniej więcej uzyskać zerknij;p
Tak są bardzo ładne mi też się podobają. A rozjaśniacz to może na dolną część i na odrost Twój naturalny.Ale polecam Ci samą farbę.Właśnie rozmawiałam z koleżanką przez tel i pytałam jaki kolor ona kładzie na głowe i okazało się że taki sam jak ja kupiłam.A ona ma naprawdę jasne prawie białe zaraz znajdę jej zdjęcie na NK to pokarzę Ci

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:46   #2712
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Tak są bardzo ładne mi też się podobają. A rozjaśniacz to może na dolną część i na odrost Twój naturalny.Ale polecam Ci samą farbę.Właśnie rozmawiałam z koleżanką przez tel i pytałam jaki kolor ona kładzie na głowe i okazało się że taki sam jak ja kupiłam.A ona ma naprawdę jasne prawie białe zaraz znajdę jej zdjęcie na NK to pokarzę Ci
ok, czekam tylko właśnie ja mam baturalny kolor włosów miedzy jasnym a srednim brązem;* a jak myslisz jaka to może byc farbka ta co ta monisia robiła tam jest coś BLOND ME ale mi chodzi taki jakis odcień z tym nie profesjonalnych co mozna dostać w sklepie np loreal itp;*??
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:50   #2713
Kajtolinka
Raczkowanie

Kachula82 widzę ,że coraz lepiej z włoskami, faktycznie kolor Ci się trochę wyrównał. A skoro płukanka zadziałała to myślę, że już za niedługo jak rzucisz farbkę to wogóle będzie piękny blond A co do fryzurki to ja też jestem puciata i mam okrągłą twarz, a włoski mam robione pod fryzurę Nicole Richie, którą kate12345 załączyła jako ostatnią i powiem Ci, że bardzo mi to pasuje, lepiej niż długie włosy Zresztą nie musisz drastycznie ich skracać

Monisia : ) Boże jaki piękny kolor na pierwszym zdjęciu, też chcę taki

OnlyMee zgadzam się z femme13, nawet jeśli dałoby radę zejść do blondu, to włosy Ci się zaraz pokruszą. Ja schodziłam z czekoladowego gęstym blond balejażem i po 2-3 wizytach u fryzjera już mogłam farbować sama w domu, bo zostały mi tylko brązowe prześwity. Włosy trochę się kruszyły na końcach, ale napewno były w lepszej kondycji niż po dekolorze.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:52   #2714
kate12345
Raczkowanie

Trzeba by było poszukać na internecie.A to jej włosy po tej farbie naturalne jej to ciemny blond

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 15:56   #2715
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Trzeba by było poszukać na internecie.A to jej włosy po tej farbie naturalne jej to ciemny blond
no to rzeczywiście jasne
sluchaj a jest może jakaś bardzo duża różnica czy kłade farbe na rozjaśniacz np jak juz mam jasny sredni blond czy na swoje naturalne ktora mam sredni/ciemny braz??;*
zaraz ide sie rozejrzec za farbka
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:08   #2716
kate12345
Raczkowanie

Cytat:
no to rzeczywiście jasne
sluchaj a jest może jakaś bardzo duża różnica czy kłade farbe na rozjaśniacz np jak juz mam jasny sredni blond czy na swoje naturalne ktora mam sredni/ciemny braz??;*
zaraz ide sie rozejrzec za farbka
Sama już się w tym głubie lepiej połóż bez rozjaśniacza bo masz juższ dość jasne.A o tamtą farbkę spytaj Monisia żeby napisła coś więcej jak wie ale wpisz tą nazwę w wyszukiwarkę dużo tam tego wyskoczyło. Ok ja już spadam na razie

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:09   #2717
Kachula82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Kachula82 widzę ,że coraz lepiej z włoskami, faktycznie kolor Ci się trochę wyrównał. A skoro płukanka zadziałała to myślę, że już za niedługo jak rzucisz farbkę to wogóle będzie piękny blond A co do fryzurki to ja też jestem puciata i mam okrągłą twarz, a włoski mam robione pod fryzurę Nicole Richie, którą kate12345 załączyła jako ostatnią i powiem Ci, że bardzo mi to pasuje, lepiej niż długie włosy Zresztą nie musisz drastycznie ich skracać
Chcę podciąć bo naprawdę mi się pokruszyły i łamią strasznie, do tego mała zmiana by była, nie? Na razie nie będę farbować bo nadal mam strupki na głowie po tej wodzie i aż strach mnie bierze jak pomyślę o drugim farbowaniu, brrr. Chciałam mieć długie włosy, zawsze lubiłam długie ale do póki nie wyeliminuje rozjaśnianych to zawsze będę miała tęczę na głowie a nie jednolity blond.

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:30   #2718
DolceGabbana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
nic sie nie martw..ja tez schodzę z rudego..(w sylwestra miałam jeszcze czerwone- niestety nie mam foto, ale wstawie jak tylko wpadnie w moje rączki) miałam bardziej rude niz Ty, jakoś się udaje z tego zejśc..powoli bo powoli bo nie chce pozbyc sie włosów :P i teraz mam miodzik, ale chłodnawy.. zdjęcia sa kilka stron wczesniej. Mi najlepszy efekt póki co dał garnier nutrisse krem 111 rozjasniający.. (rozjasnił odrost i nawet farbowane włoski o jakieś 2 tony...w rzeczywistosci jest jasniej niż na fotkach) i ładnie wyrównał odcień, jestem zadowolona oczywiście dla osób które chcą stopniowo dojść do ładnego blondu..ja nie lubię drastycznych zmian, chociaż chciałabym miec już wymarzony kolor..niestety musze uważac na włosy, w takim razie mocno rozjaśniające farby odpadają
Właśnie się wachałam pomiędzy Garnierem Nutrisse a Color Naturals, którym farbowałam. Mam jeszcze jedno opakowanie, ale może za jakiś miesiąc albo dwa wypróbuje faktycznie tą Nutrisse

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Ponieważ szampon Joanny własciwie przyciemniał mi rudy a z jasnych robił takie szarawe długo zwlekałam z płukanką srebrną Delii. Ale dziś stwierdziłam a co mi tam i po myciu spłukałam kubkiem wody z odrobina płukanki i gdy wysuszyłam stwierdziłam że rudy lekko się wyrównał z blondem Może to nie jest jakieś super ale w świetle dziennym widzę efekty. Nie ma takiej różnicy między czubkiem głowy a resztą. W sztucznym świetle nadal rudo wyglądam ale cóż. Oczywiście w zależności od konta padania światła inaczej włoski wyglądają ale mnie na razie się podoba.
Myślę także o krótszej fryzurce bo niestety ta woda 9% popaliła mi włoski i mam pełno sterczących kłaczków. Gdyby nie jedwab chyba by mnie szlag trafił ciągle na to patrzeć. Poza tym ścięłabym dużo tych połamanych i rozjaśnianych. Nie wiem tylko jaka fryzurka dobra będzie bo mam grzywkę i bardzo okrągłą buzię przy swojej nadwadze. Ech, trzeba coś wymyślić.
Ale masz już śliczne jasne włoski W porównaniu z moimi to miodzio
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:31   #2719
Monisia :)
Raczkowanie

Dziękuje bardzo
ja trochę mam awersję do farb lorea'a kiedyś zrobiłam sobie jakimś popielatym odcieniem na moich rozjaśnionych włosach i wyszedł fiolet

EwCiA000 jak się nazywają kolorki tych farb?

Historia koloru moich włosów jest długa... wcześniej sama robiłam farbą palette Intensive color creme ( trzecia fotka), pózniej fryzjerka zrobiła mi taki kolor jak chciałam, dodam fotkę, tylko, że aparat trochę zmienia kolor, a pózniej to już 2 razy byłam i nie mam tego co chciałam

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-18 o 16:54
Monisia :) jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:32   #2720
Kajtolinka
Raczkowanie

Cytat:
Chcę podciąć bo naprawdę mi się pokruszyły i łamią strasznie, do tego mała zmiana by była, nie? Na razie nie będę farbować bo nadal mam strupki na głowie po tej wodzie i aż strach mnie bierze jak pomyślę o drugim farbowaniu, brrr. Chciałam mieć długie włosy, zawsze lubiłam długie ale do póki nie wyeliminuje rozjaśnianych to zawsze będę miała tęczę na głowie a nie jednolity blond.
Nie ma co trzymać dziadostwa na głowie ja też mam manie,żeby mi fryzjer przypadkiem za dużo nie podciął, za każdym razem przez 5 minut rozpaczam, ale później jestem szcześliwa, że przynajmniej mam zdrowe włosy które nie odstają we wszystkie strony. Ostatnio podcinałam, bo jak suszyłam włosy to moje strzępy latały wszędzie, a teraz mam super. Ja kupie wodę 6% do prosalonu, żeby mi nie popatrzyła skóry( w XXLu była 9% i też czasem mi się robiły strupki) i będę dłużej trzymać, żeby rozjaśniło do odpowiedniego odcienia i nie zlapało na rudo

A teraz patrzcie co dla was zmontowałam- moja droga z ciemnobrązowego(nawet ciemniejszego niż na zdjęciu) do jasnego blondu P Przez balejaż do serca Polecam dziewczynom z ciemnymi włosami zamiast dekoloryzacji.
Kajtolinka jest offline  
Stary 2010-02-18, 16:51   #2721
kate12345
Raczkowanie

Hej kobitki tu jest filmik tych farbek i ogólnie kosmetyków co Monisia robiła sobie u fryzjera.Na pewno drogie
http://www.youtube.com/watch?v=-gK91...eature=related
EwCiAooo obejrzyj zinteresowała Cię jest pokazane ile czego i z jakim procentem wody mieszać.Takie ciekawe zawsze to więcej wiedzy

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Nie ma co trzymać dziadostwa na głowie ja też mam manie,żeby mi fryzjer przypadkiem za dużo nie podciął, za każdym razem przez 5 minut rozpaczam, ale później jestem szcześliwa, że przynajmniej mam zdrowe włosy które nie odstają we wszystkie strony. Ostatnio podcinałam, bo jak suszyłam włosy to moje strzępy latały wszędzie, a teraz mam super. Ja kupie wodę 6% do prosalonu, żeby mi nie popatrzyła skóry( w XXLu była 9% i też czasem mi się robiły strupki) i będę dłużej trzymać, żeby rozjaśniło do odpowiedniego odcienia i nie zlapało na rudo

A teraz patrzcie co dla was zmontowałam- moja droga z ciemnobrązowego(nawet ciemniejszego niż na zdjęciu) do jasnego blondu P Przez balejaż do serca Polecam dziewczynom z ciemnymi włosami zamiast dekoloryzacji.
Super te włoski miałaś i drogę długą przeszłaś

kate12345 jest offline  
Stary 2010-02-18, 17:04   #2722
Monisia :)
Raczkowanie

Cytat:
ok, czekam tylko właśnie ja mam baturalny kolor włosów miedzy jasnym a srednim brązem;* a jak myslisz jaka to może byc farbka ta co ta monisia robiła tam jest coś BLOND ME ale mi chodzi taki jakis odcień z tym nie profesjonalnych co mozna dostać w sklepie np loreal itp;*??
ja miałam robione piaskowym odcieniem i lodowym z serii Blond Me Schwarzkopf. Moja fryzjerka mi powiedziała zeby szukać w odcieniach bezowych bo są zimne, popielate czasem wychodzą siwe albo fioletowe.
Myślę, że jakbyś zrobiła jakimś popielatym to te jasniejsze pasemka miałaby fioletowe. Dobrze by było jakby Ci ktoś przeciągnał tylko po tych ciemniejszych pasemkach, żebys nie zniszczyła tych jasniejszych, ale to chyba tylko fryzjer mógłby zrobić, Hmmm cięzko coś doradzić...

a jaką masz kondycję włosów?

podobają mi się blondy z Schwarzkopf Natural & Easy robiła któraś z Was?

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:18
Monisia :) jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:14   #2723
Kachula82
Zakorzenienie

Kajtolinka a jaką prosalonu kupujesz?

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:25   #2724
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

Kate12345 dobrze zrozumiałam, że to fotki Twojej koleżanki po lorealu o1?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:29   #2725
EwCiA000
Zadomowienie

EwCiA000 jak się nazywają kolorki tych farb?

1 zdjęcie to Preference10.1 Helsinki Very Light Ash Blonde
2 zdjęcie to Preference 10.21 Alaska Very Light Pearl Blonde
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:32   #2726
EwCiA000
Zadomowienie

[QUOTE=Monisia ;17279951]ja miałam robione piaskowym odcieniem i lodowym z serii Blond Me Schwarzkopf. Moja fryzjerka mi powiedziała zeby szukać w odcieniach bezowych bo są zimne, popielate czasem wychodzą siwe albo fioletowe.
Myślę, że jakbyś zrobiła jakimś popielatym to te jasniejsze pasemka miałaby fioletowe. Dobrze by było jakby Ci ktoś przeciągnał tylko po tych ciemniejszych pasemkach, żebys nie zniszczyła tych jasniejszych, ale to chyba tylko fryzjer mógłby zrobić, Hmmm cięzko coś doradzić...

a jaką masz kondycję włosów?
kondycja włosa jest ok trochę przesuszone ale to raczej od prostowania, nie łamią się nie kruszą, nie wypadają stosuje odżywki i maski więc jest dobrze
EwCiA000 jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:35   #2727
HopeMAGDA
Rozeznanie

wdeg bardzo dziękuje za odpowiedz co do farbki stockholm....ja dziś własnie odwiedziłam fryzjera i ścielam włoski... mam duzo krótsze i wygladają na zdrowsze po eksperymentach z blond farbami końcóweczki były nieciekawe miałam też resztki pozostałej ciemnej farby.W przyszłym tygodniu bede farbowała ale nadal mam dylemat poczytam jeszcze co dziewczynki piszecie i może wkoncu sie na coś zdecyduje...pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:40   #2728
snowhitee
Zakorzenienie

8joja8 zapomniałam spytać jak zachowywały się Twoje włoski po tym garnierze xl1? Żółkły czy nie? Wiem że to już "stare" czasy ale jestem ciekawa?

wedg a czy odcień l'oreala 10.21 excellence a preference tak naprawdę się czymś różnią? Planuje farbować włoski 10.21 excellence, teraz mam na swoich baleyage rozjaśniacz+jasny złocisty blond i mysi odrost i zastanawiam się jak wyjdzie..Napewno na odroście potrzymam duuużo dłużej.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-18 o 18:43
snowhitee jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:41   #2729
HopeMAGDA
Rozeznanie

tak bardzo chce mieć jaśniutki blond...kurcze a może z tych co dziewczyny tu wyżej polecają hmm....same dylematy już tak blisko a zarazem tak daleko do upragnionego blondu
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2010-02-18, 18:45   #2730
EwCiA000
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wedg Pokaż wiadomość
Poziom 10-to nie jest poziom very a very very light ash blonde-czyli bardzo bardzo jasny popielaty
a drugi to bardzo bardzo jasny blond perłowy
o co ci chodzi??
bo nie bardzo zrozumiałam Twój post
EwCiA000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farba, fryzury rozjaśnianie, skandynawski, włósy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości